Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

ybyta
1. sep 2010

šibe tomu netu mojmu dnes?

ybyta
1. sep 2010

kde ste dostanete na holou! 😀

mimina321
autor
1. sep 2010

@ybyta ked je mm doma dostanem sa net menej 😅 držím naozaj všetky palce 😵 a to ich teraz mám 😀
na car myslím,hádam sa im podarí najsť nejakú budovu alebo sa dohodnúť s novými majitelmi,prečo len je to u nás tak,že ked máme niečo kvalitné tak to nejaký ,,dobráčisko,,dorve 😠
držím im palce aby mali aj ostatné dievčence šancu......
bola som aj v gf v blave,ale Vodička je o milon X lepší

baby2
2. sep 2010

dievcata a co tak vyjadrit podporu na ich stranke do fora, nepomohlo by to.......hmhmhh ........

ybyta
2. sep 2010

toje ako keby si šla mavať s transparentmi pomohlo byto,................?nie prachy su prachy a ked nemaju zmluvy s poisťovňami tak asi ani si nemôžu dovoliť platiť veľky najom toje realita amusia si zarobiť aj na seba 😔

ybyta
2. sep 2010

mam pre vas novinu z 31 .5 ešte nemame vysledky s genetiky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 su na nervy?som jej povedala že ešte že už mam embrijka v bruchu že keby som čakala na vysledky asi by som sa baba nedožila takto som jej to povedala a že mam preč 38 rokov anemam tolko času aby som čakala na vysledky len... tolko su mešuge?

ybyta
2. sep 2010

no vidim žesa vam nechce pisať atrpim tu samomluvou ☹

mimina321
autor
2. sep 2010

@ybyta no rekord v čakaní na vysledky mám zatial ja 😒 🙄
@baby2 no urobila by som hocičo čo by im pomohlo......len neviem čo by bolo na úžitok 😔

ybyta
2. sep 2010

vy tehotnice na začiatku neškrkalo vam na začiatku stale ked ste ležali v bruchu ale moccccccccccc?

baby2
2. sep 2010

😀 hladosi sa ozyvaju ...... ja som mala podozrenie od cca 20 DC tie prsia no tobol nieco nenormalne co sa im robilo ........ o par dni sa pridalo pichanie v maternici ako ked mas zapal ............ drzim palce 😝

miami2010
2. sep 2010

pozdravujem vsetkych, pevne verim ze sa to nejako utrasie, hruza bude ked ich uplne zrusia >O|
Ja som pisala aj Dr. Vodickovi, ale neodpisal mi na to, v pondelok tam idem , tak sa na rovinu spztam ci maju nejake
priestory vo vyhlade....
ybytka, no tfuj tfuj nech pekne bubliny rastu, a ked sa ti potvrdi tehu, budeme cakat na vyrusiky , budem prva v rade
oddychuj, drzim palceky a vela zdravicka prajem

majda27
2. sep 2010

Inak moj manzel spominal, ze v Novom Meste nad Vahom su volne kasarne, ktore teraz prerabali. Mne by nevadilo ani ked by to bolo tam.

Mohli by najst vhodne priestory. To by bolo super asi pre viacerych. Inak ja si nemyslim, ze by koncili aj kvoli poistovniam, ved vela z nas si to ak tak cele plati. Ja som pozerala ze napr. Helios Martin na internete vobec nema uvedenu UNIONKU. Skor si myslim, ze sa to stalo zo dna na den. Ved nam povedal ze ked prestupim do unionky v januari by sme na to istli, a to bolo minuly stvrtok. Pretoze nevieme kedy budeme mat presne vysledky z genetiky, kde sme boli tento pondelok. Ani oni neratali s tym, ze budova by mohla zmenit majitela a ze by sa to takto im cele skomplikovalo.

callex
3. sep 2010

@ybyta ako sa citis? kolky si den?

ybyta
3. sep 2010

ajojte bambulky 😎 no Calexiček deň 12 🙂 dnes maju 12 dni neviem prečo mi ta moja intuicia vravi že su tam aspoň 2 dal by PAN BOH ale netestnem netestnem aj ti si bola aka sklamana stimi testami ono xxxxxxxx krat čitam baby nemaju abum s krvi su tehotne atie čo maju dve skrvi že nič...... vydržiiimmmmmmmmmmm do pondelka ideme len a len pre dobre spravy poviem Vodičkovi nech mi ani ine ako dobre spravy nevravi 🙂 ine neprimam 😝 dakujem vam všetkym čo držite mi palčoky 🙂 tak to ma byť pomahať si tu navzajom a priať si každy uspech nas posuva dalej a dalej mojenky je tak
,? nap dozvedela som sa od Vodičku dôležite veci ato neexistuje špinenie ani už vôbec žiadne krvacanie neni vobec v poriadku treba hned nasadiť estroferm mam doma recept v pohotovosti ale verimmmmmmmmm že ho nebudem potrebovať no aminuli rok mi dok, KRAJKOVIč v Martine na to nepovedal nič ato som začala špiniť apotom krvacať ababatka vodjeli 😒 😒 aaj to že teraz je uplne ale uplne zbytočne merať BTlebo telo je rozhadzane od hormonov. pišem vam to preto aby som sa svami podelila o nejake doležite veci čo môžu pomôcť aj vam 😉 ainde na kolky den robia krv a sono? sa mi zda že v Martine mi brali krv na 10 deň ale mala som preddlženu kultivaciu teraz som nemala

ybyta
3. sep 2010

ainak večer som lahla do postele az ničoho nič ma taka pichava bolesť v križoch šťuchala reku hadam to male vrtaju žeto može vystrelovať do križov som čitala ked sa maternica prispôsobuje jeto tak?

ybyta
3. sep 2010

no vyčitala som čo radi dok, s toho Martina že do 14 až 17 dňa po ET su testy nepresne tehotenske zavadzaju aže menšie podotikam menšie špinenia su v norme kvoli uhniezdovaniu 😉

ybyta
3. sep 2010

pre vašu zaujimavosť 😉

callex
3. sep 2010

@ybyta juj moja tesim sa ze to vyzera nadejne.

ybyta
3. sep 2010

ainak som stoho na nervy čitam na inej stranke kde radi doktorka že akekolvek špinenie v tehotenstve je dvovod isť k lekarovi tak ako všade tu baby odkial beru že to je ok žetoje normal že to je zahn, odkial toto maju?

baby2
3. sep 2010

@ybyta akekolvek spinenie a krvacanie je zle a treba ist hned ku gyn.....zvlast pre nas ktore tehotniem raz, dva krat za zivot ak vobec......... neverila by som foru........ drzim palce a hlavne sa setri a mysli pozitivne

maahuliena
3. sep 2010

@ybyta špinenie v tehotenstve je veľmi bežne , najmä po IVF! A v tvojom pripade to bude implantačné špinenie, čiže nidacia 😉 Pokiaľ nie je krvacanie alebo intenzívne špinenie, je to stale ok. A navyše, lekári by v takomto štadiu neurobili nič, pretože ty lieky predsa máš( myslím utrogestan) a jedine čo by spravili tak Ti vyšetrili HCG 🙂
Tak držím palce nech už si tehulka 🙂 😵

ybyta
4. sep 2010

ajoj dievčatka moje presne Mahulienka toto som vyčitala v odbornom članku že 11 až 12 deň sa implantuje do sliznice embrijko ato može sposobiť bud hnedasty slaby vytok to mam ja toje ako vytok s kuštičkami akoby cievok amože byť aj ružovkasty sory ale takto to tam opisovali odbornici mali ste to vy tehotničky niektore naten 11 až 12 deň???????????????? dik za odp čakam 😉 podotikam chvala Bohu nič ma neboli

ybyta
4. sep 2010

babulky aneškrkalo vam stale v bruchu? ale stale ako si lahnem škkkrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 to neni ani možne už mam asi prsa č.6 ajem ajem budem ako v rozp,AKO utopiť DOK, MRAčKA ta vtej maringotke čo sa donej nezmestila afurt jedla ainak mam doma aj Estroferm pre pripad asom stoho cvak pišu tam nesmie sa uživať v tehotenstve a tak načo nam to davaju?na rast sliznice?

ybyta
4. sep 2010

no toto čo sa opalujete všetky? 😎

callex
5. sep 2010

@ybyta zajtra je tusim velky den...tesim sa krasne HCG.ktore bude urcite vysoke.

ybyta
5. sep 2010

dakujem dam vedieť 😉

callex
6. sep 2010

@ybyta cakame 🙂 netrpezlivo

ybyta
6. sep 2010

ahojte 😉 Calexiček zobral mi krv aže vysledky zajtra po 10.30 alebo až v stredu ☹ jeto na nervy nepozeral ma lebo slabučko krvacam tak neviem už som na nervy s toho 😝 aavraj na močove testy on nedava len na krv tak musim čakať ☹ aže jato bežne a časste že ženy su tehotne a krvacaju aaj špinia nemalo by to byť ale často to vraj byva na rovinu som sa ho pitala ak by to nevyšlo ako to snimi vyzera či možem snimi ratať aon že špatne velice špatne, do konca oktobra musia opustiť budovu anechcu ich zazmluvniť ani všeobecna že ženy čo maju problemy už maju dosť CENTIER 😠 😠 😠 😠 😠 hnusoby poisťovacke takže ak by to nevyšlo znova Martin ako minuli rok do blavy nechcem isť každy nadava na nich že ženy su tam len alen čisla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ybyta
6. sep 2010

aešte že taketo ukony mi vravel ako som ja IVFsamoplatkyňa maju najviac 3-4 do roka atoje dosť malo aby stoho bez poisťovnivyžili

gerdusha
6. sep 2010

baby, ja velmi vazne rozmyslam nad tym, ze budem chodit do brna...podla zatial zistenych informacii je to tam lacnejsie ako na svk a slovenska poistovna by mala uhradit naklady z ciech do vysky nakladov na svk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre