Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

gerdusha
30. sep 2010

...dr. alexander aj s dr. vodickom zrejme dnes odovzdali kluce...
😖 ☹

majda27
30. sep 2010

To je veľká škoda, že končia. A hlavne je divné, že v blave otvárajú daľšie centrum, a to ma zmluvy, a v pn nechceli uzatvorit poistovne zmluvy. Na co je v blave tolko centier? preco tie centra nerozhadzu po viacerych mestach, aby zeny nemuseli tak daleho cestovat? Ved to cestovanie moze trvat aj 2 hodiny, a to tiež je dost unavne. Ale co ved sme na Slovenku tak tu sa neda nicomu cudovat, tu je mozne asi naozaj vsetko.

ybyta
30. sep 2010

NO A PRETO HOR SA DO DO...........BRNA 😉

zuzancek22
1. okt 2010

@gerdusha no tak to som si neni istá, lebo ja som bola 17-teho na IUI a povedal mi že keby to nevyšlo tak stihneme este raz, a povedal že končia 31.10.2010, tak žeby sa to zmenilo?

veronikabv
2. okt 2010

@zuzancek22 robia do 31.10.2010 ,ale zevraj ten posledny oktobrovy tyzden si budu brat dovolenky

nellinka30
3. okt 2010

Ahojte.Tak ako som sa docitala uz uplne zatvorili?To je uplna skoda,ja som brala minuly mesiac clostil a tehotna som nezostala..Doktor mi navrhoval IUI a ja som sa rozhodla ze to skusim prirodzenou cestou,len akosi nic.Tak som rozmyslala ze tento mesiac este stihnem ist na IUI ale asi moje plany vysli nanivoc. ☹ Ani neviem ci sa nato IUI dat,neviem ci by to nebolo zasa sklamanie.

maahuliena
3. okt 2010

@nellinka30 oni su v CAR do konca oktobra.. ak ti to vychádza z ovulkou dovtedy... skuste 😉

ybyta
3. okt 2010

ahojte babulky ako sa mate calexik maahul ako babatko ?

callex
4. okt 2010

@ybyta ako si dopadla v brne noze sa pochval...

ybyta
4. okt 2010

CALEX ja som nenapisala sem?no toto 🙂 super ; 🙂 😉 že doktor ten KOUDELKA JE FEšáčISKO 😕 a simpoš!dobre si mi poradila 🙂 aj prostredie pôsobí vysoko profesionálne dufam že už odtiaľ vyndem s bábom alebo bábatkami 😝 ati čo podnikáš momentalne?

callex
4. okt 2010

@ybyta tak sa tesim ze sa ti paci. co ti navrhli?aky mas postup?ja idem vo stvrtok na endokrinologiu lebo mi vyskocili nejake nedobre vysledky..a potom uvidim.ale na plane je soft IVF+ICSI.

ybyta
4. okt 2010

calexíček nônô pan doktor uplne ale uplne navrhol zmeniť lieky adať kratky protokol že vajka mi pekne rastu po stimulkach aneodporuča mi ten fujtabl DEKAPEPTIL DEPOD žE EEEEE NEDAVAť SI HO PICHAť 😔 KOMPLET ROZHADžE TELO HORMONAMI MNE HO PICHALI 30.8 ADOTERAZ MAM AJ POVEDALI AJ ONI AJ VODIčKA S NEHO take strašne navaly jak v prechode 😠 noci cele nespim budí ma obliatie potom a potom ma strase zima no ato asi 10 krat za noc a cez deň ani nevravím ubíja ma to 😠 ☹ ak to neprejde treba dať nato hormony v antikoncepcii sila v živote som to nejedla asi budem museť kvôli tomuto ☹ nacvičujem si prechod do prkna tam,no akvôli tomu HOMO ZYGOTU MI POTOM KOUDELKA FEšAK JEDEN NASADí NEJAKE LIEKY ked pojdem na IVF cica ešte raz dakujem kolko maš rôčkov ?tiež si zlatinko zbehla maš toho zrejme tiež dosť za sebu 😢

zuzancek22
5. okt 2010

ahojte babenky, takže IUI nevyšlo , síce my mrcha meškala 3 dni, tak včera večer som začala špiniť a do rána sa rozbehla riadne, takže to nevyšlo, tak idem volať doktorovi Vodičkovi, že či stihneme ešte jeden cyklus. som neskutočne sklamaná, bo som si myslela že už to vyšlo.

ybyta
5. okt 2010

ahoj moja nič si stoho nerob tich sklamani je ojojojojoj 😝 😝 ☹ len pokračuj dalej a nevzdavaj sa ber si príklad z nas 😎 avynde ti to nech ťa teší že si natom tak že nepotrebuješ IVFKO BUD RADA IVF je strašne finančne naročné ak si to platíš sama nap jak já jeto na prd ☹ ale to ivi sa da neni to take hrozné dojdeš do ciela nebojkaj kolko maš ročkov?zuzancek22

callex
5. okt 2010

@ybyta tak sa tesim ze mas konecne zmenu a verim tomu ze bude uspesna. na margo tvojho telicka zaplaveneho hormonami skus ist moja na medovu detoxikacnu masaz.skvele to funguje. ja som zacala chodit pred rokom ked som zacala pichat hormony nech to svinstvo ide von. bolo to relativne ok..ale odkedy som zacala brat clostylbegyt tak fuuu.jeden by neveril ako dokaze 5malych tabletiek zaniest telo toxinmi.ale postupne idu von prave vdaka tejto masazi.vrelo odporucam..a vsetkym co berieme lieky. verim tomu ze ti to pomoze aj na tie navaly. antikoncepcia je tiez hnusoba a tesim sa ze ju uz cely zivot nebudem musiet brat.aspon na nieco je toto zle dobre. 🙂
ja som dekapeptyl takisto pichala, ale nastastie iba chvilocku.
a moj vek? skromnych 31rokov ale ano mam toho dost za sebou a co lekarov tyka ani nehovorim.doma uz mam sanon z lekarskych sprav. 😎

ybyta
5. okt 2010

CALEXIčEK VYZERAš NA 25 😉 🙂 Ano mojka ja som tiež pichala dekapeptil minulí rok v MARTINE ALE TO BOL INí AVIAC ho bolo ale toto bol ten DEPOD ta jedna stala 120eur aj teraz som volala mojmu KOVAčOVI atiež vravel že to dlho trva kym vynde s tela že to podržsa ano UMELO VYVOLAVA PRECHOD A ZASTAVí NA určití čas veškeru funkciu vaječníkov tak to musí byť sila 😝 😝 😝 a KOUDELKA AKO SOM Už PíSALA NAM VRAVEL ABY SOM SI TO Už NEDAVALA PICHAť žE TO NE NE NE NE DOBRE 😔 😝 VIDIš čO TO SOMňU ROBY DO FRASA !Vv Martine po stimulke som bola ako balon nafuknutá prsa ani nehovorím ani dotknuť sa ich 😢 strašne ateraz zas to nemam ale zas som umelo v prechode ! 😠 ja to kašlem 😔

ybyta
5. okt 2010

odniesla som si nie UMELE OPLODNENIE ALE UMELí PRECHOD ☹

zuzancek22
5. okt 2010

@ybyta no tak ten umelý prechod poznám, tie návaly horúčavy som tiež prežívala - najskor zima a potom mi bolo horko aj v tielku, ale mne sa k tomu pridružili aj zmeny nálady, doslova som mala problém sa zniest aj sama so sebou 😀 .
ale veď pre babätká vydržíme všetko.

zuzancek22
5. okt 2010

idem teraz za mojim dokim, dohodnuť sa čo a ako budem teraz brať, lebo som si dohodla už ďaľšiu IUI, bo nádej zomiera posledná.

callex
5. okt 2010

@ybyta tak decapeptyl umlci cinnost vajecnikov ale zaroven ti daju dalsie lieky ktore ich potom nastimuluju.ale vazne vyskusaj tu masaz.aj si pri tom oddychnes.
ja mam navaly a zle nalady od clostylbegytu.plus kila navyse bolesti hlavy.no mame to tazke.
a vdaka za poklonu k veku..ale ta fotka ma uz 2roky 🙂

@zuzancek22 nevesaj hlavu..raz sa to podari.treba vsak povedat ze pri IUI su nizsie stastistiky uspesnosti.ale ak ma manzel dobry spg a ty si ok nemal by tam byt nejaky problem.ja som mala tri IUI...z toho 2x pozitivne testy a aj to len na tyzden. takze nadej zomiera naozaj vzdy posledna.

ybyta
5. okt 2010

..no o tich naladach viem svoje 😀 😀 😝 neviem ako muž somňu môže vydržať 😝 ..........nadavam aj sama naseba a na všetko apotom plač atak dookola .......ti brdo to budem takato v prechode? no s PANOM BOHOM 😀 😝 Calexik mnee tvrdia že same sa začnu spojazdňovať tie vaječniky avšetko tak čakam kurňa ale kedyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy???????????????????????????????????????????????a -mrc hu ani mi nevedeli povedať kedy dostanem ani VODIčKA MINULI MESIAC SOM PO neuspechu odkrvacala .a teraz čo?ani srnky netušia.... 😝

ybyta
5. okt 2010

zuzancek ti bud v pohode 😉 😉 ti si stale hovor keby to nevyšlo maš IVF V RUKAVE a nevešaj makovičku však CALEXíK? 😉

callex
5. okt 2010

@ybyta teda mne decapeptyl nezastavil menzes ani nic..to je zvlastne ze takto reagujes.mozno po tolkych rokoch ma tvoje telo pravo sa trosku zblaznit.neboj v prechode nebudes plakat skor budu tie navaly.

ybyta
5. okt 2010

a mala si tento DEKAPEPTIL DEPOD? lebo to mi vysvetloval aj VODIčKA žE PRETO SA PICHA NA DRUHY DEň AKO SOM DOSTALA MENZES aby sa to všetko zastavilo amohli sa vaječniky stimulovať len umelo hormonmi tak mi to vysvetlovali aj VODIčKA AJ MISTR,KOUDELKA 🙂 AAJ KOVAčKO GYNDOš čACHTICKY 😎

majda27
5. okt 2010

Ahojte

Prosim o info, ako dlho sa caka na vysledky z hormonalnoho profilu?Dakujem.

callex
6. okt 2010

@ybyta nemala som ten depod ale asi klasiku.
@majda27 myslim ze tam by si dlho nemala cakat.max tyzden.

mimina321
autor
6. okt 2010

ahoj bambulky 🙂 🤐
idem nakuknúť ako sa mi máte 😉
@zuzancek22 ak to stihneš ešte raz tak do toho chod 😉 budem držať palce 🙂
@ybyta myslím na teba,nech tá mrcha príde a ty bojovníčka,môžeš ísť dalej 😵
@callex a ty ako moja?
my sa chystáme pozrieť do PN,rozlúčiť sa a vypýtať kontakt od dr.dúfam,že mám nič do toho nepríde......strašne ma mrzí,že to takto dopadlo.....tak som dúfala,že sa nejako dohodnú 😔

callex
6. okt 2010

@mimina321 ahoj mimi..ale ti krasne pribudaju tt.super.tesim sa tomu.ja idem zajtra na endokrinologicke vysetrenie tak uvidim co z toho vzide a najblizsie idem skusit soft IVF+ICSI v Brne.

mimina321
autor
6. okt 2010

@callex o brne som počula samé chváli,tak verím,že si donesieš odtial malého drobčeka v brušku 😵 🤐 a nech tá endokrinologia dopadne dobre 😉

callex
6. okt 2010

@mimina321 mimi dakujem, i ked prvy pokus v brne nevysiel tak som to predychala a davam im este sancu.aj druhu aj tretiu ked bude treba.nebolo to celkom tak ich vinou ale som poucena a nabuduce sa to uz nestane. totizto som stimulovala na IUI a ked som isla na 10dc na kontrolu tak foliky boli uz moc velke nato aby sa dalo nieco diat.tak sme to radsej nechali tak.ale mala som ich zrovna vtedy 5 a tak som bola riadne napalena.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre