Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

jahodka789
19. jan 2011

ahojte snazilky,
tak vcera som bola u tej liecitelky z Vrboveho. Urcite je to velmi mila pani a nerizuje na svojich radach ale v mojom pripade, kedze som jej nevedela povedat ziadnu diagnozu, doporucila len nejake vitaminy a mam si kupit zensky cajik a robit vecer zabaly. A tiez je dost proti PC, ze znizuju plodnost, ci uz u muza ci zeny. Bohuzial manzel v administrative pracuje uz 6 rokov a urcite kvoly tomu pracu nezmeni a ja kedze mam VS, tiez nebudem robit robotnicku. Ale inak tie zabaly a vitaminy urcite skusim. Ved clovek nikdy nevie.

barbareta
19. jan 2011

@jahodka789 takže v podstate je všetko v poriadku a chce to len svoj čas 🙂 a hlavne nerobiť si zbytočné stresíky 😉
Mne pred iui robili ešte HSG vyšetrenie teda či mám priechodné obe vajcovody, a to som bola už po 1 ivf 😅
Momentálne som už po 3 ivf a vykašlali sme sa na doktorov a ich mudre rady 🙂 a krásne cenníky a poziadali sme o osvojenie novorodeniatka 🙂

majda27
19. jan 2011

@jahodka789 ahojky. A ake vitamíny ti odporučila?

callex
20. jan 2011

@barbareta HSG som aj ja mala po prvom neuspesnom IVF a aj to som si vybavila.a mala si ich priechodne alebo nepriechodne? viem ze si znechutene z carov ale odporucam jedno skvele v Brne. vela kociek tam preslo po mnohych neuspechov na SK a vela ich zostalo po prvom pokuse tehotnych.tam sa snazia maximum pomoct navrhnu liecbu aka ma byt a ak treba doporucia aj vysetrenia ktore absolvovat.napriklad taku hematologiu.tak staci nieco malicko zle a uz je problem..naordinuju fraxiparin a bum babo je v brusku a udrzi sa tam. na slovensku chcu bohuzial z nas vytrieskat peniaze nahanat nas na IVF a ziadne ine vysetrenia nie je treba..ved IVF je riesenie na vsteko podla nich.ale to sa hlboko mylia.staci problem so stitnou zlazou a zase dalsi problem.
napriklad robili vam genetiku po tych neuspesnych IVFkach?aj hematologiu? to je vsetko potrebne.

callex
20. jan 2011

@jahodka789 obycajny gynekolog ktory sa nespecializuje na pomoc problemovym pacientkam uz toho vela nenarobi ako to co si napisala ze ti urobil.rozhodne ak sa nedari je potrebne absolvovat viac vysetreni a je dobre ze ta odporucil do centra.k tej bylinkarke ano je to velmi mila pani.nos tym PC...nielen to nam skodi ale celkovo sposob zivota ako sa zije..a najme stres. a co s tym clovek narobi? manzel chodi k jednej co naprava a ta zase tvrdi ze by sme nemali pouzivat toaletny papier ze je to velky zdroj chemikalii ktore si dopravime do tela.pouzivat by sme mali nastrihane kusy latok...najlepsie take ako su plachty. ja som sa nestacila divit ze toto niekdo v tomto tisicroci zahlasi. ma urcite pravdu ale viete si predstavit ako behate s plachtou po svete 😀

barbareta
20. jan 2011

Ja som myslela ze Hsg vyšetrenie neprežijem !? 😒 tá bolesť !?...no a ako sme predpokladali boli oba priechodne, načo ked som sla na iui mi povedali aby som nemala velké očakávania že uspešnosť je nieakých 10perc. tak ma skoro šlahlo...načo to cele bolo...
Chcela som alei tak napriek tomu ešte skusiť štastie v PN lenže ešte ani nezačali a už skončili....a to dochádzanie do BA ma desne ubíjalo,vždy zápchy,kolony.....Sme po 3 ivf takže keby sme chceli 4ivf si platime sami čo si budeme klamať 4tis. € nenájdeme na zemi 😉 a pravdepodobnosť podarenia ivf je holých 25pecent 😔 ...
My sme už rozhodnutý, a hlavne po 10r. zmierený že biolog. dieťaťa sa nedočkáme 🙄 takže od leta 2010 čakame oficial. na babetinko a snad už toho roku budú vianoce v trojici 🙂

callex
20. jan 2011

@barbareta v brne to funguje tak ze tam ides iba na odber vajickok a potom na vklad. ku svojmu gynekologovi chodis na ultrazvuky a vysledok konzultujes cez meil alebo telefon.takze aj s konzultaciou tam treba ist 3x..a do brna je to pohodka.ziadne zapchy.navyse tam robia soft IVF co je mensia zataz na organizmus a vyjde to lacnejsie ako ked mas na sk hradeny cyklus. mna to tam stalo 851eur..4000tisic eur v ziadnom pripade nehrozi. takisto nepteeba predoperacne pred OPU.no proste parada.

lucitas
20. jan 2011

@callex Ahojte, dovolte aby som sa aj ja zapojila do vašej debaty. Som po laparoskopii, HSG a troch IUI a stále nič. Pichala som si Merional 75 a vytvoril sa mi len jediny folikul. Skoro ma porazilo. Jeden sa mi vytvoril aj po clostilbegite a bolo to podstatne lacnejšie. Doktor mi odporučil IVF. Chceme sa s manželom na to dať /jedno dieťa už máme - tiež som brala clostilbegit ale len 1 mesiac a podarilo sa/ len nevieme či BA alebo Martin. Na Brno som počula veľké chváli. To si ako samoplatca platila 851 eur? To mi nepríde až také strašné. Koľko to celé cca trvalo odkedy si si to začala vybavovať až po samotné oplodnenie? Bojím sa, že to bude veľmi zdlhavé.

callex
20. jan 2011

@lucitas hej tolko som platila. stimuluje sa vecsinou clostylom plus sa dopichava.lieky na pichanie sa daju zohnat aj tu na koniku a nemusis platit vela za cele balenie v lekarni.a ked slabo reagujes nasadia ti lieky tak aby to bolo ok. a ak je vsetko akoi ma byt aj to jedno staci.nie je to tam vobec zdlhave. ked sa objednas na konzultaciu a netreba ti nejake vysetrenia tak vecsinou hned od 2dc cyklu zacnes brat lieky,potom je odber vajicok a transfer.takze v priebehu dvoch tyzdnov zacnes stimulovat a aj vklad.si myslim ze to je super.takze nevahaj a objednaj sa.odporucam len chlapskych lekarov.a www.reprofit.cz.ak sa objednas tioujem to tak koncom februara by si aj mohla zacat stimulovat.treba si zobrat vysledky ktoe mas a za konzultaciu sa neplati.

mimina321
autor
1. feb 2011

ahoj kočky
car piešťany má,,svoje,,bábenko splnili nám náš sen......25.1.2011 sa nám narodila Leuška za čo budeme pánovi dr. Vodičkovi a týmu car navždy vdačný 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
a vám želám aby ste čo najskôr našli // 😵

sammira
1. feb 2011

@mimina321 jej srdecne blahozelam a prajem vela zdravia tebe aj Leuske 🙂 aky bol porod?
my na // pracujeme v Gyn Five kedze v car PN nam to nevyslo a dalsie kolo sme uz nestihli..

mimina321
autor
1. feb 2011

@sammira dakujem 🤐
pôrod ach.....nakoniec to skončilo cisárom ale vôbec mi to nevadí hlavne že je to za mnou 😵

callex
2. feb 2011

@mimina321 ale co to vidim...srdecne blahozelam a tisko zavidim..keby sa nam to podarilo v PN uz sme si mohli vymienat skusenosti z porodu. zelam vam vela vela zdravicka.

dyba
4. feb 2011

@mimina321
ahoj mimi. srdečná gratulácia k malinkej 🙂 netrpezlivo som čakala,kedy to bude. prajem vám veľa zdravia a veľa pekných chvíľ.

mimina321
autor
4. feb 2011

@callex
@dyba moooooc dakujem 🤐 🤐 🤐

micka1980
12. feb 2011

mimina 321
srdečná gratulácia 🙂 ..veľa zdravíčka

zuzancek22
15. feb 2011

@mimina321 gratulujem

sammira
23. feb 2011

@ybyta a @callex ako sa mate?a ako sa vam dari?aj ked je tato tema neaktualna obcas sem zajdem kuknut.co nove...ja som zacala chodit do GynFivu k dr.Behunovej a som v priprave na dalsieIUI a dufam co dufam,verim ze bude teraz uspesne 😒ved poznate ten pocit 🙂
@mimina321 co nove u vas?ako sa zabyvala mala Leuska?dufam,ze ste zdravucke...nedas dalsie nove foto ako nasu motivaciu 🙂


callex
23. feb 2011

@sammira drzim ti palce v GF....ja chodim do Brna..zatial bez uspechu,mozno v marci sa vrhnem na dalsie IVF.

sammira
24. feb 2011

@callex dakujem samozrejme,ze aj ja tebe drzim palce.. 🙂ved uz sa nam to musi podarit!!! 🙂
a ako casto tam musis dochadzat a ako je to financne?
a nevies co ybyta?

manzelik
17. mar 2011

Ahojte, dlho sa nikto neozval, napiste ako sa mate a co mate nove... 🙂

15natalinka18
12. máj 2011

baby ake mate v pieštanoch skusenosti s neurologom ? mi sme chodili pivoluskovi do tt a diki viac tam nejdem

mooonika
13. apr 2013

@mimina321 doby den prosim Vas o kontakt do dr.alexander v PN rada by som s manzelom skusila stastie tam dakujum Vam za pomoc a prajem pekny den

majda27
18. apr 2013

@mooonika to centrum je už zrušené cca 3 roky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre