Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

mimina321
autor
17. feb 2010

je to hned na začiatku,pojdeš doprava,posledná budova prízemie a prvá ordinácia/majú tam velkú inf.tabulu/.bola som tam hned začiatkom novembra a výsledky ešte nemám 🙄 pre výsledky si pôjdeš osobne

mimina321
autor
17. feb 2010

drobeca a u koho si bola ty?ja som bola v areáli nemocnice pri pivovare a to viem o čom hovorím do nitry som chodila do školy 😕

drobeca
17. feb 2010

ha, doktorka Janka Barošová. sa mi to zdalo strašne rýchle a výsledky by som mala mať niekedy koncom marca. dúfam, že budú, lebo v apríli by sme chceli začať

mimina321
autor
17. feb 2010

no mne sa to zase zdá večnosť 😝 aj mne povedali o 4 týždne a od 4.novebra je to teda čas 😝
snád to budeš mať rýchlejšie ako my a nič sa nestratí 😉

sammira
17. feb 2010

prosiiiiim mimina ty este nemas od novembra vysledky???pekny system!!!!mne dali v centre tuto adresu:genet s.r.o fakultna nemocnica-nitra,mudr.barosova. drobeka a ty si kedy bola u nej?

mimina321
autor
17. feb 2010

sammi zabudla som ti napísať z centra na smer nové zámky,pôjdete po tej ulici ako je okr. úrad 😵

mimina321
autor
17. feb 2010

sammi ano bola som u nej ....povedali mi že sa to nedalo vyhodnotiť-ja si skôr myslím že to niekde zablúdilo 😅

drobeca
17. feb 2010

bola som tam 8.2. dúfam, že sa nič nezatúla. mne sa raz pri odbere krvi stalo, že idem si pre výsledky a vraj to v labáku rozbili, museli mi brať ešte raz

gerdusha
17. feb 2010

jaj, vy ste boli dnes "plodne" 🙂..kooolko je tu toho napisane...

novacky, vitajte, posadte sa, ponuknite.... 🙂
fiha, aka som dnes vesela...tie hormony su sila...bud revem, alebo kricim, alebo som vtipna...mm by mali dat medailu...

mne v piatok brala sestricka krv na HP a este stale nemam ziadne vysledky, zda sa mi, ze niektore pisali, ze niektore vysledky byvaju aj na druhy den, nemate, babule, skusenosti?

mimina321
autor
17. feb 2010

gerdush mne sa zdá,že 2 týždne
tak ako rastú folíky?

gerdusha
17. feb 2010

neviem, dozviem sa v pondelok

dyba
17. feb 2010

ahojte. gerdus,niekde som už písala, že mne prišli výsledky z HP asi za 10 dní, čiže musíš vydržať 😵
taak v pondelok budeš asi vedieť, kedy bude iui
my sme boli na genetike v Blave na Americkom námestí, výsledky do 3 mesiacov. No ale ten výsledok teda nič moc. myslím tým, že ja som sa dozvedela, že som normálna žena XX a mm je normálny muž XY. To bolo všetko.
Robia v Nitre ešte niečo viac?

mimina321
autor
17. feb 2010

dyba 😲 😲 to si robíš srandu, to na toto čakám tak dlho? 😲 😲 😲
mňa asi trafí 😀 🙄

mimina321
autor
17. feb 2010

teraz sa dobre na tom rehocem 😀 😀 😀 😀 😀

dyba
17. feb 2010

No vážne.
Citujem : normálny mužský karyotyp 46, XY
normálny ženský karzotyp 46, XX
Prenášačstvo chromozomálnej anomálie sa nezistilo.
das ist alles / éto vsjo 😀

sammira
17. feb 2010

moje nervy dyba 😀 😀 😀 tak toto ma byt ta genetika??mna to este len caka...

dyba
17. feb 2010

Ale to bolo ešte v roku 2006. možno v Nitre robia aj niečo viac. Veď potom uvidíme, keď ti prídu výsledky.
No ale aspoň vieme, že nie sme ufóni 😀

drobeca
18. feb 2010

no nie som si tým istá. obaja sme boli vybavený asi za 15 min aj s odberom krvi. otázky typu - má niekto 6 prstov, majú všetci deti, choroby. len dúfam, že to bude za 7 týždňov ako sľúbili

mimina321
autor
18. feb 2010

drobeca nás sa pýtali to isté 🙂 no je to sranda.....ten výsledok
aj som vás zabudla pozdraviť dievčatá 😵

gerdusha
18. feb 2010

caute baby, tak mam zajtra poslednu injekciu, v pondelok idem na kontrolu a uvidime...v com vlastne bude spocivat ta kontrola? aby mi doky zistil, kolko mam folikov? kolko treba na to, aby sa vobec uvazovalo o iui?

jerryjanka
18. feb 2010

gerdusha - na iui stači jeden zrelý folik
idealny stav su 2-4 😉

gerdusha
18. feb 2010

aha aha...no uvidim, ci vobec ten 1 bude...pri mojej vahe a nizkom pocte injekcii...

gerdusha
19. feb 2010

mno, mam vysledky HP...toho, coho som sa najviac bala mam uplne v poriadku, len mam nizky LH, co mozno bude tym, ze mi brali krv uz 2. dc, cize ten hormon mozno nestihol "narast". a progesteron mam na spodnej hranici. dnes som dobrala aj posledny merional, tak v pondelok sa uvidi.

jerryjanka
19. feb 2010

gerdusha - neviem či s tym ma vaha niečo spoločne
ja napriklad mam velku nadvahu
a reagujem na clostil celkom dobre

gerdusha
19. feb 2010

jerryjanka, mne lekar povedal, ze vyssia vaha moze znamenat vyssi pocet injekcii. no ved uvidim, co sa ukaze na folikulometrii v pondelok

mimina321
autor
19. feb 2010

jerryjanka ja som na clostil reagovla tiež dobre,ale moja sliznica je velmi nízka a po clostíku ani nehovorím-pri clostíku 2x1 som mala až 4 folíky-ale merionalu som potrebovala naozaj vela,tiež mi dr odporučil schudnúť,je pravda,že mám nadváhu a poriadnu 😝
gerdush prsty si umačkám ako ti ich držím aby sa zadarilo 😵

gerdusha
20. feb 2010

mimus, dakujem...aaaach jo, som vazne zvedava!

vy ako?

dyba
21. feb 2010

Ahojte baby.Gerdush, dúfam, že vajká rastú a bude iui a potom tt. Už musíme začať tehuliť a posielať tehu vírusy.
Ja mám novinky. my skúsime asi iui bez stimulácie na prírodno. minulý týždeň som bola na kontrole v care a mala som nejaké folíky. Tak bud. týždeň bude zase kontrola, či sa nejaké vajce vybralo na vandrovku a podľa toho iui.
hrozne som bola týmto dokyho rozhodnutím prekvapená.
Ja som si myslela, že keď pôjdem už na iui, tak sa budem
tešiť. No moja reakcia? Keď sme vyšli z caru , tak som sa v jednej reštike rozplakala. Ale nie od šťastia, ale zo strachu.
mm kvôli tomu nejde bud. týžteň na služobku. nebudú euráče / tak dúfam, že aspoň iui bude a dopadne 🙂
mimina, začni prosím ťa mačkať prsty aj na nohách 😀

gerdusha
21. feb 2010

dyba, ty sa mas, ze ti rastu aj bez dzgania sa hormonmi...co by som ja za to dala! dufam, ze aj tebe to dobre dopadne.

babule, ak ma niektora baba /som to tu kdesi na MK citala/ 18-24 vajicok, znamena to, ze mala aj tolko folikov?? z 1 foliku je 1 vajicko?

ozaj, neviete niektora nejake novinky ohladom poistovni v PN?

dyba
21. feb 2010

No pravdepodobne mala tých folíkov aj viac a niektoré boli prázdne. Ja som mala na IVF na každom vaječníku asi
15 folíkov a vajok som mala len 6. Ostatné folíky boli asi prázdne.
O poisťovniach neviem tiež nič. gerdush, veď ich dúfam už nebudeme potrebovať!!!!!
Ozaj, aké máš pocity? Ja len chodím ako bez ducha. Musím sa nejako pozitívne naladiť. Dám decko červeného na
sliznicu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre