Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

angel74
16. júl 2014

@radina @katka17044 dakujem vam dievcata za rady poradime sa s partnerom a uvidime k comu sa dopracujeme lebo vsetko zavisi hlavne od prachov☹

katka17044
16. júl 2014

inak na tej genetike by mali aj zistit ci sa s manzelom k sebe hodime... mate s tym niekto skusenost? Inak sila ze to sa nerobi ako prve podla mna je to dost dolezite

annie24
16. júl 2014

Ahojte, ja som po ET 3deň, a 23 idem na odber,tak sa uvidí... Duf. ze budú pozit. správy. Vám zelám to isté...

veronka88
16. júl 2014

@katka17044 Ahoj, jedno 5dnove po predlzenej kultivacii v piatok. Hned v nedelu rano som mala az do pondelka zvysenu teplotu a teraz toto. Som z toho nejaka smutna... Ale to spinenie je take zvlastne. Nevolala som do CAR, ze ci Utrogestan dalej zavadzat alebo radsej zapijat?

santeema
16. júl 2014

@angel74 ale nebude to vekom ja som rocnik 73🙂

angel74
16. júl 2014

@santeema a co zadarilo sa?😉

santeema
16. júl 2014

@angel74 aj ja som 5 ivf samoplatca a dr. v centre mi predpisal merional a dipherele, lebo tie maju mat to co treba a su najlacnejsie...tak ak by ste sli do dalsieho, pytaj tie🙂

santeema
16. júl 2014

@angel74 myslis to 5 ivf? lebo to 4 ivf ko sa zadarilo🙂 a piate este neviem, lebo este len beriem lieky a strasne dufam, ze budem mat nejake vajicka, lebo to je u mna problem velky. mam mega davky hormonov a asi v pondelok idem na odber. vsak dam urcite vediet.

katka17044
16. júl 2014

@veronka88 a moc spinis? ak ano radsej zapijaj ak len trosku tak to nevadi, drzim palce

renitr
16. júl 2014

@annie24 Drzim velmi palce aby test bol pozitivny

angel74
16. júl 2014

@santeema tak ja som mala 18 vajicok a 10 bolo oplodnenych a nakoniec schopne boli len tri tak sa bojim ze aj na buduce budu zivotaschopne len dve-tri; ja som teraz nepracovala aby som sa setrila a teraz musim setrit aby som zase mohla nepracovat😉 celeeee zle ☹

angel74
16. júl 2014

@santeema a ty si mala aj nejakych mrazacikov?

ingrid0105
16. júl 2014

@angel74 tak to ma mrzi ☹

santeema
16. júl 2014

@angel74 ja som mala za vsetky 4 ivf spolu ka iba jedno jedine embryjko na zamrazenie a dve dalsie som si dala vlozit. to je vsetko co som mala pocas tych vsetkych pokusov, napriek maximálnej hormonálnej liecbe, vyssiu davku mi uz dat nemohli. aj teraz mam maximum co sa asi povoluje, ma z toho celkom pobolieva hlava, velmi mi nechuti jest, aj ked by som mala a hlavne bielkoviny. dufam, ze uz nebudem musiet v buducnosti nic take do seba davat a to nemyslim v zlom, lebo toto vsetko mi minule pomohlo k malému.

ingrid0105
17. júl 2014

dievcence chystam sa na dalsi KET na jesen ale chcem absolvovat aspon hematologicke vysetrenie. kto my da odporucene? moj gynekolog co obvodak ci? ja aj chodievam na hematologiu kvoli anemii ale asi tam nemozem prist s tym ze som mala neuspesne IVF nech mi spravi vysetrenia? dakujem za rady

angel74
17. júl 2014

@santeema a kam chodis? Ja do reprofitu do brna

tinta30
17. júl 2014

Ahojte bola som na umelom opodnení po druhý krat lebo prve sa neudržalo. Chcem poprosiť o radu, že čo by som možno mala jesť a naopak čo nie, aby sa udržalo. Tak sa bojím zlej správy. Posím poraďte. Ďakujem

santeema
17. júl 2014

@angel74 iscare martin, mam to sikovnejsie autom a aj sama tam mozem dojst, lebo pri vela vysetreniach priatela netreba, nie ze by nechcel, ale niekto na tie ivf ka musi aj zarabat🙂)

maxilienka
17. júl 2014

@katka17044 dakujem za mile slova. Hej, povazujem to trochu za "uspech" lebo toto bol prvy pokus z tych troch co sa uchytilo embryjko, predtym dva to bolo vzdy negativne a dostala som menzes skor ako som mala ist na krv...ku podivu tentokrat menzes stale neprisiel tak cakam...zajtra idem este na kontrolnu krv.
@casperka1980 dakujem. No a co ty? Podarilo sa?
@angel74 toto bolo uz 3.IVF - prve 2. IVF boli bez zmrzliniek, nastastie teraz z tohto 3.IVF mame este 3 zmrzlinky, takze ma v najblizsej dobe caka asi moj prvy KET. A ty ako? Testy // - dufam ze ano.

maxilienka
17. júl 2014

@angel74 uz som si precitala....je mi to velmi luto. ach jaj ☹

maxilienka
17. júl 2014

@casperka1980 gratulujem! Na kolky den po ET si mala tuto hodnotu?

casperka1980
17. júl 2014

@maxilienka zatial to vyzerá že áno.. HCG 189,80.. ale mám strach tomu uveriť.. v utorok by som chcela ísť na kontrolný test na krv..

casperka1980
17. júl 2014

@maxilienka na 11. deň

maxilienka
17. júl 2014

@casperka1980 neboj, to je uz krasna hodnota hcg - bude to dobre.

angel74
17. júl 2014

@maxilienka co uz narobim ved nie som prva ani posledna nasporime a pojdeme asi na dalsie ivf a to hadam uz vyjde😉

angel74
17. júl 2014

@tinta30 ahoj tak to keby sme vedeli kazda jedna z nas bolo by vsetko lahsie ale myslim ze jedlo je to najmenej co nam ovplyvnuje pozitivny vysledok 😉

katka17044
17. júl 2014

@maxilienka ahoj a krv si mala prvý krát 33 a potom? Tak dúfam ti to pôjde dole... ja som sa velmi bála lebo raz mi stúplo a bolo podozrenie na mimomaternicové... ja ako som vysadila lieky do 3 dní prišiel menzes tak som mala šťastie a všetko sa prečistilo.

veronka88
18. júl 2014

Ahojte partacky! Tak u mna je to pase... ☹ Som tyzden po ET, uplne mi spadli prsia a dostala som ms. Este som si to dnes rano poistila aj testom. Som z toho smutna, ale co uz, zivot musi ist dalej... Mame este 13 zmrazenych - ako rychlo sa da ist opat? A ako vlastne prebieha priprava pred KET? Budem vdacna za kazdu odpoved...

zuzina1881
18. júl 2014

@veronka88 ahoj 🙂 neboj, mate vela mrazacikov, urcite to vyjde 😉 pred ket na 14 dc kontrola, utrogestan, cca 19dc vklad a o 14dni krvny test (pozitivny 😉) dat sa bude hned v tomto cykle. Nad sa podaril druhy ket. Drzim palce 🙂

veronka88
18. júl 2014

@zuzina1881 Problem je aj to, ze mne nepraskaju folikuly a tvoria sa mi kazdy mesiac cysty. Takze je uplne jasne, ze ak mi nedaju nieco na utlm vajecnikov, tak v polovici cyklu tam bude opat cysta. Hmmm... ☹ To fakt nedavaju ziadne lieky ine pred tym?
2. KET Ti vysiel a kolko ste vkladali? Po prvom neuspechu si tiez bola taka sklamana?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre