Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

ybyta
31. júl 2010

halo 😉 dievky stavať kde ste? baby 2 moccccccccccccccccccccccccccccccccti gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aakou cestou babatko sa podarilo? ati už maš maleho ADAMKA TEN JE PRIRODZENOU cestou?

mimina321
autor
31. júl 2010

@ybyta ahoj 🙂
neviem či synáčik,všetci hádajú babu 😀 😀 😀 😀 okrem teba a jednej kamošky 😵
@baby2 tak nám pekne tehulkuj 😉

baby2
1. aug 2010

@ybyta adamik prirodzene aj ked dlhsie..zo rok....a cerstve tehu po 5 nevydarenych IUI ☹ ,ked som mala zo 2,3 jajka+hormoniky ,nakoniec sa vydarilo v nasej pauze,na dofci 😎 takze prirodzene.......... tazkze pozdravujem aj vasich partnerov ak maju pri mene oligoasthenoterato.. 😉

ybyta
3. aug 2010

atoje super moja!!!!!!!!!!!!!!! 😀 takže na dovoleni 😀 no moj mužik chvala Bohu ma super spermie jeto spermi man chi chi len nech mu to vydrži 😎 mimi ako? ačo Calex dovolenkuje chudatko už ma tiež toho dosť chapem ju stale sklamania nevydarene IVI atd ...aleeeeeeeeee dočka sa viem to čo nevidieť 😉 😉 😉 😉 😉 😉 akde je Camelko, Dybuš atd AAAA stej Mahulienky som hotova moc jej to prajem minuli rok sme spolu bojovali po IVF NA TEMIčKE čAKANIE po transfere ma toho tiež dosť za sebu neviem či dokonca nemala darovane speriky

maahuliena
3. aug 2010

kočky ahojte.. nedá mi nereagovať 😉 ďakujem všetkým... nie je to náhoda, že som tehu... 😉 boli sme na KEte.. vyšlo to, chvala Bohu 🙂 😵 Za 2tt idem na UVZ tak dufam, že už bude aj srdiečko krásne blikať... 🙂 😵 Držte palce... občas si Vás prečítam.. a moooc držím každej jednej palcuchy 🙂 😉

majab
3. aug 2010

@ybyta aj ja už mám doma decapeptyl depot , čakám kedy dostanem MS a idem si ju dať pichnúť. Máš po nej nejaké zmeny nálad, alebo kg navyše?

dyba
3. aug 2010

ahojte kočky
ybyta ako znášaš stimulku? čoskoro bude odber vajíčok. tak nech sú krásne a kvalitné 😵 . si už skúsená stimulantka, tak potom nezabudni piť veľa tekutín, aby si nedostala OHSS. nie ako ja minulý rok 😅
mahuliena, jasné že vám držíme palčeky. potom nám daj vedieť 😵
majab ty chodíš tiež do caru v PN? idete hneď na IVF?
mimi, baby, callex a ostatné kočky pozdravujme aj s našou babulou. Ja už začínam cítiť pohyby. teda aspoň si myslím, že je to ona 🤐

majab
4. aug 2010

@dyba áno aj my chodíme do PN. Bude to naše prvé umelé oplodnenie. Využijeme metódu ICSI. Mám z tej simulácie také divné pocity, som zvedavá, ako to budem znášať.

ybyta
4. aug 2010

ajoj take nervy mam 😠 😠 😠 celi deň šibe počitaču no takto ja začinam krat IVFhormony su hormony 😝 pribereš kolko toje individualne,prsa mam jak balony na radosť mužovi im stači malo chichi k tešeňiuavaječniky sa ti po injekciach aby rastli vajička menia na strapce hrozien preto nezlakni sa nemusi každa ale skoro tlak abolesť prs,ja som myslela že mi vybuchnu 😀 😝 aspodok podbruško ma neskutočne bolelo už pred odberom vajičiek jak dozreli ale ja ťa len upozorňujem aby si vedela čoťa čaka žeje to uplne ale uplne OK 😉 JEDNA TO CITI VIAC DRUHA MENEJ AJ AKO REAGUJEš NA HORMONY ALLLEEEEEEEEEE IDE OTO ABY SME SKONčILY na porodnici nie??????????? on sa pich na druhy deň menzesu nie prvy ked len špiniš ale ked sato spusti na druhy noja po noretisterone na odialenie men...po vysadeni na deň bum ato bol deň men asilne jak šlak avšak u mňa to vždy tak bolo bolesti jak fras asilne

ybyta
4. aug 2010

zas čisla blbnu mňa picne 😠 že moje tretie IVFKO 😉 toje adek.sa picha na druhy deň menz.

ybyta
4. aug 2010

dybuš toje moja prva injekcia dekap.depod aod deviateho začinam s injekciami do riťki auuuuuuuuuu sama budem si pich pich 😢 rano o osmej avečer o desiatej agratulujem toje nadhera že pohyby 😎

ybyta
5. aug 2010

🙂 no toto kde ste?,,,,,,,,,,,,,,tehotnice buvaju ostatne pracuju jak ja????????????mne je super robim u muža atakto si vypisujem v praci 😀 😀 😀 😀 😎 ainak stu genetiku toje v r............ 😠 Vodička ti povie do šesť tyždňov apresne ako tu baby pišu neni to vôbec pravda aj mne brali koncom maja krv avolala som teraz že asi tak za dva tyždne si skuste zavolať!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 su cvak cvak?takto sa dohadzuju kšefty v Blave byto už daaaaaaaaaaaaaaaaavno bolo načo zavadzaju? dobre že nam to už davno vBlave robyli aboli super vysledky tak som kludnejšia ale človek je zvedavy aj po rokoch nie?

dyba
5. aug 2010

ahojte
ja veru spávam dlhšie, aj do deviatej 🙂 . večer som aj tak o desiatej hotová a idem spať. a to celý deň nič nerobím. ak náhodou vstávam skôr, že niekam idem /skôr to myslím o siedmej/ , tak si pobuvám poobede. ja so bola vždy spachtoš. aj keď som chodila do roboty, tak som si potom poobede zdriemla 😵
veru s tou genetikou, čo robia v nitre si dávajú načas. pamätám si, že mimina čakala niekoľko mesiacov. my sme na genetike boli v blave, ale už dávno a bolo to ok. výsledky prišli tak ako nám povedali

majab
5. aug 2010

My sme boli na genetike tiež v Nitre a výsledky sme mali do 6 týždňov. A ani tá lekárka sa mi nezdala nepríjemná 😉

ybyta
6. aug 2010

nie že je neprijemna ale časovo zavadzaju ato neni fer ved človek nato čaka jak na spasenie 😎

nellinka30
6. aug 2010

a

majda27
8. aug 2010

Dobry den

My tiez sme zacali chodit do PN. boli sme tam cca pred dvomi tyzdnami, a doktor sa nam venoval cca 2 a pol hodiny. Co sme boli aj dost prekvapeny. Daj nam aj dost velku nadej. Resp. aspon mojmu manzelovi, nakolko problem je na jeho strane. Hned sme sa objednali na genetiku, ale sme objednany na 30 augusta.(dost ma to prekvapilo, ze tak dlho sa musi cakat) Prosim viete mi povedat co ma bude vsetko cakat?A naco sa mam pripravit. Mam trosku s toho strach, nakolko sa snacime uz vyse roka o babetko nedari sa nám. Tak neviem co ma vsetko cak. Asi to bude este dost dlho trvat kym sa k tomu nasmu babetku dostaneme.Dakujem

ybyta
10. aug 2010

no už sem nikto nechodi ? ☹ baby jamam dostať až 21.8. menzes no aod včera berem injekcie adnes normalne trocha krvacam ato čo ma byť????????????????????maju dovolenku v centre až 16.8.idem za Vodičkom ale teraz mi vychadza ovulacia jeto zato napudene aj homonmi alebo že som mala pred poslednym menzesom Noretisteron????????????????HILFE 😔 😝

ybyta
10. aug 2010

NO dasvidania 😢

dyba
10. aug 2010

ahojte kočky
ybyta tá tvoja stimulka je nejaká divoká/alebo takú nepoznám 😲 / . berieš injekcie, teraz máš mať ovulku a na kontrolu až 16.8, ? a kedy máš odber vajíčok? a to krvácanie sa mi nejako nepáči. veď keď má Vodička dovolenku, tak choď radšej obvoďákovi na kontrolu. veru neporadím 😝 . ja som stimulku znášala veľmi dobre
majda27 strach mala asi každá z nás, alebo nejaké obavy. neviem, čo všetko máte za sebou, ale asi ,,len,, začínate.
pravdepodobne začnete s hormonálnym profilom a sledovaním cyklu, či tvoríš vajíčka, či máš dosť vysokú sliznicu maternice, potom výsledky z genetiky, no a skúsite pár krát IUI / si myslím/ . ak by IUI nevyšlo, asi pôjdeš na laparku. ale to je ešte ďaleko. S Vodičkom určite zvolíte najlepšiu cestu 🙂 .

ybyta
10. aug 2010

ja som už na tretom IVFaešte som nikdy pri stimulke ani len nešpinila čo toje?aaž v pondelok že kontrola
😝

ybyta
10. aug 2010

nemože to byť tim noretisteronom porachane? mne cela stimulka divoko začala potom vam napišem 😝 tak hadam to super dopadne 😉

callex
10. aug 2010

ahojte babule...mali sme v robote odstavku takze bola dovca. nic som neriesila..ziadne telefonaty ziadny web takze som sa ani vam nemohla venovat.pardoon.
no vidim ze sste sa nejako rozbehli.
@baby2 no parada..gratulujem. ze prirodzene.ja som tiez dufala ze cosi bude..lebo po poslednom nezdare som uz nebrala clostyl ze oddych a na kontrole po menzesi som mala spolu 15folikolov.som pozerala jak puk. ale hadam sa do ovulky este aj vyparilil. tak som si vyratala cca ovulku a sup potom povinna jazda.uvidime ci bola uspesna.to by bola jaka sranda.
@ybyta pocuvaj moja ty to mas aku divnu stimulaciu? a na co ti bol ten norestiron? si bola na dovolenke? tan zvykne takto rozhadzat cyklus.myslim ze je tio aj v letaku napisane.inak to je pekne svonstvo ten liek..ja ked som chcela brat naposledy pred 3rokmi tak som z neho vracala..hlava mi isla prasknut.tak som ho vysadila a behala po plazi s tamponom. 🙂 trosku nepohodlne ale zato ziadne guc guc.
@mimina321
@dyba
tesim sa ze sa vam dari a srdiecka pekne buchaju a podaktori s auz aj mrvia.paarada.tesim sa na orve foto malych ratolesti.to bude cobydup.
@majab vitaj v temicke.
@majda27 aj ty vitaj..a nic nepytaj.xixi.ale niee..to bolo trosku humoru na zaver.zavisi aky problem ma tvoj manzel.ak je to nieco vazne tak vam urcite navrhnu IVF+ICSI.a ak je to este vaznejsie tak aj MESA alebo TESA.ja viem tie skratky ti nic nehovoria ale myslim ze na kazdej web stranke kazdeho jedneho CAR su napisane a vysvetlene postupu asistovanej reprodukcie.kazdopadne si v dobrych rukach ked nieco nie je jasne pytaj sa Vodicku..on aj rad nakresli. 🙂

dyba
10. aug 2010

ahoj callex 🙂
to by bola teda sranda, keby sa zadarilo 😵 tfuj tfuj držíme palce.
my sme dnes boli na kontrole, babula sa má dobre a ja posledné tri dni cítim jemné štuchance v brušku. som presvedčená, že je to ona. ja so už pribrala 5 kg. dosť. bruško sa mi páči 😵 , ale zároveň mi rastie ritka 😒 .
ybyta, ten norestiron nepoznám, ale asi je to fakt svinstvo, keď aj callex s ním mala problém 😠

mimina321
autor
10. aug 2010

ahoj kočeny 🙂 🤐
@callex no to je teda úroda,určite sa niečo chytí 😵 držím palec 🙂

@dyba gratulujem ku kopančekom 😉
ja som bola na ko,tentoraz nebol utz tak nevieme zatial čo sa v brušku schváva 🙂 konečne som v pondelok dostala tehuknížku,manžel sa už smial,že do pôrodu je ešte čas.......vybehlo mi brucho a sestrička do mňa hučala že som určite poriadne pribrala a nemám jesť,dokonca aj ovocie obmedziť 😒 😕 ked ma postavila na váhu tak zistila,že som zase schudla celkovo mám -5.5kg tak potom zostala ticho...... 😎
inak už po troške nakupujem drobčekovi
tak zlatíčka a netrpezlivo čakám na dalšiu tehulku 🤐


ť

mimina321
autor
10. aug 2010

@ybyta naozaj neviem ako pomôcť,skús behnúť k svojmu gyn.

dyba
10. aug 2010

jejko mimi, ty si ešte nič nepribrala? ako to robíš? čoskoro budú aj u vás kopančeky. najskôr to bolo len žblnkotanie a bublinkovanie, kopančeky až teraz.
ja už tiež chystám 🙂 mám objednané plienky, plienkové osušky a zatiaľ jednu larisu. vecičky mám skoro všetky od rodiny, ale zopár nových kúskov musím kúpiť na parádu 🙂

dyba
10. aug 2010

a tú tehu knižku ti dali dosť neskoro.

dyba
10. aug 2010

no a ešte som si objednala babyfon a monitor dychu / pre pokoj v duši/. začínam už riešiť aj kočík

irsina83
10. aug 2010

@mimina321 ahoj moja, ako sa vam dari??? dufam, ze vsetko ok. som rada ze si tehulka a zelam len to najjj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre