Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

dyba
23. jún 2010

ahojte
callex to bola posledná injekcia 🙂 . Zajtra myslíme na teba
jooj, mňa dnes tak bolí žalúdok 😅 . Ale to je z jedla. asi blbá kombinácia

callex
23. jún 2010

Dyba daj si metovy caj pomoze ti na vytravenie a ukludno zaludok.alebo kamilkovy.a pozor nablbe kombinacie.
joj to by bola parada keby prihodim percenta do uspesnosti v PN.

gerdusha
23. jún 2010

ahojte,

dyba, dakujem za opytanie...tento mesiac nerobim nic /co sa tyka babatka/, doktor z PN mi povedal, ze tento tyzden, ked by som mohla mat relativne ovulaciu maju v centre dovolenku, tak by mi nemohli robit IUI...preto som prekvapena, ked tu ktorasi pisala, ze tam tieto dni boli...lebo prave tieto dni mali mat tusim dovolenku...hm...

zelam vsetko dobre...

callex
23. jún 2010

Gerdusha ja idem zajtra na IUI...doktor sa netvaril ze by tam nemali byt tak hadam tam zajtra bude.

mimina321
autor
23. jún 2010

@callex držím palce a budem na teba myslieť 🤐 😵
gerdush ahoj 🙂
@dyba o žalúdku ani nehovor 😝

dyba
23. jún 2010

ak si dobre spomínam, mali by mať dovolenku od 28.6 do 11.7. ak to nezmenili
ten mätový čaj môžem potvrdiť, že účinkuje. ja som si ho veru hneď navarila a chlipkám ho. mám mätu nasušenú aj čerstvú
callex, percentá treba vylepšiť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
gerdush budúci mesiac ideš nato 🙂 🙂 🙂

sammira
23. jún 2010

ahoj dievcata aj ja idem zajtra do car.ked som volala s vodickom nic o dovolenke nespomenul iba to ze v piatok po obede cestuje do brna..

ybyta
24. jún 2010

ajooooj 😉 ako dievky sory mala som toho moc 😝 calex ty sa operaciou netrap už ti nebude treba 😎 lebo ty teraz stehotnieš aja po tebe a ostatne tak isto 🙂 mimi čo bych dala za tehotenske nevolnosti? 😔 bud šťastna to maš aspoň istotu ako tam ten šinter vyvadz budeš mať chlapca viem to 😉 trošku mam take bosoracke schopnosti dybuš zachvilu budeš na porodnej sale ani sa nenazdaš 😀 😕 Samir aty čo ????????????????????????????????? ako robota ?no ja idem v polovici jula pre recepty ajedeme nato 😉 Camelco čosisa odmlčala? kdejsi máničko?

mimina321
autor
24. jún 2010

@ybyta 😀 😀 😀 😀 tak uvidíme ako tie bosorácke schopnosti fungujú 😀 ale tak za 8-9 týždňov 😉

ybyta
24. jún 2010

mimi vtomto sa fakt nikdy nemylim 😀

dyba
24. jún 2010

ahojte
callex, tak dnes len oddychuj a zajtra tiež. ja som dva dni po IUI len polihovala. ale mne to vyšlo na víkend, čo bolo dobre.
veru ybyta, rýchlo to letí, ja by som už bábo najradšej mala pri sebe. ale veď to každá z nás. 🙂

dnes je žalúdk lepší, ale zas ma bolí od včera hlava. No veď nech si to užijem 😀

callex
24. jún 2010

ahojte babule.tak zubrienky uz plavaju. spg bol vyborny..tak sme sa bali ze to stroskota na nejakom manzelovom zapale.lebo minule nemal idealny kvoli zapalu. folikulky dorastli na 23,8mm oba..sliznica 10mm takze postielku maju moje deti pripravenu paradnu. 🙂
doky bol super a co som si vydychla povedal ze s tou laparkou by neponahlal..pritom on bol iniciator aby som na nu isla.ale vraj kvoli tomu biochemickemu tehu vraj vieme ze to mozne je tak ma nechce posielat zbytocne pod noz dat si odfiknut oba vajickovody.
a ked sa nepodari tak vraj potom pauza a niekedy na jesen umele.chcel povodne v auguste septembri ale kedze tak pred rokom som mala neuspesne IVF tak povedal ze to radsej posunie ze mozno mam v tom obdobi zle obdobie.
potom sme prebrali teoriu pocatia vtedy kedy moja mama so mnou a s bratom..a Jonasovu teoriu.hovoril ze on je za dokaz a vedu ale jeden nikdy nevie.inak vtedy ked som mala to biotehu tak podla Jonasa som vcase IUI mala idelane obdobie na otehotnenie.musim pozriet ako to vyzera dnes.
po IUI ked som lezala tak doky ostal pri mne a klabosili sme o dovolenkach.bolo to velmi velmi mile.dovcu ma od buduceho tyzdna dva tyzdne.
tak za hodku idem domov z prace..lahnem na gauc a budem vegetit..aj tak ma tahaju moje dve krasne vajka k zemi. 🙂

mimina321
autor
24. jún 2010

calex cítim vo vzduchu dalšiu tehulku 😅
dybuš kde ste boli na NT? ako to prebieha? ja som sa objednávala v Blave som hrozne zvedavá 😕

dyba
24. jún 2010

mimi čo je NT ?

dyba
24. jún 2010

góóóóóóóólllll

callex
24. jún 2010

ze goool.neveriiim.ale nech chlapci konecne nieco ukazu.
aj mna zaujima co je to NT?
mna tak dnes boli brusko ze som isla aj skor domov a lezim v posteli. 😒

mimina321
autor
24. jún 2010

to je ultrazvuk ktorím pozerajú vývojové vady volá sa to aj prvotrimestrálny skríning-prejasňuje sa šija pozerá sa nosná kostička,chbtica....vraj je to spolahlivejšie ako krvné testy a odhalí to 98%vád

mimina321
autor
24. jún 2010

ale aká hrubka sa mi podarila 😅 ktorým 😅

dyba
24. jún 2010

aha. nevedela som, že to má skratku NT.
Nám Vodička navrhol Blavu alebo Olomouc. Ten Ultrazvuk v Olomouci pozná, že je výborný, tak sme boli tam, hoci cesta trvala skoro 3 hodiny. Boli tam všetci strašne zlatí a výsledky sme vedeli hneď v ten deň.
Ale myslím si, že v Blave robia to isté. kedy idete?
callex ty musíš teraz oddychovať 😉

mimina321
autor
24. jún 2010

@dyba mala by som 19.7,
my ideme do Blavy platiť budeme 10e,rozmýšlali sme aj nad Olomoucom ale je to daleko

dyba
24. jún 2010

iba 10e ?
my sme platili 2000 českých. ale veď to je jasné. V Čechách nám neplatia poisťovne.
Ale som spokojná.
Tá cesta bola naozaj ďaleko. Mne bolo v aute hrozne zle. aj mi slzy vybehli. No ale vydržíme, že?
na tom ultrazvuku bolo bábo krásne vidno. 🙂

dyba
24. jún 2010

góóólllll

mimina321
autor
24. jún 2010

dybuš dúfam že bude všetko ok aj u nás a budeme mať krásny zážitok 🙂

dyba
24. jún 2010

mimi, musí byť 🙂

mimina321
autor
24. jún 2010

@dyba dufam a dakujem 🤐
vyhrali sme 😀

dyba
24. jún 2010

teda ja nie som žiaden športový fanúšik, ale ten futbal bol fakt dobrý 😵

mimina321
autor
24. jún 2010

ani ja to nepozerám,ale tento som pozerala 🙂 bola som zvedavá ak to dopadne

callex
24. jún 2010

mimina potom nam daj vediet ako to NT dopadlo.v Blave to kde robia?
dyba ak mas blok z olomouca normalne nabehni do poistovne a daj si to preplatit.mali by ti preplatit vysku aku preplacaju na Sk.
takisto nepozeram futbal ale dnes ma to pochytilo..lebo sa dalo na to pozerat.
babenky od zajtra zacina kurz brusne tance a ja vaham ci sa prihlasit alebo radsej pockat.lebo Vodicka povedal ze ak sa to podari tak mam mat kludovy rezim.tak teraz neviem.co myslite?

mimina321
autor
24. jún 2010

@callex v Blave sú 3 pracoviská ked budeš potrebovať napíšem 😵

camelco
25. jún 2010

ahojte koceny 😉 😉 😉
tak som sa dnes konecne aj na MK dostala 🙂 ............. musim si vas precitat co ste tu napisali 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre