Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

mimina321
autor
9. jún 2010

ahoj kočky 🙂
dnes tu ešte nikto nebol?

callex
9. jún 2010

ahojte bambulky...ybyta dakujem za zelanie...si mooooc zlata.
micka1980 tak hadam tie vysledky budu ok a mozte sa posunut opet dalej.

fuj ale mame dnes teplo.nelubim take tepla. ☹

mimina321
autor
9. jún 2010

@callex ja sa zase vytešujem z toho dažda som už bola na nervy 😝

ybyta
9. jún 2010

ahoj calex anoja nelubim taketo pažaky 😝 😝 😝 😝 😝 však sa ide človek fujtabl uvariť! nepoviem pri mori 😎 toje ina pohadka dnes som hotova od8.30 som sa nezastavila do 19.00 mam kadernictvo a po operacii som bola 1. krat anejedla som anezastavila som sa 😝 😝 😝 😝 😝 som kaput 😝 😝 🙄

ybyta
9. jún 2010

micka podľa mňa skuša pani dok. ktora ako kolko znese vytačania 😠 calexka no čo?moja robila si tstiček aj teraz???????????? 😕

dyba
10. jún 2010

ahojte kočky. chcem sa s vami trošku podeliť o radosť. Boli sme na prvom genetickom screennigu a výsledky vyšli v poriadku 🙂 🙂 🙂
bábätko sa má dobre, dosť od minulého týždňa podrástlo. Ten ultrazvuk bol úžasný. Úplne jasne bolo bábo vidieť, hlavička , ručičky, nožičky..... ako sa otáča, hýbe.... V blogu mám aj foto, ale to sa nedá ani porovnať, ako to bolo vidieť v skutočnosti 🙂

ako čítam, že máte problémy domôcť sa výsledkov, otras. my sme dávno boli na genetike v Blave a v podstate sme s tým nemali žiadne starosti. Ale to bolo ešte pred piatimi rokmi. asi zostáva len čakať 🙂. Veď stále na niečo čakáme 🙂

callex
10. jún 2010

ahojte bambulky...
dyba malinke je kraaasne a tesime sa ze je v poriadku. len nech to tak ide dalej.si take nasa nadej ze predsa sa to da.

testik som nerobila..lebo vcera ma bolelo brucho akokeby som to uz mala dostat.a tak som to nechala tak.ked nepride do soboty mrcha tak testnem.

inak bambulky neviem neviem co bude s piestanmi. zoberte si ze tu vam poistovna zakrok nepreplati a ked pojdete do ciech tak vam preplatia vysku co to stoji na sk. sila vsak? ak sa poistovne neumudria tak to piestany mozu hadam aj zabalit.alebo v septembri bude masivny presun do union poistovne 🙂

ja vaham ci ist na druhy cyklus IVF bez odstranenia toho praveho vajickovodu alebo ist na tu laparku. tlaci ma ta vypoved. ked na laparku tak pred ukoncenim pracovneho vztahu..to je v auguste.ked na IVF tak teraz aby som do konca augusta bola tehu..ale samozrejme ze to nemusi vyjst. joj to je ale situacia.navyse som vahava vaha takze si to viete predstavit.

micka1980
10. jún 2010

ahojte babuľky, ja mám veľmi rada teplo priam horko, jasné pri mori je to iné 🙂 ako doma 🙂 ale je to vždy lepšie ako tie otrasné ďažde ☹ fuuuj
Dnes očakávam výsledky v schránke tak som veľmo zvedavá.
Hádam Piešťany zotrvajú a poistovňe sa umúdria k lepšiemu 🙂 musíme veriť ......

dyba ...som veľmi rada, že ste OK. Krásne bábo držím palce veď si naším vzorom 🙂

kacarina
10. jún 2010

hello, som sem nakukla po nejakej dobe zase 🙂

callex, sprav si tabulku, spis + a - pre obe moznosti a mozno pomoze pri rozhodovani, ked to uvidis takto "v kocke" 😉

micka, drzim palce, aby vysledky prisli, nestaci ze musime stale na nieco cakat, este ti k tomu aj takato ochotacka doktorka pridava dalsie cakanie, zasluzila by kopanec do sedacieho svalu 😠

dyba, krpcek je krasny 🙂

mimina321
autor
10. jún 2010

ahoj kočky 🙂
idem vám ukázať moju malú bublinku

mimina321
autor
10. jún 2010
dyba
10. jún 2010

mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Obrovská gratulácia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a čo mi niečo ušlo? Boli ste na IUI? Veď si písala, že si dávate pauzu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
vám sa to podarilo prirodzene?
Jooooooooooooooooooj, ako sa teším

mimina321
autor
10. jún 2010

dybuš aj nás to moc prekvapilo,vôbec sme nerátali bola som úplne zmierená s ivf 😎

mimina321
autor
10. jún 2010

je to po iui 😵

dyba
10. jún 2010

ty to je paráda, neuveriteľné, takže príroda sa pochlapila
nemôžem tomu uveriť, krásne. sa teším ako 😀 😀 😀

dyba
10. jún 2010

aha. aj tak super 🙂

mimina321
autor
10. jún 2010

dneska som bola taká vyklepaná na ko že som spočítala čipky torecanu s čipkami proti horúčke 😅 😅 😅 ale neva ked bude treba obvodák predpíše dnes ma dali do jeho starotlivosti...bude mi za nimi smutno

callex
10. jún 2010

HEEEJ mimina321 no parada.ale musim sa priznat ja som ta tiez chapala ze ides na IVF.. a ze si davate pauzu a tak.ani neviem ze si bola na IUI. co som prespala dobu?
ale kazdopadne sa tesim...a mooooc gratulujem.si sa nam nepriznala ze mas taketo nejake podozrenie.

mimina321
autor
10. jún 2010

calex ešte to nebolo isté a po predchádzajúcich skúsenostiach som sa bála
ale dnes to máme odfotené,aj srdiečko už bilo
dakujem 🤐

dyba
10. jún 2010

mimi, ty si dávaš torecan? aby ti nebolo zle?

mimina321
autor
10. jún 2010

ano dybuš,tentoraz mi býva poriadne blbo

callex
10. jún 2010

mimina321...no ale vydrzala si byt pekne dlho ticho...🙂..tak nech len chrustiku bije srdiecko pekne dalej..a o par mesiacov sa tesime na prvu foto.teraz spolu s dybo budete nase svetielka nadeje.

inak na tu nevolnost som niekde citala ze je dobry zazvorovy caj.uff ale to ti nezavidim v tychto horucavach mat nevolnosti..mne je uz len z nich samotnych zle.

kacarina
10. jún 2010

mimi ty tajnostkarka 😕 😀 😀 krasne foto 😉

ybyta
10. jún 2010

som hotova 😝 😝 😝 mimi gratukujeeeeeeeeeeeeeeem si ti liška 😉 ale plne chapem nechcela si do predu to unahliť však?ja vam poviem už sme odhodlany ale je to sila povedali mi v Care že do 2500eur nas to vynde 😔 😝 supriš že, čo mam robyť ked to tu je pod nosom

ybyta
10. jún 2010

aj som zblbla spravne gratulujem
🙂 dybuš to je taka prenadherna nadhera 😵 😵 😵

mimina321
autor
10. jún 2010

inak kočky zostal mi gonal pokial budete niektorá teraz stimulovať darujem.....viac ip
dakujem kočky 🤐 ybyt presne ako píšeš nechcela som sa unáhliť 😵

gerdusha
10. jún 2010

mimina, neskutocna gratulaacia!!!!!!! strasne sa tesim a zelam ti to! a zelam vela stastia a zdravia!

uprimne!

mimina321
autor
10. jún 2010

@gerdusha 🤐

ybyta
10. jún 2010

dnes mam fakt den blbec hlava ma pobolieva nepali mito absolutne alee toto ma faakt dojalo 😢 😢 😢 😢 😢 😢 nech 😕 sa vam moc dari

ybyta
10. jún 2010

ako maminkam a ich mrňusom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre