Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

gerdusha
11. jan 2010

tak sa drz aj nadalej!

inak su nejake novinky z PN, dievcata?

maja2
13. jan 2010

Aj ja som zvedava na novinky. 🙂 Piste same pozitivne veci, aby ste ma presvedcili tam ist. 🙂

gerdusha
14. jan 2010

vie niekto nieco o tych poistovniach?

orsulka
15. jan 2010

ahojte...chcela by som sa opytat na tento CAR v Piesťanoch.... ja som už samoplatca, tak o tie poistovne mi ani nejde...ale chcela som sa opytať na Vase názory natento CAR, ci ste tam spokojne....alebo ake su referncie na teno CAR.....
bola som na ich stranke, alae forum tam este nie je moc dobre rozbehnute.....

mini...citala som co sa prihodilo, je mi to luto...mne sa stalo presne to iste akurat pri 2 IVF..a tiež som bez praveho vajcovodu.... ja mam za sebou viac IVF pokial niečo chces vediet a budem vediet poradit tak napisem....

dakujem zatial... 🙂

mimina321
autor
15. jan 2010

ahoj orsulka 🙂
ja som s nimi mooc mooc spokojná,je tam božský prístup k pacientke,sestričky velmi milé a pán doktor nie na sto ale na milion percent.
ja osobne môžem len a len odporučiť 😵
ohladne ivf som ,,vyspovedala,, bambulky tu na koníku/sú tu naozaj super baby/,ale ked ma niečo napadne.....
neviem čo ti ešte napísať,ak sa chceš ešte niečo opýtať môžeš aj ip 🙂

orsulka
15. jan 2010

ahoj 🙂 pisala som doktorovi na jeho nazor na nativ....rozmyslala som o nom.....tak mi hned aj odpisal, že by sme to mohli skusit, len treba pocitat s nižšou uspesnostou...s cim samozrejme pocitame....
nevies nahodou ci tam robia aj SOFT ? taku lahsiu formu IVF-ka????

ty ides teraz na IVF-ko?????

mimina321
autor
15. jan 2010

ja musím počkať do konca marca,kým sa zahoja rany po mmt-potom asi ivf-je viac možností
soft neviem ti povedať,na to som sa nepýtala
najlepšie by bolo keby sa s nimi dohodneš a podebatíš 🙂

orsulka
15. jan 2010

mimi.....ano...zatial som mu to napisala ako otazku...tak uvidim, co mi odpovie 😉

falin
15. jan 2010

ahojte babulky,
orsulka - teba som videla aj v teme Slovenky vReprofite. My sa chystame na 4. ivf a chcela som skusit soft v Brne. nahodou som nadabila na tuto stranku. Zas mam o com rozhodovat 😵. PN su predsa len blizsie ako Brno

mimi - je mi luto ze to zle dopadlo ☹ Drzim ti palceky aby sa vam zadarilo v dalsom kole.

My mame jednu bambulku po KET z 1. IVF. Dalsie IVF neuspesne. Teda raz uspesne ale iba chvilu 😒

orsulka
15. jan 2010

falin.....no tak to sme na tom uplne že podobne......ja mam ale po IVF-ku a tiež rozmyslam nad tym softom, ale dostalo sa mi info o tom NATV-e tu v Pieštanoch...takže tiež rozmyslam...podobne ako ty....

falin
15. jan 2010

orsulka - u nas neviem ci nativ bude prichadzat do uvahy. Ja som mala diagnostikovane PCO a mnazelik dost zly spg, teraz ho dopujem vitaminmi, tak uvidim ci sa zlepsi.
Kam si chodila do car? Ja do Iscaru

orsulka
15. jan 2010

falin...ja Helios....6 rokov...... su tam užasny ludia, ale nevychadza to tam jednoducho...a tak už hladame zmenu, pokial este mam ako taky cas...

dyba
15. jan 2010

Ahojte kočky. Pridám tiež svoju skúsenosť. Bola som v care zatiaľ len na konzultáciu a môžem iba odporučiť.
Dr. Vodička je veľmi príjemný človek a na vstupnom pohovore sa nám venoval takmer 2 hodiny. Bolo to pre mňa neuveriteľné, lebo v iskare nás vždy odpinkali za 10 minút. Doky všetko vysvetlil a odporučil ešte ďalšie vyšetrenia, o ktorých sa v iscare ani nezmienili.
Som strašne rada, že sa znovu niečo deje 😵 , pretože sme boli na mŕtvom bode.
Tiež sme zvažovali Brno, ale už nemeníme. Fakt sa mi tam páčilo. takže hurá do ďaľších vyšetrení. Normálne sa teším.
Čaute

gerdusha
15. jan 2010

dyba a povedal ti nieco o poistovniach?

dyba
15. jan 2010

Ano. poisťovne ešte nie sú vybavené a nevie kedy budú. preto mi napr. hormonálny profil bude robiť môj gyndoš cez normál poisťovňu, ale mám pre neho papier z caru. Aj hysterosk. mi budú robiť inde v nemocnici, ale budem mať zase papiere z caru. To preto, aby to bolo zadarmo. s výsledkami potom budem chodiť do caru.
Potom začneme asi s IUI, ktorá sa tak či tak platí. Toto bude trvať niekoľko mesiacov a potom sa uvidí, či vybavia tie poisťovne.
Preto volíme túto cestu, lebo v predchádzajúcom care sme necítili záujem zo strany dokyho.
Bola si už na úvodnom pohovore?

gerdusha
15. jan 2010

ano, ja som uz bola s manzelom v PN dvakrat...aj ja riesim hormonalny profil takisto ako ty

mimina321
autor
16. jan 2010

ahoj kočky 🙂
ja tiež dúfam,že tie poisť.úspešne doriešia,nechcem meniť car velmi sa mi u nich páči 😵
vítam nové ,,spolubojovnice,,a želám aby sme sa dopracovali skoro k// 😵

mimina321
autor
16. jan 2010

chcela som napísať ste,a napísala som sme už som sa tam zahrnula 😅 😅

dyba
16. jan 2010

Ahojte.
mimi dík za privítanie. Všetky sa už tešíme na //.
Pred takými 10 rokmi by som nikdy nepovedala, že raz budem mať s tými // takýto problém. Nikdy som nebola chorá, žiadne operácie, nič zlomené, žiadne gyn. problémy, no proste len pripravená rodiť. 😵 a vlastne sa zatiaľ ani žiaden problém nezistil a to ma teraz s..e asi najviac.
Tlačí ma už vek, počítam každý mesiac.
Takže do skorého otehu 😵
mimi zvažujete ešte jedno IUI?

gerdusha
16. jan 2010

som straaasne rada, ze sa tato tema rozhybala...

ja som momentalne v stadiu nicoho...mm musi prejst roznymi vysetreniami, co by nebolo to najhorsie, samozrejme...len nech ho poriadne popozeraju..ale mam pocit, ze si ho posuvaju od dveri k dveram, vzdy s nejakym 2-3 tyzdennym odstupom a mam pocit, ze sa ten cas v tomto ohlade strasne vlecie.

ja si mam dat urobit hormonalny profil, ale listok z CARu som dostala v 4 DC, v piatok, cize uplne na figu, kedze sa krv berie 5. DC....takze musim zase cakat mesiac..a potom kym budu zase vysledky...ach jooo...

ako hovorim: v tomto sa ten cas strasne vlecie...na druhej strane neskutocne leti, o chvilu mam 33...a uz mladsia nebudem...a babo nikde...

tak ma drzi nejaka nostalgia...uz peknych par tyzdnov...asi sa na to vsetko vykaslem...a dame sa na adopciu.

dyba
16. jan 2010

gerdus, čo si. aká adopcia v 33. na to budeš myslieť v 45. 😀
A u vás má problém mm?

gerdusha
16. jan 2010

u nas mame problem asi obaja, mne sa netvoria foliky, iba s clostylom, mm ma katastrofalny spermiogram. takze beha po vysetreniach...a ja cakam...v CARe budu konat az po tom, co bude mat v rukach papiere s nejakym vysledkom od urologa...a to trvaaaaaa

mimina321
autor
16. jan 2010

dyba to sme na tom podobne 😅 do minulého roku mi nebolo nič a odvtedy sa to s..e stále, v nemocnici 3 krát 😝 😝 😝
no zvažujem všetky možnosti .....sama neviem čo si do konca marca pomyslím 😅 možno skúsime ešte aj iui
gerdush ja ten maraton mám za sebou 😖 na výsledky gentiky ešte čakám a to sme boli na odber 9.11.2009 😠 ide ma trafiť ked tam volám a hovoria,že ešte to nemajú 🙄

gerdusha
16. jan 2010

jeeeeemine, mimina, to mi ani nehovor...aj kamoska hovorila, ze ta genetika to je des...myslim tu dobu cakania na vysledky...

dyba
16. jan 2010

my sme boli na genetike ešte 2006. výsledky nám prišli za tri mesiace. všetko ok. veď ako inak

dyba
16. jan 2010

gerdus, a mm profertil papá?

gerdusha
17. jan 2010

ano...papa toho straaasne vela..vselicoho

callex
21. jan 2010

gerdus mm doporucujem pit aj zensenove ampulky dostat ich v dm drogerii.mojmu pomohli zlepsit spermiogram.

gerdusha
21. jan 2010

tak, mojmu manzelikovi sa o dost zlepsil spg /podla vysledkov z andrologie vcera/...takze buduci mesiac to vyzera na IUI...

vy babule ako? ako pokracujete?

dyba
21. jan 2010

ahojte.
ja som začala s hormonálnym profilom. tento mesiac ho spravíme. ďalší mesiac HSK a potom podľa výsledkov
IUI. Nemôžem sa dočkať. Ale je to všetko dobrá facka na psychiku, že?
gerdus fajn. To bude tvoja prvá IUI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre