Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majkulik
16. mar 2015

cuute baby. chcela som sa opytat, na ktory den vam naplanovali ober krvi po ET? lebo som si citala lepsie tieto moje papiere a tam ze tehotensky test si mam spravit najskor 12 den po transfere. . .diky

prdolet
16. mar 2015

@nelka79 na krv idem vo stvrtok. No, uz zacinam stresovat.

majkulik
16. mar 2015

@prdolet to mas ktory den? ja som dnes 11 DPT

nelka79
16. mar 2015

@prdolet len buď kludná, aj ja som bola taká, mne mm aj vynadal 😉 a do ktoreho car chodis?

majkulik
16. mar 2015

@nelka79 do RF v Brne. len som z toho taka pomylena. . . ale na 12 den s PK by uz malo byt neico v krvi

nelka79
16. mar 2015

@majkulik v krvi uz bude urcite hladina hcg , ja som uz mala na 10 den.

baarbora29
16. mar 2015

@nelka79 dakujem😊,si mila.aj ja ti prajem,nech ti vsetko super dopadne.tebe sa to pekne podarilo na prvy pokus,si jedna z tych stastnejsich.to ti zavidim,samozrejme v dobrom.je to vsetko velmi narocne,hlavne na psychyku.chodim do car na antolsku v bratislave,ty?

nelka79
16. mar 2015

@baarbora29 ja do KE gyncare, tak ešte nemam nic vyhrate, na prve sono pojdem az buduci tyzden, tak som este ako na ihlach. ale oddychujem cely cas, som doma, lezim. proste si davam pozor. to je velmi na psychiku v tom mas pravdu. ale v tomto roku budeme mamicky, neboj, treba v tom verit 😉 musime byt všetky pozitivne.

baarbora29
16. mar 2015

@majkulik 14-ty den

majkulik
16. mar 2015

@baarbora29 dakujem

prdolet
16. mar 2015

@majkulik co znamena DPT? Den po transfere? Ak ano tak ja som 7 DPT 🙂
@nelka chodim do gynfivu a presne dnes vynadal manzel aj mne. 🙂 Ale tak v norme, on ma chape.

martuska00
16. mar 2015

tak testovať asi nemám však ☹ už ma to pokúša mám test z Reprofitu

martuska00
17. mar 2015

@baarbora29
dneska som testla 7DC nič je mi na nič

snaaazilka77
17. mar 2015

Ahojte. Dnes som prvy den po ET a mam pocit., ze ma asi caka najtazsich 14 dni zivota. To cakanie mi pride ubijajuce a frustrujuce. Poradte, ako to robite, aby ste na to aspon chvilu nemysleli? Citala som si v tejto teme, ze niektore mali siedmy den kriticky, ze krvacali a vedeli, ze to nevyslo. Mali ste niektore aj hladky priebeh a aj tak to zial nevyslo? Su nejake priznaky, ked ste citili, ze asi sa emryjko neuchytilo? Ja som ziadny test na testovanie tehu z mojho car nedostala...ale citala som, ze to je nejaky specialny test, nie klasicky z lekarne, ci drogerie? Vraj ten kvoli hormonom, ktore sa pri IVF dostanu do tela ukaze tehu aj ked tehu v skutocnosti nie je....dakujem za vase odpovede 🙂

baarbora29
17. mar 2015

@martuska00 este pockaj,skus to este o dva dni,mozno sa este ukaze.ale presne viem,ako sa citis,som na tom rovnako😢.a ak ti to teraz nevijde,dalsi pokus uz urcite.kedy ides na krv?

baarbora29
17. mar 2015

@snaaazilka77 ahoj,drzime ti moc palce😊...

majkulik
17. mar 2015

@prdolet ano DPT je den po transfere. 7 je este velmi skoro.

majkulik
17. mar 2015

@snaaazilka77 tie testy co davaju v cetnrach su klasicke - obycajne testy, ziadne specialne. . . pre teba je teraz najdolezitejsich prvych 72 hodin a kludovy rezim prvych 5 dni. takze sa nestresuj. kazde telo je ine, nepozoruj sa, lez, spi, oddychuj, chod na prechadzku, relaxuj, papaj, a uzivaj si to, mysli pozitivne. drzim palec

snaaazilka77
17. mar 2015

@baarbora29 Dakujem velmi pekne za podporu a rovnako aj ja drzim palce. Ty si teraz ktory den po transfere?

snaaazilka77
17. mar 2015

@majkulik Dakujem za odpoved. Takze prvych 72 hodin je tych najklucovejsich? Tak snad to nepokaslem....taka prechadzka v pomalom tempe je teda OK? Pozitivna sa snazim byt...klop klop....A ty si dnes ktory den po transfere?

snaaazilka77
17. mar 2015

@zuzicek88 citala som tvoje prispevky, mala si prve IVF a len jedno vajicko sa podarilo pri odbere? U nas je to rovnako....a teda vysledok je u teba, ze sa podarilo?

zuzicek88
17. mar 2015

@snaaazilka77 ahoj ano podarilo sa nam to z jednym jedinym vajickom,bol to pre nas ako zazrak,velmi som stastna,len este sa bojim do prveho ultrazvuku. Kedy si bola na odber a kedy mas vklad? ak chces mozes napisat aj sukromnu spravu

snaaazilka77
17. mar 2015

@zuzicek88 napisala som....dakujem za podporu 🙂

zuzicek88
17. mar 2015

@snaaazilka77 rada sa stalo

prdolet
17. mar 2015

ahojte, ja som 8 den po a zacala som krvacat. Snazim sa zmierit sa s tym, ze to nevyslo. Vsetkym vam drzim palce aby vam to vyslo. Drzte sa.

martuska00
17. mar 2015

@prdolet moc krvácaš alebo len tak trochu
ani mne to nevyšlo robila som si test a jedna ☹

baarbora29
17. mar 2015

@snaaazilka77 ja som 8 den po KET,ale vcera test negativny,tak cakam uz len na krv.

majkulik
17. mar 2015

@snaaazilka77 pomala prechadzka, vraj ananas cerstvy pomaha, trochu vinka, vela pohody. ja som 12 den po transfere, rano som bola na krvicke. stale mam pocit, ze prisla mrcha, letom na wecko a nist. a takto som z toho na nervy, a viem, ze to uz nemozem ovplyvnit. ale ty este ano. tak labuzo, hlavu hore a hakuna matata 🙂

prdolet
17. mar 2015

@martuska00 zatial nie moc, ale ono to pride, mam aj ine kramove priznaky ako mavam vzdy, bohuzial. Zajtra idem na krv a pudem to mat potvrdene.

snaaazilka77
17. mar 2015

@majkulik Dakujem za rady, ten ananas kupim 🙂 Kedy budes mat ten vysledok z krvi? Mne kazali prist na krv az na 14-ty den. Drzim placeky, urcite si v tom, ked doteraz vsetko v pohode 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre