Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

micka1980
2. jún 2010

ahojte....
Výsledky genetiky síce máme, ale neviem aké sú 🙂 pretože po telefóne ma pani doky tak odbila ako dlho nik ☹ Normálne mi zvesila telefón, že si máme prísť do NR pre výsledky. Tak som jej povedala, že to nemáme na skok ani za rohom ako si ona myslí. Tak som ju poprosila, či nám ich nepošle poštou nebola nadčená a tak nakoniec povedala až na budúci týždeň. Týždeň je to tento a zatiaľ výsledky nemám a dovolať sa tam nemôžem...... je to normálneeeeeeee ..........

yby ....ale si si toho prežila. Verím, že odteraz žilky budú samé hrať 🙂

camelco
2. jún 2010

ahoj @micka198 ............ 😠 ................ myslim, ze pani doky to tak troch presvihla ale asi sa nemusime tomu divit ved .......... vitajte na Slovensku 😠

micka1980
2. jún 2010

camelco ....prešvihla to na plnej čiare a to že čakáme 6 týždňov v našom prípade to je už 10 týždňov je trocha dosť 😠 😠 😠
Keď nám brala v PN krv a robila s nami pohovor bola milá, mohli sme ju na chleba natierať a po týchto skúsenostiach mením na nu názor....veď to SLOVENSKO ☹

camelco
2. jún 2010

@micka1980 ............ skoro ako podla porekadla "ked vtacka lapaju pekne mu spievaju", tak nejako mi to pripada ... za kazdu kartu (pacienta) maju body ............ tak ja tomu fakt nerozumiem
............... ja som tak nejako dopadla u endokrinologicky ........... vcera som bola pre vysledky ......... pani doktorka si zobrala moju kartu, vybrala vysledky, zacala tukat do PC, potom to vytlacila, zobrala recept, vytlacila ......... samozrejme medzitym so mnou ani neprehovorila okrem odzdravenia 😠 , podala mi vysledky a recept, povedala, brat 1 tabletku denne a pridte na kontrolu o 3 mesiace ............... tak to bol pre mna sok 😲 😲 😲 keby som jej nepovedala, aby mi tie vysledky vysvetlila tak nic neviem, samozrejme mi to hovorila recou lekara 😲 🙄 .............. tak som si vsetko o tom nasla na nete, a dnes mi zlaty dr. vodicka v PN vsetko vysvetlil, takze som uz na tom ovela lepsie 🙂 a este sa ma opytal, ci viem ako mam tie lieky na stitnu uzivat, ja ze ano, doktorka povedala 1 denne .......... tak to mi tiez vysvetlil, ze jednu rano na lacno, tak polhodinu pred jedlom, ze tie lieky sa beru len na lacno, tak rozmyslam, ci k tej endokrinologicke este vobec pojdem, ci nenajdem niekoho ineho 😖 ved uvidime, kontrola je vlastne az v septembri 🙂

callex
2. jún 2010

ahojte bambulky...no co uz dodat? ja som z tej geneticky nemala bohvieaky pocit..a takisto mi Vodicka vysvetloval vysledky po nej.on je zlaty vsak?
inak ta zumba to sa cvici kvazy aerobik s latinskoamerickymi krokmi..
ja idem zajtra na krv k imunologicke tak sa jej popytam ci sa daju urobit dajake vysetrenia.
baby aj keby piestany zrusili tak Vodicka sa nestrati a ja by som isla tam kde by bol on. 🙂

camelco
2. jún 2010

ahoj callex ........... aj ja by som za dr odickom isla dalej je to fakt super clovek, chcela by som mat takeho aj svojho gyndosa 🙂 ............ dufam ze to tam nezabalia

kacarina
2. jún 2010

presne! uz som aj ja rozmyslala, ci neberu aj pacientky ako na normalnu gyndu 😎 😀

camelco
2. jún 2010

"asi sa ho pri nasledujucej kontrole na to opytam 😀 ......... to by bolo super "

ybyta
2. jún 2010

ahojte ja som vam pisala že sestrička stara chudatko motovidielko doktorka roztržita aešte sa do toho prstu pichla stu ihlu moju použitu 😕 🙄 tiež sa mi zdala ako cela bola rozladena azas sme pri tom neni ste spokojne s doktorkami vymňenit! ako vždy sa pitam na moj zdravotny stav nenechajte sa odbyť ak su namňa dobry aj ja som dobra avažim si dobre jednanie ale ak sa niekto chova zle aj sestričky aj ja viem im to revanžovať 😠 😠 život ma naučil! tak ak hentak aj ta doktorka jedna toje fakt nadhera 😠 ako aj mne doporučene poslali domov s Blavy pred 18 rokmi vysledky s genetiky boli sssssssssssssssssuper to presne na moje narodky 😀 ako jejej švitori?to niekto ja neviem aj 80 km sa ma sr..... do Nitry pre vysledky,ona povedala že spolupracuju s carom aj to že 6 tyždňov že inde to trva dlhšie atam ti povie 8 amože to byť 10 tyž,ona nechape že pre nasw aj 2 dni je moc ked chceme začať s pichanim hor. ako žena to ma chapať alebo nema aje zatrpknuta? nevim 🙄 nanas nebola zla aak bude poviem Vodičkovi ake ma chovanie aked budu testy ako nečitatelne tiež sa ozvem lebo s Blavy pekne napisali že sme uplne zdravi OK

ybyta
2. jún 2010

ato stači tak ked napišu nie? 😉

ybyta
3. jún 2010

no teda zas tu nikto od včera neni 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹

callex
3. jún 2010

Ahojte bambulky...aha co je dnes vonku...slnko!!! pokochajme sa tym bozskym pohladom.
dnes ma zacalo boliet brucho ako pred menzes..+zaludok lebo stresy ☹

ybyta
3. jún 2010

ajooooooj 😉 ake stresy,prečo bambulka stresy všetko budeOK 😉 čo podnikaš?ivi?

ybyta
3. jún 2010

ozaj dievky aj maju už sCARUaj vôbec nejake bejbi, na stenach ništ unich to ma napadlo 😨

bambi9
3. jún 2010

ahojte, pred casom som sa tu informovala na CAR kvoli spermiogramu a uz ho mame za sebou.... je v norme 😵 bolo to tam velmi prijemne prostredie, aj milí personal.. len ma prekvapilo ze tam nebolo vela ludi 😕

callex
3. jún 2010

bambi9..oni funguju od augusta a navyse sa tam plati tak preto tak malo ludi.ale mne to vyhovuje skor ako prist niekde a nemam si ani kde sadnut a musim hodiny cakat.

ybyta...no matematicky vzato ked funguju od augusta este nemozu mat na nastenke fotky babetiek 😀 .ale viem ze maju zopar tehuliek ktore tam urcite tie fotky potom poslu.a verim ze my sa k nim pridame.

stresy mam preto lebo od septembra koncim v praci. sefka ma chcela do druhej pobocky ale musela by prepustit odtial jednu pani.tak sa mi zdalo nefer ist tam na ukor inej zeny a ja potom pojdem na umele alebo v kratkej dobe otehoniem.to by som nechala aj sefku v prusery.tak sme jej to povedali s manzelom ze pojdem na umele a tak a ze nech sa rozhodne. dufala som ze najde pracu aj pre mna aj pre tu pani ale nenasla a rozhodla sa za tychto podmienok skoncit so mnou pracovny pomer.a o tom ze si druhu pracu ani nenajdem nie je pochyb.takze od septembra bude mojou naplnou otehotniet,kiez by sa to podarilo skor este pred septembrom.

ybyta
3. jún 2010

moja dobre si ozaj spravila 😉 ver žeby satiti vratilo 🙄 maš čiste srdiečko asčistim dobrym srdiečkom babatku bude dobre uteba v brušku ano len nech sa im nastenka peeeeeeeekkkkne plni 🙂 anaše babatka tam takisto pribudnu 😵

micka1980
3. jún 2010

callex - neboj podarí sa to máš dobré srdiečko 🙂

Budem tlačiť na pani doky v NR o dodanie výsledkov poštou, budem ju otravovať až jej pôjdem na nervy a ona mi ich potom pošle 🙂

callex
3. jún 2010

jej baby dakujem za uznanie..to mi davno nik nepovedal..az ma to dojalo. 🙂 zeby som bola tehotna?xi

mimina321
autor
3. jún 2010

ahoj kočky 🙂
@micka1980 snád sa ti ju podarí presvedčiť 😉

@callex možno to do toho septembra aj stihneš 😵 😉
@ybyta ešte je skoro aby mali fotky bábeniek ale z utz sú tam 😵
@bambi9 som rada,že sa ti páči a že spg vám dobre dopadol 😵

gerdusha
3. jún 2010

ahojte baby,

dnes som 10 DC a stimulovala som clostylom a merionalom...dnes ma chytili strasne bolesti v podbrusku a dokonca som zacala krvacat...to co ma byt, neviete, prosim, niektora??? som z toho trochu mimo...neviem, o co ide

baby2
3. jún 2010

gerdush nemozes ovulovat? niekedy zvykne zena trosku krvacat aj citit bolesti.. 😉

baby2
3. jún 2010

este to moze byt aj normalny menstruacny cyklus super kratky, v oktobri som ho mala, stres v nemocnici s mojim synom mi ho spustil po 11 dnoch, bolesti a krv

gerdusha
3. jún 2010

jaaa ti neviem, baby2..ja uz som z toho vsetkeho magor...ked som stimulovala predtym, tak som ovlulovala na tusim 21 alebo 23 dc...zeby teraz zase tak skoro??

baby2
3. jún 2010

callex, trosku mimo ale musim ti odporucat jednu pravdu tohoto statu, oplati sa byt na materskej dovolenke ako zamestnanec, nie zivnostnik ani nezamestnana....... jedna sa o roky do dochodku, zvyseny rodicovsky prispevok ...... pri tom zamestnavatel nema na teba ziadne vydavky len ta papierovo drzi, nemozes sa s nou dohodnut , ze napr. budes na neplatenom volne, resp.nech ta udrzi na materskej ako zamestnanca...........?????????? a dievcata ked som uz tak stupidne zacala temu o peniazoch, dufam ze VSETKY ste uz dobrovolne priposene nemocensky v socialnej poistovni, aby vasa buduca materska bola maximalna cize cca 16.000 sk mesacne .........vid google, porada, DNPO

baby2
3. jún 2010

@gerdusha radsej skoc zajtra za dokim, nech pokuka sondou co to je.....ci to nieje prasknuta volajaka cysta?

bambi9
3. jún 2010

@mimina321 dakujem 😵 padol mi velky balvan zo srdca a tak tomu mozem nechat volnejsi priebeh 😉 ty chodis do caru kvoli comu??

bambi9
3. jún 2010

callex, suhlasim s tebou, je lepsie ked tam nie je tolko ludi a neberu to ako na pase alebo kusy 😖 citili sme sa prijemne a dokonca som bola s mp na odber a velmi to odlahcilo ten trapny odber pre neho 😅

mimina321
autor
3. jún 2010

@bambi9 no nedarilo sa nám tak sme tam zašli,konečne mi niekto porobil vyšetrenia a našiel príčinu 😵

bambi9
3. jún 2010

@mimina321 a ako budete teraz pokracovat?? jberies nieco?? a mam pco ale stale to riesim u svojho gynekologa... uvidime ako sa to vyvinie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre