Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

dyba
13. apr 2010

ďakujem vám všetkým. 🙂
micka, veď za chvíľu budeš výsledok vedieť aj ty. dúfam, že pozitívny 🙂

ja som mala len jeden jediný folík a vyšlo to. 😀 ani spg sme na IUI zrovna nemali bohvieaký. Primerný až podpriemerný a vyšlo a bojovníci zabojovali. hoci je šanca pri IUI malá, ale je je je je / no ale treba mať za sebou kopu vyšetrení.
ja som bola asi na všetkých vyšetreniach, okrem logopéda 😀

po 5 rokoch je to ako zázrak znovu vidieť //

test máme na stole a stále sa naň pozeráme.
teším sa, ale zatiaľ potichu 🙂

konfi
13. apr 2010

gratuľujem dyba a budem Ti držať všetky palce aj päste 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mimina321
autor
14. apr 2010

ahoj 🙂
kočky moje dnes idem pre výsledky genetiky KONEčNE ich od OKTOBRA máme,som hrozne zvedaváááá 😕

dyba
14. apr 2010

konfi ďakujem
mimi, potom napíš, či si žena XX a muž XY 😀
No ale vážne, som fakt zvedavá

callex
14. apr 2010

Ahojte babule..
dlhsie som tu nebola a tak vitam nove tvare a Dyba..gratulujem. celkom ma ta sprava potesila vzhladom na to ze zajtra idem na IUI. bude moje prve a dufam aj posledne.
inak len taka pikoska:v pondelok som dorazila na kontrolu do PN a sestricka na mna kyva prstom a ukazuje do diara ze ona ma ma az na utorok.ups. tvarila sa ako nedobytna bohyna a ani moje ospravedlnenie ju neoblomilo.ale doky ma zobral..ved islo len o 5minut. neviem ci mi z toho clostylbegytu nevynechava pamet lebo to nie je prva vec na ktoru som pominule dni zabudla.
idete este niektora na IUI v blizkej dobe?

callex
14. apr 2010

A aby som nevysla z cviku pri tom zabudani zabudla som sa opytat Gerduschky ked pridu do PN busom ako sa dostanu do Car? idete nejakou MHD? pozerala som na mapu a autobusova stanica je niekolko km od Car...to kebyze mam prejst peso tak musim vyrazit o hodinu skor a prisla by som im tam mokra ako mys. 🙂

gerdusha
14. apr 2010

ahoj callexka, pesi, moja, pesiiii...kazdy krat...tam aj naspat...🙂

drzim palce

micka1980
14. apr 2010

mimi ako dopadli testy ? ja ešte len čakám na výsledky, ale budú až v máji ☹
dyba mne tiež z troch folikov praskol iba jeden a spermíky máme super tak hádam budú tvoje slová vyslišané 🙂
Babulky všetkým ktorých čaká momentálne IUI alebo nejaké vyšetrenie, prípadne výsledky veľmi držím palce 🙂 a ozvi sa ako pokračujete ....

dobrú noc

mimina321
autor
15. apr 2010

ták mám výsledky ja som žena a mm je muž 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mutácie chvalabohu žiadne 😵
folík prasknutý len jeden 😒 ale aj jeden niekedy stačí 😎
callex dnes sme boli v car aj my,asi som ťa videla 😉 držím palce 😵
aj vám ostatným samozrejme 😵

maahuliena
15. apr 2010

ahojte kočky.... mimi... veru stačí aj jeden folik.... 🙂 😵 počet nerozhoduje o úspechu.. bud to bude a oplodnia sa všetky.. alebo ani jeden..

😉 calex.. ja tiež chodím popešo, len ked je mm doma, ideme autom 😉 dá sa to.. ked je pekne.. za 30min zo stanice v CAr-e 😉 bez upachtenia

😀 😉

callex
16. apr 2010

ahojte. tak na pravej zlej strane mi dozreli 3folikuly a na dobre j jeden...ked ma doky pozeral este nebol prasknuty. tak dufam ze tych 30mil spermii..nazvala som ich torpedoborci bude jeden uspesny.
inak vcera tam bolo tolko ludi ze som bola v soku.vzdy ked tam prideme tak nik iny necaka..a vcera no pomaly nebolo kde sadnut. prisli sme na 10tu a odchadzali o 13,30.uff.
mimina321...nesedela si nahodou vedla mna? 🙂

mimina321
autor
16. apr 2010

callex oproti 😵
aj ja som pozerala kolko ludí normálne som bola paf 😕
tak nech folík pekne praskne a zavrta sa 😉

micka1980
17. apr 2010

ahojte babulky.....
mne sa nič nezavrtlao ☹
prišla mrcha mrchovitá ...... 😢 😢 😢

dyba
17. apr 2010

micka, to je škoda ☹
tak vám držím všetkým palce
ja idem bud. týždeň na kontrolu, či je všetko tak, ako má

mimina321
autor
18. apr 2010

ahoj 🙂
micka ☹ snád nabudúce
dybuš tak aby všetko bolo ok 😵

micka1980
18. apr 2010

ahojte ...
dyba držím palce aby bolo všetko Ok
mimina čaká ma IVF ale ece pred tým výsledky genetiky ....
Tak hádam budeme mať šťastie 🙂

gerdusha
18. apr 2010

ahojte babule,

tak ma dyba navnadila, koncim s dietou, idem na dietA...🙂

dyba
20. apr 2010

ahojte kočky. zatiaľ je všetko, ako má byť. 🙂 bud. týždeň idem na kontrolu, či už bude vidno srdiečko.
potom vám pošlem tehu vírusíky a napíšem si do pasu tt.

micka, ostatné babule, držte sa
gerdush, teším sa, že som ťa navnadila. šup, šup do Piešťan a rýchlo znovu stimulovať

dyba
20. apr 2010

Inak , ja som pri kontrole bola nervózna ako pes. Musela som vyzerať ako idiot. bola som schopná povedať asi dve súvislé vety.
teda je to záber na psychiku.
chcela som sa dokyna ešte opýtať, či môžem aspoň jednu slabšiu kávu za deň a nejaké šumivé magnézium na uvoľnenie.
Čo poviete?
Ja som si v ordinácii nevedela na nič spomenúť. až potom vonku. 🙂

leamax
20. apr 2010

ahojte 🙂
som tu zas dlhsie nebola 😀 ale co to nevidim? dybaaaaaaa, zo srdiecka gratulujem a silno drzim paste 😵 😵 😵

ja som dnes volala do PN a stery na chlamydie mam negativneee - tak sa vytesujem cely 😵 ani to, ze som dnes dostala mrchu ma nerozhodilo 😀 😀 😀

a co ostatne? ako sa mate?

baby2
20. apr 2010

DYBUS nie si chora ale tehotna 😀 , mozes secko s mierou a preferovanim ze zdrave , ale to ty secko vies..........zi ako pred tym len si tu radost castejsie uvedomuj, nevies kedy pride opat 😉 prijemne cakanie

dyba
20. apr 2010

babule, ďakujem. Tiež si myslím, že jedna slabá káva denne nemôže uškodiť 🙂 A to magnézium si pôjdem zajtra veru kúpiť 😵
držte sa

callex
21. apr 2010

ahojte babule..
dyba parada.gratulujem. ked som bola na IUI..hovorila som dokymu ze som citala na fore ze maju tehulku-myslela som tym teba. a doky mi povedal ze ich maju viac..nesplnaju zatial chcene percenta ale nejake uspechy maju.
aj si citila nejake priznaky? lebo ja necitim nic. ☹ i ked je pravda ze ak by sa to podarilo tak sa embryjko len zahniezduje a robi si polohu.

dyba
21. apr 2010

no ja som začala trošičku veriť asi na šiesty deň , keď ma začali bolieť prsia a neprestali až do termínu, kedy som mala dostať MS. ale mrchovsky som sa cítila celý týždeň pred termínom MS. bolelo ma brucho aj kríže. tak som nevedela na čom som.
Ale mnohé baby písali, že nevedia rozoznať mrchovské a tehotenské príznaky. každá to má iné 🙂

gerdusha
21. apr 2010

babule ahojte...

mate nejake spravy o tom, ci uz maju zmluvu aj s VsZP?

mimina321
autor
21. apr 2010

ahoj 🙂
gerdush neviem ako sú so zmluvami 😕 ale snád sa to podarí
calex ešte je skoro 😵ale držím všetky palce 😵

callex
22. apr 2010

ahojte babule...
ja zatial bez specifickych priznakov. inak uvazujem o tom soft IVF co si o tom myslite?

emulienka99
22. apr 2010

Ahojte babenky, nemá gonal na ďalšie IVF. Neviete pomôcť?

gerdusha
24. apr 2010

ahojte babule,
nejako to tu viazne, asi nas vsetkych jarne slniecko vyhnalo von...co je len a len dobre...

ja som vcera zacala s clostylom...takze idem do druheho iui...

dyba ma nakopla... 🙂

mimochodom, ako sa citi nasa buduca mamina? a ako sa maju nase buduce tehulky?

dyba
24. apr 2010

ahojte kočky.
callex, príznaky ešte vôbec nemusíš mať. niektoré kočky nemajú absolútne žiadne. ešte musíš vydržať.

mimi, ty už budeš čoskoro testovať, že? 🙂

gerdush, super. už sa teším na ďalšiu tehulu, aby sme si vymieňali pocity. Ja nakúkam do tém pre tehuľky a zberám info.
Tak sa trošku posťažujem: Od stredy do piatku som mala v kuse migrénu. bola som len v posteli, tak mi bolo na houby.
včera poobede migréna prešla a dnes od rána ma zas otras bolí podbruško a kríže ako na MS.
V téme pre tehule písali baby, že to býva a že sa rozťahuje maternica. tak sa snažím tomu veriť. / no po mojich dvoch missed ...../

stále si vsugerovávam, že je všetko v poriadku, veď čo iné mi zostáva 🙂

a ešte baby písali, že na tieto bolesti je dobré Magne B6.

ja už beriem femibion 800, tak neviem, či to môžem skombinovať. na kontrolu idem až koncom týždňa.
ale všetko vydržím 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre