Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

katy33
14. okt 2010

No, takže vajka nič...sliznica tiež nič....takže musime prečkat tento mesiac o suchu 🙄 - stopla som sa ako červena na križovatke 😠 Dufam, že na dalši cyklus budu vyzerat aspon ako pštrosie 😅 Cyklus bez ovulky-nie je nič lepšieho, jaaajha

callex
14. okt 2010

@katy33 tak to ma mrzi..to je ako zakon schvalnosti vsak?ale nevesaj hlavu.o mesiac tobude ina kava.

katy33
15. okt 2010

@callex veru nevešám, moja, však by som sa musela už z tolkych schvalnosti obesit 😅 Ale dohoda s mužíčkom je, že skušat sa bude i tak a ti poviem, že po dlhej dobe, to je celkom vzrušo, ked nemas nakazane, kedy akurat musiš 😀 😀 😀 Ta psychika, to ti je teda, ti poviem 😕 aaaa možno aj motyka vystreli 😅 a ty moja, dali ti z tej štitnej aj nejake tabletky a čo vlastne na to dr.?

callex
15. okt 2010

@katy33 tak zelam prijemnu zabavu pri plneni si manzelskych povinnosti a ked to hodite za hlavu tak naozaj mozno ta motyka vystreli. 🙂 a to vzruso ti uprimne zavidim,ja aby toho nebolo malo mam problem aj s tym.
na stitnu ziadne tabletky nemam zatial sme v stadiu kde sa len patra ci je v tom problem alebo nie.

katy33
17. okt 2010

@callex presne viem, o čom hovoríš, my tiež odkedy pracujeme na dietatku to nie je ružove. Verim, že väčšina z nas to ,,milovanie,, akoby pretrpi, velakrat si potom aj poplačem ☹ , ale ved vydržime, podržime 😀 Už som tiež chcela ist k dr., že asi frigidniem, ale vraj su to všetko tie hormony, parada 🙄 Takže zatial nie si stimulovana? Aj v centre čakaju na tie vysledky zo štitnej? 😕

betina1984
17. okt 2010

@mimina321, a do CARu v Piešťanoch môžem ísť sama od seba, alebo ma tam musí doporučiť gyndoš?

callex
17. okt 2010

@betina1984 do car mozes ist sama bez doporucenia. ale Piestany koncom tohto mesiaca koncia svoju cinnost takze skus pohladat ine centrum.
@katy33 no lenze ja uz ani neviem vydrzat a ani podrzat ☹ a je celkom probloem zohnat sexuologa ktory sa zaobera zenskymi problemami.ked som u jednej bola tak som si myslela ze ma vysetri nakolko bola aj gynekolog sexuolog, zoberie krv na hormony ci tie za to nemozu..ale nic take sa nekonalo.bol to cisto pokec kde sa vraj musime to pokusit vyriesit v mojej hlave.dala mi domacu ulohu a odvtedy som sa u nej neukazala.asi to skusim formou normalnej psychologicky.

betina1984
17. okt 2010

@callex, veď práve. Všetky sú už dosť ďaleko, buď BA, KE alebo MA. A to mám dosť od ruky.

katy33
17. okt 2010

@callex no tak asi by som tiež reagovala rovnako ako ty - ohladom tej sexuologičky, možno ten psycholog skor, mne tiež pomohol 😒 Ono ja neviem, čo sa nam to porobi, ja viem, že je to v hlave, sa nam to tam blokne a STOP, a čo teraz 😠 Ale viem, že príčinou su určite aj tie hormony, čo sa s nimi krmime 😠 a tiež k tomu pridaju sklamania z dalšieho a dalšieho nevydareneho pokusu. Už som aj mužovi vravela, že či si uvedomuje, že ak by bol s niekym inym, tak by už dieta možno davno mal ☹ pretože su chvile, ked mam pocit, že som ako žena zlyhala, ked neviem dat mužovi dieta, že som neschopna, ale tak to nie je, callexik, to nie je ten spravny pristup, ved bojujeme a to je hlavne, nie každy to dokáže. Prave dnes mi znama začala davat prednášku, že ved to nič nie je - take umele oplodnenie, že,,ved popapáš nejake pirule,zaplatiš prachy a vybavena vec, vraj nechape, čo sa na tom tak stresujeme 😠 ma dve deturence, tak sa jej to dobre hovori. A čo manželik, moja, snaži sa to pochopit ☹ ja verim, že ti je oporou 🙂

callex
18. okt 2010

@betina1984 no viem ze PN si mala za rohom..ostava ti uz len BA, ktoru mas najblizsie.

callex
18. okt 2010

@katy33 psycholog ti pomohol s problemami v sex.oblasti? ja nemam pocit ze som ako zena zlyhala..my mame obaja svoj podiel na nedareni sa.takze v tomto si nemozme jeden druhemu nic vycitat. tak to si mala radost z tej svojej znamej.milujem ludi ktory si myslia ze ked zaplatis prachy vysledok mas isty.lenze smola nefunguje to tak.
manzelik ma zaklincoval ked mi v piatok zahlasil ze by som mala zacat drzat dietu, ze mi to uz treba. totizto odkedy papam tie pirule tak som isla cca 12kg hore na vahe.tak som mu pripomenula preco som pribrala.
ale je pravda mala by som s tym nieco zacat robit.

majda27
18. okt 2010

@katy33 my sme tiež z okresu Nové Mesto nad Váhom, a tiež sme začali resp. boli cca 2 krát v PN v Care a prešli sme do Martina do Heliosu, je to cca 2-2,5 hod. cesta autom, tiez tam maju podobny pristup ako v PN. Nad Blavou sme ani nerozmyslali, tam je to ako na bežiacom pase. Zatial sme len na začiatku a sme s nimi spokojny.

A stale cakame na vysledky z genetiky - minuly tyzden doktorka mala dovolenku a ku koncu tyzdna sa tam len ozyval odkazovat, uz by tie vysledky mohli mat - bez nich sa dalej nehneme.

miami2010
18. okt 2010

Ahojte vsetky, po dlhsej odmlke som tu zase.... Ahoj callex a ybyta. Pisala som ze mam ist na odstranenie polypu, kt. mi zistil MUDr. Vodicka, ale kedze som vyse 3 tyzdne bojovala s chorobou, operovali ma az minuly stvrtok.
Je vonku, zajtra idem na kontrolu, priznam mam strach z hystlogie, uvidim ci vobec uz bude????
Tak ako tu aj ostatne pisu, my cakame na vysledky z genetiky od 26. jula a dnes mi povedali ze urcite dalsie 2 tyzdne nebudu, som naozaj uz nahnevana, ved je to sila.....
Inak tiez neviem co dalej, asi Gynfiv aj ked to ich spravanie je strasne........

miami2010
18. okt 2010

callex, nezufaj s tou vahou, myslim ze skoro vsetky naberame z tych hormonov, ale tiez asi nieje dobre
velke zmeny pre organizmus, ale co mame robit??? chlap to nepochopi co vsetko tie hormony s nami robia
Tiez ma niekedy prepadne obdobie ze budem cvicit a zdravjsie jest, ale vydrzim to tak tyzden a som pri starom :o)))

katy33
18. okt 2010

@callex ano moja, mala som z toho depky jak svina 😖 ale musel tam ist na sedenie aj manžel, ten chcel tiež problem riešit, takže nemal s tym problem, neviem, prečo ho pozvala, ale asi to malo nejaky vyznam 😒 Keby sa to dalo, moja, hned by som si tych tvojich 12kg vzala a jak by sa mužíček tešil, ten mi zasa stale vrndži, aby som sa len už obalila trocha tukom, lebo takto sa ma boji aj dotknut, aby som sa nerozpadla 🙄 Mna tiež dr. na to upozornovali, že pravdepodobne niečo naberiem, som sa tešila a trt z toho 😠 ale za to pribral moj drahy 😀 aspon je vidiet, že sa mu dobre vari 😅
A neviem, či sa ti oplati chudnut, pretože v tt idu kilečka hore rapidnou rychlostou a to ti už nebude moct nič vyčítat 😝

majda27
18. okt 2010

@miami2010 tak to si ma nepotešila s tými výsledkami z genetiky. My len na tie čakáme, aby sme mohli daľej pokračovať. Manžel tam teraz ide volať tak som zvedavá čo mu povedia. A tiež mu povedala že za cca 2 týždne. Tak sa im pohrozil, že ich dá podnet na úrad nad zdravotnou starostlivosťou, veď aj na nete majú napísané, že vysledky majú mať do 6 týždnov. Tak teraz neviem čo máme robiť. Takto sa to jednoducho nedá. Moja trpezlivosť už pretiekla.

katy33
18. okt 2010

@majda27 Jeeej, som rada, že tam maju tiež príjemny prístup, zasa sa tam o niečo viac teším 😅 Nam tiež cesta trva 2 - 2,5hod. 😖 A tam robia hned na začiatku gen.testy, aj ked sa ma skusat najskor IUI 😕 A vas čo teraz čaka?

callex
18. okt 2010

@majda27 to je mrzute s tou genetikou.
@miami2010 neboj polyp bude ok.ja som ho uz mala cca 4x..a vzdy ok.ja otmu hovorim ze som sa nezmestila do koze 🙂..namiesto Gynfivu skus vyskusat to nove centrum na antolskej.

betina1984
18. okt 2010

@callex, ale ako som čítala na nete, tak tuším HELIOS v Martine je lepší.

callex
19. okt 2010

@betina1984 ja o tom novom centre v BA ani neviem ako sa vola.funguju asi od leta. o Martine som pocula viacere chvaly.

@katy33 ved ja v setkym hovorim ze to brusko roztahujem pre babetko nech sa ma dobre.ja viem ze ak sa to podari priberiem ale nemusim byt 100kilova.pri vyske 164c, by to nebolo bohvieco.ale ved mozme sa nejako dohodnut s tymi kg ja ti rada odovzdam. 🙂

majda27
19. okt 2010

V Heliose mi dnes povedali, že nie sme prví čo máme problémy dostať sa k výsledkom z genetiky. Naštastie dr. Krajkovič povedal, aby sme sa objednali na daľšiu konzultáciu, že výsledky z genetiky mozne doniesť aj potom. Tak som sa tomu potešila, aspon jedna dobra sprava v tomto týždni.

ybyta
19. okt 2010

ahojte papulky 😎 som tu dlho nebola starosti ☹ maminu mam v nemocke ma 230 140 tlak atak starosti najprv ku kilam CALEX PISALA SOM PRESNE 12 KG SOM PRIBRALA PLAKALA SOM STALE PRED SKRIňOU ALE ANI NIE SKíL nech ale stoho že všetko male a obleč sa 😠 😠 😠 čo už ☹ nakupila nove atie mi už začinaju padať 😎 kašlite nato muž sa vytešuje ake fajn 5 prsa mam ato važne adruhe cvakaju za silikony dalej MIAMI 2010 nechod tam kde maju tak pristup na PRT aby sisa citila fajn aj to vplíva na uspech odp ako MAJDE MARTIN KED Už TAK Už JA SA TEšIM DO TOHO BRNA AJ NA DOKTORA 😎 FEšAK 😉 a po dalšie KATY 33 TOTO MAME VIACERE ZA SEBOU 😉 ☹ depresie ja som chodila dobrovolne na PSYCHIATRIU pre lieky na depky aukludnenie to je pre ludi a neni to hanba mne už psycholog by nestačil take stavy som mala ved mam 5 surodencov aprečo ja najmladšia nič ☹ zožieralo ma to ale tak strašne ta MENEJCENNOSť BEZRADNOSť BEZNADEJ DEPRESIE NECHUť NA SEX bazalne teploty arychlo šup šup je zvyšena treba sex toto všetko vas tak zocelí ale strašne rokmi verte mi 19 rokov snahy aneuspechu viem očom toje 😢 😢 😔 ale nikdy to by som už nerobyla sa nezhadzuj pozri kolko rodín ma 2= 3=4 deti a klape im to?prdlajsa chlap podvadz ženu žena beha okolo deti varenia práčky avaži si to takí okundes?????????????nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale ked tolko rokov aj bez vlastneho dieťaťa je muž pri tej žene ....ak je žena podotíkam neplodna to je naozaj nadherny vzťah aHODNOTA POZNAM AJ TAKE PARI NEMAJU DETI A NEOPUSTILI BY SA NAVZAJOM AKO SOM Už PíSALA keby som mala na vyber mať dieťa ale s druhym VZDALA BY SOM SA HO JA CHCEM MUžOVI DAť DIEťA AJ AKO ODMENU ZATIE ROKY čO STáL PRI MNE A NEOPUSTIL MA KLOBUK DOLU 😔 A HLAVNE NESPRAVIť SI ZO SEXU len tovareň na deti ale hezky si ho užít 😉

arhanta
19. okt 2010

ahojte, necitala som tu vsetky prispevky (som novacik) ale ako vidim, tak mate s PN kladne skusenosti 🙂 Chcela by som vediet, ci sa tam mozem objednat aj bez suhlasu mojho gynekologa?Pretoze on stale tvrdi, ze som ok ale ked sa nedari mat babatko tak asi nejaka zrada tam bude... ☹

ybyta
19. okt 2010

Už SA NEOBJEDNAš ZAJTRA ODOVZDAVAJU KLUčE OD CENTRA VOLALI MI LEBO ešte mam dojsť zapatiť 20 eur za HCG odber neviem čo to vtedy nezaratali atvoj gynekolog je jasnovidec???????????????ked bez laparoskopie a apozretia maternice ainich zakladnych vyšetreni aaj hlavne vajcovodou priechodnosti ti povie že si ok??????????????takich gyndošov milujem taketo vyšetrenia sa robia len v NARKOZE TAK sa nenehaj tak lebo budeš čakať roky anič a možno je to maličkosť čo zistia a babo pride alebo si uplne ok amanžel ma aky spermiogram????????????,,,,,,,daj sa do toho a nečakaj adaj si urobiť tu genetiku zoberu ti krv aj mužovi a zistia či si vyhovujete genmi atak ale nie do NITRY LEBO SA NEDOčKAš BUD V BLAVE ALEBO TRENčINE 😉

arhanta
19. okt 2010

@ybyta takze v PN uz to zatvorili ci ako si to myslela? adresu do TN mas?

callex
19. okt 2010

@arhanta ano centrum v PN konci.takze musis hladat dalej.
@ybyta moja zlata myslela som na teba ako sa mi mas a tak? joj ten tlak je naozaj vysoky..dufam ze sa to dari znizit.pekne si vsetko popisala, mas recht.a kedy ides do Brna? aky mate zvoleny postup?

katy33
19. okt 2010

@callex 😀 dohodnuteeee, ale musiš mi pustit aj z prsiek 😅 , pretože tie moje lentilky 🙄 V 2.polovici cyklu sa vytešujem, pretože o 1/2 čísielka narastu, rychlo si manželik musi pochytkat,nech vie, ake to je, ked to nemusi hladat 😀 Aaaaaale čo , ako to vravieva moja babka ,,do huby dobre a do ruky nech si nas..e 😎
@majda27 supeeeer, takže sa ide na to 😉 uvidiš to, majdi, ty už budeš tehulkovat a až potom ti pridu tie gen. testy 😀
@ybyta To mi je luto s maminkou ☹ , ale ženy su silne, čoskoro bude na nohách a vporiadku, držim palčeky 😉
A pomohli ti až tie tabletky, al. si sa dala dokopy akosi sama 😕 Si obrovská bojovnica, sklanam sa pred tebou, šup-šup do toho Brna, nech už konečne tehulkuješ, pretože tam to vyjde na 10000000000% a ten fešak dr, jaaaj sakriš 😝

arhanta
19. okt 2010

holky, nejaky dobry gynek. PN a okolie?

zuzancek22
19. okt 2010

@arhanta tak to neviem či je nejaký dobrý gynekolog v okolí, ale my sme boli včera na IUI v PN u Vodičku , a ten ide do olomouca, takže ak ti nevadia kilometre tak skus tam , môj drahý rozhodol žek ak to nevíde teraz tak ideme za vodičkom, lebo je fakt super !!!!

callex
19. okt 2010

@katy33 tak si ma pobavila s tou babkou. 😀 ani neviem ci som pribrala na prsiach..do obvodu urcite ale ci aj do kosikov netusim.i ked je pravda ze podprsenky co mi sedeli predtym obcas natahujem na spravne na miesto aby mi daco nevyskocilo..a ked som si kupila vecsiu podprdu tak ta mi zase zavadzia pod prsiami a tlaci ma do slaninky pod prsiami.no fuj pocit,tak som si vcera povedala ze budem nosit tie povodne a skusim sa popozerat po nejakej co zapasuje.lebo je to fakt o nicom ked podprsenka nesedi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre