Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

leamax
1. mar 2010

a to odporucanie od mojho gyndosa potrebujem, ci nie?

maahuliena
1. mar 2010

lea odporucanie nepotrebujes.. staci cinknut a objednat sa 😉

gerdusha
1. mar 2010

maahuliena, ja stimulujem a kontrolu mam zajtra 😉

maahuliena
1. mar 2010

gerdus tak nech Ti dobre dopadne kontrola 😉

mimina321
autor
1. mar 2010

lea behla som do vane 😅 ale bambulky ti odpovedali 😵

leamax
1. mar 2010

dakujem dievcata, vazne nad tym uvazujem

nateraz dobru noc

mimina321
autor
2. mar 2010

ahoj kočky 🙂
dnes je zase tak pekne 🤐 tááák sa teším,už aby bolo len teplejšie

dyba
2. mar 2010

ahojte.vonku je fakt krásne.
ja som sa objednala do trenčína na mojžíšovej cviky a mobilizáciu kostrče. tak som zvedavá
mimi ty kedy začínaš stimulku?
gerdush, ako bolo?
Ostatné kočky vitajte. V PN je fakt dobre.

baby2
2. mar 2010

dievcata poradte, meskala vam mrcha ked ste od ovulky brali UTROS, ked ano kolko dni.........pleaseeeeeee....tehotensky test nic neukazuje a mrcha meska,som nervna jak stado konov 🙂

mimina321
autor
2. mar 2010

baby mne prišla s 2 dňovím meškaním
držím palec aby to meškanie bolo tehu 😵

dyba
2. mar 2010

mne po utroši meškala 5 dní

gerdusha
2. mar 2010

ahojte baby,

tak folikul si to rozmyslel a zacal rast...dnes mi pichli fostimon...fuj, hnusneeee...

co je podstatne je ale to, ze v piatok mam IUI...

baby2
2. mar 2010

gerdusha ,drzime v piatok palce

a deby neblazni ze 5 dni 😀 sak to je cela vecnost.........nikdy nesli dni tak pomaly

dyba
2. mar 2010

baby2. no musíš vydržať. nedá sanič robiť
ježiši gerdush. to je super. jak počítam, tak počítam, bude to na 23 DC ako mimi. strašne ti to prajem. Ale keby si vedela, ako ti závidím.... 😉

dyba
2. mar 2010

ale veď aj ja sa dočkám 😵

baby2
2. mar 2010

dyba,moje ovulky su po 18 dni ,ak su a to mam cyklus 24 dnovy !!! takze matematika pre nas car snazilky vobec neplati....zabera ti clostos_?

dyba
2. mar 2010

to vážne máš tak neskoro ovulku?!
ja som clostyl ešte nebrala. vôbec neviem či zaberá. ale verím, že zaberie. už sa nemôžem dočkať mrchy. 🙂
keď som bola po IVF, tak som mrchu odsúvala čo najdalej / psychicky 🙂 / . svi..a. prišla..

baby2
2. mar 2010

CLOSTIYL a to len 5 tabliet mi perfektne zabral - 3 nadherne vajicka cez 22mm..je to prvy liek kt.som uzila,som len na zaciatku car trate....1.iui, zajtra 30 den cyklu ale asi ta sv...a dojde uz sa citim neprirodzene dlho bez mrchy,testy nic asi je to tym utrosom.....drzim ti palce

dyba
2. mar 2010

ja budem brať dve tablety denne podľa toho, ako sa budem cítiť

leamax
2. mar 2010

ahojte dievcata 🙂
dakujem za privitanie.
takze dnes som nas rovno objednala do PN. ideme 15.3. len dufam, ze nebude vtedy mrcha 😀

dyba
2. mar 2010

lea, dobré rozhodnutie. nebudeš ľutovať 😉

leamax
2. mar 2010

dyba, dufam. ake vysetrenia robia na prvej konzultacii?

dyba
2. mar 2010

no butete tam cca 2 hodiny. Najskôr sa porozprávate. dokyno pozisťuje, čo už máte za sebou, aké máš problémy a podobne. mm urobia spermiogram, teba vyšetrí sonom a navrhne postup.

leamax
2. mar 2010

a ci ked budem mat mrchu? ja totiz dopredu nikdy neviem, kedy sa jej uraci 😠 tak ma asi preobjednaju na iny termin vysetrenia, ale ostatne - konzultaciu a spermiogram urobia, nie?

dyba
2. mar 2010

určite ostatné urobia. a tebe dajú potom ďalší termín. /teda aspoň si myslím/

leamax
2. mar 2010

no dufam. ale asi ano, ked sa rozhodnem nim chodit, tak snad ma nevyrazia, nie 😀

ozaj, ako je to tam s tymi poistovnami? uz maju zmluvy?

gerdusha
2. mar 2010

ahoj dybus, mam z toho aj trochu strach...je to moj prvy "zasah"...neviem, co od toho ocakavat...a hlavne si nechcem robit velke nadeje...

aha, nasla som clanok, snad vesti nieco dobre

http://nitra.sme.sk/c/5266300/archeologovia-nas...

baby2
2. mar 2010

😀 😀 😀

leamax
2. mar 2010

😉 😀

tina4931
2. mar 2010

gerdusha
chodím k Černákovi. Mna MUDr predtým tak zanedbal, že ma ten v SI dával do priadku skoro 2 roky a musím si zaklopať, fakt sa staral zodpovedne.
baby2
a ako je to cenovo v Piešťanoch? Sú tam veľké rozdiely oproti Bratislave? Keďže to je nové, predpokladám, že to bude aj veľmi drahé. A držím palce
A ak by som napr. nebola spokojná, dá sa navštíviť napr. druhé car? A potom pokračujú, či si robia všetko zase odznova. Ja sa v tom málo vyznám.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre