Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

ybyta
18. jún 2010

sssssssssssssuuuuuuuuuuhlassim bambulky nedame si ho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!steza? atto šuchanie nosa mu prepačim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako takto keby nebol taky super verte že isto by som toľko penbazi tam nevražala mne sa lubia aj sestričky su mile 😉

ybyta
19. jún 2010

prva!!!!!!!!!!!!!!!!!dobre ranečko 😉 bambulky driemeteešte?Calexka ainak tie plucne chlamidie ma aj segra jeto na oštaru

camelco
19. jún 2010

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@ybyta ........... vcera som tvoj prispevok citala mm ........... a si predstav on si to tiez na nom vsimol 😀 😀 😀 😀 .......... ale urcite si ho nedame 😀 😀 😀 😀 😀

camelco
19. jún 2010

chlamidie su ostara vo vseobecnosti, neda sa ich zbavit 😠 😠 😠 😠 😠

ybyta
19. jún 2010

skuste si ho vic všimať 😀 😎 ja som dosť všimava 😎

camelco
19. jún 2010

@ybyta myslim ze si ho budem aj ja viac vsimat ....... ja som si vsimla len to jeho mrvenie 😀 😀 😀 ....... ale je strasne zlaty a podareny 😀

mimina321
autor
19. jún 2010

ahoj kočeny 🙂
@ybyta ty si číslo 😀 😵
my sme boli rozhodnutý aj ivf podstúpiť v pn,aj ked samoplatci.určite by som inam nešla mne sa tam velmi páčilo.len k ivf nedošlo 😅

camelco
19. jún 2010

@mimina321 ........ ahooooooj 🙂
ako prebieha tehulkovanie?

mimina321
autor
19. jún 2010

@camelco no bábo v pohode,ale tie nevolnosti.... 😝 😝 😝 dneska som už neudržala ani vodu,snád sa to upravý 😵

camelco
19. jún 2010

@mimina321 ........... urcite sa to upravi len troska neskor niektore baby tu spominali nevolnosti do 12 alebo 15tt, takze este taky mesiac, ale postupne sa to vraj ukludnuje 😀 aspon vies ze si tehu 😀

mimina321
autor
19. jún 2010

@camelco no tým sa utešujem 😅 ved ja mám dobré zásoby tak hladom neumrem 😀 😀 😀
pobede to už nebýva také,potom sa už aj najem takže sa to dá 😉

camelco
19. jún 2010

@mimina321 ......... odporuca sa rano predtym ako vstanes z postele dat si nejaku susienku ....... neskusala si to? .......... ja by som uz tiez najradsej mala tehu nevolnosti ......... verim ze do konca roka to bude 🙂

camelco
19. jún 2010

@mimina321 ........ tie zasoby mam aj ja 🙂

mimina321
autor
19. jún 2010

@camelco no mám to nachystané vodu a sušienku-len dneska som sušienku nestihla 😅
to je jasné potom si spravíme aj s ostatnými stretko v pn-aj s kočíkmi 😵 😵 😵

camelco
19. jún 2010

@mimina321 tak na to stretko sa tesim 🙂 ........ no skoda ze si tu susienku nestihla

micka1980
20. jún 2010

callex - mám všeobecnú poistovňu 🙂

ybyta - to si ma vôbec nepotešila, ale i tak sa 15.7. Vodičku spýtam ako to vyzerá 🙂
Inak ten základ je základ a to ostatné navyše záleží aké sú problémy takže u každého je to individuálne 🙂

ybyta
20. jún 2010

ahojte bambulky 🙂 len narychlo moj ma dnes 40 😉 rokov pardon 21 😀 😀 hej hej zaklad je tych 2000 eur povedal 😕 idem sa mu venovať mojmu papa 😉 zitra 😉

mimina321
autor
21. jún 2010

ahoj 🙂
@ybyta tak to bude oslava 😎 😵

ybyta
21. jún 2010

ahoj mimi ta foto mi chybala konečne si tam zas 🙂 oslavili sme pekne vo dvojo 😀 a vsobotu sa ide na taku kolibu to bude jak svadba 😝 kde ste baby jedny naplacam vam 😠

dyba
22. jún 2010

Ahojte kočky.
mimi ako pekne nám naskakujú týždne. stále stískam päste, aby to išlo tak ďalej, aj keď som niekedy dobre znepokojená. teraz ma štyri dni tak bolelo brucho ako na MS, že som sa dobre bála. bola som na kontrole hneď po prvom dni bolesti a všetko je ok. tak si vsugerovávam, že rastie maternica aby malo bábo miesto 🙂 . vydržím

žalúdok už povoľuje, takže mimi len vydržať 🙂 . Ešte že sme na PN
ostatným kočkám želám skoré tehulkovanie

callex
22. jún 2010

Ahojte babule.dnes som bola na kontrole v Blave.a mam dva krasne foliky na spravnej strane.na posledny pokus sa pochlapili.len nech to tak dobre ide aj nadalej.doktor sama uz pytal kedy pojdem na laparku a ja v nadeji som sa pytala ze ci musi ist vajickovod von ked pri RTG tekutina nepresla.povedal ze musi..a co ma sokol ze ked ho budu brat tak zoberu aj ten dobry,zeby bola asi otazka casu kedy by aj ten zacal strajkovat. tak na to teda nemam chut dat si odfiknut momentalne funkcny vajickovod.ved to by som bola odkazana len na umele potom.povedal zesi mam premysliet casu mame ako tak este dost.tak uvazujem este jeden pokus na IUI a pootm IVF.a uz nieco z toho musi vyjst.zobral mi aj krv vraj ma podozrenie na zapal.ale mne nic nie je...teda v okoli brucha a tak.
volala som hned vodickovi a dnes picham pregnyl a vo stvrtok si idem po davku deticiek. 🙂 nejako rychlo tentokrat ale bude to asi tym ze som nevedela ktory den mam ratat ako prvy den cyklu.a vyzera to yze som ratala zle.tak dufam daco nepokasleme. povedala dom vodickovi ze folikuly su 21 a 18mm..a on hned povedal ze vo stvrtok IUI.Tak asi je dolezita velkost folikulov.

dyba
22. jún 2010

ahoj callex. tak folíkom držíme palčeky 😵 a spermijky nech sú vo štvrtok šikovné 😉 a šup detičky do materničky.

to som prekvapená, že chce doky zobrať aj ten zdravý vajkovod. asi by som to konzultovala ešte s niekým. ale veď ty to už nebudeš potrebovať. 🙂

camelco
22. jún 2010

ahojte babule 🙂

@callex .......... drzim paste aby to vyslo a IUI bude urcite uspesne .......... ja by som to tiez este konzultovala s dalsim lekarom 🙂

callex
22. jún 2010

dyba,camelco vdaka za palceky..budem ich potrebovat.jasne ze to budem konzultovat..preberiem to aj s Vodickom.

camelco
22. jún 2010

@callex ............... a mozno tu operaciu ani nebudes uz po stvrtku potrebovat ..... pfuj pfuj pfuj ......... juuuuuuuuuj dufam ze ti to vyjde ........... budem na teba mysliet 😉

dyba
22. jún 2010

callex a sliznicu si mala akú? nezabudni dať dnes aj zajtra zinok, vit. E, 2decká červeného, ženský alebo alchemylkový čaj. aká pekná sliznica mi narástla. Ale to asi všetko vieš. aj mužovi zinok a vit. E tiež 🙂
aj chilli papričky som papala. ja ich mám rada. no ale teraz ich nejem.
ja som rada, keď niečo zjem. Ešte som nepribrala, ale postava sa mení. bruško už vykúka aj prsíčka podrástli 😵

mimi, ako dnes?
@gerdusha ako sa máš?

mimina321
autor
22. jún 2010

ahoj bambulky moje 🤐
@callex držím palce a všetky 😉 😉 po mmt mi tiež lekár čo ma operoval doporučil odfiknúť aj ten druhý-predebatovala som to s dr.vodičkom a ten povedal že to je blbosť-ešteže som dala na neho 😎 je to super doktor 🤐 😵
@dyba už je to lepšie aspoň tieto 2 dni v pondelok idem na utz a ko tak sa trochu bojím,aby bolo všetko ok 😅

callex
22. jún 2010

mimina neboj vsetko bude ok.zazen vsetky chmurne myslienky.
dyba...ecko papam uz mesiace.vino fuj.doteraz som nemala problem so sliznicou..dokonca aj potom biotehu a minipotrate ci co to bolo sa rychlo spametala a pekne nearastla.a dnes som nezachytila vysku sliznice.
ten zinok je na co dobry?

dyba
22. jún 2010

mimi neboj. musí to byť v poriadku 🙂 /ale chápem ťa.ja som pred každou kontrolou rozklepaná ako ratlík/
ten zinok je na dobrú funkciu vaječníkov a sliznice. ale ty máš sliznicu ok. to je dobre 🙂

callex
23. jún 2010

Ahojte...nik tu dnes nie je? idete niektora zajtra do PN? vcera sme pichli pregnyl a svokra chudato hovori ze dufa ze uz je to posledna injekcia..nech mi daju jednu poriadnu injekciu a nech je pokoj. 🙂
ybyta uz mas lieky? kedy zacinas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre