Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

sammira
21. sep 2010

@ybyta ano doktor valky robi pre iskare od uplneho zaciatku.mna moj gyn.a man.androlog poslali prave tam.ale ja som chcela najskor vyskusat nase car.a ked nam to v pn este raz nevyjde pojdeme tam inu moznost uz mat nebudeme.no a co genetika budes tam poobede volat alebo cakas postu?

callex
21. sep 2010

ahojte babule..ked tu spominate ISCARE...ked som si robila financny prieskum tak prave Iscare vysiel ako najdrahsie centrum.a nepocula som chvaly na to centrum.
skuste si pozhanat info o tom novom centre na Antolskej..nejaki lekari tam vraj prebehli aj z Iscare.

sammira
21. sep 2010

callexka mas pravdu aj vela je toho popisane aj vo fore.vodicka nadstavil privysoko latku.ja uz porovnavam ochotu a ustretovost.bola som na konzultacke aj vo ferticente a po konzultacke som povedala,ze nikdy viac tam nevkrocim.lekar sa nam venoval 15-20min.bol maximalne strucny.a keby som nebola v car pn tak neviem ani diagnozu ani liecbu.ved naco na prvy krat.treba sa objednat a doriesit nabuduce!! antolskej je nove car?to je tusim v petrzalke?

ybyta
21. sep 2010

keby som nebola u VODIčKU tak 18 rokov sa liečim a ani neviem aku mam z vnutra maternicu a ajto že nefunkčne zle vajcovody je naj dať preč je NUMERO 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ATAK SA VYVARUJEM AJ MIMOMATERNICOVEMU TEH. no nič mi to BRNO NA 1000000 % Už SA BLížI 30.9. HURA POHOVOR 😎

sammira
21. sep 2010

@ybyta no co genetika?

ybyta
21. sep 2010

som v robote zajtra ideme ich vziať 😎 ale da PAN BOH hadam budu dobre 😉

sammira
21. sep 2010

@ybyta jasne,ze budu ok 🙂 tiez pojdes do nitry k dr.barosovej?

ybyta
21. sep 2010

Ano na čase 31.5.nam brali krv tak keby sme čakali na vysledky dakujem pekne auž mam davno aj po IVF 😝

ybyta
21. sep 2010

počujte a mimi ako kde je?,,,,,,,,,,,niet jej ☹

callex
22. sep 2010

@ybyta daj vediet ako si dopadla. ja som tiez kedysi zvazovala ferticentrum lebo boli lacnejsi oproti ostatnym..ale jedna baba tam mala problem ze ju oplodnili omylom inymi spermiami..respektive pouzili uz pouzitu neumytu kanylu tusim.ani sa neunuvali ospravedlnit.tak som si povedala ze keby bol aj neviem aky lacny tak tam nejdem.
v nasich trapeniach je dolezity aj ludsky pristup, to ako sa ku nam spravaju.niekde sme cisla vraj kvoli anonymite, niekde sme pre niekoho ludske bytosti...

sammira
22. sep 2010

@callex u nich sa preplaca cele IVF aj ISICI.pacientka si hradi iba doplatky za lieky.je to naozaj pravda maju to pisane aj na ich stranke.mna tam velmi odradil ich lekar.spraval sa ku nam ako keby sme tam zavadzali a venoval nam naozaj cca 20min.a ze ostatne doriesime nabuduce.zalaty vodicka.no nechcela by som byt v kozi tej baby co ju zbabrali.ako na to dosla?
inak dneska som testovala podla planu a bola iba / potvora

callex
22. sep 2010

@sammira kolky si den?
ta baba na to dosla tak ze sestricka si tusim zamrmlala pod nos ze jeej zabudli sme umyt kanylu.tak nejako.
v reprofite kam ide aj ybytka tak tam je uzasny pristup. ae aj v unice bol..ale tam plati ked vtacka lapaju pekne mu spievaju.

sammira
22. sep 2010

@callex dnes som 27 DC.budem vam obom drzat palce 🙂

majda27
22. sep 2010

Ahojte

Kedze CAR v PN končí, dnes sme absolvovali prvy pohovor u dr. Krajkoviča v Heliose v Martine. Kedze nam dr. Vodicka vsetko vysvetlil tam zhruba sme vedeli co nas caka. Pohovor v Heliose trval cca 30 min. Povedal nam ake mame moznosti, mna vysetril a zobrali mi krv. Teraz tam mame prist az ked ja si spravim este nejake testy u svojho doktora a ked budeme mat vysledky z genetiky. Na genetike sme boli 30 augusta, mame si zavolat koncom oktobra, tak dufam ze budu uz vtedy hotove. Pretoze bez nich sa nikam dalej nepohneme. Manzel ide este tam na spermiogram az v polke oktobra. Dovtedy maju vsetky terminy uz obsadene. Dr. Krajkovič nie je zly, ale dr. Vodička dal dost vysoku latku co sa tyka pristupu a toho vsetko okolo. S takym doktorom som sa este nestretla. Dufam ze vysledky z genetiky mi nebudu trvat vecnost ako u @ybyta . Dufam ze uz ma dnes tie vysledky. A s tymi spermiami co mame zmrazene v PN to nebude asi tak jednoduche nakoľko je veľa metod zmrazovania a ta ista metoda sa musi pouzit aj pri rozmrazovani. som zvedala ako to dopadne s nimi.

ybyta
22. sep 2010

AHOJ bambulky 😉 🙂 sme super idealny geneticky material 😵 😵 takže nesklamali vysledky ake boli pred rokmi a to dobre 🙂 viete doba ide v pred tak sme boli zvedavy či sa nič nezmenilo a nezmenilo chvala BOHU 😝 LEN JA MAM MOžNOSť NA NABEH čI čO NA EMBOLIU musim ako simi kazala Calexiček isť ešte na tu HEMATOLOGIU AUž TO BUDE HADAM Už FAKT VSIO S VYšETRENIAMI

callex
23. sep 2010

@majda27 vidim ze ta tiez cakaju krusne casy co sa lekarov tyka.ale mozes byt rada ze ta aspon nasmerovali. ja ked som bola v GF tak tam mi povedali ze naco genetika..ze naco imunita..a ked som sa nedala odbit tak povedali tak mozte si to dat urobit.ale odporucanie nenapisali..vsetko som si zhanala po vlastnej osi.

@ybyta tesim sa ze genetika ok.mas heterozygota ci co ked tam mas tu emboliu?na hemato chod co najskor lebo tiez tam tie vysledky trvaju dlhsie.

mimina321
autor
24. sep 2010

ahoj pusinky 🙂
@ybyta gratulujem k výsledkom 🙂 🤐 tuším si si tiež musela poriadne počkať 😒 neboj ja sem tam nakuknem ako sa máte a čo je nové
@majda27 no s Vodičkom máš pravdu nasadil latku vysoko a teraz porovnávam,ale niekoho tak vzdelaného a empatického nenájdem aj ked si nohy po kolená zoderiem a z čoho som úplne bola prekvapená tak manželík predniesol,že ked sa rozhodneme pre 2bábo,tak kašleme na kilometre a pôjdeme za ním do Olomouca. 🙂 😵
@callex tak to je sila 😕 😲 😲 ked som ešte o Piešťanoch nevedela zvažovala so ferti 😒 do GF by som nešla ani za milion,boli sme tam na usg a nikdy viac..... 😝
testovatelkám moc držím palce 🤐

dyba
24. sep 2010

Ahojte kočky
sem tam si prečítam,čo máte nové, ako sa vám darí, čo plánujete a tak..
vidím, že riešite dilemu, do akého centra. ybyta pýtala si sa na Valkyho. ja ho poznám osobne, boli sme u neho minulý rok. A nikdy viac. je to už predsa starší pán, chaotik, nervózny, niekedy vulgárny. no halt svoje roky už má za sebou. ale články píše ešte pekné 😀 , aj v telke som ho pár krát videla.
myslím, že Brno je dobrá voľba.

mimi ako ten čas letí. čoskoro máme babuľky doma. ja sa tak strašne teším a všetkým vám prajem to šťastie.
ybyta, callex a všetky kočky držím vám palčeky.
ozaj mimi, máš krásnu výbavičku 😵 / ale aj mám 😵 /. zrovna dnes som bola vyberať zavinovačku, takú farebnú. keď môžem poradiť, kúp si takú, ktorá má aj mašľu, teda dá sa zaviazať. kamoška má iba na suchý zips a to sa stále otvára.
majte sa

ybyta
24. sep 2010

dybuš BRNO JE TUTOVKA dakujem sima ma uistila že do blavy aani VALKYMU nepôjdem calexik jeto HOMO Zygot aHETEROZygot ale VODIčKA to dnes pozeral apital sa či to ma niekto ss rodiny emboliu mama mala trombozu v kolene aže ani nemusimna tie odbery na hematologiu a povedal že ako chcem jeto na mne ale nemusim neni to treba anesuvisi to vôbec s mojimi neuspechmi aaaaa tak 😉 nechce sa mi veriť že vam to takto pribudaju tie tyždne dybuš aj mimi opatrujte sa 🙂

callex
27. sep 2010

@mimina321
@dyba krasne vam to ubieha...nespominate ani nejake problemy tak vsetko ide zrejme ako ma...a to sa tesim.
@ybyta na tvojom mieste by som si tu hemato dala urobit uz len pre pocit ze som urobila vsetko co bolo v mojich silach.

ikuska
27. sep 2010

@ybyta Ahoj, prosím Ťa z akých dôvodov si bola na genetike. Ja som uz absolvovala 2x IVF, mam diagnozu nepriechodné vajcovody, myslíš že by som mala ísť aj na genetiku.

Ďakujem. Iva

mimina321
autor
27. sep 2010

ahoj 🙂 nakúkam ako sa máte......

@ikuska no myslím,že dr. nás poslal na genetiku všetky,tiež na endokrinologiu.....
@callex nesťažujem si,hoci ma nevolnosti potrápili,ale to predsa patrí k tomu 😵 každá z nás si svoje prešla,tak sa takéto maličkosti ,,nerátajú,, 😅
dneska som bola na poradni a bola tam taká mladá kočka pichali jej injekciu do svalu,baby moje tá robila komédiu 😀 😀 😀 ako keby jej trhali nohu 😀 😀 😀 tak sme sa s manželíkom porehúňali 😀 😀 😀 keby si tá užila fostimoniky ako my.........no neviem či by to prežila 😀

gerdusha
27. sep 2010

ahojte baby,

tak som dnes bola v tom brne...uz rano mi nejakym cudnym sposobom chybal vodicka, cely den som mala pocit, akoby som ho nejako zradzala alebo co...fakt cudne...

doktor v brne si pozrel vypis z dokumentacie, ktory mi pripravil vodicka a skonstatoval, ze "velice hezky to pan doktor vsechno udelal"..mam pocit, ze to nebolo ani tak o tej dokumentacii ako celkova liecba...a ja som mala takmer slzy v ociach...lebo som v tej chvili mala pocit, ze som ochotna ist za vodickom aj na kraj sveta...uvidim, skusim jeden soft v brne a ak nevyjde /v co nedufam/, tak asi smer olomouc a vodicka

callex
27. sep 2010

@gerdusha neboj v brne budes v dobrych rukach.

ybyta
27. sep 2010

IKUSKA genetika je mooooooooooc dôležita a pitaj sa sama naňu atam aj manželovi beru krv azisťuju či ste obaja geneticky v poriadku 😉 to je zvlaštne že vas nik neposlal atiež po dvoch neuspešnych IVF OBJEDNAJTE SA pre vaše dobro 🤐

ikuska
27. sep 2010

Yby ja som od Trencianskych Teplic, a kde mam ist na tu genetiku, to posiela obvodny gynekolog alebo z CAR. Ja chodim do Martina Heliosu a este sa tam chcem vratit na posledny pokus.

majda27
28. sep 2010

@ikuska Ja som teraz bola v Heliose a povedali aké vyšetrenia si mam ešte dať spraviť, a že keď ich budem mať všetky vrátane tej genetiky, tak mame si zavolať na daľšiu konzultáciu. My sme boli aj u Vodičku a ten nas poslal na genetiku. Teraz cakame na vysledky z genetiky, len dufam ze to nebude trvat vecnost kym budu nase vysledky. Pretoze u @ybyta to trvalo cca 4 mesiace ako povedali, že budu vysledky.

ikuska
28. sep 2010

@majda27 Dakujem za odpoved, ale mne o genetike nehovorili, ja som isla hned na IVF ina moznost u mna nie je tak mozno to nie je potrebne, ale chcela by som si ju dat spravit, tak mam ist za svojim obvodnym gynekologom nech ma tam posle a tam sa bere len krv alebo ako je to.

callex
28. sep 2010

@ikuska ano obvodny ti moze dat doporucenie na genetiku..mne daval takisto. rano vam zoberu krv popytaju sa na rodinnu anamnezu a to je vsetko.
nam vysledky trvali 6tzydnov tusim.

ybyta
28. sep 2010

ikuska genetika je aj v TRENčINE pozri na nete telefonne čislo zavolaj tam abasta fidli 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre