Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

ybyta
20. aug 2010

a chcem pozdraviť tu zlatu mladu pani čo mi dnes dala papier apero nech sem pekne nacupita čakame ju tu pekne na konikovi 😉 😉

callex
20. aug 2010

@ybyta zlata drzim mooooooooooooooooooooooc palce aby sa embryjka pekne vyvyjali popripade aj mrazaciky nech su. zasluzis si aby to vyslo.MUSI.

miami2010
21. aug 2010

Pozdravujem vsetkych, aj Vas ybyta, ja som ta kucerava pani zpiatka :o} , mocmoc drzim palceky a tak ako som hovorila do tretice vsetko vyjde
Inak navrhujem tykanie????

miami2010
21. aug 2010

Este chcem podakovat vsetkym ktory tu pisu, ja som od zaciatku sledovala tuto diskusiu,
a vdaka nej som sa odhodlala ist k Dr. Vodickovi a teraz vdaka ybyte sa tu prihlasit
Moj pribeh dlhy,ale strucne , o babatko sa snazimme vyse 3 roky, boli sme uz aj v Gynfive, kde sme podstupili laparoskopiu a jedno neuspesne IUI. Moj muzik je OK, ja mam tiez vajickovody priechodne a preto ta dlha doba je cudna??? Az teraz DR.Vodicka pravdepodobne prisiel na pricinu, a to PCO. Mali sme ist teraz v PN na 2 IUI, ale nakolko mal Dr.zrovna dovolenku, povedal nech sa snazime samostatne. Bola som velmi sklamana, a akoby toho nebolo dost, zrazu sa mi objavil polyp v maternici. Pred mesiacom bolo vsetko OK. Takze ma caka operacia, a dovtedy nebudu somnou nic v centre robit. Tak tolko moj pribeh........ Dufam ze sa nehnevate ze som to cele vysypala

manzelik
21. aug 2010

Myslim, ze sa nikto nehneva 🙂 , prave naopak sme radi, ze si sa zapojila. Kazda z nas ma nejake problemy s otehotnenim (resp. mala, viď uz niektore tehulky) a podpora od niekoho ineho urcite potesi. Takze ti zelam, aby sa tvoje problemy co najskor vyriesili a mohla si byt coskoro tehulka. Vela trpezlivosti a zdravia...

callex
22. aug 2010

@miami2010 vitam ta medzi nami..nebud sklamana ze k druhemu IUI v PN neprislo..ako vidis malo to svoj dovod.nasiel sa ti polyp v maternici. si predstav zeby si otehotnela a potom ti ho nasli. polyp treba vyriesit. ja som ho mala 3x.dvakrat mi ho vyberali pod narkozou..rano prides a vecer si doma..a raz mi ho robili pri vedomi,..ale to bol len na krcku.
drzim palce.

miami2010
22. aug 2010

Dakujem obom za povzbudenie, prave pre toto je tu uzasne, jedna druhu podrzite, klobuk dolu.... :o}
Mozem sa callex opytat kde ti to robili, Dr. Vodicka mi dal na vyber Trencin, Nitru a Myjavu a ja vobec neviem kam?
Pravdu povediac ja som sa velmi vylakala , a bojim sa dalsej narkozy, ja som aj prvu pri laparke zle znasala, mali co somnou robit.... Dakujem naozaj vsetkym, ste velmi mile, mozno mozeme niekedy dat stretko v Piestanoch, teda ak by ste mali chut????

callex
22. aug 2010

@miami2010 mne vsetky tri robili v blave.a takisto tazko znasam narkozu.pri prvej som rano prisla a povedali mi ze vecer som doma.no len ja som to pretiahla do dalsieho rana. 🙂
inak odporucam myjavu.tamojsi primar pomohol vela zenam ktore mali problem otehotniet a takisto pri zakrokoch berie ohlad na to ze dana zena chce mat deti.
s tym stretkom to nieje zly napad.

majda27
22. aug 2010

Ahojte

Chcem sa opytat ako dlho sa caka na vysledky z genetiky v Nitre. My tam ideme 30 augusta. A chcem sa opytat ci tam treba prist na lacno.

Dakujem

callex
23. aug 2010

@majda27 treba byt nalacno..my sme cakali cca 6tyzdnov.

miami2010
23. aug 2010

Ahoj my sme boli v Nitre koncom jula, konkretne 26.7. a doktorka nam povedala ze vysledky
nebudu skor ako koncom septembra,
takze nechcem strasit, ale mne to vychadza az 8 tyzdnov , vravela mi ze maju toho vela.

manzelik
23. aug 2010

Neviete co ma nove @ybyta? Myslim na nu, aby im to vyslo.

larati
23. aug 2010

ahojte, rada by som sa spytala, co sa tyka Piestan CAR-u otazocku. Ked sa objednam, dlho trva nez sa urci diagnoza? my uz sme boli v MT, na IVF, tam cely proces trval asi 3 mesiace nez sa doslo k IVF...tak ak by ste mali chvilku budem rada za kazde info...maju zmluvu aj s Doverou ZP?

callex
24. aug 2010

@larati vyzera to tak ze PN nemaju zmluvu so ziadnou poistovnou.co je velka skoda lebo su fakt profici a navyse zlati.
ak uz mate za sebou nejake tie vysetrenie nemalo by to trvat tak dlho.kludne sa mozes objednat na vstupnu konzultaciu stoji 15eur..manzelovi urobia spermiogram teba vysetri a potom vam povie moznosti.a neboj bude sa vam venovat veelmi dlho a vsetko vam vysvetli.

majda27
24. aug 2010

@larati a pekne bude kreslit.

To by som sa aj ja potesila ked by mali zmluvu s poistovnou, ale co uz.
Som zvedava kolko my budeme cakat na tie vysledky z nitry. A naco vlastne je dobre to geneticke vysetrenie?

callex
24. aug 2010

@majda27 tak ak mate nejaku geneticku mutaciu ktora moze sposobavat ze sa nedari tak genetika vam to odhali.u zeny skumaju ci sa jej nezraza krv tusim.kazdopadne clovek ma vecsiu istotu ak tu genetiku ma.

larati
24. aug 2010

dakujem callex, ja si pozriem este stranku,a pravdepodobne sa tam objednam. mam doteraz len dobre skusenosti z Martina, ale je to trosku od ruky...ta genetika..tiez sa tam treba objednat? ak ano mozem poprosit a jkontakt do IP?
Genetika sa mi zda ako rozumne riesenie, lebo v Martine mi nic take nerobili...len testy na to ci som na nieco alergicka, krv plus cyklus sledovali 😕

mimina321
autor
25. aug 2010

ahoj babulky 🙂 🙂

@ybyta myslím na teba a nakúkam 🙂
vítam aj nové dievčence 🤐

callex
25. aug 2010

@mimina321 ako sa mate? vsetko ok?

ybyta..akooo? co si zmizla na dovolenku aby sa bambulky dobre zahryzli?

mimina321
autor
25. aug 2010

@callex dakujem mám sa dobre 🙂 zatial všetko ok 🙂
v pondelok idem na utz tak sa neviem dočkať 😅

ybyta
25. aug 2010

ajojček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 no konečne som pri vas mocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc ste mi chybali všetky nechcela som pisat až ked mi daju detičky do bruška a sta lo sa tak som tu v piatok mi odobrali vajka 7 ,stoho 1 bolo prazdne a nakoniec ostali 3 a najlepšie pre uspešnosť akvoli už tim mojim kadečim čo už mam za sebou aj kvoli rokom dali sme 3 ako 1 bysom dala zamraziť aby tam chudatko same viem aj o rizikach ale tužba je tužba 😝 😉 predsa len dufa človek že stich 3 aspoň 1 sa zakušaje 😎 aked 3 tak 3 no čo aspon budem v telke 😀 😀 😀 😀 v pondelok mi ich dali dnu do postielky tušim mali 6 ,5 ,a 4 bunkove oplodnovali ich ICSI v piatok o 14,00 a v pondelok mali tolko toje ešte kratko žesu krasne tfi tfi ato male to može predbehnuť aj tie večšie aj tak sa stava nech len pekne dnes zajtra to vychadz vravel VODIčKA na zahniezdovane tak nec ja h poriadne sa zakušu 😝 ainak v Martine najviac 2 daju neexistuje
3 ani počuť doktor nechcel ainde,? AVY čO? ako mimi ako ultrazvuk?calexik zlati začinaš zlatko v septembri? MIAMI 2010 TOje jasne nebudeme si vykať predsa aneboj všetko čo budeš chceť vedieť ak budeme vedieť poradime ja ti odporučam Myjavu primar piše aj publikacie o neplodnosti aje frajer velky odbornik bola som tam v maji ak si omne čitala ja by som ti kontakt naňho dala ale odp. mi ho VODIčKA AJ MOJ GYNDOš Včachticiach KOVAč stale driemem na UTROGESTANE je napisane ospalosť finguje to zatim 😉 6.9 idem na kontrolu

ybyta
25. aug 2010

😢 Helou kde ste?

majda27
25. aug 2010

Ahojte

Vie mi niekto povedat co ma bude teraz cakat? Viem sme len na zaciatku a mam s toho strach, nieviem co ma caka. Moj manzel zajtra ide na dalsi spermiogram, pokial tam najdu nejake spermie(aspon v tom pevne dufam, ze budu) tak ich zamrazia. Viem ze dr. VODICKA vysvetloval, ale bola som tak vystresovana ze som si to vsetko nezapametala. Na genetiku ideme v pondelok, dufam ze budu vysledky co naskor.
Teraz je to pre mna o to horsie ze som sa dozvedela ze kamaratka je tehotna, to mi je hned do placu. ☹
Tak preto sa pytam ako sa postupuje dalej.

miami2010
25. aug 2010

Ahoj ybyta, vela stasticka prajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem,
moc moc si ho zasluzis. Urcite sa niektore rozhodne, ze chce taku uzasnu maminu a pekne sa uhniezdi a
za 9 mesiacov bude tu. Len pekne oddychuj a budeme sledovat :o}

callex
26. aug 2010

@ybyta no zatial vyborne spravy.drzim moc moc moc palce..nech sa drobceky zahryznu. si v praci ci doma relaxujes?
a preco papas utrogestan? ked sa vklada tak neuspava.
@majda27 no tazko povedat co bude vo vasom pripade.ale ked ma manzel zavazny problem tak to tipujem na ICSI.takze tvoje telo nastimuluju hormonami aby si mala folikuly aby bolo co oplodnovat. potom ti ich vyberu ked bude ich cas vpichnu manzelove spermie a budu cakat kolko sa ich oplodni a rozvinie tak aby sa mohli zase vlozit naspet ku tebe.a potom uz je to v rukach tretej bytosti.ked to vsetko klapne tak by ste mohli zacat od poslednej menstruacie ktoru budes mat. to je moj laicky pohlad na vec.

majda27
26. aug 2010

oznamujem vsetkym:MAJU ZMLUVU S UNIONOM NA DALSIE 2 ROKY. Dnes tam bol moj manzel na spermiograme a rozprával sa s doktorom, tem mu navrhol aby som prestupila do unionu, a v januari by sme isli na to, ze podpisali s nimi zmluvu na dalsie 2 roky, s doverou sa nevedia dohodnut, resp. dovera nechce a tiez zo vseobecnou.
Dnes nam prvy kraz zamrazili nase spermicky, ktorých sice bolo o cca 2 menej ako minule ale zasa povedal doktor ze su ovela kvalitnejsie ako predtym. manzelovi som asi cca pred mesiacom nakupila vytaminy zensen, zinok a vit. B, tak neviem ci to trosku nezabralo. Este ma ist cca 2 krat na speriogram aby zamrazili dalsie. Cim viac tym lepsie pre nas.
Po tazkej dohode s manzelom prestupim do unionu a v january by sme hned isli na to. Teraz prerabame a potrebujeme este dosporit peniazky. A ked prestupim do poistovne tak unionka nam preplati polovicku. V pondelok ideme na genetiku a potom budeme cakat na vysledky. Uz aby bol januar.

gerdusha
26. aug 2010

@majda27 a bude prestupovat aj tvoj manzel?

mimina321
autor
26. aug 2010

@ybyta držíme všetky palce 😵 😵 😵 🤐 tak nech sa zahrýzajú 🙂
@gerdusha kde sa túlaš a ako sa máš? som rada,že si napísala 🙂
vítam aj nové kočky 🙂

ybyta
26. aug 2010

ved ja ho vkladam ten utroš amam stale bazalnu 37.5 ,37.4 atak cely den to je OK 😉 AJ MINULY ROK SOM TAK MALA
nech to nezkriknem tfi tfi 😝 jaj do 6.9 😝 😝 držim sebe aj všetkym babulkam pršteky nech sme urodne 😉

mimina321
autor
27. aug 2010

@ybyta teplota je naozaj dobrá 🙂 vyzerá to velmi nádejne 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre