Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

ybyta
9. sep 2010

CALEXIK Reprofit BRNO 😉

ybyta
9. sep 2010

30.9. 14.30 HOD MUDR kOUDELKA

callex
10. sep 2010

@ybyta dobra volba.drzim palce.

ybyta
10. sep 2010

no azasa zmeny 😒 idem od dr .VODIčKU možem 4 IVF absolvovať až ale za 3 mesiace skor nie,atu na SLOVENSKU k voli poslednemu 3 pokusu cez poisťovňu aže do rezrrvy si mam nechať to BRNO žE AK BYTO ZNOVA NEVYšLO TAK POTOM DO brna odporučil REPROFIT a DR.KOUDELKU,NEODPORUčtuUNIKU VôBEC! A ODCHADZA za rodinu do OLOMOUCA atam nastupi do CARU vOLOMOUCI AžE DAMI NAňHO KONTAKT AK TO NEVYNDE 4 KRAT TU idem zanim je to 120 alebo 150 km, ako do MARTINA, Už MITO BUDE JEDNO LEBO 3 POKUSY BUDU vyčerpane,adržte sa na MYJAVE MI PRIMAR ODREZAL VAJCOVODY amal napisane nech pozre aj maternicu z vnutra aon to neurobyl!!!!!baby ja skončim asi na psychyatrii 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ☹ !!!!!!!!!!!zas ma musia asi už 20ti krat uspať apozreť maternicu neni to na nervy aj uspatim slabne organizmus,atak ma nasrali na tej blbej Genetike ešte bola drza nejaka mlada sest. od 31.5. ešte nemam vysledky ešte piskovala krava 😠 😠 je to možne tu ?že možno sa niečo deje s embrijkami ked sa prestanu vyvijať ☹ tolen sme nahlas s VODIčKOM rozmyšlali,alebo niečo može byť vo vnutri maternice alebo aj nič ☹

ybyta
10. sep 2010

mam ho moc moc rada baby ved on pošle azisti take veci čo druhych ani nezajima 😠 😠 a pošle tam kde treba aby sa spravilo to čo ma byť spravene aaj ja idem ma objednal zatu MATUšKOVU na polik. to je psychologička ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ybyta
10. sep 2010

a teraz to naj naj naj hlavnejšie rozlučte sa stim že by vam naša poisťovňa preplatila v čachach alebo inde v EU nejake zakroky astoho dvôvodu ako som msi myslela ,pokial unas su centra na ASISTOVANU REPRODUKCIU neexistuje aby niečo ano len preplatily toto mi povedal dneds VODIčKA ☹ ☹ tak nijake žiadosti netreba je to v R.............. je to zbytočne ☹ len ako samoplatci 😠

ybyta
10. sep 2010

preplacaju sa ževraj ako nap...operacie ktore neni možne unas vykonať alebo transplantacie atd........apredstavte si že v čechach vravel že dokonca fungiuje aj tosom sa ja pitala ked je taky pripad že žena dojde o maternicu anikdy nebude mocť s nejakeho dvôvodu sama vynosiť dieťa,da sa embrijko vynosiť nahradnej matke alebo niekomu s rodiny

callex
10. sep 2010

@ybyta vidim ze tvoj den nezacala moc dobre. ☹ som trosku zmetena z toho co si popisala..mas alebo nemas este jeden pokus cez poistovnu? to s tou Myjavou ma mrzi..a tak si toho primara vychvaluju tam. no tak aspon vyuzijes pauzu pred dalsim IVF....ak by ti tam aj nieco nasli a odstranovali tak sa maternica stihne zahojit.
psycholog je vyborna volba..nie je na tom nic hrozne ani zahanbujuce.praveze je super ze si uvedomujes ze mas problem a chces ho riesit.klobuk dolu.
s tym preplacanim v ramci EU..ano mozes si dat ziadost na preplatenie zakroku ktory sa na Sk nerobi ale od maja je to zmenene a preplacaju sa aj zakroky ktore sa u nas robia..len to musi byt dopredu schvalene poistovnou. spetne bez predchadzajuceho schvalenia preplatia ambulantne zakroky.
a co sa tyka tej ceskej legislativy no su trosku viac dopredu a u nas take nieco nehrozi pretoze sk je krestanska krajina a take veci tak skoro nepovolia.ako nahradna matka a podobne.

ybyta
10. sep 2010

1 IVF BRATISLAVA KRAMARE to bolo davno cez poisť. 2 IVF MARTIN CEZ POISť PIEšťANY samoplatca TAK 1 POKUS MI ZOSTAL,NA POISťOVňU , ja si to pojdem zistiť to preplacanie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ adufam že nahradnu matku nebudem nikdy potrebovať . aj tama že 30 -35 % šancu aj VODIčKA VRAVEL JA SOM V PORIADKU MUž NEROZUMIE TOMU ANI ON PREčO PREčO PREčO Bééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

callex
10. sep 2010

babenky a viete ako sa vola to nove centrum v blave na antolskej?

callex
10. sep 2010

@ybyta je mi to moc luto ..ale je vela takych parov ako vy...obaja ok ale nist. dokonca jedna kocka napisala ze jej lekar povedal ze kebyze ide so susedom tak otehotnie.ze jednoducho po tejto stranke nepasuju k sebe.je to krute.viem.ale ja aj tak stale verim ze raz sa vam to podari.citim to.

ybyta
10. sep 2010

Ano aj to som počula taketo veci ale geneticky sa super hodime RUKU NA SRDCE NEVYMENILA BY SOM MUžA za dieť a s druhym keby to šlo čo ani nejde lebo nemam vajcovody stiji pri mne 19 rokov vtomto trapeni apritom on isto keby chcel tak deti by mal ako smeti ☹ ale srdce je srdce nech ho zato PAN BOH odmeni aaj tak že sa nam to podari adam mu potomka ☹

ybyta
10. sep 2010

a potešoil ma aj VODIčKA DODAL MI NOVU SILU žE SOM bojovnička povedal dakujem mu 😔

callex
10. sep 2010

@ybyta o tom niet pochyb ze si bojovnicka. vsetky sme.musime.nik iny to za nas nespravi.

mimina321
autor
10. sep 2010

ahoj
@ybyta zlatko je mi to lúto,že ti to nevišlo ☹ ale ako hovorí Vodička,taksi bojovníčka......ja verím,že sa ti to podarí
...bola som v nemocnici a hned nakúkam,ako sa to vyvynulo či sa nestal nejaký zázrak a CAR zostane,alevidím,že v tejto prašivej banánovej republike je to o h.... 🙄 😠
no nič ked sa dám dokopy tak sa pôjdeme snimi rozlúčiť a určite si vypýtam na dr. kontakt......bude a je mi to lúto,že odchádza......ved nám pomhol splniť ten najväčší sen ☹

callex
10. sep 2010

@mimina321 a coze ti je? si ok?

mimina321
autor
10. sep 2010

@callex jasné som ok mala som zápal moč.mechúra 😝

ybyta
10. sep 2010

ahoj mimi 😉 dakujem za podporu 😒 aja že kde si toľko, ati oddychuješ po nemocnici 😉 dufam ste s malinkym v poriadku , no teda ano taketo zmeny su aj u mňa aj v CENTRE AZAS SA TO ZMENILO MôJ MUž zahlasil že ideme dotoho REPROFITU žIADEN martin ani cez poisťovňu chce premňa len to naj naj,chvala BOHU aj ked to bude museť plne platiť 😒 calexik ati ako čo teraz podnikaš? alebo teda v najbližšej dobe? to IVI?

callex
11. sep 2010

@ybyta reprofit je dobra volba..mas super manzela..ze pozdravujem. 😎 ja cakam na vysledok domaceho snazenia..co vidim na nula bodov.i ked som mala tri krasne folikuly.a potom od 3DC budem brat clostylbegyt a ked bude dobra uroda pojdem na soft IVF a ked slaba tak dame len IUI.kedy mas termin v reprofite?

ybyta
11. sep 2010

calexik a ideš do REPROFITU?:NATO?ja mam termin 30.9. a v pondelok idem na myjavu za GAšPARIKOM JE SUPER AJ SUPER ODBORNIK ALE MOHOL TO pozreť tu maternicu ked ho VODIčKA PISOMNE prosil čo už ešte sa mito zalubi to uspavanie už na 20ti krat 😉 moje zlate ti ani netušiš kolko steba citim energie 😉 fakt, ti sa nevzdaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! atak to ma byť iba tak tato CESTA TRNISTAvedie do CIELA 😔 VERIM žE DO KONCA ROKA OTEHOTNIEš DOBRE SI PAMATAJ čO TI PIšEM LEBO TAK BUDE

ybyta
12. sep 2010

helou dievky??????????????????? 😀 fučite po obedoch? aja 😝

gerdusha
12. sep 2010

@ybyta ,

aj ja som sa objednala do Reprofitu...poslala som tam mail, cakam na odpoved.

Chcela som sa ta spytat, ci si budes z PN pytat dokumentaciu alebo netreba? Pytala si sa mudr. v brne?

Tiez ma prekvapila ta rozdielna cena, ktoru povedali tebe a callex...dufam, ze aspon odbery krvi si budem moct nechat robit u svojho mudr tu na svk, aby mi ich preplatila nasa poistovna

ybyta
12. sep 2010

ahoj gerduš ano berem papiere čo mi robyli toto bude 4 ivf aaby sa vedeli orientovať aj kazala do telefonu ,no ano ale neviem čo calex im vravela na ake ukony chce vedieť ceny ja tam mam navyšše neštandartne=HACCHING TOJE NARUšENIE OBALU EMBRIJKA nech sa skor predere a uchyti,, ICSI=VPICHNUTIE SPERMIE DO VAJIčKA TO SU UKONY NAVYššE NO A NAP,v MARTINE stal spermiogram 2000 a v PIEšťANOCH tušim 350 korun daj vedieť čo ti odpovedali papa 😉

ybyta
12. sep 2010

atim som chcela povedať že neviem čo tam bude stať nap spermiogram 😒

callex
13. sep 2010

@ybyta ano idem do Reprofitu s lekarom konzultujem cez email z teplucka domova..vdaka za mile slova..potesili..povzbudili. 😉
@gerdusha
@ybyta je lepsie mat svoje vysledky so sebou a ak nemate tak ich mat aspon v hlave. 🙂 odbery krvi na HCG si mozes urobit na sk ale napriklad odbery na pohlavne choroby nie..cesky zakon im kaze tie odbery brat v den OPU tusim takze to sa musi zaplatit.,vraj stoja nieco malo cez 2000kc.
co sa tyka spermiogramu nemaju ho v cenniku ale mne povedali ze IUI + SPG 100eur.v unice ma stal spg 850kc..takze niekde tam asi ta cena bude pohybovat.ale to bol nejaky podrobny.

nazu
13. sep 2010

čaute babeny,prosím o pomoc!!!!!!!neni tu náhodou niektorá,čo bola teraz niekedy u dr.Vodičku,nemôžem sa im vôbec dovolať,a to som mala byť už v kontakte so sestričkou kvôli ďalšiemu termínu a výsledom,no som stále na nulovom bode.teraz neviem,či už náhodou neodišiel do Čiech alebo či má dovolenku alebo čo,no ja neviem.prosím,ak tu je taká čo vie bližšie o dr.,prosím odpíš.ďakujem.

baby2
13. sep 2010

myslim ze fakticky su tam len do 12.00 hod, zavolaj zajtra rano 😉

nazu
13. sep 2010

volala som tam od 8 hod. a vzdala som to o 14 hod. moc si mi nepomohla,ale ináč ďakujem za odpoveď.

majab
13. sep 2010

Pokiaľ viem dr je na kongrese - myslím, že do štvrtka a dnes to ani mne nezdvihli sestričky, asi mali voľno. Ja som sa ale v pohode dovolala.

nazu
13. sep 2010

Ďakujem majab,ja som volala na mobil aj na pevnú,ale stále sa mi spúšťal odkazovač.no nič budem skúšať zajtra.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre