Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
24. apr 2009

Kiara, to je normálne že ťa pobolieva v podbrušku ako na krámy. Dokonca hovoria, ak pobolieva, tak to môže znamenať, že sa uhniezďuje embryjko. 😉
Sú baby ktoré aj špinia a sú tehotné po ET, takže to je normálne. 😉
Ja by som sa testla na 9-10 deň. Jedine, ak čakáš dvojičky, tak to ukáže aj skôr 😉

kiara15
24. apr 2009

mimka dik lebo clovek si uz vselico domysla.Ja som ani nerozmyslala ostat v praci ved ked nieco chcem dosiahnut tak potrebujes klud nie?

deny3
24. apr 2009

ste zlaté baby, nedočkavé, ja som bola vo februári taká istá, veľmi vám držím všetky prsty, nech vám to vyjde!! 😀 😀 😀

honey13
24. apr 2009

dakujem Vam, budem to určite potrebovat, jednu už mam za sebou, ešte posledne dve a 7.7. mam promocie, inak mimka aj ja som sestrička, síce bývalá, robila som v Prahe v Motole 4 roky, teraz vlastne končím lekársku f. odbor ošetrovatelstvo, kvoli škole sme s teraz už manželom sa vrátili na slovensko. Kde robíš sestričku?

mimka30
24. apr 2009

Určite Kiara, aj podľa mňa je lepšie ostať doma 😉 Teda fakt nechápem tento štát, že žena nemá nárok na PN kvôli IVF 😠 😠 😠 😠 😠 To je už riadna drzosť. 😠

Len sa zbytočne nestresuj. Ja som sa pri prvom moc stresovala, sledovala a to nebolo dobré. Aj keď je to ťažké, ale musíme to zvládnuť, však? 😉

Kiara idem do toho obchodu- ale poobede tu budem, tak popíšeme, dobre??? 😉

kuspitka
24. apr 2009

Ahojte,ja som robila na 7den test.a cakam dvojicky preto mi tak skoro ukazalo.
ale inak staci robit len na 9den

mimka30
24. apr 2009

Honey- ja som robila roky v detskej fakultnej na internom a teraz robím 3 roky v Rakúsku, oficiálne mám už aj neobmedzené pracovné povolenie, takže iné ako na slovensku. Inak kolegyňa čo so mnou robí má tiež štátnice teraz, tak sa možno poznáte. 😉 Potom ti napíšem do IP, dobre?

Len idem fakt nakúpiť, lebo sa neodtrhnem od PC 😀 😀 😀 , ale poobede popíšeme, dobre?

Som zvedavá aj ja na teba 😉

mimka30
24. apr 2009

Kuspitka- servus moja zlatá. 🙂 Už nešpiníš?

kacarina
24. apr 2009

kuspitka a v ktorom tt uz si? nepoznam ta z nejakej inej temicky nahodou? 🙂

kuspitka
24. apr 2009

kacarina asi 5tt a 5den.neviem presne este som sa lekara nepytala

kiara15
24. apr 2009

mimka urcite ze este popiseme tesim sa 🙂

kuspitka
24. apr 2009

mimka uz nie len mam bolesti dnes dvojicky mrmle zeru.....

kacarina
24. apr 2009

kuspitka, teba to asi bude pobolievat, ked sa maternica bude roztahovat pre dve babulatka 😅

kuspitka
24. apr 2009

kacarina aj teraz ma uz boli poriadne,ale beriem magnezium tak je to dobre

linkap
24. apr 2009

ahojte 🙂 , deny je fajn ,ze pises 🙂 , mimka drzim palce a pripajam sa k tebe, co sa tyka testu je to fakt lepsie aspon ten 10 den.
Matelko, Kacarina,Honey, Drobec a Kiara cakame na vysledok po ET, a Mimka je pred ET....
🙂 verim ze, vsetky budeme //

nevynechala som niekoho....? 😒

kacarina
24. apr 2009

linka robis statistiku a tabulky? pevne verim, ze vsetky najdeme na testoch // a stretneme sa v teme Januar 2010 😉

drobec123
24. apr 2009

tak to by bola fakt sranda a super !!! tak daleko som zatial nerozmyslala 😀

kacarina
24. apr 2009

ani ja, nezvyknem tak dopredu, snazim sa sustredit na to, co prebieha teraz ... len dnes mam nejaku "cakaciu krizu" a rozptylujem sa vselijakymi myslienkami 😅

honey13
24. apr 2009

nie si sama, kacarina,

mima11
24. apr 2009

Ahojte!

Ako Vás tak čítam, tak už aj ja sa neviem dočkať, možno v máji pôjdem na 1. KET!
Veľmi Vám všetkým držím palce, nech ste všetky tehotné! Verím, že sa dočkáme všetky!!!

Držte sa!

jespera
24. apr 2009

Ahojte,
ja som tvrdila ze testy robit nebudem - ale uz by som to chcela vediet..Pondelok / osmy den po et/ budem robit urcite. A v pripade ze to nevyslo - je mozne ze uz na buduci tyzden dostanem kramy.?

zuzulik
24. apr 2009

ahojte bambulky, ja sice este po transfere nemam, vlastne ma od buduceho tyzdna caka stimulacia, ale o to intenzivnejsie premyslam nad tym kolko embryjok si potom dame vlozit .... mali ste v tom hned jasno??? kolko ste si nechali vlozit??dakujem, zuzka
a vsetkym Vam drzim palce a prajem,aby ste si na testoch nasli vytuzene kolajnice 😵 //

kacarina
24. apr 2009

zuzulik, my sme davali aj pri 1. aj pri 2. KETe vlozit dve embrya, kedze my mame taketo problemy a aj vek nam ubieha pomaly ale isto, prijali by sme aj dvojicky na jeden sup, keby sa nahodou zadarilo ... ja by som teoreticky dala vlozit aj 3, ale neviem, ci by to dr. odporucal resp. odsuhlasil ... pred 3 uz mam trosku respekt, co ak by sa nahodou zadarili vsetky tri? Uff ... to tehotenstvo by asi nebola sranda... a ani potom asi nie ... ale s pripadnymi dvojickami sme obaja s manzelom uzrozumeni 😅

zuzulik
24. apr 2009

dakujem kacarina, ako dlho si po Kete a ako sa citis?? kedy budes testikovat ??

kacarina
24. apr 2009

ja som mala KET v pondelok, takze dnes je 5. den a uz ma certi beru 😀 ... predtym som testovala na dalsi tyzden vo stvrtok, co bol tusim 11. den ... tak uvidim, dokedy sa budem statocne drzat 😅

zuzulik
24. apr 2009

juj kaci, verim, ze si netrpezliva a najradsej by si uz aj rodila vsak 😵 😵 😀 ale vsetky sa dockame.
Prajem Ti,aby si si na testiku nasla krasne a tucnucke //...drzim palce!

kacarina
24. apr 2009

dakujem zuzu, tebe zelam vela elanu do stimulky 😉

linkap
24. apr 2009

ahoj kacarinka 🙂 , nechcem robit tabulku... to len tak, som tiiez 5 den a sibe mi. Chcela som si predlzit vikend, tak som si vzala volno. Neverili by ste, chcela som len klud ...tak si lebedit pri Tv a stale mi tu dakto zvonil alebo mobil..., tak som sa nevedela sustredit na pisanie s vami a este vyhodilo poistky az na chodbe....... 🙂
musime veri, to nas posilni...... 🙂

linkap
24. apr 2009

prepac , myslela som to tak , ze stale je nadej....a uz som si toho presla dost ...to mi ver 🙂

kacarina
24. apr 2009

linka, to verim, aj ja viem, o com hovoris ... toto je sice len nas druhy realny pokus o nieco, ale riesime to uz 6. rok, dovtedy stale nejake terminy, cakanie, lieky, cakanie, laparoskopia, cakanie, lieky, cakanie atd atd atd .. no niekedy je to uz na nervy, ti poviem 🙄 ... ale teraz sa snazim nejako zmobilizovat svoj optimizmus a vydrzat este tyzden a potom nech sa deje, co sa ma, uvidime 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre