Centrum asistovanej reprodukcie a cestovanie zďaleka

mambba
17. jan 2013

S manzelom mame za sebou dlhé obdobie snazenia a k mojej diagnoze PCO sa pridal aj katastrofalny spermiogram, vzhladom na zlu morfologiu spermii nie je na co cakat a boli sme odporucení rovno na IVF. Vyberame momentálne CAR a som nejak rozhodnutá pre Helios Martin, čo je ale od nášho bydliska vzdialené cca 250 km.
Tie, ktoré máte tiez CAR vzdialené od miesta bydliska, nie je dochádzanie velkým problemom?
Neriešim ani tak nejaké uvodne vysetrenia alebo kontrolne ultrazvuky, to by sa este zvládlo, skor ma zaujima ako je to s cestovaním po odbere vajičok, kedže je to de facto operacia s narkozou, respektíve s bezprostrednym cestovanim po zavedení embrya. Isli by sme vlastnym autom, takže samozrejme nie verejná doprava, ale zaujima ma, či je vobec možné hned po týchto zákrokoch cestovat takúto relativne dlhu trasu a či to nemoze mat nejake nasledky.

vanda02
26. jan 2013

@marcelka83s
ahoj, chcem sa spytat ivf v Brne, preplaca slovenska poistovna? alebo som to zle pochopila?

lubicaligocka
26. jan 2013

cenovo by sa nam to oplatilo viac na svk ale casovo tu v uk.

anika142
26. jan 2013

@lubicaligocka aj napriek tomu ze musis prist na svk a vziat si dovolenku? ked zaratas aj tieto naklady?

lubicaligocka
26. jan 2013

ale 2 mesiace doma na SVK ta predstava sa mi paci 🙂

anika142
27. jan 2013

@lubicaligocka hej tym padom sa ti oplati prist tu na IVF

marcelka83s
28. jan 2013

@vanda02 áno čo dievčata písali ideš tam na ivf vyplatis to z vlastných peňazí a ked nemáš vycerpane tie 3pokusy ktoré tí hradí poisťovňa tu na SK tak môžeš požiadať poisťovňu o nejaku refundaciu platby vykonanej v zahraničí a by tí mali preplatiť do 1000eur

susangha
28. máj 2019

ahojte. po ivf mi ostali 2balenia decapeptyl a jedno balenie pregnyl 5000. ak by niektorá potrebovala.. posuniem... ba nr tn ... doteraz v chladničke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre