Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
3. aug 2015

@kubkova tak silno drzim palce urcite sa podarí kam chodis do centra

fazulienka
3. aug 2015

@katka17044
ano presne aprilova skupinka 😉 je to moje prve bejby, vysiel 2. vklad a este mame 7 zmrazenych, tak snad o nejaky cas zbehneme po surodenca 🙂

kubkova
3. aug 2015

@katka17044 Dakujeme 🙂 chodime do Kosic do SPLN-u

katka17044
3. aug 2015

@fazulienka tak to je krasne gratulujem 🙂

fazulienka
3. aug 2015

@katka17044
dakujem a posielam stasticko, nech sa zadari aj Tebe 😉

katka17044
3. aug 2015

@fazulienka dakujem velmi pekne

lucinkacinka
3. aug 2015

Ahojte,ak možem,pridám sa.Mám 2-ročného syna z IVF,po druhom vklade.Vtedy i ostalo 7 zmrazených embryí a mynulý štvrtok som si nechala jedno vložit.Ciže bude 5.den po vklade a už som nervozna.Myslela som že si to teraz nebudem tak brat ked už dieta mám ale už ma chytá depka,že to nevyšlo a musím sa tam trepat znovu 🙂 Mám to trochu komplikované,muž v zahraničí,všetko musím absolvovat s mojím malým divochom a odych a nestresovanie po vklade vobec ale vobec nehrozí 😀

katka17044
3. aug 2015

@lucinkacinka ahoj urcite sa to podari 🙂 aj ja som mala vo stvrtok vklad... a ake embryjko ti vkladali. A preco ivf aky mate problem?

lucinkacinka
3. aug 2015

@katka17044 A kde si bola na vklade?ja chodím do MT do Heliosu,tak reku či sme sa nemínali 😀 No u nás su problém spermie trošku,maju gulate hlavičky a tak sa nemožu samé dostat do vajíčka,takže už aj sýna,ako som písala máme z ivf.Inak som sa chcela spýtat,užívam utrogestan a bola som po nom dost nafuknutá,cítila som spodok brucha a trochu kríže,máte niekto takéto vedlajšie učinky?
Ja si už aj preto myslím že to nevyšlo,lebo ak si pamatám pri synovy to vyšlo na druhýkrát a tak nejako som už vedela že som tehotná.

maminka1986
3. aug 2015

@lucinkacinka ahoj ja osm po KET zajtra idem do Heliosu a ano bolia ma križe velmi!!! anafuknute tiež mala osm plyny...ale kríže asi z tehu už bolia

katka17044
3. aug 2015

@lucinkacinka jej podla mna ked je problem na muzovej strane a nie je tak zavazny je to vzdy lepsie ako na strane zeny teda to je ovela komplikovanejsie takze pevne verim ze sa ti to podarí... Vies co aj mna bolia krize ale som to skor pripisovala infuzke co mi davali ale inak ano moze to byt aj z utrogestanu ale to brucho to si myslim ze skor nie ale to ze sa ti uz embryjko uhniezdilo 🙂 . A pri prvom si nieco citila? Ja chodim v Ba do gf

maminka1986
3. aug 2015

@fazulienka Gratulujeeem!!! ja mam prvý KET a som tiež tehu ...zaj idem do Helisou na krv 🙂)
ako sa vlastne ráta v ktorom týždni sme??ja vklad 22.7 a ty??

lucinkacinka
3. aug 2015

@maminka1986 kolký den si?ideš už na krv?mna bolelo všetko prvé cca 3 dni po ket teraz už len semtam

lucinkacinka
3. aug 2015

@katka17044 Mna už aj pomali všetko prestáva boliet 🙂 tak neviem.Nejako som pri prvom cítila že to vyšla už si to ale nepamatám ☹ Inak pri prvom mi hned ako som mala dostat menzes začalo byt tak zle že teraz sa dost bojím ako to zvládnem s malým.Bolo mi zle 24hodín denne,do začiatku 4.mesiaca.Nevladala som sa obrátit z jedného boku na druhý,postavit sa a ani pit.Schudla som 5 kg.Nestíhala som dobiehat na wc,bolo to veru velmi veselé.V tom stave som lutovala že som chcela niekedy dieta,bolo to hrozné.Ale potom som mala tak perfektné tehotenstvo že mi bolo za bruchom aj smutno 🙂

katka17044
3. aug 2015

@lucinkacinka uha a to ta boleli svaly alebo kĺby? Ja som mala tiez prve dni po ket take bolesti hnus hlavne rano bolelo ma cele telo nohy krize fuj ale pripisujem to infuzie v stredu idem na dalsiu tak uvidim ci sa to zopakuje. teraz uz len krize ale nie uz tak moc .

fazulienka
3. aug 2015

@maminka1986
dakujem, no ja som uz 18+3 tt, cize v 19. tyzdni. Kuk kalkulacku, zadaj si tam datum vkladu a kolko dnove embryjko, ale ak si Heliosacka, co som aj ja tak bude blastocysta, ze?
http://www.ivfconnections.com/forums/content.ph...

maminka1986
3. aug 2015

@fazulienka ano ano blastocysta....a Gratulujeeem 🙂)))

maminka1986
3. aug 2015

@lucinkacinka ano idme na krv zajtra rano ... 🙂zajtra 13 den po ket

fazulienka
3. aug 2015

@maminka1986
drzim palce, nech mas pekne hcg a aby vsetko bolo ok 😉

maminka1986
3. aug 2015

@fazulienka dakujem krásne.....
no bývam normalne unavená už a silnie mi test tak dufam bude 🙂)
a díky za ten link 🙂)

lucinkacinka
4. aug 2015

@maminka1986 nečítala som všetko dozadu ,kedy si si robila testík ak sa možem spýtat,ktorý den?5.den po Ket je asi skoro vsak? 🙂

lucinkacinka
4. aug 2015

@katka17044 nie nie to mi bolo tak strašne zle,nedokázala som normálne fungovat.

martuska00
4. aug 2015

@katka17044 ako dneska a @zuzul87 ideš testovať

zuzul87
4. aug 2015

@martuska00 urcite nie nemam doma testy inak by som asi skusala 😉 chcem az na 11 ale 😉 bo 12ty den ...a ty ako??? ja som uplne ok ako keby nic nic necitim

martuska00
4. aug 2015

@zuzul87 aj ja som okej len včera večer ma tak zabolel pravý vaječník myslela som že to nerozchodím taká tupá bolesť a o chvíľu nič budem čakať a veriť ,ti si dneska ktorý den 8

zuzul87
4. aug 2015

@martuska00 noo vidis podobne bolesti som mala aj aj :D noo 7 ja tam den vkladu neraatam

martuska00
4. aug 2015

@zuzul87 a nemala si náhodou hnedý výtok baby to tu spomínajú

zuzul87
4. aug 2015

@martuska00 nie to som zatial este nemala 😉

martuska00
4. aug 2015

@zuzul87 ani ja to by malo byť 7-8den

martuska00
4. aug 2015

@katka17044 ako ešte spíš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre