Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

callex
28. máj 2010

babulka722 robili tam uz aj IVF.ka. a bola by to velka skoda keby to zabalili..pretoze doktor je super.niet mu co vytknut.ked mu volam a poviem meno hned vie kto som a co sme robili.nie som ziadne cislo pre neho.
oni sami su sklamani z toho ako to dopadlo s poistovnami ale bojuju dalej,teraz nusia pockat ako bude po volbach.

ybyta
28. máj 2010

ahojte moje pekne micky! 😀 😀 😀 v pondelok som išla vutorok ma operovali avčera ma pustili ale chcel primar až dnes no iste včera som mala meninky aja budem slaviť v nemocnici 😎 calexka moja vzali mi obbbbbbbbbbbbbbbbbbbba vajcovody najprv povedal že zbada ako to vo vnutri vypada apodla toho ale ako ma otvorili zbadal že su oba vajcovody plneeeeeeeeeeeeeeeeeee zapalo v azrastovvvvvvvvvvvvvvvvv aže jak do nich zarezal brrrrrrrrrrrrrrr tak vytriskla snich kopa tekutiny to bol ten problem prečo sa umna tehotenstvo ne ane udiať 😠 2 hodiny ma robily vpondelok Nitra genetika ašup s vysledkami za doktorkom! ajedu nato 🙂 😉 ainak teraz som sa dozvedela že v Heliose vMartine samoplatcov to vynde pozorrrrrrrrrrr...... tak isto cakom 2100 eur tak neni očom aje na nas aby to nezavreli musia dostať šancu aby boli uspešny 😉

ybyta
28. máj 2010

ejej zasa stema tu opustili? ☹ ☹ 😢 😢

kacarina
28. máj 2010

yby, neopustili, cakali sme na spravy od teba 🙂 no vidim, ze ta pekne "zlustrovali", ale aspon to mas teraz na poriadku a dalsi pokus to isti! 😉

my prave rozmyslame o hysteroskopii, mne ju este nerobili a asi ju dame pred 3. IVF spravit ...

ybyta
28. máj 2010

no aj mňa čaka 3 ivf čoto je ta hysteroskopia? počula som to prave včera od spoluležiacej

kacarina
29. máj 2010

v podstate skontrolovanie maternice zvnutra, aky ma tvar, ci tam nie je nejaka prepazka, polyp atd., co by branilo uchyteniu embrya resp. uspesnemu donoseniu ... narkoza na cca. 15 minut, nereze sa cez brucho ... jedine ak by nieco vnutri nasli, tak odstrania ...

ybyta
29. máj 2010

ano ano som si preštudovala na NETE ačo nove baby kde ste? však pridajte vtom pisani calex kdesi sa skovala mimi kacerinka atd... 😔

callex
29. máj 2010

ahojte babule...,ybyta vitaj...tak to ta sikovne pustili domov.ale predpokladam ze budes PN...mas velke jazvy? bolesti?
je super ze ich mas vonku a ze nebudu robit sarapatu pri IVF. aj ti hovorili kedy budes moct ist na IVF...aka ma byt pauza?

kacarina..ak mas moznmost daj si tu hysteroskopiu urobit...aspon budes mat lepsi pocit ze ste urobili maximum.

mimina321
autor
29. máj 2010

ahoj ybyta 🙂
volajako som teraz viac zaneprázdnená,bola som na ,,50,,a tak ......teraz pred chvílkou som mala na návšteve sesternicu......
čo máš nové?

mimina321
autor
29. máj 2010

ahoj callex 🙂

gerdusha
30. máj 2010

ahojte dievcence...

ybyta, chcem sa ta spytat, ci robia na myjave pred laparoskopiami aj klistyr..klystyr...🙂

a kedy /myslim obdobie v MC/ sa robi laparka?

leamax
30. máj 2010

ahojte dievcata 🙂
co tu mate nove? chcem sa spytat - blizi sa mrcha a na 10DC mam ist na usg aby mi odsledovali ci a kedy ovulujem. ja by som ale chcela, ked bude vsetko tak ako ma byt, aby mi hned urobili aj IUI v tomto cykle. myslite, ze by mi ho hned mohli aj urobit? nechce sa mi cakat dalsi cyklus. ved na co, nie 😀
peknu uprsanu nedelu

ybyta
30. máj 2010

ahoj ahoj 😉 poslušne hlasim že robili ma cez pupik ana pravo ana ľavo mam rezik takže je to v pohodke calexka gerduš neboj dopraju ti klystiru habadej fuj fuj mne dali avždy dali pred nešanuju ma 😠 naopak dopraju mi! no ja som mala poslednu menzes 13.5.a25.5. mi robili laparku stou operaciou apauza do dvoch mesiacov užaj budeme Ivfefkovať 😎 aspon dufam tak vraavel aj dr.Vodička mimi ty čo chystaš?

leamax
30. máj 2010

ahoj @ybyta
ty si bola na laparke? ci nieco ine?a u Vodičku? ci niekde inde? nechce sa mi vsetko citat do zadu 😀

gerdusha
30. máj 2010

a myslis, ze jej sa to chce znova vsetko pisat? 😉

leamax
30. máj 2010

😀 to je fakt, asi nie 😀
tak urobim kuk dozadu 😉

ybyta
30. máj 2010

noto ked si kuštik posunieš do zadu kusok tam toje cele v jednom dievky eštema asi seklo alebo kereho dasa 😠 zohla som sa nad vaňu žeju utrem anemohla som sa dvihnuť tak vstrede chrbtice ☹ 😝 😝 stare železo to isti 😠 😠

leamax
30. máj 2010

ybyta, uz som si to precitala. no hlavne, ze sa prislo na pricinu a teraz ti uz vajcovody nebudu branit v uspesnom UVF 😵

kacarina
30. máj 2010

ahojte, zase leje ?!?!?! 😠

yby, jooooj chrbat je svinaaaa, oddychuj alebo si ho trosku nahrej, dufam, ze ta fakt totalne neseklo ☹
... ty mas po laparke 3 dierky? tak to mas o jednu dierku viac ako ja (tato veta znie veeelmi divne 😀 😀 😀 )

callex, presne tak, toto bude uz nase 3.IVF a zvazujeme co vsetko by sme predtym dali spravit.. no a pre tu hysteroskopiu som na 90% rozhodnuta, akurat este neviem kde...

pozdravujem vsetky ostatne spolubojovnicky .. neviete niekto vypnut toto pocasie??? 😕

camelco
30. máj 2010

🙂 ahojte babulky 🙂
no riadne dlho som tu nebola 😖
v robote toho bolo minuly tyzden vyse hlavy, dalsie 2 tyzdne budu to iste .... neviem neviem 😠 som z toho na nervy, k tomu prerabka bytu a piatok ...... boli sme na kontrole v PN, malo byt 2.IUI no mm spg bol velmi zly ... dr.vodicka aj cilik boli z toho riadne prekvapeni, a my tiez ☹ takze IUI sa nekonalo, manzelik ma ist na urologiu, a potom obaja na genetiku 😒 boli ste uz na genetike v NR? ako to prebieha? su to iba odbery? ............... a samozrejme aby toho nebolo malo, tak som si zavolala k endokrinologicke ako dopadli vysledky, a ta mi povedala, ze nech sa zastavim, lebo budem musiet brat lieky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
uz fakt neviem ............... nevladzem ☹
snazim som sa byt silna a hlavne mysliet pozitivne

leamax
30. máj 2010

camelco, my sme boli na genetike v NR. neboj, len sa vas oboch doktorka popyta na rodinu, ci nie ste nejaky pokrvni pribuzni a obom vam zoberie krv. vysledku su tak o 4-6tyzdnov.
a ja tiez beriem lieky na stitnu zlazu. ak mas nieco s nou, tak bud rada, ze ti to zistili, lebo ked sa stitka upravi, uz je velka pravdepodobnost upsechu 😉 neboj, vsetko bude dobre

camelco
30. máj 2010

dakujem leamax 🙂

snazim sa vsetko brat pozitivne, ale nie vzdy je to take jednoduche
v stredu este idem na kontrolu k dr. vodickovi tak aspon zistim ci prebehla ovu ... uz som s nim hovorila aj o tom aby mi dal pre moju obvodacku odporucanie na PNku, potrebujem vypnut 🙂 🙂 🙂

kacarina
30. máj 2010

camelco, presne tak, trosku vypni a oddychni si, kym ti pridu vysledky z genetiky a ostatne, venuj sa trosku sebe, prip. si spravte nejaky pekny program s manzelom, aj to je velmi dôlezite, nie hnat sa za kazdu cenu dopredu, ked nie si v pohode 😉

leamax
30. máj 2010

camelco, som rada, ze som ta mozno aspon trosku potesila. a inak - na genetike z krvi budu asi zistovat tvojmu muzikovi aj pricinu toho zleho spg. ale neboj, vsetko bude ok.
ak potrebujes, daj sa vypisat. ale urcite nezostan doma len tak sediet. podla mna by bolo dobre, keby ste si s muzikom niekam zasli. pridete obaja na ine myslienky a obaja si oddychnete 😉

camelco
30. máj 2010

😀 sak hej, manzelik ma volno vo stvrtok a piatok tak mozno niekde vypadneme 🙂 ale kedze aj prerabame, tak sem tam musime ist nieco spresnit majstrom .... a ked sa necham vypisat na PN, tak neviem ci mi nahodou nepridu na kontrolu z roboty ☹ co je na ho..o 😖 😠 😠

camelco
30. máj 2010

na chvilku sa offnem idem do prerabaneho bytiku poliat kvietky, aby nam celkom neskapali tak za polhodku som spat 😀 zatial pa

leamax
30. máj 2010

no tak to je fakt na figu 😒 a na kolko sa chces dat vypisat? ci by nebolo lepsie to riesit dovolenkou? kazdopadne volno 😉

musim koncit. tak sa mi tu majte krasne.
pa-pa

ybyta
30. máj 2010

a dievky ideme zajtra do Nitry na genetiku amože sa jesť pred odberom krvi?-na genetiku? berem to hufom že divčence? 😎 ja mam na take zle chvile recept--super masaž alebo niekde vypadnuť alebo zaplavať apotom spolu si to užiť a sa to popravi

ybyta
30. máj 2010

užiť s mužičkom 😎

ybyta
30. máj 2010

ejej kde ste tak možme jesť? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre