Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

kacarina
30. máj 2010

yby, ja myslim, ze mozete, nam robili odber v BA a termin sme mali poobede na 16:00, cize predtym take 3-4 hod. sme urcite jedli ...

camelco
30. máj 2010

yby 😀
daj vediet ako ste dopadli v NR. Kolko ste cakali na termin? ja tam idem volat zajtra aby nas objednali 🙂

leamax
30. máj 2010

yby, nam povedali, ze lahke ranajky si mozme dat. sestricka to aj tak miesa s niecim proti zrazaniu, takze sa mozes napapat 😉 drzim pasticky.

micka1980
30. máj 2010

abyta môžeš jesť .....

my už výsledky máme len si nane musíme dočkať pretože majú v NR pekný zhon a chaos .....

gerdusha
31. máj 2010

ahojte babule,

chcem sa len opytat, ci vsade robia pred laparoskopiou kli/ystyr?

viem, ze na myjave ano, ybyta pisala...co inde?

kacarina
31. máj 2010

v BA v Ruzinove ano

callex
31. máj 2010

ahojte babule..
leamax..ja si myslim ze ak bude vsetko tak ako ma byt mozes sa lekara spytat ci by mohlo byt teraz IUI.
camelco nevesaj hlavu je super ze ti prisli na problem so stitnou.ja uvazujem ze tiez pojdem na endokrinologiu..lebo pred rokom mi na imunologii zistili protilatky voci stitnej zlaze ale len mierne hodnoty..a nik s tzm nic nerobi.musim do toho asi rypnut.
mimina vitaj po dlhej dobe.aspon si trochu vypla ked si mala take zhony.
co sa tyka toho klystiru je to asi ako kde.v ruzinove pred laparkou mi ho robili..v kosiciach pred apendoktomiou nie..a v GF pri laparke takisto nie.ale da sa to zvladnut su aj horsie veci a vysetrenia.
kacarina len si tu hysteroskopiu nedavaj robit cez GF...ani lekarovi ktori robi v GF.

kacarina
31. máj 2010

gerdush, ja som bola vzdy strasne proti klystiru, ale nakoniec som sa mu pred laparkou nevyhla, nastastie to robila taka mlada sestricka, kt. bola velmi diskretna a "jemna" 😀 , nie je to sice extra prijemne, ale da sa to v pohode prezit, zvladla som to nastastie bez nehody 😀 a dokonca som mala potom taky dobry pocit, ze mam "vycistene crevka" 😅

callex, este stale zvazujeme, ale na GF to asi ani podla nas nevyzera...

ybyta
1. jún 2010

ahojte to neni normalne už 2 krat sami same od seba vymazalo čo som napisala už som vytočena čotoje? 😠 no ten klystir vždy vždy sa dava pri laperke , asi to tak potrebuju 😉 ano aj neter teraz operovali v Trnave laparkou žlčnik mala ho celi rozpadnuty aklystir nedostala toasi na nejake ukony je nevyhnutny spomen si na vojaka švejka 😀 😀 no ako som už spominala načo platiť sukromne centra za laparky ahisteroskopie atd... korunky treba na ine ukony najsť vhodneho odbornika azveriť sa mu do ruk ako ja primarovi Gašparikovi na Myjave ale mam problem že žiadne žily mi nemohli najsť asi 30 minut na operačke mi hladali 😝 pichali aštuchali avrtali au au au au anič tak mi 2 krat napichli do krku!ato mi napichli tak že mi vytriskla fontana no moje nervy ato už bolo na mňa moc slzy sami kotulali jak hrachy avččera natej genetike vNitre to pokračovalo ta stara pani sestrička ne ane najsť že to ešte nezažila volala doktorku ani ta ledva tam na dlani našla jak su prsty apichla aaby to bolo akčnejšie pichla sa na moju ihlu použitu atiekla jej krv moje nervy ☹ to subezva zažitky že??????????????????? 😝 no a vysledky budu ažžžžžžžžžž za 8 tyždňov to budem dovtedy aj z vnutra fit ajedu nato 😎

ybyta
1. jún 2010

aten klystir vždy lepšie ako premyšlať či sa na stole nep................................... chi chi 😀

callex
1. jún 2010

yvyta chuda si si teda zazila. no a ked sa na stole po...nemusi ta to trapit lebo si v raji 🙂
ale nam dnes pekne svieti slniecko..vsak?

kacarina
1. jún 2010

callex a ty si odkial, ked ti svieti slniecko??? 😕 😕 😀 nam tu leje od rana jak jebueee 😅

yby, nooo, mala by som ti poslat moju mamu zdrav. sestru ako doprovod, ju si obcas volali aj z inych oddeleni, ked nemohli napichnut zilu, ona vzdy nejaku nasla 😀

micka, vysledky ako?

callex
1. jún 2010

kacarina to s tym slnkom bola ironia. 😎

callex
1. jún 2010

inak bola som dnes na usnom na kontrole a dokyna mi odporucila na snahu otehotniet brusne tance.vraj v cechach uz na to vypracovali studiu.tak babenky sup sa vlnit bruskom.

kacarina
1. jún 2010

xi, nepochopila sooom, je moc nizky tlak na mna 😀 😀 uz som medzitym aj studovala meteo mapu na shmu.sk, ze kde to ty asi tak mozes byvat, ked ti tam slnko svieti 😀 😅

to s tymi brusnymi som uz aj ja pocula ... ono celkovo vsetko, co precvicuje oblast bokov a pasa, a teda aj panvoveho dna, je velmi dobre na zenske veci ... take brusne tance viem ze su v BA, kde inde v nasom okoli? (TT, PN, HC ... ?) ... ja teda teraz trosku cvicim moje rehab. cviky na krize, tam je tiez vela dobrych na spevnenie driekovej/brusnej casti, niektore cviky su aj z jogy 🙂 a rozmyslam, ze sa vratim k cviceniu podla Mojzisovej ...

mimina321
autor
1. jún 2010

ahoj 🙂
no ja som sa namaškrtila na zumbu,je to super ani sa mi nezdá,že cvičím 🙂 😉 len teraz mám technickú prestávku 😎
na nete je toho dosť omrknite to 😵

ybyta
1. jún 2010

ato čoje ta zumba same nazvy 😝 aozaj kacarina stimi dierkami to bolo dobre 😀 😀 😀 😀 calex no veru po........ v raji? 😕 🙂 mimi kde zas utekaš?

ybyta
1. jún 2010

🙄 kde behate? nepišete nepišete aja nemam čo čitať ine temy su mi cudzie ja chcem tuto našu pekne študovať aozaj stale rozmyšlam že ked malo kto ma union malokto sito uhradi kompletne sam vydrži to centrum? vas to nenapada? 😕

kacarina
1. jún 2010

yby, aj ja som mala take divne uvahy ... my sme na konzultacii s dr. hovorili aj o prestupe do Union, ved uvidim, v auguste mu zavolam a zistim aka je tam situacia a potom sa rozhodnem .. medzitym si len tak nezaväzne zistim v Unione, kolko to casovo zaberie taky prestup a co to vsetko obnasa... lebo dr. hovoril, ze schvalenie IVF v Unione by nemal byt problem, ze zatial nie je taka situacia, ze by tam kvoli nim prestupovalo 100 zien 😀 ... a este jedna vec: vseob. zdravotna pravdepodobne zdrziava aj kvoli tomu novemu centru v BA, to ma byt statne a oni urcite budu skôr im prispievat na IVF ako inym 😠 ...

kacarina
1. jún 2010

yby, zumbu si hod do google a uvidis aj nejake videa/ukazky, je to taky novy druh cvicenia resp. nieco medzi tancom a cvicenim a je to super zabava 🙂

camelco
1. jún 2010

😀 😀 😀 ahojte
no yby ty si si to fakt "uzila" , my sme na genetiku do NR volali v pondelok a objednali nas az na 21.7. 😖 a ked vysledky trvaju az 8 tyzdnov tak to fakt neviem ako to vydrzim 😒

camelco
1. jún 2010

zumba je fakt zabavna ... ja sa obcas vyskacem pri nete, zadavam to na youtube.com, je tam plno videi aj pre zaciatocnikov 🙂

mimina321
autor
2. jún 2010

camelco ja som na tú genetiku čakala pol roka 😝 najskôr sa nedali vyhodnotiť výsledky/podla mňa sa stratili vzorky/potom som musela chvílu čakať lebo po mmt som dostala krv a výsledky by boli skreslené....nakoniec sme sa dočkali výsledku a to že ja som žena a manžel muž 😀 😀 😀 😀 a podstatné info nemáme mutácie 😵

ybyta
2. jún 2010

ajoooooooooooj 🙂 no tak veru dufam že zatie dva mesiace car Piešťany ešte bude 😎 amam narvy aj ked zavolam nechcu povedať ceny omotavaju zmotavaju do prd......aspoň orientačne!ani tu vPIE.,ani vMartine apritom ked poviem ake ukony tak by mali orientačne vedeť 😠 😠 😠 😠 😠 to sa mam trepať do Martina nech mi povedia cenu pre samoplatcu? tak sa takto pekne vrtite? 😀

ybyta
2. jún 2010

no ačo hovorite ako to asi bude stim carom Piešťany azapadneky 😔

ybyta
2. jún 2010

no ta zumba toje asi origoš černošske tance 😀

mimina321
autor
2. jún 2010

🙂 ahoj ybyta 🙂
no snád sa poisťovňa umúdry a bude to super 😉
no v zumbe sú prvky rôznych tancov,možno aj černošské 🙂

ybyta
2. jún 2010

no neviem nedavam moc tomu ale hadam ich stihnem aj vy aby sme otehotneli

kacarina
2. jún 2010

nevesaj hlavu yby, kazdy zaciatok je tazky, oni podla mna rataju s nelahkym uvodnym obdobim 😉

camelco
2. jún 2010

ahojte 🙂
yby ... tak ja som sa prave z PN vratila , nevyzera to tam ako keby to mali zavriet aj ked tie poistovne ........... to je tu v SR totalne na ho..o, ale co uz .............
mimi .......... tak ta genetika 😀 ......... no som zvedava ci aj nam nepovedia nejake take vysledky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre