Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zienka42
2. jún 2014

@rebeka33 ďakujem no keď dojdem domov tak si urobím test a budem vedieť na čom som ....

rebeka33
2. jún 2014

Ahojte.akosi ticho tu je. Ja teda chcem len dat svoju skusenost. Mamatesty drahe komorkove sa asi neoplati kupovat. Rozdiel medzi dvoma bol tak maly , ze som nevedela ktory je dnesny. Ja blba som si to neoznacila 😀 . Tak som mala doma este take obycajne top test baby ,ktore som si robilapred 2 dnami ,lebo mamatesty v tej lekarni neboli a tam je celkom pekmns rozdiel. Tak stale je nadej. Ako ss.citite ? testoval niekto teraz.

zuzina1881
2. jún 2014

@rebeka33 ja som testovala dnes 🙂 som 8.den po KET a na teste pekný duch 🙂

rebeka33
2. jún 2014

@zuzina1881 prosim ta pocita sa aj den vkladu, mne vkladali o 7.45 rano v nedelu dakujem.no minule som malw ciarky ,ale bolo tovlen biochem.tehu hcg 180. Takze som opatrna ,no trochu sa tesim.

zuzina1881
2. jún 2014

@rebeka33 nie, den vkladu sa nepocita. Ja so nikdy nemala nic na teste, tak je to pre mna nieco uzasne, vidiet tam tu slabu ciarocku! 🙂 tiez sa bojim uplne sa tesit, aby to nedopadlo zle..

ingrid0105
2. jún 2014

Dievcata bral niektora z vas anopyrin? Citam rozne diskusie a vraj nie je na skodu ho brat, mam postupit KET tak ma to zaujima. A aka davka by to mala byt? DAKUJEM

rebeka33
2. jún 2014

@zuzina1881 tesim sa s tebou ,takze sme natom rovnaky den. Tak dufam,ze tie testy budu cim dalej tym krajsie.
@ingrid0105 brala som ho. Je na riedenie krvi, podobne ako fragmin .je to jemnejsie . Potom ked sa uchyti tak treba ist za hematologom ,aby ta vysetril ci potrebujes ,alebo nie. Ja som ho potrebovala a mala som zlu hematologicku ,kt. Mi to vysadila a do tyzdna som potratila.

ingrid0105
2. jún 2014

@rebeka33 diky, ja chodim na hematologiu kvoli anemii, zrazanlivost mam ok, ale mam problemy z krcovymi zikami a pri tychto hormonoch si myslim ze mi neuskodi. a citala som ze pomaha v prekrveni cize aj maternice a pomaha pri uhniezdovani. a ty si na to teraz ako? kedy ides na krv? a este nieco ako davku si brala?

ingrid0105
2. jún 2014

@wanda1986 ahoj samozrejme ze nam to vyjde 🙂 musi 🙂 budem ti silno drzat palce 🙂

wanda1986
2. jún 2014

@ingrid0105 no dnes som bola na kontrole a sliznica je vraj pekna (to je moj dôvod neplodnosti, ze ju mam velmi nizku prirodzene) a ak sa rozmrazia embryjka tak 9.júna sa kona transfer 🙂) a potom dva tyzdne skúmania sa,či som alebo nie som, ale testovat sa asi radsej nebudem a nejak tie dva tyzdne vydrzim 🙂 neviem či som sa ta uz pytala, ale ktoré CAR navštevujes?

ingrid0105
2. jún 2014

@wanda1986 a kolkaty DC budes pri vklade? ja chodim do GYN FIVu v BA. co beries teraz pred KETom? Ja beriem Estrofem a ptm budem aj utrogestan.

rebeka33
2. jún 2014

@ingrid0105 ak dobre pamatam tak 1 denne. Dali mi to v care. Neviem isto,teraz picham claxane..

wanda1986
2. jún 2014

@ingrid0105 18DC. aj ja chodim do gynfivu 🙂 tiez beriem estrofem a stvrtok mam prihodit utrogestan. iné nič 🙂 ale sliznicu mam konečne taku, aka ma byt 🙂 lebo inak som mavala len 3-4mm a po OPU som mala 7mm,tak mi hodili estrofem do transferu aj po, ale nie som si ista, či stihla dorast za tych 5 dní čo bolo do transferu.

ingrid0105
2. jún 2014

@wanda1986 ja sa zas obavam ze uz bola prilis vysoka, v den OPU som mala v papieroch ze 12mm a mali sme PK, tak som zvedava aka bude teraz.tak sme sa tam mozno aj videli 🙂 a kolko mas mrazacikov?
ja na dva pokusy po dvoch kusoch

wanda1986
2. jún 2014

@ingrid0105 ja mam tiez dva pokusy po dvoch kusoch. 2 hned po OPU mrazene a 2 po PK. kolko ti vkladali pri ET? mne len jedno a neviem prečo. bolo mi oznamene, ze vlozia jedno. a ja som pritom isla s tym, ze chcem dve, ale kedze sa ma nepytali, tak som mala jedno. zial nič z toho ☹ a pritom nikto nemohol mysliet pozitivnejsie ako ja. absolutne som nepripustala, ze by to nevyslo. a posledna hodina čakania na vysledky bola asi najhorsia z celého. no a potom hodinovy plač. no a potom som sa otriasla a teraz mam zas z toho, ze to budem musiet zas prezivat. uz ani neviem ako k tomu celemu pristupovat 😒
je mozne ze sme sa videli 🙂

lemoni86
2. jún 2014

ahojte baby, ja sice este nemam ET za sebou, ale mam na vas otazku. Mam kratky protokol prve IVF, stimulovala som Puregonom 300j. Uz vcera som si pichala aj Cetrotide. No zistila som dnes vecer, ze som si mala spolu s Cetrotide pichnut asi aj Puregon.. Mala som to presne vsetko napisane, ale nejak som to zle pochopila, myslela som ze uz stimulovat nemusim ze sa to malo uz zastavit vcera a pichat si len ten Cetrotide. Dnes som bola na ultrazvuku a vsetko je ok, ide to dobre no a doktor mi uz povedal ze si mam dopichat 200 vecer a rano 100 j... kedze nespomenul aky liek tak som myslela ze cetrotide... no potom som zistila na tom papieri ako mi to zaznacil, ze mala som si pichat aj puregon. Myslite si ze sa ta stimulacia tymto nejako narusi? Pichla som si teraz vecer 200j puregonu spolu s cetrotide. Velmi sa bojim ze sa to tymto nejako pokasle cele ;((

ingrid0105
2. jún 2014

@wanda1986 mne vkladali 1 lebo som bola pol roka spatne operovana na myom a po 5 dnoch prisla mrcha, takze ja som aspon nedufala do krvi...mne mrazili presne tak isto, tak som zvedava ktorymi zacneme, ja uz mam dve deti maju 20a 19 ale s novym priatelom chceme spolu a vidis nejde to 😒 a som uz aj vo veku ked mozno ine cakaju na vnucata 🙂

ingrid0105
2. jún 2014

@annastasia22 ahoj ako si dopadla?

wanda1986
2. jún 2014

no ja som zas mlada, tak asi preto mi vkladali jedno. no mlada-ako sa vezme - 27r. a okrem nízkej sliznice nemam nič. my mame zlý spg

wanda1986
2. jún 2014

@ingrid0105 vyššie 🙂

ingrid0105
2. jún 2014

@wanda1986 vsak musime verit, ale ked sa oplodnili tak je to ok, tak to bude len v tej sliznici 🙂 musis verit ja teraz verim velmi

wanda1986
2. jún 2014

ja som verila velmi aj pri ET. ja som vôbec nepripuštala negativny test. ja som 10 dní bola v tom,ze je vsetko ok a beho 2 sekund to padlo. teraz uz neviem ako sa stavat. ale ak daju dve,tak budu dve 🙂 dufam 🙂

rebeka33
2. jún 2014

@sipka87 dakujem dnes som kupila 😉

annastasia22
3. jún 2014

@ingrid0105 ahoj zatial mam hcg 1722 ale na sone nic nevidno tak sa bojim ci to nieje mimomaternice😖

rebeka33
3. jún 2014

@lemoni86 nestresuj uz to nezmenis. Povedz to lekarom ,mozmo ti dajudopichnut este jeden den,albo ta aspon skontroluju na sone.

rebeka33
3. jún 2014

@zuzina1881 no co dnes si netestila. Mne sa uz ukazala celkom pekna ciarocka tak uvidime .vnech je uz piatok alebo pondelok. Momentalne mi nevadi rychlejsie zostarnut 😀

zuzina1881
3. jún 2014

@rebeka33 ale testovala som 😀 duch silnejsi, ja mam krv az v pondelok, tak lezim a cakam 😀

rebeka33
3. jún 2014

@zuzina1881 to ma tesi,kedy si vlastne mala vklad? Ja velmi lezat nemozem, mam doma Simi ,ktorq je ajtak urazena,ze ju nezdviham a nehram obvykle hry 😀

ingrid0105
3. jún 2014

@annastasia22 no supeeer drzim palceky nech je to v poriaku, potom daj vediet 🙂

ingrid0105
3. jún 2014

@wanda1986 no cakanie a potom ked zavola clovek a behom par sekund sa ti zmeni zivot, ci uz tak ci tak. ja som to brala tiez automaticky ze preco by som nezostala tehotna a vidis, prisla ms a bolo. tak snad teraz ked mi daju dve sa to podari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre