Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

konfi
3. feb 2010

nepomýlila gerdusha len som to zle napísala ale všetky túžime byť tehotné a ja som len hľadala pomoc tak prepáčte,že som otravovala

gerdusha
3. feb 2010

konfi, neotravujes, to ti nikto nenapisal...

pises, ze vidis, ze sme skoro vsetky v pozehnanom stave...no a zatial tu nie je ani jedna v pozehnanom stave, tak som si myslela, ze si si asi pomylila diskusiu. a myslim, ze ani tvoj problem sa netyka CAR Piestany, ze tvoja otazka patri asi naozaj inam.

tak sa hned neurazaj... 😉

konfi
3. feb 2010

neurážam len mnoho báb je po IVF a KET alebo ICSI a myslela som,že možno niektorá mala podobný problém a len som sa pýtala ved na to toto forum vzniklo ved si tu navzájom pomáhame ako môžeme nemyslíš? 😉

aknomis
3. feb 2010

babulky, ahojte. len tak som to tu preletela, ale myslím, že som nezbadala z CAR-u Pieštany žiadnu tehulku. nás asi tiež čaká niečo podobné, uvidíme v pondelok ideme na spermogram a uvidíme podla výsledkov čo nám povedia. čítala som sice, že ste všetky spokojné, ale výsledky sú ako tak letmo vidím neni žiadne.. je tak?

mima
4. feb 2010

tak tak ...

gerdusha
4. feb 2010

ahojte baby,
ja si pamatam, ze ked sme raz v PN cakali v cakarni, tak tam prisla asi na kontrolu aj nejaka tehulka...tak snad to nebude take pesimisticke s ich vysledkami.

TREBA VERIT....ved nic ine nam nezostava...

...a zda sa, ze este aj setrit...alebo zmenit "lokal"...ach jo...

mima
4. feb 2010

no mohlo by byt tych tehu z CAR v PN viac, nie ? 😒

ak ste tehu za pomoci PN ozvite sa tehulky...pls 😉

dyba
4. feb 2010

Ahojte babule. mima, gerdusha.....a ostatné
ja mám za sebou car v blave a musím povedať, že taký brutál už nechcem zažiť. Možno to bolo lekárom, ale keď si píše pred meno doc., myslela som, že som v dobrých rukách. Opak bol pravdou. od začiatku to nemalo ani hlavu, ani pätu. Očakávala som najprv liečbu neplodnosti, vyšetrenia a potom IVF. V blave nám povedal, citujem:
"Ja neviem, prečo nie ste tehotná" a šup 50 000 Sk a IVF, podotýkam, cez poisťovňu.
V piešťanoch ma najprv vyšetruje, sleduje cykly, nasadil liečbu a až potom sa uvidí ako ďalej a to ešte nepýtal ani euro, okrem vstupného pohovoru.
To že ešte nie sme tehu je normál, veď ešte len začínajú a vyšetrenia trvajú minimálne pol roka. Buďme trpezlivé.
Ja cítim, že som v správnych rukách. Konečne. Ešte nikto nikdy pre mňa neurobil toľko, ako doky v PN. Všade som musela prosiť a žobrať o vyšetrenia.
Tak verím, dúfam, čakám....a liečim sa.
Takže, hlavu hore, a bojujme 🙂 🙂 🙂

gerdusha
4. feb 2010

dyba, to vsetko si uvedomujem...

k tomu, ze si nepytal ani euro...pises, ze ti nasadil liecbu...kolko si platila v lekarni? len doplatok alebo plnu sumu?

je uplne jasne, ze ich pristup sa asi neda porovnat s inymi, o tom tu nikto ani raz nezapochyboval...ale proste aj moja penazenka ma dno

tiez verim, dufam a CAKAM...myslim na buducnost...prave ze MYSLIM na tu buducnost...

dyba
4. feb 2010

veď to ☹ , že všetko je to o prachoch. Či tam, či inde...bože. My sme finančne na tom tiež úboho, ale šetríme.
Žiadne dovolenky, pekné oblečenie, z ruky do huby a ideš 😀
Liečba: prednizon, bezlepková diéta, HSK a potom sa uvidí.
No a tak. v robote som nervózna ako pes, doma tiež, ani sexovať sa mi nechce, taká som už z toho unavená.
Ešte že môj muž je taký trpezlivý 🙂

mimina321
autor
4. feb 2010

dyba,gerdush aj u nás sa šetrí o 106,čo mi aj iné ostáva.ked sa teda k tomu bábu chcem dopracovať.....
doteraz sme splácali byt-teraz šetríme na ivf o dovolenke môžem snívať 😔

dyba
4. feb 2010

ozaj gerdush, lieky treba zháňať aj v téme mám/nemám lieky. Tam ponúkajú baby lieky, čo im zostali, za primerané ceny. mám s tým skúsenosť a dobrú

mimina321
autor
4. feb 2010

dyba to je suma 😲 😲 😲 v piešťanoch doložíš desinu a ideš ako samoplatca aspoň tak mi povedal dr.
no ale ja by som chcela pre zýšenie šance icsi a predlženú kultiváciu

dyba
4. feb 2010

desinu myslíš 10 000,- SK? to vážne?

dyba
4. feb 2010

Tým som myslela, že iba?

mimina321
autor
4. feb 2010

fakt ja som sa teraz v januári dr pýtala kolko by nás to stálo ako samopaltcov povedal,že 2000e a plus icsi a tá pred.kult.

mimina321
autor
4. feb 2010

cez pisť je to polka pravda záleží čím stimuluješ

mimina321
autor
4. feb 2010

dyba inak v jednej téme písala jedna kočka,že boli v brne ako samoplatcovia a platili 35000kč 😲 😲 😲
ja neviem prečo je to u nás o tolko drahšie a halvne ked píšeš,že si doplácala 50000 ved za to by si mala v čechách koplet aj s inj

gerdusha
4. feb 2010

pockat baby, pockat...ved 2000 € je 60 000 sk, nie? aku desinu este prilozit? nechapem...stracam sa

dyba
4. feb 2010

No aby som bola presná, my sme si dali urobiť aj predimplantačnú genetiku, doky na tom trval,že inak to nemá význam. tak sme poslúchli a bolo to na prd.
Ja som tvoj príspevok zle pochopila. Tá kompletná suma je riadna ako samoplatca. nezabudni ešte na lieky. tie sú tiež riadne drahé .
V Brne robia tzv. soft stimuláciu. Stojí len 10 000 českých + lieky. veľa Sloveniek tam chodí. musíme sa opýtať dokyho v PN, či také nerobí. Je to oveľa lacnejšie.v téme Slovenky v Reprofite je tam o tom viac

mimina321
autor
4. feb 2010

dyba tak sme sa nepochopili 😅
no ja som o brne už čítala a aj by som soft skúsila
nemôžem najsť ten príspevok,chcela som to sem okopírovať

gerdusha
4. feb 2010

no tak ked ste sa vy dve nepochopili, tak to so mnou nie je az take zle...🙂))

mimina321
autor
4. feb 2010

gerdush 😵
nevedala som že dyba platila pig,myslela som že to bol,,normálny,, doplatok tých 50000

dyba
4. feb 2010

gerdush, ale sme ťa s mimi zmiatli, čo? 😅
Vysvetlím tú moju sumu: v iscare sme mali ivf zadarmo, 100 eur lieky doplatok, 200 eur laparka- ktorú mi mohli spraviť v nemocke zadara, ale to som nevedela, 250 eur za to , že ťa akože sledujú, potom ešte niečo, už si nepamätám a ostatné PiGD, ktoré nám bolo vlastne nepriamo nanútené.
Inak IUI určite podstúpime v PN, to sa platí vo všetkých car.
Ďalej nechcem malovať čerta na stenu, ale IVF v PN ako samoplatca ...neviem / je to veľa. Predsa to Brno je lacnejšie.oveľa/
Ja mám niekedy taký haluškový nápad, že napíšem do poisťovní 😎

gerdusha
4. feb 2010

dyba, napis, napis!! ja s miminou sa podpiseme!

dyba
4. feb 2010

😎 😎 😎

mimina321
autor
4. feb 2010

dyba 😵 som za 😵
čo som sa ja už naviedla nekonečných monologov,aké je to nespravodlivé............alkoholikom a narkomanom liečbu platia............. 😖

mima
5. feb 2010

aj ja pridam podpis za poistovne 😀 😀

konfi
5. feb 2010

aj ja 😉 😉 😉

mimina321
autor
5. feb 2010

čavte bambulky 🙂
verí,že by sme tých podpisov vyzbierali až až len tu na koni je nás poriadna kopa.....
dnes som bola na kontrole,ledva sme prešli domov,hrozné cesty-zapadnuté kamiony a autá 😝 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre