Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

dyba
10. jún 2010

babule ďakujeme a tešíme sa, že nás budete čoskoro nasledovať 🙂
mimi, mne je tiež zle od žalúdka, ale bála som sa niečo dať, tak sa to snažím vydržať 🙂

leamax
10. jún 2010

ahojte dievcata 🙂
tak ja som bola vcera v CARe. podla usg dr.usudil, ze ovu bude zas neskoro, akurat vtedy ked bude muzik asi prec ☹ takze tento cyklus zase nic ☹ no co uz

a pozeram, ze mame dalsiu tehulku 🙂 mimi uprimna gratulacia a silno drzkam paste 😵 😵 😵 😵 tesiiiiimmmmmm sa s tebou

sammira
10. jún 2010

mimina to je super spravicka tesim sa spolu s tebou 🙂 a baby ktora je dalsia narade,co? 😀

ybyta
10. jún 2010

ako ktora?,,,,,,,,,,,,,,mi naraz 😀 😀 😀 😀 😝 hromadne tehotenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

camelco
11. jún 2010

ahojte babulky 🙂 ............ @mimina321 ............ gratulujeeeeeeeeeeem 😉 .............@dyba .......... je super ze genetika dopadla tak super .......... prajem tehulkam a babatkam vela zdravicka 😀 😀

camelco
11. jún 2010

@leamax .......... ☹ tak to je na porazenie ............ yby ......... urcite budeme vsetky tehulkovat naraz 😀

mimina321
autor
11. jún 2010

dakujem dievčatá 🤐
tak rýchlo na ten babyboom 😵 😵

ybyta
11. jún 2010

mimi ajoooj 😉 už maš knižočku alebo ešte nie? leamax nič musite počkať ato je stale čakať ačakať všetko zle aj to ma možno vyznam ☹ 😉

callex
11. jún 2010

ahojte... ja som dnes dostala mrchu..takze nasledovat nebudem.

mimina321
autor
11. jún 2010

@ybyta knížku ešte nemám to nechali na obvodáka.....
callex to ma mrzí už som držala palce ......

mimina321
autor
11. jún 2010

@leamax škoda,že to nevychádza

camelco
11. jún 2010

@callex ..... ☹

ybyta
11. jún 2010

žiadne zuifania calex ty nie si stich čo byto vzdavali ti si hnana aj neuspechmi vpred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si osobnosť atosami natebe pači že ideš dal a dal adal každy neuspech nas pokori aboli ale nemame na vyber len dufať aufať že budu fakt raz // atake že ich bude vidieť aj shelikoptery aj mne sa to už bliži mojky aj už bola niektora samoplatca vobec??????????,,,,,,,,,,

dyba
12. jún 2010

Ahojte kočky.
chcem vám zaželať veľa energie do ďalšieho boja. Nebojte sa , aj vám sa to podarí. 🙂
Je to ale záber na psychiku. my sme si tiež užili...

mimi, ty chodíš do roboty alebo si na PN?
pekný víkend

mimina321
autor
12. jún 2010

ahoj kočky 🙂
@dyba som na pn,býva mi hrozne,neviem ako by som zvládla chodiť do práce 😝
@ybyta budem držať všetky palce 😵

ybyta
12. jún 2010

mimi moc pekne dakujem všetko ma dojima teraz aj ludovky 🙂 asi mi šiši stoho tepla napraskala som sa jahod s kyslu smotanu acukrom boli sme na Vadaši v šturove asom uplne grogy ludia tam je v bazenoch vtakychto tropoch mooooooooooc tepla voda 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 už ste to zažili???,,,,,,,,,, ako vo vani ale je tam super mimi bodaj by nam tak bolo jak tebe aspon vieš žesi vtom 😉 😉

ybyta
13. jún 2010

noja vam naplacam 😢 kde ste ? calexka? kde si mimi camelco dybuš leamax samirka????????????????? no počkaj zajac 😉

kacarina
13. jún 2010

yby 😀 😀 😀

ja vas obcas trosku citam, ale nebyvam teraz na konikovi velmi casto, tak vas len tak sporadicky chodim pozdravit 🙂

camelco
14. jún 2010

dobre ranko 🙂 .............@ybyta ............. ja som si vas aspon v mobile precitala 🙂 ale vikend sme mali pracovny ........ majstri nam dokoncili prerabku tak sme boli v byte upratovat 😖 a este nam treba vymalovat 😉

ybyta
14. jún 2010

tak ok 😉 chybate mi ked nepišete 😔 som šťastna ked možem čitať čo nove Mimi 8 tyždeň? 🙂 kacarina pekne ked nanas mrkaš aspoň niekto 😀

camelco
14. jún 2010

ahoj yby ...... no aky bol vikend?

ybyta
14. jún 2010

celkom ok boli sme v šTUROVE na Vadaši spaleny chrbat mam asom rada žesa ochladilo 😝 idem si dať vo štvrtok pred.injekcie za Vodičkom som sa pitala boli ste už niektora samoplatca?

camelco
14. jún 2010

yby v PN ide vsetko zatial na samoplatcu, okrem unionu ....... ty mas aku poistovnu? inac na vadasi je fajn, len urcite tam bol riadny naval ludi, co? 🙂

callex
14. jún 2010

ahojte bambulky...
ybyta ta to kde si nabrala tie veci o mne co si popisala? ja o takom nicom neviem. 😕
ja som sa tesila na iny vikend ale tatko mi to pokazil ked sa mu smykla ruka pri hoblovani.a tak sme isli cez vikend k nasim pomahat.teplo na potvoru to sa cloveku ani nist nechce robit a nieto este behat s vysavacom.fuj.
ja uz som sa zacala nazdavat zeby predsa..pretoze som mala len take spinenie tri dni..a dnes sa mi spustila riadna mrcha.uz mam v sebe dve tabletky. aj keby tam nieco bolo uchytene tak ta sliznica to strhne so sebou.pisala som Vodickovi co dalej a napisal mi ze mi zela pekny i ked smutny vikend.zlaty bol.

camelco
14. jún 2010

callex ......... ach joooo ☹ .......... no ja zacinam novy cyklus, takze uvidime co nam to prinesie 🙂

camelco
14. jún 2010

aspon ze ten vodicka je taky zlaty 🙂

ybyta
14. jún 2010

calexka ake veci?to že si osobnosť? no tato stoho som pobrala že ti super žena taka xena ti sa nevzdaš ako ja 😀 😀 skratka bojuješ ato sa rata nefňukance ale ideš ašlapeš dalej za cielom ato je super 🙂 😉 camelko ja viem iba otom unione preto ma zaujima čisi IVFplatila niektora sama že asi kolko toje mne povedali že mmmmmmooooooooooože to vysť až do 2500 eur 😝 😝 ale aj tak jedemenato maáňo 😀 štvrtok jedu pre recepty apotom splnu tašku peňez do lekarne ata mimi sa kde vyvaluje s babom? guckaš moja guckaš?

callex
15. jún 2010

ybyta ty si cislo 🙂 ale potesila si ma./cervenam sa/. no musim podotknut ze velka bojovnica si tu ty..ved uz kolke roky sa nevzdavas a ides dopredu a tvoja snaha bude o chvilu ocenena uspechom.budes tehu..neboj v roku 2011 budes drzat svoj uzlicek v naruci.
viem ze tam boli samoplatkyne..ale tie zrejme nechodia na toto forum.
camelco drzim palce nech to vyjde.beries clostyl?xi ja si ho neviem vyratat kedy si ho mam dat.dava sa na 3-5dc cyklu..a ja spinim od piatku ale cervena ide od vcera.a teraz co.jeden lekar vravi ratat od spinenia druhy az od cerevnej krvi.asi urobim kompromis a supnem jednu dnes vecer.
baby mne sa dnes nechce ani hybat.

mimina321
autor
15. jún 2010

@ybyta tu som 🙂
ahoj bambulky
tak včra som bola u nového obvodného gyn.je velmi zlatý 🙂 bublinka narástla od štvtku čo sme boli na utz skoro raz tak 😲 zatial vyzerá všetko ok,na ko idem o 2 týždne
čítam čo máte nové tu ybyta budem držať palce 🙂 camelco tiež 😵

camelco
15. jún 2010

ahojte 🙂
callex ....... tento cyklus nie, az dalsi ...... este nemame mm vysledky od urologa ....... ale ja by som si ho tiez supla na tvojom mieste 😉 ja som ho brala 5-9 dc ........ mimi tak to je super ze bublinka rastie ........ 😉 ......... yby ...... to je fakt sila tolko euracov, no co clovek neurobi preto aby bol konecne stastny 😉 🙂 🙂 ........ drzim palceky .... no ja vas dnes budem citat a sem tam nieco napisem ........ dnes vazne pracujem 😀 😀 😀 "SILNO pracujem"

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre