Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

micka1980
11. apr 2010

ahoj dyba.....
z troch folíkov mi praskol jeden tak uvidím keď si spravím test ....
Ak to nevíde čaká ma IVF .......

apoloma
11. apr 2010

aha takze ziadna tehulka....takze car nanic

micka1980
11. apr 2010

apoloma nemôžeš hádzať flintu hneď do žita ?
čo máš ty všetko v CAR prejdené - zažité ?
Skúsila si nejako iné CAR ?

gerdusha
11. apr 2010

apaloma, take ako ty mam najradsej...chodi nas sem 5 a pol...a ty na zaklade nas sudis cele car...a ani nie kazda tvoju otazku citala...keby si ju precitala mimina, urcite by ti napisala, ze ona bola vdaka nim tehulka...

aanetta
11. apr 2010

Ahojte. tiez uvazujem nad tymto CAR. A viete mi baby povedat s ktorymi poistovnami maju zmluvy?Nemozem to na ich stranke najst.Dakujem

apoloma
11. apr 2010

takze ja som vyskusala car v Martine a aj v Blave nemajte strach nepatrim ktym ktore sa zapajaju do temy len tak z dlhej chvile takze klud ano?? mam uz nejake skusenosti a to ze bola jedna tehotna to viem lebo si temu citam celu od zaciatku!!! ale to je len jedina holka a aj tej to bohuzial nevislo!!

gerdusha
11. apr 2010

juj, kolko rozculenych vykricnikov a otaznikov...a my sme tu vyzvane ku kludu...

kedze si vyskusala aj martin, aj blavu, asi to nevyslo ani tam ani tam, vsak? takze aj tieto car-e su nanic?

aanetta, pozri stranku dozadu, tam najdes odpovede na svoju otazku

leamax
11. apr 2010

ahojte. davno som tu nebola a neda mi nereagovat na apolomu. ja sa na toto CAR nemozem stazovat. sme s nimi spokojni. behame po doktoroch uz dost dlho a s takym pristupom ako maju tu, sme sa zatial nikde nestretli. nikde nas neposlali na dalsie vysetrenia ako napr.genetiku, ci endokrinologiu atd. vsade ma len chceli napchat clostylom a tym to haslo. som rada, ze som na toto CAR natrafila a nebanujem, ze sme tam isli.

apoloma
11. apr 2010

leamax ked uz na mna reagujes tak mne neda reagovat na tvoj prispevok to ze su tam mili lekari a personal to je v poriadku ved tolke penieze tam nosime a co by akoze mali este nadavat alebo byt ku nam neprijemny?? s takymto carom kde su dobri doktori som sa stretla aj ja a le pytala som sa na nieco ine!! v prvom rade ma zaujimaju vysledku caru a je na tom akoze nieco zle???

apoloma
11. apr 2010

gerdusha pardon tvoj prispevok som si vsimla az teras tak aby som ti to upresnila v MT a v BA sme to skusali nakolko vela dievcat co navstevovalo tieto centra ostali tehotne cize mali centra dobre vysledky a preto ma zaujima car v Piestanoch nakolko viem ze nieje dlho otvoreny a tak sa pytam ci uz je niektora z vas co tam chodite z ich pomocou tehu...?

leamax
11. apr 2010

apoloma, samozrejme, ze na tom nie je nic zle. ja som nevravela o tom, ze su mili - to na nas boli aj ini lekari. vravela som o tom, ze nic nenechavaju na nahodu, ze chcu prist na pricinu, preco sa nam nedari.
a vysledky? pokial viem, tak toto CAR tu nie je dlho a predsa kazdemu paru, ktory zacne chodit do CAR, sa nedari dlho a teda je len malo pravdepodobne, ze zena otehotnie hned po prvej ci druhej konzultacii 😉
a ty tam tiez chodis?

apoloma
11. apr 2010

leamax no prave ze tam nechodim pretoze cakam na nejake ich pozitivne vysledky! preto sa Vas tu pytam lebo aj moja gynekologicka mi vravela ze veru o tomto care nevie skoro nic a ze si mam pockat na nejake recenzie a nie sa tam hned hrnut pretoze teras sa vraj otvara dost vela centier a niektory na to v skutocnosti nemaju proste ze cim ich je viac tym to je horsie!

leamax
11. apr 2010

apoloma - no ako vravim. je tazke ziskat nejake referencie prave preto, ze tu dlho nie su. ale myslim, ze tito na to maju.

barbareta
11. apr 2010

Len žial s pekného a milého pristupu ešte žiadna z nás neostala tehu 😒

A je normalne že je každa s Nás zvedava a pýta sa na referencie nie ?! Ja som po 3 ivf , 2x Ket, 1x iui 😢 a ako sorry už som nechala v Ba. celý majland 🙄 Takže ked mám ísť dalej skúšať svoje šťastie, tak si to už 2x dobre rozmyslím 😉
A nehovoriac že ja som 100perc. zdravá s manželovej strany je blok.

leamax
11. apr 2010

barbareta, jasne, ze je to normalne, ze sa pytate na referencie. a je to pochopitelne, ked si dnes clovek musi vsetko platit. ja som len chcela vyslovit svoj nazor...

gerdusha
11. apr 2010

nikto vam ani jednej neberie nazor, ze z pekneho usmevu a pristupu sa neotehotnie, s tym tu suhlasime uplne vsetky.

co nas mozno "vytocilo" bolo to, ze na zaklade tych 4-5 /?/ co tu piseme si niekto dokaze utvorit nazor na cele centrum a ich pracu...

podla toho, co doky povedal, maju okolo 90 parov...takze my sme len mala a zanedbatelna vzorka...

v kazdom pripade, nech vam to vyjde...kdekolvek...

howgh

leamax
11. apr 2010

gerdush, vdaka. uz som myslela, ze som tu ostala sama, ktora ma z tohto CARu dobry pocit.

co mas inak nove? kedy tam ides?ako si na tom?

gerdusha
11. apr 2010

ja som si dala teraz chvilu pauzu...pred poslednym /a zatial prvym/ iui som potrebovala straaasne vela injekcii a tym padom ma to stalo aj neskutocne vela penazi...tak som si povedala, ze je najvyssi cas urobit nieco s vahou...pomozem aj telu, aj tehu 🙂 a aj rodinnemu rozpoctu...SNAD...

uz mam dole 6 kg...chcem si precistit trochu telo od vsetkej chemie a v nejakom juni ist znova na to...ale samozrejme medzi tym skusat aj "na prirodno" 😀

ty ako?

leamax
11. apr 2010

jeeeeeeej a nechces zhodit aj moje kila 😀 veru by sa aj mne zislo. len keby nadomnou stale nevitazila nechut cvicit 😖 no snad sa jedneho dna uz do toho dokopem 😉
ja momentalne cakam, lebo mi zistili znizenu funkciu stitnej zlazy /aj kvoli tomu som pribrala, tak mozno to pojde pri tychto liekoch dole aj bez cvicenia 😀 /, takze ta sa musi najskor dat do poriadku, co bude cca o mesiac /dufam - verim/ a potom idem na kontrolu - teda odsledovat nestimulovany cyklus a potom uvidime
jasne, jasne, na prirodno treba skusat stale 😉

apoloma
11. apr 2010

barbareta dakujem aspon niekto to chape a vie co som tym myslela!!

baby2
11. apr 2010

apoloma.... tehu nie som, idem na 3 iui a za vsetko v car som platila menej ako za moj telefon s netom!!! a keby moj sused bol gynekolog a otvoril car, aj tak by som dochadzala do piestan .....citim sa tam KONECNE ako clovek ..... mozem ti to car len odporucat, nech nam cim skor odpises ako tehulka ...

barbareta
11. apr 2010

baby2 alebo i gerduša a čo Vás teda vyšlo jedno iui ? 🤐 Lebo ono tie centra maju rozdielne cenníky...
Napr. gerduša píše o "nieakých" injekciách, ja som bola na iui a žiadne som nemala , iba som musela mať urobeny rengen vajcovodov ☹ /no fúj nikdy viac !/ a folikumetriu.
Ja som predtým chodila do Ferticentu boli milý skvelý a bla bla bla 🙂 ale čo s toho kedže som sa // nedočkala 🤐
A pristup v Iscare no to bolo ... 😠 fabrika na plnenie snov 😲 ale jedine čo im išlo bolo kešovanie a brali to tam ako na páse 😝

mimina321
autor
11. apr 2010

ahoj
nakuknem sem a čo nečítam 😕
apoloma ja som vdaka nim bola tehotná a dokonca hned po prvom IUI,nehnevaj sa ale súdiť bez toho aby si skúsila 😲 napísala si car nanic 😕
sú jednoducho skvelí,urobia vyšetrenia a už podla prístupu a postupu vieš,že to ide správnym smerom

mimina321
autor
11. apr 2010

barbareta IUI 40E
NEROBILI TI ANI HP?

mimina321
autor
11. apr 2010

no chodím tam pravidelne na folikulometriu,starajú sa o mňa a za celí čas som platila 10e za vstupný pohovor a za iui tých 40e
mám pocit,že pre nás robia naozaj čo sa dá a som im moc vdačná....
pred iui som absolvovala vyšetrenia kt mi hradila poisťovňa

apoloma
12. apr 2010

mimina ja viem ze si bola vdaka nim tehu citam si celu temu neboj sa!!a ked ich tak vychvalujes bola si a vyskusala si uz aj ine centra???iba clovek so skusenostami viacerymi moze povedat co je dobre!!takze??

mimina321
autor
12. apr 2010

apoloma preskákala som si už dosť aj v živote aj tu na koníku
takže car sa zastanem vždy,lebo sa tam cítim super
mám taký pocit,že ty milá apoloma si mierne povedané konfliktný typ

apoloma
12. apr 2010

ale ale asi sa len nerozumieme ja som sa ta normalne pytala ze v akych inych caroch si uz bola? ja som si takisto preskakala toho uz vela ako vsetky baby co sem pisu a preto som sa pytala na tento car aby som sa dozvedela ci maju nejaku uspesnost..pretoze mi slovenky sme divne vlacime niekedy peniaze niekam o com nic nevieme a tomuto sa ja chcem vyhnut nakolko som si takisto uz presla mnohym..

mimina321
autor
12. apr 2010

no ja som mala z tvojho príspevku pocit,že je defenzívny 😕
no ja nemám dôvod meniť car,otehotnela som tam a to že to bolo mmt je smola
liečby boli na mne vyskúšané všakovaké,nikoho ale nezajímal hp,ani genetika /v piešťanoch tieto vyšetrenia urobili/takže sa považujem za človeka so skúsenosťami
môžem ti povedať,že každá z nás má obdobie ked sa cíti bezradne a väčšina z nás nemá peniaze navyše.......a každá túžime po bábätku,ked ti budem vedieť pomôcť alebo poradiť tak to rada urobím ako to urobili pre mňa mnohé koníkovky.....
a ešte niečo výsledky majú-dnes som im pozerala nástenku

apoloma
12. apr 2010

a aku nastenku kde to mam hladat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre