Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

dyba
22. feb 2010

mimi, v ten deň budem určite oddychovať. Na druhý deň mám ísť do roboty, či zostať doma? Ty si to ako spravila?
Ale vlastne ja ešte ani neviem, či iui bude 😕

mimina321
autor
22. feb 2010

dyba mne to vyšlo na víkend tak som leňošila a aj sa to chytilo,nič ťažké som nedvíhla ani nerobila.......
ja by som ostala doma... 😵

dyba
22. feb 2010

No veru, ak iui bude, jeden deň si poleňoším 😵

mimina321
autor
22. feb 2010

dyba a ja zase nebudem môcť nič robiť lebo budem držať palce koníkovkám 😀 😀 😀 😀 aj tebe aj gerdushe 😵

gerdusha
23. feb 2010

dyba a kedy ides?

nela00
23. feb 2010

ahojte babeny neviete nahodou kolko trva v car pn odpoved na mail?

mimina321
autor
23. feb 2010

ahoj bambulky 🙂
nela neviem....ja sa pýtam vždy priamo dr. 😉
gerdush nevešaj hlavu,včera som mrkla do môjho stim.protokolu a 12dc tiež nebol folík a nakoniec dorástol 😵

mima
23. feb 2010

ahojte, dlho som tu nebola, tak som to rychlo docitala... 🙂 vidime, ze niektore sa snazite o 106

nela, mne vzdy Vodicka odpovie najneskor v priebehu dna, ale skoro vzdy do hodiny, je fakt mily

pre vsetky ohladom poistovni v PN : 16.2.10 som si s Vodickom mailovala, prave na toto som sa ho pytala, tak mi povedal, ze sa usiluju uz dlhsie, je to vraj komplikovane, zatial jedine co maju tak je prislub od poistovni, ale nic blizsie, takze ohladom tejto veci asi zatial nic moc...

a inak, nie je tu ktosi tehu komu to vyslo VAR PN s IVF-ICSI ???

my sme sa rozhodli, ze este skusime 2.IVF, ale ze vraj musim pockat 3 mesiace, malo by to byt asi v maji... 😒

mimina321
autor
23. feb 2010

mima ahoj 🙂
vdaka za info 😵

drobeca
23. feb 2010

mne odpovedal na druhý deň. ale zasa nebolo to nič súrne

dyba
23. feb 2010

čaute. bola som na kontrole folíkov. krpci krpatí rastú pomaly. koncom týždňa ich doky pozrie znovu
a podľa toho rozhodne.
mimi, na koľký deň cyklu dorástol tvoj folík? každá to máme individuále, ale aspoň približne to chcem vedieť, či môžem ešte dúfať, že aspoň jeden krpec dorastie 🙂

dyba
23. feb 2010

ozaj , a stískaj naďalej 😀 . robota počká 😀

mimina321
autor
23. feb 2010

dyba až 23dc,ten cyklus sa im volako nechcelo
palce jasné že držím 😀 😵

dyba
23. feb 2010

to vážne? to ma ani nenapadlo, že to môže byť až tak neskoro. ty potom mávaš asi dlhší cyklus?
tak potom si mala iui až na 23 deň?
mm je už teraz nervózny. ale ho aj chápem. kvôli robote
ja som nervózna z neho, z krpcov a tak 😠

nela00
23. feb 2010

dakujem 😉 už odpovedali 🙂

mimina321
autor
23. feb 2010

nie cyklus mám 30-31 dní,vtedy sa vaječníky ulievali 😅 iui bolo až 23deň
dybuš svoje robia aj tie hormony 😝 ani nehovorím aká som bola po tom mmt,normálne som nechápala sama zo seba

gerdusha
23. feb 2010

dyba, tak sme potom na tom rovnako...ja idem zajtra navecer k svojmu obvodakovi na folikulometriu, tak som zvedava, ako rastu...kolko merali tvoji folikulaci?

ozaj...ahojte, aj som zabudla pozdravit...tak som dnes sustredena na potomstvo...

dyba
23. feb 2010

Fíha, gerdus, že aký obvoďák?! môj končí 12.30 a dasvidánia.
som 13. deň cyklu / tuším sme rovnako, že ? 😀 😀 😀 / a folík mal bez stimulky 13mm. Tak dohováram, prosím, vyhrážam sa mu, nech rastie 😠
včera som mu hovorila, že ,, rasti,, . Ani som nevedela vytvoriť rozkaz. spôsob od slova rásť. Možno mi nerozumie. chudáčik malinký

gerdusha
23. feb 2010

dybus, jo jo..sme rovnako.. 13 dc...len moje folikuly boli o kus mensie :((..maximalne 8 mm...takze ten tvoj je este "frajer"

gerdusha
24. feb 2010

ahojte, dnes sa nic nestalo? nikomu sa nechce pisat? ziadne novinky?

dyba
24. feb 2010

ahojte
ja som sa pred chvíľou zobudila. z roboty som prišla vycucnutá. som sa najedla a zaspala.
novinky žiadne, len ma stále divne bolí brucho a kríže, jak pred mrchou. síce mňa to bolieva často takto mrchovsky.
dúfam, že teraz je to z rastu folíkov a slizničky 🙂

dyba
24. feb 2010

gerdush. ty sa pochvál

gerdusha
24. feb 2010

ach jo, prave som prisla z folikulometrie od svojho obvodaka...skonstatoval sucho: ziaden dominantny folikul, zavolajte si do PN, nech vam povedia, co dalej...dovidenia...absolutne mi nic nemeral...tak to bolo vzdy...13.-14 dc vzdy skonstatoval, ze nemam dominantny folikul a od 15 dc bum duphaston, ktory uplne zabranil pripadnej ovulacii...preto som sa rozhodla pre piestany...

straaasne ma nastval...zajtra mam volat do PN..a ani neviem, co mam dokymu povedat...viete pan doktor, ten moj tulpas mi nic nezmeral, iba povedal, ze nic dominantne nemam...takze ani neviem, ci tie moje 8 mm krpate folikuly podrastli alebo nie...

aaaaach jo...a zajtra este k tomu k zubarovi!

dyba
24. feb 2010

to je chruňo. ja som si naopak myslela, že keď ideš k nemu takto navečer, že má záujem. To vážne nič nemeral?
to vie nasrať.
môj obvoďák nemá ani vaginálne sono, len cez brucho. čiže ten mi tiež nikdy moc nepomohol ale aspoň bol vždy ochotný, že ma poslal, kam som chcela. / no to je teda tiež liečba, že ja som si hovorila, čo chcem/

som rada, že bývam blízko PN a môžem si do caru vyslovene na pár minút odskočiť

No ja by som určite ešte raz išla za Vodičkom, nech to skontroluje. možno má ten ťulpas pravdu, ale pre pokoj v duši..
koľko je km?

keď som bola v blave, ja som chodila na folikulometriu tam / čiže 100 km kvôli zmeraniu folíkov/ . Ale aspoň som bola kľudná

gerdusha
24. feb 2010

je to myslim viac ako 100 km...do tej blavy si chodila aj napriklad kazdy druhy den? ja si neviem predstavit ist tolko km v pondelok stredu piatok...na dalsi mesiac znova...a potom mozno zase...pripadne na zakrok...na kontrolu...eeej, neviem neviem...

dyba
24. feb 2010

no bolo to max. 2x za týždeň. potom týždeň nič, potom zase napr. 2x a tak sa to striedalo. je pravda, že som tam chodila necelé 4 mesiace. to sa ešte dalo. po diaľnici sme tam boli za hodinu 10 min.

bolo to fakt náročné. zorganizovať čas, voľno v robote, kopa peňazí na benzín / a o kope peňazí v care ani nehovorím/ 🙂

tak daj zajtra vedieť, ako budete pokračovať

dyba
24. feb 2010

a ešte ma napadlo, že 14 dc tie folíky nemuseli dorásť.
ja idem na meranie tiež až koncom týždňa a mimina mala dobrý folík až 23 dc . Tak to treba s Vodičkom doriešiť

gerdusha
25. feb 2010

dobre rano,

pisala som dokymu do PN, uvidim, co navrhne. zverujem sa mu do ruk...🙂

mimina321
autor
25. feb 2010

ahoj kočandy 😵
jasné bol až 23dc a bolo z neho bábo,škoda že sa nezarylo na správne miesto 😔
gerdush,dyba ešte dorastú 😵
no ja vám poviem,že moja dr.nemá sono nijaké 😒 musím chodiť do nemocnice a teraz nieje ani tam-tak to je super situácia
len sa modlím aby bolo všetko ok 😔

dyba
25. feb 2010

Čaute
som doma z roboty. Konečne. Už sa teším na víkend 😵
No ja ešte stále verím, že folík dorastie. Pijem táký čaj, že Serafín sa volá. Je tam napísané, že podporuje činnosť vaječníkov a maternice. tak som zvedavá, či to zas nebol len dobrý reklamný ťah.
Inak ja sa zlievam ženskými čajmi už 5 rokov a houby z toho. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre