Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

gerdusha
30. okt 2009

ahoj mimina, som velmi rada, ze si otvorila tuto temu. ja som sa v regionoch/piestany pytala, ci ma niekto skusenost s car v piestanoch /vola sa to dr. alexander?/. bohuzial nikto sa mi k tej otazke nevyjadril, odignorovali ma tam.. 🙂

som velmi rada, ze tam maju ludsky pristup, aj ja rozmyslam, ci tam nezajdem.

mimina321
autor
30. okt 2009

gerdusha ja som bola nadšená 🤐 a nerozmýšlaj,ja som to tiež len posúvala a teraz si nadávam že na čo som čakala
presne volá sa dr.alexander sú oproti nemocnice
sú strašne zlatý,velmi dúfam,že pomôže k vytúženým//-a je to pobočka z brna

gerdusha
30. okt 2009

to vazne? pobocka z brna? hmm..nerozmyslam...vazne tam pojdem, aj ked dochadzanie zo skalice asi bude neprijemne, ale proste ja to babo chcem!

mimina, mozem 1 otazku? ked si tam isla, potrebovala si aj nejake papiere od svojho gynekologa?

mimina321
autor
30. okt 2009

gerdusha môžeš im zdr.kartu zobrať ale nič sa nestane ked nezoberieš.urobia si svoje vyšetrenia aj manž.spg 😵

mimina321
autor
30. okt 2009

ja som nič nebrala,založili mi dokum.tam 😵

gerdusha
30. okt 2009

aha..no fajn..pretoze ja zacinam mat voci svojmu gynekologovi trochu averziu, zle mi nastavil stimulaciu atd atd..proste chcem od neho prec, ale zase nie som ten typ, ktory mu to dokaze povedat :(

mimina321
autor
30. okt 2009

chápem,mne to bude tiež blbé doniesť mu z car papiere,ale je jasné,že to bolo nad jeho sili
nemám mu to za zlé,skúsil čo sa dalo.....

mimina321
autor
30. okt 2009

ale je fajn oproti predchádzajúcej dr.tá kedže so už tehotná bola nechcela vôbec vyšetrovať a poslala na k psychlogovi.....s nedorastajúcou sliznicou ako sa zistilo 😀 😀 😀
teraz mi je to smiešne,ale vtedy som myslela,že ju zabijem 😀

gerdusha
30. okt 2009

moje nervy! to snad nie...

ja som im uz napisala mail /dr.alexander/ s tym, ze by som sa rada objednala, tak uvidim, ci sa ozvu. pockam do cca 13-14 h, ked nie, tak tam zavolam

tanitta
30. okt 2009

ahojky...
prepacte ze vstupujem.. ale ten dr alexander to je nazov centra alebo lekara? 😕 ....vlastne ako sa vola toto car?... 😨 .... ak je to lekar tak jedneho som poznala alexandra kedysi posobil v isc v BA...potom odisiel do prahy ze by to bol on? 😝 ...

mimina321
autor
30. okt 2009

radšej zavolaj 🙂 držím palce a verím že sa ti tam bude páčiť ako mne 😵
zatial ahoj,povinnosti volajú 😒

gerdusha
30. okt 2009
gerdusha
30. okt 2009

mimina, ja mam dnes dovolenku...takze mna tie povinnosti az tak nevolaju 🙂...pa zatial

andzi
30. okt 2009

ja som ani nevedela, že také CAR existuje
aké majú skúsenosti? Lebo na ich stránke som nenašla nič, ani aké výkony robia, ani či majú zmluvy so zdravotnými poisťovňami. Z hľadiska dochádzania by to bolo ideálne, ale zatiaľ som sa žiadne bližšie informácie o nich nedozvedela.

gerdusha
30. okt 2009

andzi, myslim, ze na ich stranke je dost info o tom, co robia, len sa treba preluskat celou strankou. ale uznavam, ze tym poistovniam sa tam moc nevenovali, zrejme beru vsetky poistovne.

bubulka722
30. okt 2009

Ahojte!
Ja viem o centre od septembra. Oboznámil ma o tom môj gynekológ, ktorý tam bol pozrieť pri otvorení a hovoril, že tech. vybavenie je slušné. Stánku spustili len prenedávnom. Volala som tam zhruba pred mesiacom a pol a povedali mi, že do konca roka robia len na priamu platbu, lebo ešte nemajú uzatvorené zmluvy s poisťovňami. Po prezretí cenníka sú na môj vkus dosť mastný. Konkurenciu rozbehnutému Ferticentu neurobia.

gerdusha
30. okt 2009

aaaaaha...vidis..a to je velmi zaujimava infomacia! dakujeme

gerdusha
30. okt 2009

bubulka, porovnavala som ceny s iscare, ale ti sa mi zdaju ovela drahsi...ci sa mylim?

gerdusha
30. okt 2009

tak ja som tam prave volala, pani bola STRAAASNE zlata...takze prvy dojem vyborny...

callex
30. okt 2009

ahojte...dakujem za tuto temu.ja sa od vikendu kedy mi moji rodicia povedali ze poculi ze v Piestanoch je centrum snazim zohnat nejake info.

gerdusha
30. okt 2009

len by to este chcelo viac dievcat/zien, ktore tam uz chodia...nejake "zazitky z terenu" 🙂

callex
30. okt 2009

pozrela som tu stranku a urobila na mna dojem.a tie ceny mi prijdu lacnejsie ako v gynfive.

barbareta
30. okt 2009

ach jaj. len mi je luto ze svoje 3ivf som nechala v car v BA ☹ 😒 mojou jedinou nadejou je posledne decembrove Ket 😕 ... Inak svoje 4 ivf ako samoplatce risknem v Piešťanoch lebo to mam cca 25-30 min. cesty.Len škoda že už davnejšie niečo take od Bratislavy nevymysleli...no-čo neostava mi nič ine ako šporiť!?
Inak som pozerala ich web . a som nepochopila,,,maju darcovske spermie alebo nie , pretože my s mangelom sme odkazany na darcovstvo... 😒

gerdusha
30. okt 2009
gerdusha
30. okt 2009

posuvam 😉

bubulka722
30. okt 2009

Gerdusha Iscar je veľmi drahý, tam platíš už keď sa chytíš klučky. Ségra tam mala 1. IVF-ICSI a zacvakala okolo 50 000,- a to nemali ani čo mraziť. Porovnávajte si s Ferticentom, tam sa neplatí napr. predĺžená kultivácia ani ICSI a celá sranda vychádza len doplatok za stimulku cca 200,-€. Komplet každé vyšetrenie s SPG zadarmo.
Babulky prístup musia mať čo naj, ak chcú mať pacientov. Umelá forma reprodukcie je veeeeľmi výnosný biznis.

gerdusha
30. okt 2009

mna zatial cakaju len pred IUI a IVF vysetrenia, mne moj gynekolog nerobil este ani hormonalny profil a manzelovi spermiogram...zato ma od januara cpe duphastonom a clostylom...bez inych vysetreni..ok ok..este folikulometria...ale to je vsetko..NIKDY mi nebral krv...a teraz povedal, ze treba laparoskopia...

tak som sa nastvala a hladam riesenie inde...a idem do piestan..a basta!

bubulka722
30. okt 2009

Nájdi radšej dobrého gynekóga a s CAR počkaj. Nemáš sa kam ponáhlať a peňazí v CAR necháš dosť potom, keď bude na to naozaj dôvod. Ver, že každé CAR ťa bude tlačiť len len do IVF.
Môj názor, daj si urobiť 3x počas cyklu vyšetrenie horm. hladín + folikulometriu, manžel bezodkladne SPG a tiež horm. profil. Na základe výsledkov pokračuj ďalej. Duphaston bez žiadneho horm.profilu??? To čo je za postup?
Clostylbegyt je hormonálny preparát, na základe čoho tii ho dal? Preboha čo to je za lekára?

cicka30micka
30. okt 2009

ahoj baby....smiem sa pridat? je dobré že otvorili nové centrum...škoda že som to nevedela skor...pýtala by som sa tam...ja som pred dvoma týždnami dostala odporučenie do Gynfivu,zdá sa mi to tam dobre" mastné" a to som si myslela že prvé tri razy platí poistovna všetko...no čo vyskúšame a ked sa nám nebude páčit pojdeme do Pieštan...možno dovtedy tu bude napísané aj niečo viac... 😵

gerdusha
30. okt 2009

bubulka, trochu ma tlaci cas...a roky...baterka v mojich bio hodinach raz dotika...ja proste do toho chcem ist...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre