Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

zuzancek22
2. nov 2010

@miami2010 už maš to číslo alebo nie, ak nie tak ti ho pošlem

zuzullik3
3. nov 2010

ahojte dievčatá, ja by som sa len chcela opýtať či by ste mali niektorá kontakt na pána doktora Vodičku alebo mail??? Strašne dlho som čakala na výsledky z genetu a aj ostatné a už som sa k nemu nedostala! vopred ďakujem

majda27
4. nov 2010

@zuzullik3 a kedy ti brali krv na genetiku? Lebo mi ich tiež stále ešte nemáme.
Ale dnes ideme aj bez nich na daľšiu konzultáciu do Heliosu, tak som zvedavá ako dnes dopadneme. Na genetiku som volala v utorok a nikto mi to nedvihal, to isté aj včera a dnes im tam budem volať opäť. Mi už čakáme cca 2 mesiace.

zuzullik3
4. nov 2010

@majda27 no tak zhodou náhod sa to dnes pýtaš a práve dnes sme si pre ne boli, takže my sme boli na vyšetrení ešte 14. júna a až dnes sme mali výsledky takže až ti to pojde tak jak nám tak sa ešte načakáš... čo samozrejme neprajem 😉 doteraz banujem že som neišla skôr do CAR za Vodičkom takto teraz sama neviem na čom som, teda viem ale je toho viac... ale rozhodli sme sa s mužom že pôjdeme do nového centra na Antolskej v BA. Uvidíme čo a ako ja mám toho viacej, pravdepodobne PCO , zníženú funkčnosť ŠZ a ešte aj jednu položku ktorej ja sama moc nerozumiem s týchto výsledkov z genetu takže dneska bola u mňa veľká depresia, ale už to musím brať tak ako to ide nič iné nemôžem robiť

miami2010
4. nov 2010

dakujem ybytka, spozrejme pohladam

majda27
4. nov 2010

@zuzullik3 Ja som tam dnes volala, a že ich dnes ešte nemajú, že nech si zavolám o cca 2 týždne. Ale nevadí tam snáď nič zlého nebudeme mať. Keď ich budeme mať tak ich len donesiem do Heliosu.

Dnes sme boli v Heliose, čo mi na prvom pohovore brali krv tak sú v poriadku, a aj výsledky z HP sú super. Žiadosť do poisťovne je spísaná a budú ju posielať, keď bude schválená tak sa mi ozvú. Dúfam že to aspoň nebude tak dlho trvať ako tá genetika.Takže dnes nás čakali len samé dobré správy.

mimina321
autor
5. nov 2010

kočky na tú genetiku sme my čakali dlllllho.....a to nám opakovane brali krv-povedali že sa nedala vyhodnotiť,podla mňa ju stratili 🙄
snád to u vás bude rýchlejšie 😉 nech sa môžete pohnúť dalej

callex
7. nov 2010

@zuzullik3 co ti vyslo na genetike? ako savola to centrum na antolskej?

miami2010
7. nov 2010

@zuzancek22
Ahoj prosim Ta o to cislo, neviem ho nijako najst na nete, ani ich hlavnu stranku???
Si zlata dakujem

miami2010
7. nov 2010

Ahojte potesim cakatelky na vysledky z Genetiky v Nitre, odbery sme mali 26. jula a konecne mame vysledky.
Len sestricka bola cudna, nechcela mi dat termin objednania, mame prist hociktory den okolo obeda, tak neviem???
Aj casovo kedy to myslela???
Zuzulik3 kedy ste tam boli pre vysledky?

majda27
9. nov 2010

@miami2010 my sme boli 30.8 a tiez este stale nemame vysledky. Nastastie uz mame podpisanu ziadost do poistovne a ked budeme mat vysledky tak ich do heliosu poslem nascenovane. Minuly tyzden som tam volala a ze si mam zavolat o cca 2 tyzdne. Dnes im opat budem volat. Tak snad ich uz budu mat. 😨

zuzullik3
10. nov 2010

@miami2010 vieš čo my sme boli tak okolo obeda šak tiež som na ne čakala 5 mesiacov ak chceš presný dátum na odbery sme boli 14. júna a pre výsledky 3.novembra 😠

zuzullik3
10. nov 2010

@callex neviem ti povedať ako sa to nové centrum volá ale pojdeme tam osobne skúsime to nájsť ... no a genetika teoreticky dobre akurát mne tam niečo vyšlo ohladom tromboembolizmu teda neviem ti to takto vysvetliť pretože tomu sama nerozumiem povedala mi že mám ukázať papier gynekologovi a ten už bude vedieť čo a ako 😉 no do centra by som sa chcela dostať ešte pred vianocami tak uvidíme.

callex
11. nov 2010

@zuzullik3 a u endokrinologa si bola?

irsina83
11. nov 2010

@mimina321 ake mas uz krasne tt moja, zo srdca gratulujem a tesim sa na fotky malej leusky. tesim sa s vami. velmi rychlo to leti 🙂

zuzullik3
11. nov 2010

@callex ahoj bola som u endokrinológa a už mám nasadený aj euthyrox 35,5 každé ráno na lačno mám zníženú činnosť štítnej takže veľká príčina je aj tam.

callex
11. nov 2010

@zuzullik3 tak to je super s tym endokrinologom..stitna zlaza je dolezita a uvidis teraz to vsetko dobre dopadne.

zuzullik3
15. nov 2010

@callex No ďakujem, ale veľmi sa toho bojím neviem čo to znamená s tej genetiky, určite to nie je nič dobré ja tiež dúfam že sa to dá do poriadku a ty nemáš problémy so štítnou?? 😒 ja sa asi najviac bojím PCO zase brať všetky tie hormóny a zase priberať no bola by som nerada, snažím sa sama schudnúť je to asi najlepšie čo proti PCO môžem urobiť ... 😉 😉 😉 😉

callex
16. nov 2010

@zuzullik3 ja mam protilatky voci stitnej zlaze co casom vedie k znizenej cinnosti stitnej zlazy.tak mi doky predpisal takisto euthyrox...ale len 25mg..najmensie davkovanie.
na PCO ti dobri lekar nasadi spravne davkovanie hormonov..ale vyskusaj soft IVF kde je stimulacia hormonami mensia.

misselka77
16. nov 2010

@callex caute baby, chcela by som sa spytat na CAR Piestany Dr. Alexander. Pozerala som si ich web.stranku, ale vy co tam chodite, ako ste s nimi spokojne?

majda27
16. nov 2010

Car PN uz skoncilo. ALe bol tam velmi dobry doktor a aj sestricky.

ybyta
19. nov 2010

ako morgen..............................misselka 😉 už davno su zrušeny treba čítať 😉

callex
21. nov 2010

@ybyta ako pokracujes? ja mam uz vlozene dve bublinky a teraz budeme cakat a modlit sa.

miami2010
22. nov 2010

callex drzim palce, nech to vyjde, drz sa.... Ja cakam na januar, nakolko po operacii mam 3 mesiace pauzu, vraj na regeneraciu maternice, a hlboko zvazujem ci ist na druhe IUI alebo rovno IVF, musrla by som dat este ziadost do poistovne a to bude este nejaky cas trvat schvalovanie, tak neviem asi medzi tym predsa IUI....... ja nevieeeeem
Baby poradte mi prosim,kolko IUI ste mali kym ste isli na IVF?

majda27
23. nov 2010

Vysledky z genetiky z NItry mame v nedohladne a to sme boli 30.8, asi budem skor tehotna ako budeme mat tie vysledky. Ale sestricka uz nehovori "zavolajte si o dva tyzdne" ale "zavolajte si o tyzden". My sme v stadiu kedy cakame na schvalenie poistovne a potom sa ide na IVF.

callex
23. nov 2010

@miami2010 dakujem..vecsinou sa robia 3IUI a ked nic tak sa navrhuje IVF.
@majda27 tak to je sila...a nestratili niekto niekde tie vysledky.ved to uz je naozaj dlho.chodis do Heliosu?

majda27
23. nov 2010

@callex áno chodíme do Heliosu behom dvoch tyzdnov by sme mali mat schvalenu ziadost. Dr. Krajkovic ma podobny pristup ako Vodicka. Zatial to prebieha bez problemov. Len tie vysledky z genetiky nas to nas hneva ze to tak dlho im trva. Volam tam radsej len ja lebo manzel ten by bol na nich dost zly, tak to dal na starost mne. Dr. povedal ze ked ich budem mat tak ich mame bud priniest alebo poslat mailom.

ybyta
24. nov 2010

calex toje nadhera 2 babatka už sa tešia nateba na super maminku strašne titi prajem strašne mooooooooooooooooooooocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc ja idem 7.12pre recepty

manzelik
24. nov 2010

Ahojte dievcata, dlho som tu nebola, chcem Vam oznamit, ze odvcera som dvojnasobnou maminou. Zobrali sme si dalsie babatko, ma 6 mesiacov, vola sa Monika, je to nadherne dievcatko. Vsetci sa z nej tesime, hlavne nasa Silvika je hrda, ze ma uz sestru. Doteraz bola rovno z porodnice u profesionalnych rodicov, takze ziadne citove traumy by nemali byt. Tesim sa, ze uz do dvoch tyzdnov budem doma (este cakame na pravoplatnost rozsudku).
Vsetkym vam zelam, aby sa vam splnil vas vytuzeny sen, nech je to uz akoukolvek cestou, drzte sa....

ybyta
25. nov 2010

toje nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 gratulujem 😅 😕 klobuk dolu som šťastna s tebou a vela zdravíčka a šťasťíčka aby sa raz detičky o vas postarali ked budete potrebovať 😉 všetko nnnaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre