Čakanie po transfere v septembri 2016

wewulik
30. sep 2016

Ahojte kocky je tu momentalne niekto kto caka na vysledok???Ja som bola na transfere 26.9.

wewulik
autor
2. nov 2016

@dasena tak ako mamina??

babusik85
2. nov 2016

Ahojte baby! Vy ste uz skusenejsie... ktory DC ste mali OPU a potom ET?

bubatko24
12. nov 2016

@babusik85 ahoj, ja som mala OPU 18 DC a ET 18 az 20 DC. Je to ale individualne OPU podla ovulky a podla vyvoja a ET ked je sliznica maternice pripravena. Pred oboma to sleduju na kontrole 2 -4 dni dopredu. Ja som mala hyperstimulaciu teda az 21 vajicok, potom na druhy den z toho 18 ebryi . Z toho nam ostala 1/3 teda 6 . Po druhom KET/ET este 3 mame. Jedno zlyhalo pri rozmrazeni. V pondelok idem na test z krvi verim, ze som tehu lebo sa tak citim. Ale tehu test mi ukazal nieco ine - 1 palicka zatial. Ty ides na OPU?

babusik85
12. nov 2016

@bubatko24 dakujem za odpoved 🙂 ja v pondelok idem na OPU.
Dnes na kontrole tak vravela dr.ze nevie ci sliznics bude vhodna na Et.Pri opu mi zmeria.
A ja by som mala mat ET v sobotu.Myslis ze medzi opu a et ma este budu kontrolovat?Ci kuknu pri et a uvidia ci je vhodna?

bubatko24
13. nov 2016

@babusik85 ja som mala po opu kvoli hyperstimke odlozene KET az na dalsi cyklus. Takze ani neviem. Myslim si ze ale asi hej, ked vravela ze neni pripravena.Mne sa uz 4 dni pred vkladom dobre vyvijala tusim 10 som mala. A teraz na 2 x mi ani nic nepovedali. Iba pri vklade uz mi to nedalo a spytala som sa ci je vsetko ok a povedali ze ano. Mlcia ty doktori a potom to je na nervy. Ta dezinformacia. :/ Musime sa vsetko pytat 🙂 Drzim palce . A berias progesteron? Ten napomaha vyvoju.

babusik85
13. nov 2016

@bubatko24 ved to!ze velmi malo povedia.
Neberem teraz nic.pregnyl sme pichli vcera vecer.
Stvrtok vravela ze sliznica je dobra,a vcera ze musi ju este zmerat,nevie kdey bude et.
Tak neviem

bubatko24
14. nov 2016

@babusik85 pregnil som pred Et nemala. Kazdy ma ine metody. Ale crinon co briem je dobry. Aj ked som nebola tehu nedostala som ms. Takze super zabral. A este mavam dlhsie ms a ties to vyzeralo tak, ze sa sliznica nestihne pripravit no vdaka hormonom to zvladla. Estrofem a crinon mam. Skus si vypytat na podporu tiez nieco ;) mne dalsie et na 2.12. vychadza. A uz bezpodmienecne beriem dovolenku potom. Mam strasne oslabedu imunitu-nachladnuta som uz mesiac.

babusik85
14. nov 2016

@bubatko24 dostala som estrimax a utrogestan dufam ze pomozu.
Verim ze si oslabena,riadne davky dostaneme.ale musime vydrzat 🙂

bubatko24
17. nov 2016

Baby no tak kvoli mojej slabej imunite a tomu ze byvam casto chora mi dr odporucil odlozit ET a poslal ma na repro imunilogiu. Treba sa hlavne vela pytat, ked sa nam daco nezda. Ja som nesla automaticky na dalsie a dala sa som si konzultacku nastastia. Byvam tak 2-3 x chora do roka a na atb. No uvidime teda co dalej. Imun testy budu niekedy az v marci. Vam zatial drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre