Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzul87
5. aug 2015

@katka17044 myslis ze sa moze stat ze by tam vobec ziadna ciarka nebola??to ma mrzi a neprisli ti preco sa ti to takto deje?

katka17044
5. aug 2015

@zuzul87 podla mna ak si tehotna ciarocka by uz bola zajtra rano urcite to uz 9 den ale tak vydrž aj tak budes potom cakat na krvicku. Vies co ono sa mi vzdy uchyti a nevydrzi dlho, zistili mi protilatky ze si vytvaram na spermie a trofoblast dva posledne vklady som uzivala medrol ktory aj zabral a bolo to uz negativne ale aj tak vklad tak isto len chvilku, tak mi zmenila tento krat liecbu, tak tá snad bude už tá prava a prvy krat si pichám fraxiparin ale to len preventivne. Inak uz naozaj neviem co v tom je.... len uz tym nízkym cislam hcg neverim naj je pocut cislo nad 100 a cim viac lespie v krajnom pripadne aaaaaaaaaspon minimalne nad 50 ale aj to je dost riziko... je to des tak ja uz aj ked vidim dve ciarky na teste som este taka ze nie je to este uplne iste ale tak viem ze ked budu ciarky pekne tak sa bat nemusim ja som mavala skor take slabsie a uz to naznacovalo slabemu hcg

zuzul87
5. aug 2015

@katka17044 tak ti budem drzat palce aby to bolo tento krat ine 😉

katka17044
5. aug 2015

@zuzul87 snad ale neviem neviem nic necitim :( toto mam 7 vklad teda 3ivf prve ivf som mala velmi slabu stimulku tak len jedno embryo a ani sa to nepodarilo lebo bolo nekvalitne to bola taka skuska. no a potom 5 vkladov a vzdy dve ciarky na teste aj pozitivna krv len to vydrzalo tak 3tt max som to dotiahla do 5tt to bolo hcg nejak okolo 5tisic a uz videli aj vacok ale odislo to tak snáď sedmicka mi prinesie stastie a mozno prave to ze nic necitim je to dobre pred tym som vzdy citila tak neviem uz ale to cakanie je na nervy

katka17044
5. aug 2015

@zuzul87 aaaa dakujem krasne aj ja tebe drzim palce zasluzime si to

zuzul87
5. aug 2015

@katka17044 dakujem :D

kubkova
5. aug 2015

@katka17044 mozno mas len prijemnejsiu formu uhniezdovania 😉 drzim prsty 🙂

maminka1986
5. aug 2015

@katka17044 ahaaaa no tak to je ozaj dost ...🙂

katka17044
5. aug 2015

@kubkova joooj kiežby ďakujem za povzbudivé slová...

linda10
5. aug 2015

Ahojte ja idem na druhy pokus teraz tento mesiac.Prvy pokus embryjko sa ujalo ale ked som uz sla na druhu krv tak hcg kleslo bola som strasne smutna ale nic sa neda robit.Dufam ze tentokrat budem uspesna.Vsetkym zelam len to najlepsie aby sa nam splnilo to pocom tak tuzime 🙂

isabella22
5. aug 2015

@linda10 drz sa...ja uz som tiez nedockava co a jak no priznaky ziadne....cize asi to.zas.nevyslo 😒

adriana865618
5. aug 2015

@linda10 ahoj aj ja idem teraz na dalsi pokus a strasne si zelam aby to uz vyslo

lucinkacinka
6. aug 2015

Ahojte baba,tak dnes som 7.den po Ket a samozrejme som ráno testovala a mám ducha 🙂

kubkova
6. aug 2015

@lucinkacinka jeeej super musi to byt perfektny pocit 🙂 drzim prsty ...

alison758
6. aug 2015

@isabella22 neboj nic,ides testovat?pichas aj ten fraxik?

isabella22
6. aug 2015

@alison758 ano picham nejdem.testovat bojim.sa....beriem aj prednison tak uvidime...zatial.nespinim nekrvacam.len imobcas brucho boli.jak.na mrchu

alison758
6. aug 2015

@isabella22 ja po vklade co som pichala fraxik ma nehorazne boleli prsia aj po mrche az do dalsej mrchy mne ten utros vzdy navodi take tehotenske pocity...aj zle mi byva aj zima...tak mozno je dobre ze mas iba tie bolesti...a kto ti tentokrat robil vklad?

isabella22
6. aug 2015

@alison758 krajkovic.mi.robil....no ja nemam pocitybokrem brucha ziadne...len po.tych vpichoch ma.boli okolie pupka.ale.to.ne.asi normalne...akurat ideme sa kupat tak.ked.sa v teplej vodd.nespusti.budem.rada

katka17044
6. aug 2015

@lucinkacinka vau super aj ja som dnes 7 den po ket tak to uz ked mas tento den ducha tak to uz je jasne

katka17044
6. aug 2015

@isabella22 ale ta bolest brucha akoby na menzes to je jeden z príznakov 🙂

katka17044
6. aug 2015

@isabella22 a kolky den si po vklade? Nebojis sa ist kupat?

alison758
6. aug 2015

@isabella22 kolky den to vlastne si?uzivaj volno ;)

isabella22
6. aug 2015

@katka17044 no 5 den som...ale tak trochu mozem.hadam...ale.to.len tak obcas brucho taha

isabella22
6. aug 2015

@alison758 vdaka...5 den som.po vklade

katka17044
6. aug 2015

@isabella22 ale to je dobre ked ta taha... ja by som do verejnych asi nesla neviem bala by som sa infekcie teraz by som to urcite neriskovala akoze nestalo by mi to za to, ale samozrejme to je len na teba. Ja som uz pred vkladom par dni radsej nebola plavat aby nahodou nebol nejaky problem. A tepla voda teraz vobec nie je vhodna to by som uz vobec neriskovala... :(

alison758
6. aug 2015

@katka17044

@isabella22

kazdy ma na to iny nazor ja som tiez po vkladoch nesla a nevyslo ani tak,pre istotu sa daju kupit speci tampony

isabella22
6. aug 2015

@katka17044 ked doma.sa.zblaznim.z.tepla...ale boli sme aj tak tam.a.uz.maju.plnu.kapacitu teraz nakupujem v trencine.cize z.vody aj tak prt.z.toho...

isabella22
6. aug 2015

@alison758 presne ja tiez vravim bud sa ma.chytit abo nie...

alison758
6. aug 2015

@isabella22 a kde ste boli na zabe?

katka17044
6. aug 2015

@isabella22
@alison758 ja nevravim ale ze to ma vplyv na uhniezdenie ved 5 den po vklade jasne uz mozes fungovat v pohode len teda ta mozna infekcia nestoji to za to už to musiiime nejak vydržať všetko sa dá zvládnuť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre