Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

dyba
14. máj 2010

ybyta, ťažko povedať, či vajcovody odstrániť alebo nie, to musí asi určiť lekár. Čo povedal?

ybyta
14. máj 2010

moja najprv som šťastna stebou žesa tvojmu anjelikovi dari aj tebe 😉 no žesa vnich pravde podobne stych zapalov ,zrastov tvori nejaka blba tekutina ktora tie moje deti vyplavuje s maternice 😠 😠 😒 😠 že laparka aasi hned ak to tak bude stou tekutinou ,tak fik fik aje po potrubiach 😎

mimina321
autor
14. máj 2010

dyba 🙂 som rada,že sa vám dobre darí a ste ok 🤐 😵
už sa neviem dočkať nejakej fotky z utz 😅

camelco
14. máj 2010

ahojte baby ... tak ja som dnes bola na odbery na hormonalny profil, ale budu az za 2 tazdne ☹
tie co chodite k dr. vodickovi, boli ste tam uz niekedy cez vikend, povedal mi nech pridem 10-11.DC ale tie dni mi vychadzaju akurat na buduci vikend ☹ ☹ ☹ ..... ( je to na prd)

camelco
14. máj 2010

ybyta nech sa malinkemu dari 🙂 a samozrejme aj tebe a nam vsetkym

ybyta
14. máj 2010

dakujem pekne tento rok musi byť nanajvyš urodny 😎 aby sme uverili že sny sa plnia 😎

callex
14. máj 2010

ahojte
lenkace..no rozdiel je aj v tom ze Car v PN ma zatial zmluvu len s union poistovnou.mozno preto ti to lekar neodporucil.
takze za ukony si tam platis..ale takisto si coto platis aj v GF v Blave.takze je to na zvazenie. avsak co sa tyka pristupu ludi v PN sa neda s Gynfivom ani len porovnat.
a to cestovanie je hroza..najme ked mas byt v Blave na nejaku hodinu lebo Ti idu prasknut folikuly a schytas dopravnu zapchu..tak to je potom riadny stres.
ybyta ak tam mas tu tekutinu tak von s nimi.mas postihnute oba? a IVF sa branime bojime..lebo je to riadny zatah na penazenku a aj na telo a aj na psychiku.nie je to ziadna sranda a navyse nie vzdy sa to podari a sklamanie potom je velmi velke najme ked si spomenies co vsetko si podstupila pred IVF.

ybyta
14. máj 2010

calexka presne 😝 ja som sa ledva stoho dostala ako 2 krat ivf aj tie dvojičky mi asi ta potvora vyplavila teraz v stredu ideme na myjavu dr. vodička nam odporučil primara tam aon ma otvori ak zvaži že ich treba von že je tam ta tekutina neni očom 😝 ☹ aleaspon mi nevyplavi bejbiny 😠 moja aako ti je prebolieva? 😉

camelco
14. máj 2010

☹ ☹ ☹ ☹ sklamanie je to najhorsie co moze byt hlavne na psychiku 😢 😢 😢

ybyta
14. máj 2010

camelko to su take kopance do pr................................. že sa stoho ťažko dostava mna nebavilo nič ani hlavy upravovať nič len som pozrela povšetkom na injekcie čo mi ostali abeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢

dyba
14. máj 2010

Ahojte. Ďakujem. Aj vám želám, nech máte v brušku skoro bublinky 🙂
ybyta, ja som bola tiež na Myjave na HSK, lebo laparku v Iscare nedotiahli do konca. a musím povedať, že som sa v štátnej nemocnici cítila oveľa lepšie. Lepší prístup a nemala som pocit, že otravujem. ten som mala v iscare stále.
No a o sklamaní z IVF by som vedela tiež rozprávať. Mesiac mi trvalo. kým som sa pozbierala 😔

ybyta
14. máj 2010

važne tak je dobry ten primar Gašparik? Dybuš aako si otehotnela? ako sati podarilo?TOJE NESKUTOčNI POCIT 🙂 🙂 aj moj gynekolog DR, KOVač mi odp. tu Myjavu ja som s Piešťan ale naša nemocnica je Katastrofa 😝 😠 😠 😠 bez uražky pokial nedate hlboko do vačku tak na vas ........................................asme preslaveny stoji za p.......

camelco
14. máj 2010

dyba a ja som si myslela, ze prave v sukromnych je to aspon trosku na lepsiej urovni, ked uz si clovek vacsinu sam hradi resp. skoro vsetko ☹ to je fakt na prd ..... ale hlavne ze si tehu a teraz sa musis stale usmievat aby babo bolo tiez usmievave ...

dyba
14. máj 2010

počula som na gašparíka len to najlepšie. Mňa ale vtedy /vo februári/ operoval taký mladý zajac 🙂 , cca 27 rokov, ale tiež hovoria, že je šikovný. laparku tuším robí iba Gašparík. Piešťanskú nemocku poznám.
no ja som bola na IVF v októbri. nevyšlo to a doktor ma hneď hnal do ďalšieho. bez vyšetrení, bez všetkého.
tak som to zobrala do vlastných rúk a všade som otravovala, nech ma vyšetria.
Prišli sme na dve zistenia:
- v Prahe zistili, že tvorím protilátky na spermie a embryo a preto stále beriem prednison na potlačenie imunity
- imunológ zistil, že tvorím aj protilátky na lepok, hoci nemám absolútne žiadne príznaky celiatičky, držím bezlepkovú diétu. Aj skrytá celiakia / čo mám ja , a ani som to nevedela/ spôsobuje neplodnosť.

Koncom januára sme išli do PN, kde sme s dokym doriešili ďalšie veci napr hormonálny profil a HSG. bolo to ok. aj vajcovody mám v poriadku.
Takže sme išli po stimulke clostilom na IUI a zadarilo sa. po 5 rokoch neúspechov a dvoch missed pred piatimi rokmi.

takže papám prednison a nejem nič od múky. Dúfam, že toto bola tá príčina, aj keď gynekológovia tomu moc neveria. Imunologička v Prahe ale tomu dáva veľkú váhu. Tak veríme 🙂 🙂 🙂

camelco
14. máj 2010

baby zatial sa rozlucim .... konecna v praci, ozvem sa z domu

ybyta
14. máj 2010

toje užas človek plati aešte sa zle citi v špitali fuj 😠 ja nevim ale nič zatial dobre som nepočula o BRATISLAVE ja som tam nebola ale od žien 😉 ked som chodila do Martina som tam stretavala ženy s BAtoje čo?atam su 4 centra tušim

ybyta
14. máj 2010

ato ťa Vodička hnal?

ybyta
14. máj 2010

čoje MISED?nech som ešte mudrejšia tu sa človek tolko veci nazvou nauči 😀

dyba
14. máj 2010

missed je potrat.
Vodička ma nehnal. hnal ma doktor v Blave. Ja som pred tým bola v Blave v Iscare. U Vodičku sme až od januára 2010

ybyta
14. máj 2010

no anebolo by to kničomu! 😠 doktor jeden Iskarovy 😠 toje fajn že stačilo vam ivi keby aj mne ☹ ☹ 😢 lebo tieto ivf je to aj drahe ale ti pich pich ja sama aj do zadku aj do brucha trva to a 😔 ja znesem

leamax
14. máj 2010

ahojte dievcata 🙂

dyba, som rada, ze babatko sa ma dobre 😵 len tak dalej

mne uz zajtra pride muzik konecne domkov, tak sa tesiiiiimmmmmm 😵

prajem vam vsetkym pekny vikendik a nech je aj plodny 😉

micka1980
14. máj 2010

callex - po laparke som sa dostala dohromady do mesiaca. V PN mesiac so mnou nič nerobili aby sa mi zahojili rany po odstránení vajcovodu......
Keď som sa zobudila som mala hrozné boliesti kľúčnych kostiach ale inak sa dalo ...
Robili mi to na MY Dr. Tallo - môj obvodák......

Neviem, ktorá ste sa to pýtali, ale primár Gašparík nie je určený len na laparky robí všetko čo treba a keď má službu ....

micka1980
14. máj 2010

mimina držím palce ... máš termín IVF ?

ybyta
14. máj 2010

ahoj Micka ja idem na tu Myjavu zrovna davali v spravach 62 ročna porodila teraz dvojičky po umelom oplodneni 😝 😝 😝 😝 😝 nepovolili jej adopciu išla na umele

lenkace
14. máj 2010

callex, a nevieš kolko by to tam vychádzalo, myslím aspon taký základ, ale je to ozaj škoda, že nemá zmluvu aj s inými poisťovnami, boli by sme to mali ozaj o dosť bližšie

ybyta
15. máj 2010

ahoj Lenkace daj si Alexander centrum asist. reprodukcie Piešťany atam všetko ti ukaže aj komplet cennik 😉

ybyta
15. máj 2010

neni tu nikto?

micka1980
15. máj 2010

ybyta a kedy nastupuješ do nemocnice ?...čo ti vlastne je keď ideš na operáciu :
Ja som tam už bola trikrát a v pohodke personál v poho i sestričky sú ochotné len majú toho veľa i gyndu + porodnicu ....

ybyta
15. máj 2010

ja idem teraz v stredu za panom primarom adohodneme laparku ahned počas nej ak bude tam ozaj ta tekutina odrežu mi vajcovody fik fik 😔 😝 ale dufam že tam nebude ta tekutina ona že vyplavuje tie embria 😠 potom je vysokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa šanca že mali ostanu ale som na nervy stoho lebo takto aspon sašalim že keby ta motyka strelila........ ☹ ale po tej op. už nestreli nič lebo nebudu vajcovody ja neviem azas načo su mi kedsa vnich opakuju zrasty 😔 čo urobyť-??

ybyta
15. máj 2010

aneznašam potom kym vynde ten plyn stela pri laparke čo nafukuju to ma bolia pluca klučna kosť fuj avzdy ma boli dychacia trubica jak h....nevim čomi tam narvu 😠 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre