Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tuzba
7. apr 2012

dakujem.... 😉

jajka1980
7. apr 2012

@bukvickaaa Ahoj..Tak ja idem v utorok na krvičku..Ja som testovala na 9 deň a to aj nie z ranného moču a zbabrala som to..Bol negatívny, čo ma dosť vystresovalo ale už som v pohode a stále myslím pozitívne..
Aj moja DR. mi hovorila, že ani sa nediví, že bol negatívny, kedže nebol robený z ranného prvého moču.
Tak ty sa drž tiež..
Prajem krásne Veľkonočné sviatky.. 😵

jajka1980
7. apr 2012

@makovicka53 Ja som v pohode. Bruško ma sem tam zaboli, no hned bolesť ustúpi..Asi to bude z toho., že som celí deň na nohách a varím a vypekám.. 😀
Ale inak som v pohode..Prsia bolia stále, hlavne ráno po prebudení..
Na utorok sa samozrejme aj teším, no mám trocha aj strach, aby nezaznela znova tá istá veta: ( žiaľ negatívne..)
No myslím pozitívne..ale obavy sú..
Tak držím moc moc palce a drž sa..alebo žeby :držte sa? 😝 😀
A teba prsia nebolia?
Inak ti prajem krásne Veľkonočné sviatky..veľa vody,no vodky nie... 😀

kvetka111
7. apr 2012

@tuzba pobolievalo, nie je to nic zvlastne. Bud v klude, nedvihaj tazke....Ja som sa bala aj kychnut, aby som tak nezvysovala aj tlak v bruchu 🙂 a mysli na nieco pekne

vvia
7. apr 2012

moj dennicek: 6 den po et dnes od poobedia teda skor vecera ma teda riadne boli brucho vkuse kukam ze ci nahodou som nedostala kramy, lebo presna taky mam pocit. plus ma hrozne boli oblicka. dufam ze je to pozitivna sprava a dietatko sa krasne uhniezduje. ci menzes :( snad nie 🙂 dobru noc...

jajka1980
7. apr 2012

Baby..Prajem krásne Veľkonočné sviatky veľa vody..no máličko vodky.. 😀

Malý zajko v tráve čupí, sleduje jak jar sa budí,
všetko živé raduje sa, na Veľkú noc hotuje sa.
Privítajme sviatky jari, nech sa všetkým dobre darí..

Na stole bahniatka a veľké dobroty,
príde i láska, vykroč jej oproti!
Nepokaz nikomu tieto dni sviatočné,
veď patria každému, veď sú veľkonočné..

Na Veľkú noc v mojom vinši,
nemôže byť pozdrav inší,
ako: Dobrú kúpačku,
aj s výslužkou do vačku!
Jajka 😵

kvetka111
8. apr 2012

tak dievcata, ja som sa dnes neovladla, som 9 d. po ET a spravila som test, No a samozrejme bol negat. Mala som sa na to vykaslat 🙂, ale som prekvapena, dako ma to nevzalo, cakam dalej, aj ked, to cakanie ubija najviac...v utorok pojdem na krv a uvidime , peknu velku noc prajem, oddychujte

bukvickaaa
8. apr 2012

@jajka1980 Určite to dobre dopadne a v utorok bude pozitívny výsledoček 🙂 treba veriť a to je dobre, že si nestratila nádej... predsa len je 9deň ešte skoro a navyše keď to nebol prvý ranný moč.... netreba vešať hlavu 🙂 ja som dnes 5deň po KET a cítim, že to už vyšlo... neviem vysvetliť tie pocity, ale myslím, že to môžem pripísať uchyteniu bobulky (prípadne bobuliek 🙂 ) a inak sa ako cítiš? máš nejaké prvé príznaky? 🙂
a aj tebe krásne prežitie Veľkonočných sviatkov 🙂 aj keď polovica je už za nami 🙂

makovicka53
8. apr 2012

@jajka1980 no ja mam tiez obavy preto chcem aby som uz vedela na com som...bolia ma aj prsia a dost teda...dakujem za prianie samozrejme aj tebe...a hlavne vela ohladuplnych kupacov 🙂

jajka1980
8. apr 2012

@bukvickaaa Ahoj..Tak cítim sa fajn..bolesti nemám, akurát psia bolia od začiatku hlavne po prebudení.
Je fajn, ked veríš a cítiš, že to vyšlo...tak držím palce..je to na dobrej ceste.
Ten test beriem ako keby sa nič nestalo...
Ty sa nechystáš testovať?
Tak prajem krásne sviatky..a veľa vody.. 🙂 😵

jajka1980
8. apr 2012

@makovicka53 Vdaka...Nemaj obavy.Všetko bude v poriadku a musíš myslieť len pozitívne..
Ja som aj testovala, bola / ..a aj napriek tomu myslím pozitívne..Takže žiadne negatívne myšlienky..
Bude dobre.
Držím palce..a prajem krásne sviatky..a veľa kupačov + veľa vody..vodky nie... 😀

tuzba
8. apr 2012

@kvetka111 dakujem 😉 ..len som sa prelakla ....ja myslim iba na to že sa to na 100% podarí. 🙂 ......a tak isto aj Vám babenky... 🙂 .

bukvickaaa
8. apr 2012

@jajka1980 Tak ja určite nevydržím a budem testovať...len neviem kedy... chcem vydržať do 10 dňa po KET, čiže budúci piatok...ale neviem neviem, či sa podarí.... aj to je ešte skoro, hm...

linda81
8. apr 2012

Ahojte dievcata, tak uz aj ja znova cakam po ET....2 ICSI...vcera sme dostali dve 4 bunkove embryjka naspat, tak dufam , ze bojuju..

vvia
8. apr 2012

@linda81 drzim prsteky

zumike1
8. apr 2012

@bukvickaaa Drzim palce aby TI to tentokrat vyslo 🙂 🙂 🙂
@jajka1980 Velmi na Teba budem mysliet, aby si v utorok napisala tu najkrajsiu vetu, co tu moze byt 🙂 🙂
Inac u mna stimulka neide moc dobre... zacalo rast jedno vajicko, ale aj prasklo/prestimulované/... videla vela malych vajicok, dufam ze zacnu rast, lebo zatial nic.. :( som z toho trosku smutná, aj moj manzel... snazime sa verit ze bude vsetko ok, ale neviem... nechcem znova byt :( a sklamana.... takze drzte mi palce...
Prajem kazdej krásne sviatky 🙂

vvia
8. apr 2012

@zumike1 drzim prsteky neboj este narastu!!!

bukvickaaa
8. apr 2012

@zumike1 Ďakujem pekne 🙂 a aj tebe držím palce, aby si čo najskôr našla // 😉

linda81
9. apr 2012

@zumike1 aj ja drzim palce...vela sil....toho sklamania sa aj ja straaaaaasne bojim...ale hadam to zvladneme 😎

bukvickaaa
9. apr 2012

Ahojte kočky, chcem sa spýtať vás, čo ste boli na KET a brali Estrimax (resp. Estrofem)... Na čo sa vlastne užíva tento liek? Na prípravu sliznice, to viem... a po samotnom vklade sa ešte na čo užíva? Aby sliznica nepustila uhniezdené embryo? Či ako? To len tak pre zaujímavosť, že akú funkciu to vlastne má ešte po KET... Ďakujem 🙂

jomini
9. apr 2012

Ahojte, baby, ktore ste uzivali gonal, mali ste bolesti hlavy, svalou po pouziti? Dakujem za info-

zuzanka.h
9. apr 2012

@bukvickaaa myslím, že sa používa , abz sa neodlupovala výstelka maternice...
inak babule zajtra ( vlastne dnes ) je nás dosť čo ideme na krv.... Ja už viem, čo bude ☹ keďže v sobotu mi skončila mrcha☹, ale Vám ostatným len samé pozitívne výsledky !!!

ria191
10. apr 2012

@zumike1 viem ako sa cítiš prežila som to isté. Mne tiež nerástli ale doktor obetoval tie dve najväčšie a čakali sme na tie malinké a dorástli. Neboj sa, je to síce stres ale podarí sa to, uvidíš. Držím ti palce 🙂

zuzlik7
10. apr 2012

@jomini ahoj, ja som mala gonal, ale nic podobne som necitila...iba ak unavu...ale na kazdy organizmus tie hormony vplyvaju uplne inac...podla mna je to normalne, lebo telo sa dopuje a nie je zvyknute 😉 bude dobre...po niekolkych davkach by ti to malo pominut....

zuzu00
10. apr 2012

@zuzanka.h Ja už tiež viem čo bude, včera som dostala MS. Dnes som bola na hcg...vraj je ešte malá šanca, ale tomu neverím, robila som si aj test-negat. Hm... Tak ostatným držím palce, nech je pozit. 🙂

bukvickaaa
10. apr 2012

@zuzanka.h dakujem za odpoved.... a drzim ti palce na pozitivny vysledok..

84matulik
10. apr 2012

@jajka1980 ahojky, tak ako? dnes máš výsledok, že?????

ursula5
10. apr 2012

@jajka1980 tak ako moja???

deni73
10. apr 2012

@zuzu00 Nabudúce to vyjde, uvidíš! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre