Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzanka.h
27. máj 2012

@cora41 neboj bude to určite dobré KET to istí 🙂

zuzanka.h
27. máj 2012

a samozrejme blahoželám všetkým novým tehuľkám 🙂

miska32
27. máj 2012

@cora41 ahoj,ja sompo KET a robia to tak,teda aspom v heliose,ze rozmrazia tolko kolko chcete vlozit.ja som chcela len jedno,tak rozmrazili len jedno a kedze sa dobre po rozmraz.vyvijalo,nebolo treba rozmrazovat dalsie.drzim palce,nech sa krasne rozmrazia aj tebe 🙂
🙂

jajka1980
27. máj 2012

@ursula5 😉 To je fajn..že sa blížite do úspešného cieľa...tak prajem všetko naj...a nech máte čo najskôr doma malého krtečka.. 🙂

ursula5
27. máj 2012

@jajka1980 ďakujeme a malý ktreček nech sa neponáhľa nech príde v tedy keď bude čas 😉

annamary27
27. máj 2012

@ursula5 jak ten čas letí,nedávno si abstinovala od PC a teraz Ti už svieti 30ti týždeň,krása 😵

cora41
27. máj 2012

@miska32 vdaka za info, no ako to je, ak sa zle rozmrazi, stratis dalsi mesiac alebo stihnu to este v tom cykle? My mame 7 snehuliacikov a bojim sa, ze ak poviem rozmrazte 2 a obe sa budu zle vyvijat, tak sme stratili dalsi mesiac..Ako to je? Dakujem pekne 🙂

jajka1980
27. máj 2012

@ursula5 Ved takto som to myslela..aby prišiel v pravý čas..teda v deň termínu...ved to máte za pár... 🙂

annu
27. máj 2012

Mohla by mi tu nejaka uspesna tehulka napisat, kedy sa prestava brat utrogestan po uspesnom KET?

michelitta
27. máj 2012

@annu..ahoj a lekar ti nepovedal?co viem tak konci to brali az do 3 mesiaca..drz sa,vsetko dobre🙂 ahojte kocky,drzite sa? @krisbar @cora41 moja neboj rano budu rozmrazovat dovtedy dokedy nebude aspon jedno vhodne na vklad,zalezi ze kolko chces🙂 a ty uz ides na Ketko?mne doktor povedal,ze za najskor 3 cykly,aby sa telo vycistilo od hormonov..aj tak je to lepsie,ze v lete to nebudem riesit..baby ja mam tak silne dni,vajecniky ma bolia fest..moje telo je tak v soku,ze skoro o tyzden skor dostalo kramy..Barbi sa ma ako?drzim palce baba,ozvi sa🙂hej z jednoty sokol,dufam ze nas uvidis v telke,bude to v Praze a bude to trapas😀 ja uz mam po depke🙂🙂

zuzanka.h
27. máj 2012

Ahojte kocky tak ja som po KET. Testy mi uz od 5.teho dna vychadzaju pozitivne a teraz vecer bolesti ako na mrchu a zacinam trochu spinit :'( uz som zase v strese

apple7
27. máj 2012

@zuzanka.h ahoj, drzim ti palceky nech to vyjde, kolky den si po ket?

jajka1980
27. máj 2012

@zuzanka.h Ahojky..držím moc moc palce..aby ste to pekne dotiahli do úspešného konca..
A žiaden stres...tým neprospievaš miminku...a ani sebe.
Takže úsmev...a všetko dobre dopadne.
Ak máš nejaké obavy, zavolaj do centra.
Držím palce..a daj vedieť, ako to všetko dopadlo. 😉

zuzanka.h
27. máj 2012

@apple7 21.05. som bola v heliose vkladali mi jednu blastocystu . Kuk aj do albumu sú tam foto testov...
@jajka1980 ďakujem 🙂

ursula5
28. máj 2012

@annamary27 veru oplatilo sa abstinovať 😉 rýchlo to beží hlavne teraz pri konci, zo začiatku ani nie keď som bola na PNke ale ako robím nestačím sa diviť ako ten čas letí 🙂

ria191
28. máj 2012

@brita Ďakujem. Tebe sa to podarilo na 9. pokus to počítaš asi aj KET-ká? Škoda, že my nemáme nikdy na mrazenie a musím to celé absolvovať od začiatku. Ty čakáš dvojičky, to je krásne ešte aj párik 🙂. Ja som z dvojičiek takže viem aké je to krásne súrodenecké puto 🙂. Krásne tehuľkovanie 🙂 🙂 🙂

cora41
28. máj 2012

@michelitta cauko, mne doktor kazal ist na KET hned, takze dnes rano som dostala mrchu, celkom sa tesim, je silna ako svet a dnes mam volat doktorovi co dalej. Takze hor sa na to a s manzelinom sme sa dohodli, ze skusime teraz dat 2 vajka, ak budu dvojicky, ze im bude veselsie🙂 Pa

apple7
28. máj 2012

@zuzanka.h tak este tyzden a budes mat test z krvicky, strasne ti drzim palce. a ako sa mas dnes? uz si prestala spinit?

zuzanka.h
28. máj 2012

@apple7 ani neviem (raz tak - raz tak) ,bolí ma brucho ako na mrchu. snažím sa ležať,ale pri Jurkovi to veľmi nejde 🙂 zajtra skúsim zase tehu test či čiarka silnie

dorotka_
28. máj 2012

@annu ahoj ja koncim s utrogestanom az po 12tt tehotenstva dovtedy ho beriem

brita
28. máj 2012

@ria191 Ahoj, dakujem. 😉 Ano, do tych 9. poksuov pocitam uplne vsetky pokusy umeleho, vratane IUi, IVF, aj KET. Drzkaj sa. 😉

apple7
28. máj 2012

@zuzanka.h drzim palce to je tvoje druhe ket?ja idem vo stvrtok a tiez si chcem dat vlozit jedno, som zvedava v stredu mi maju volat

apple7
28. máj 2012

@annu ja som si citala podklady ku ket a tam pisu, ze po otehotneni sa berie utros este 2 mesiace, drzim palce

zuzanka.h
28. máj 2012

@apple7 no hej druhé ☹ práve som začala krvácať takže moja radosť a nádej trvala 3 dni

apple7
28. máj 2012

@zuzanka.h to ma mrzi, mate este mrazacikov?

zuzanka.h
28. máj 2012

@apple7 máme už iba jedného , ale nemám teraz na to ani chuť myslieť ☹ a potom uvidím...

apple7
28. máj 2012

@zuzanka.h tak silno drzim palceky, uz to musi vyjst

zuzanka.h
28. máj 2012

@apple7 neviem či zozbieram odvahu, ale tak skoro určite nie

annu
28. máj 2012

@apple7 @dorotka_ dakujem, ze ste mi napisali, aj ja by som mala do 12. tt, ale niekde som citala, ze niektore centra skracuju dobu uzivania, tak som bola zvedava, ako je to u inych tehuliek.

apple7
28. máj 2012

@zuzanka.h chystas sa do prace? preco sa vam vlastne nedari otehotniet?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre