Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

callex
14. sep 2010

babulky nepytali ste sa volaktora co bude s nasimi dokumentaciami co tam mame?

gerdusha
14. sep 2010

callex, ja som pisala dr. vodickovi, ci mi ju posle alebo co...ked budem vediet, dam vediet.

btw uz som objednana v reprofite

katy33
15. sep 2010

nazu - ja som sa k nim dovolala vcera, aj ma hned objednali na piatok. Dr. je na kongrese vo Viedni a v piatok by tam mal uz byt, ale uz na piatok to mali dost nabite 😖 Ked som volala v pondelok, tak mi to zdvihli z laborky. Skusaj volat na pevnu linku, mobil nedvihali ani mne ☹ Az sa mi nechce verit, ze budu koncit, pretoze sestricka ma objednavala s usmevom - v hlase. V piatok sa popytam, co nove 😔

nazu
15. sep 2010

ďakujem katy za odpoveď,dúfam,že sa dozvieš niečo viac,daj vedieť potom.

gabinkaa
16. sep 2010

ahojte dievčatá, môžem sa pridať? mám podobný problém ako vy, dokonca aj IVF bolo neúspešné, absolvovali sme ho v máji tohto roku, bolo mi to veľmi ľúto, boli si v GynFive v Blave, čítala som vaše pekné riadky o piešťanoch, dá sa ešte objednať? písali ste že odchádajú 🙂

ybyta
16. sep 2010

ahoj gabinka jeti to už zbytočne robia len do konca oktobra nestihla by si ani stimuku ani nič už je mi ľuto ainak mam krasnu maternicu ideal na rodenie že krasnu povedal primarko moj GAšPARIčEK MEDVEDIčEK ZLATI 🙂 🙂 🙂 😉 😉 ALE VAM POVIEM PO NARKOZE AKO BOLESTI JAK SVIňA napinalo ma krče jak hovado ako fujtabl 😝 😝 krvacalasom nehali ma do druheho dňa bolo mi na prt ale hlavne jeto čo povedal huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :!) furt volam ANCIAšA TAM ATA GENETIKA STALE NENI SU V NORME?,,,,,,,, bych sa načakala na IVF keby bez toho to nespravil aj by už nefungovali 😠 😠 😠 😠 ale 30 .9 sa bliži dievky 🙂 😉

ybyta
16. sep 2010

ako 30 to BRNO HURA 🙂

callex
17. sep 2010

@ybyta a ja ze kde si zmizla a ty si bola pod rajskym plynom.jak tebe dobre. 🙂 to bola ale rychlovka. tesim sa ze maternica je ok. a este maj aj predbehnes moja..ja Brno odkladam vyskocili mi protilatky na stitnu zlazu a moja imunologicka mi odporucila to odlozit a ist k endokrinologovi. lenze v NR co je dobra robi len PO,UT a vraj cakacky 3-4mesiace. mna z toho..uz som bola nastavena ze teraz sa tio podari a teraz toto.
ale aspon hadam stihnem poriesit aj chrbticu..lebo vraj ak su tam nejake bloky aj to moze robit galibu.jeden by neveril co vsetko so vsetkym suvisi.

gerdusha
17. sep 2010

vcera mi dr. V poslal info, ze mi vypis z dokumentacie posielaju postou...

ybyta
17. sep 2010

ano CALEXIK rychlovečka v tichto veciach ako nerada nerada čakam fakt! a pisala som vam že somňu čakala jedna asi stara jak ja ama 14 ročneho syna aja že čo vam idu robyť? a ona že INTERUPCIU ani počuť o babatku baby mne ostalo tak zle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja som tak po narkoze plakal kvoli tomu že ho zabila aja nemôžem mať nedari sa no KOMENT mal čo somňu robyť PRIMAR aby ma upokojil že keby to šlo a bolo byto v jeho silach vymenil by to citil somňu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 to je fujtabl že zakotvene dieťatko vyrezať vyškrabať BOžE MôJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😔 😢

ybyta
18. sep 2010

dobre ranko 🙂 prvy krat som po dlhej dobe v praci tak sa mi nechcelo depky svine ☹

manzelik
18. sep 2010

Ahoj, Ybytka, presne to iste som v nemocnici zazila aj ja. Ja som mala mimomaternicove, cakala som na operaciu, kde mi zobrali aj vajcovod, odvtedy som uz vobec neotehotnela, a vedla mna lezala baba, ktora isla dobrovolne na interupciu, hrozne pocity ☹ , bolo to uz asi pred 6 rokmi, ale stale na to spominam a neviem zabudnut. Je mi luto, ze si to zazila tiez, toto asi nikdy nepochopime...
Drzim Ti palce, verim, ze budes stastna mamicka...

ybyta
18. sep 2010

manželik ano nemožem to stej hlavy vytlcť nejde to do prkna ved zachvilu by stoho bola krasne babatko ami takto trpime ačakame ačakame jak ja už vyšše 18 rokov jáj : ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ato zas sa opalujete všetky alebo už končite jak aj CAR?,,,,,,,,,,,,,,,,, ☹

sammira
19. sep 2010

baby potrebujem poradit! 9.9 som bola v car PN na IUI.doky mi kazal urobit tehu test 22.9.lenze ja som pravda nevydrzala a uz som si ho robila vcera 18.samozrejme,ze nic neukazal aj ked vyrobca zarucoval ze sa moze testovat hned 5dni po oplodneny,ze je velmi citlivy .a teraz uz ma chyta panika,ze ci som skoro testovala,alebo sa nam to nepodarilo.tehulky vy ste na ktory den testovali?uz teraz viem,ze to bola chyba a zbytocne nervy!!ale to asi kazda poznate.
ybytka-strasne je mi to luto.....

maahuliena
19. sep 2010

@sammira testovala si veľmi skoro... na 9den po IUI Ti ani žiadny test neukáže(možno par vynimkám) že si tehulka...a aký to bol ten super citlivý test? 😅 najlepší je mamatest10- ak si tehu tak tento ti to ukáže, na taký 12den po IUI...skôr to nemá zmysel.. hladina môže byť ešte nizka.. a ktomu HCG je najskôr v krvi a až potom sa vylučuje močom... ešte stale nič nie je stratnené. Držím palce. 😉

sammira
19. sep 2010

@maahuliena si zalata aj som si myslela,ze to bolo skoro na testovanie.ale tak ma to lakalo.ten test sa volal tusim rapid clear ci tak nejako.a mamatest mam odlozeny na utorok.a o tom hcg som vobec nevedela,ze je najskor v krvi.no zase som o nieco mudrejsia 🙂 stale v kutiku duse dufam.....a dakujem za palce,lebo ich velmi potrebujem 🙂

maahuliena
19. sep 2010

@sammira zamalo.. ten rapic je uplne na nič... mne neukázal dlho pozitivitu a to som už bola tehu... Mamatest je overený a spolahlivý 😉

sammira
19. sep 2010

@maahuliena aano?tak v utorok ma u mna premieru 😀 a mam si to robit z ranneho mocu,alebo hoci kedy pocas dna?co je lepsie?

maahuliena
19. sep 2010

@sammira najlepšie je hned ráno.. ja som si ho robila aj doobeda a boli // je naozaj veľmi citlivý 😉 Tak ak si tehu.. tak Ti určite ukáže // 😉 Snáď to tak bude.. 🙂

sammira
19. sep 2010

@maahuliena tak vemi tomu verim.aj ked zatial ma nic nepobolieva,netlaci ani psia su neni citlive,atd.a aj ked sa to nepodari tak idem bezhlavo do dalsieho kola...

zuzancek22
20. sep 2010

@sammira ahojček , treba veriť, moja kamoška si robila test po 14 dňoch po IUI a nič nevišlo ani na mamateste , ale potom menzes nedostala a cca tak na 18 deň bola na teste aj druhá čiarka ale len úúúúplne slabulinká, a to si tiež už myslela že to nevyšlo a teraz je už vo 4 mesiaci. tak treba len veriť, ja som tiež po IUI, ale len 4 deň a viem to čakanie je hrozné, ale nejako to musíme vydržať.

callex
20. sep 2010

ahojte babule..
joj ybytka moja to je mi luto co si si tam musela preskakat.tiez ta mohli dat na izbu s niekym inym.mohli by brat aj ohlady na toto.
@sammira testovala si naozaj skoro.tak este dva dni vydrz a potom sa tesime na vysledok.

sammira
20. sep 2010

dakujem vam baby dam vam potom vediet ci bola / alebo // este k tomu som aj ochorela lekarka mi pre istotu predpisala iba bioparox,ze vraj ten sa moze.a nechala ma na pn-ke.tak babeny chytala som tehu virusiky a chytila som virozu.ach ja.

zuzancek velmi drzim palce a mas pravdu najhorsie je toto cakanie na vytuzene dve //

callex
20. sep 2010

@sammira ochorenie moze byt aj reakciou na zmeny v tvojom tele. skus si kupit homeopatika tie neuskodia. ak si prechladnuta skus sa naparovat nad slanou vodou.mne to zabera.

sammira
20. sep 2010

@callex ako tak citam sme podobne krvne skupiny 🙂 mame rovnaky nazor na liecbu.skusam mozne aj nemozne kloktala som propolis ten zabral,priedusky si natieram bylinkovym olejom,slana voda je aj v odparovaci ale coho sa neviem zbavit su hlieny tie ma strasne dusia!a potom neviem zastavit kasel.jadna holka mi poradila urobit karamel potom zaliat mliekom nechat prejst varom a nakoniec pridat obycajne maslo,ze vraj je to zarucene dobre na zahlinene priedusky.nepoznas to?po obede to vyskusam...

callex
20. sep 2010

@sammira poznam to v jednoduchsej verzii mlieko+ med+maslo zohriat aj v mikrovlnke napriklad a pekne vypit.to zase praktizuje moj mm.na ten kasel skus inak stodal...homeopaticky sirup..a je mnam chutny. 😉 a este pomaha zvysit prisun zinku..urychluje sa tym liecenie..a roibos cajik.

ybyta
20. sep 2010

no hura babulky som zahrnuta v papierovačkach a objednavačkach adodacich od rana teraz som sa sem dostala 😝 dnes som bola u VODIčKU chuda vždy mu tam poplačem od toho nevydareneho po=nepočatia dal mi kontakt na centrum kde bude v olomouci vola sa to FERTIMED OLOMOUC TAM BUDE OD NOVEMBRA ale že to BRNO REPROFIT JE SUPER AJ dok. KOUDELKA a SAMIR DAKUJEM 😔

sammira
20. sep 2010

@ybyta si mala dlho pauzu v praci teraz dobiehas co?ked si bola v car mali tam aj ludi?

gabinkaa
20. sep 2010

@ybyta ďakujem za infošku, na Slovensku teda už úplne končia? teda zostáva iba Blava, chcela som vyskúšať bližšie
😉 blahoželám k maternici.....dúfam, že snaženie bude úspešné...... 😉

ybyta
20. sep 2010

jedna baba tam čakala aked som odchadzala šiel takí parik aj minule tam bol a isto len dorabaju čo maju rozrobene nič ine a nič nove gabinka dakujem za blahoželanie anech sati darí ababatko nech sa teši čoskoro aj v tvojej náruči 😉 aešte niečo teraz som čitala v časopise žIVOTč. 50 o MUDr.CSc. JOZEF VALKY MA 70 ROKOV ZOžENTE si ten žIVOT ALEBO na nete čo tam píšu tušim je s ISKARU ako fakt zaujimave poznate ho niektora? dievky ak zajtra nebudu ešte tie vysledky s Genetiky tak puknem jak tučna Ropucha od jedu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre