Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

bubulka722
17. jún 2010

Ja osobne som bola u oboch a čo sa týka odbornosti je Gerbeľ určite na vyššej úrovni ako Gajdoš. Treba hľadať lekára so špecializáciou aj v andrológii. "Močákových" urológov je dosť, ale nájsť dobrého andrológa, ktorý bude mať chuť sa s vami zapodievať je na Sk sveľký problém. V BA Mudr. Caudt - starší lekár ale dobrý, alebo potom v CZ Mudr. Kubíček v Českých Budejoviciach alebo Dr. Kočí v Prahe.

ybyta
17. jún 2010

no ahojte bambulky spinkate už čo?,,,,,, 😕 všetko je na 105 😎 po operacii,teda v auguste začinam zo stimulkou na ivf ajedem 😎 ajn cvaj ja bych aj traj embrijek vložiť 😎 len aby boli peknučke to si piš Mimi že baba ťa velice dobre vnima tak pekne mu vypravaj ako sa tu na ňho tešite aby ho vôbec nenapadlo zdrhnuť! 😎 uplacaj ho rečami pekne ako vtvojom brušku mu je super 😉 Calex čo moja? si ok? DYBUš TI TEHOTNICA AKO? počujte to je hrozne stimi vajkami aspermiami ☹ ☹ ja dufam že aj v auguste budu super ako ma maj teraz to byma fakt vykotilo 😝

ybyta
17. jún 2010

mimi babo anie baba už spim 😔 amôj anie maj trepem už dovi dopo dobru nocku 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 🤐

mimina321
autor
18. jún 2010

ahoj kočky 🙂
@ybyta všetky rady od teba dodržujem 😵 🙂 len o takom čase ako píšeš už dávno spím teraz chodím spať skoro 🙂

mimina321
autor
18. jún 2010

camelco,sammira držím palce,nech urolog pomôže čím skôr 😵

micka1980
18. jún 2010

Ahojte Babuľky 🙂
Písal mi doky z PN, že sa mám opýtať ako to vyzerá s poistovňou 15.7.......... tak hádam to bude úspešný radostný deň pre nás čakateľky 🙂))))

camelco
18. jún 2010

dobre rano, alebo uz den 🙂
@micka1980 .......... tak to by bolo supeeeeeeeeeer, ak by mali zmluvy aj s inou poistovnou 🙂

callex
18. jún 2010

ahojte babulky.
micka1980 a aku mas poistovnu?
vcera som vam nepisala lebo som nemala dobry den...tak ma boleli priserne cele stehna ze som sa to snazila vydrzat ale po par hodinach som si musela dat tabletku od bolesti. a vecer mi to zase preslo od kolien dole. ☹
bola som si vcera po vysledky od mojej alergologicky a nemam problemy so stitnou zlazou-tak sa mi ulavilo.bunkova imunita ok,Aslo zvysene ale to mam uz od roku 2007 a pomaly klesa.len nejake tie imunoglobuliny mi vyskocili ale mam problem s plucnymi chlamydiami.ale tych sa nezbavim to su moje verne kamosky.takze po takej nejakej ten ostatnej zdravotnej stranke by som mala byt ok.tak verim ze dalsi pokus bude uspesny.
inak snival sami taky hlupy sen..bola som nalaparke a po prebudeni mi povedali ze som mala 10potratov. a ja ze ako to mozu vediet? a ukazali mi take cierne bodky na maternici ze to zostava taka jazva po potrate. no fuj.kde ja na to chodim?

ybyta
18. jún 2010

hej dievky žiadna ina poisťovňa neni anebude v najb. dobe ich zazmluvňovať 🙄 včera som bola za Vodičkom tak tak veru toje tak len Union zaklad je2000 eur zaklad podotykam ja idem v auguste nato asami to vyšplha zo všim aj natych 2500 eur 🙄

ybyta
18. jún 2010

je to svinstvo lebo kto nema nato je odsudeny nap. ked ina mož.neni ako IVFna bezdetnosť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

camelco
18. jún 2010

ahojte @ybyta @callex
@ybyta ......... no tak to si nas urcite nepotesila ☹ ......... a tie sumu sa splhaju do riadnej vysky ale tuzba mat babo proste nepusti

ybyta
18. jún 2010

camelko suhlasim ale realita je takato trebars mi nato mame ale čo tie pary chudatko čo nemaju nato tičo maju nato??????????????????????????????????,,,

mimina321
autor
18. jún 2010

tie poisťovne sú poriadny zdierači 😠 😠 😠
im aby človek stále pchal ale ked príde rad na nich... 😠 😠 😠

camelco
18. jún 2010

@ybyta ............ pomaly aby si clovek este bral aj uver na to ze chce mat babo ☹
@mimina321 ........... mas uplnu pravdu .......... a staci jeden nedoplatok a uz po tebe idu 😠 😠 😠

camelco
18. jún 2010

ja som kvoli tym poistovnam pozerala aj cenniky vo FC BA, keby sme na IVF nenasetrili .......... ☹ ☹ ☹ ......... no ved uvidime ako to vsetko dopadne

camelco
18. jún 2010

@callex ......... riadne divne sny

ybyta
18. jún 2010

mato ser....... ako fakt že toje sila vravim že aj cez poisťovňu nas to v Martine vyšlo dooo 50.000 tak toje čo? čo platia chrontoši 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😢

camelco
18. jún 2010

@ybyta .......... hlavne ze si platime vsetky mozne odvody, popritom este rozne zivotne a urazove poistenia a ked potrebujes, aby ti pomohli oni tak to po 1. trva strasne dlho a 2. niekedy ti ani nevyhoveju 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ........ je mi z toho na grc

callex
18. jún 2010

tak to je divne..micke dnes napise ze sa mam opytat po 15.7. a zybyte povie vcera ze nic nebude?

camelco
18. jún 2010

mozno sa to prave dnes zmenilo

callex
18. jún 2010

inak baby..ak nebudu mat zmluvu s poistovnami tak to mozu zabalit. ved teraz by nam podla legislativy mali preplatit zakroky v zahranici do vysky toho co sa uhradza na slovensku.
pritiahnute za vlasy.

camelco
18. jún 2010

hmmmmmmmmmmm ........... tak asi preto tak vela bab zacalo chodit do Ciech alebo Rakuska

callex
18. jún 2010

no veru je to na zvazenie.
inak na zlepsenie spermiogramu mame s manzelom tieto triky: nenosit tesnu bielizen, najlepsie si trenirky nech sa to pekne vetra, nie su dobre ani uzke rifle, potom jest zeler, k tomu vitamin E a osvedcil sa nam aj zensen.ten dostat v dm drogerii v takych ampulkach ,,ginsen,, sa volaju a vyjdu ovela menej ako profertil.

ybyta
18. jún 2010

ved to je ono prečo ja ked tam idem tam nikto neni nikto čo už kradnu ľudia????????????? 😠

ybyta
18. jún 2010

važne mi včera povedal že žiadne ine poisťovne 😝

camelco
18. jún 2010

@ybyta .......... tak bud prejdeme do unionu ..... alebo aby to nevychadzalo az tak vela skusime nieco ine ☹ ......... ale kto vie ci najdeme lepsi car a dokyho ako je vodicka ☹
@callex ......... sak ja odkedy poznam mm ten ani slipy nemal 😉 ......... ten ma najradsej volne trensle (ako im hovori 😀 😀 😀 😀 )

ybyta
18. jún 2010

ja sa picnem dnes je to tu ake erotikuš normalne 😀 baby aj pri vas je Vodička taky že sa furt mrvi hybe minule sa stale škrabkal v nose 😀

ybyta
18. jún 2010

a to aj včera 😀 podotykam 😀

camelco
18. jún 2010

@ybyta 😀 😀 😀 😀 😀 tak to som sa teraz pobavila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............

callex
18. jún 2010

ybyta ty si cislo 🙂 ...nie nevsimla som si ziadne mrvenie ani ine podozrive pohyby 🙂 ..vecsinou zoberie ceruzku a kresli a vysvetluje a tak.mohol by byt aj umelec zamerany na zenske reprodukcne organy. 😀
inak myslim ze na sk nie je lepsi doky ako vodicka.aspon z pocutia zo skusenosti.to bude tym ze nie je slovak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre