Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

gerdusha
13. feb 2010

o mano...a preplacala ti to poistovna?

dyba
13. feb 2010

ja som mala v Blave normálne IVF, ktoré nedopadlo dobre ☹ , čiže lieky preplácala poisťovňa. Doplácala som iba asi 100 euri. Za všetky injekcie. mala som ich plnú igelitku. keď som to zbadala, prešiel ma smrtelný pot

mimina321
autor
13. feb 2010

ja som mala merional a fostimon no a 4inj.mi teda zdaleka nestačili,no ale ja som váhovo hroch 😀 😀 😀

mimina321
autor
14. feb 2010

kočky pekného valentína 😵

gerdusha
14. feb 2010

aspon ty si si spomenula, ked sa mm na to vykaslal.....aaach jaj..to zas bude den...aj tebe, mimina pekneho valentina

dyba
14. feb 2010

čaute. my s mm valentína vôbec nejako nevnímame. tento sviatok v nás vôbec nevyvoláva nejaké zvýšené emócie. my sa lúbime silno každý deň 😀 😅 😀

mimina321
autor
14. feb 2010

dnes sme sa s mm dohodli,že skúsime ešte iui,ked sa nezadarí pôjdeme do ivf-je rozhodnuté
dyba u nás sa z valentína tiež nerobí veda,ale čokoládku si dáme 😵

dyba
14. feb 2010

my tiež skúsime IUI 2-3x a potom IVF. nič iné nezostáva. teda zostáva, skúšať. no len sa bojím, aby som nebola
čoskoro v prechode 😀
lenže v ktorom centre IVF? no jasne, že PN by bolo najlepšie. ale čo poisťovne? celé to platiť? do prd..e
Baby, čím bližšie je to moje IUI, chytám paniku. Nie pred zákrokom, ale potom - výsledok.
Mne keď oznámili po IVF, že nie som tehu, mala som takú depku, že som mesiac nebola v robote 😔

mimina321
autor
14. feb 2010

dyba no je to psych.náročné 😔 s tým asi nič nenarobíme
no iui určite v piešťanoch.....a ivf -velmi by som si želala,aby mali zmluvy s poisť.kým sa k ivf dostaneme
pre iui je skôr manžel ja už moc neverím,že sa to podarí znova,skôr už vkladám nádej do ivf....

gerdusha
14. feb 2010

dybs, zabudla som, ty si mala ake davky injekcii pre iui?

mimina321
autor
14. feb 2010

gerdush ja som mala najskôr 1 za dva dni,potom každý deň 1,a potom 2 za deň 😝

gerdusha
14. feb 2010

a iui az ten 3.krat?

dyba
14. feb 2010

ja som IUI ešte nemala, iba IVF. ten postup v Blave bol taký chaos. neviem, prečo mi najskôr nenavrhli IUI.
mimi, takže koľko merionalov si vypichala ? 😀 , aby som pomali začala zháňať. Hoci mi s dokynom ešte nie sme
dohodnutí.

mimina321
autor
14. feb 2010

dyba tak ako som napísala a iui sa podarilo hned 1krát
budem držať palce,aby to aj u teba vyšlo hned 😵 len so šťasnejším koncom ako u mňa 😔

dyba
15. feb 2010

mimi, to viem, že prvé IUI sa podarilo,ale nedopadlo 😔
ja som chcela vedieť, že koľko injekcií si pred iui ,, napichala,,. Dohromady napr. 7,8 alebo viac?

dyba
15. feb 2010

No lebo niekto pichá 9 dní, niekto 11 a tak, podľa folíkov

mimina321
autor
15. feb 2010

dyba bolo ich 18 😲 😲 😲 nejako som dobre nereagovala 😝
zvláštne je že pri clostíku som brala 2x1-5 dní a mala som 4 😲ale to u obvod.gyn.

mimina321
autor
15. feb 2010

4 folíky som zabudla napísať 😅

dyba
15. feb 2010

no 18 je teda dosť. to som nečakala. 😨

gerdusha
15. feb 2010

tak, dnes som mala 2. injekciu...a dnes to aj zabolelo...

mimina321
autor
15. feb 2010

no tak som to spočítala na stimul.protokole
gerdush drž sa 😉

dyba
16. feb 2010

dobré ráno. chystám sa do roboty. jéééé 😕

callex
16. feb 2010

aj ja

dyba
16. feb 2010

čaute. ešte som len prišla domov a už som na koňovi a vypisujem. môj mm mi povedal, že som závislák.
Má pravdu? 😀 😀 😀

mimina321
autor
16. feb 2010

ahoj 🙂
dyba to hovorí aj mm,ktovie prečo? 😀 😀 😀

sammira
17. feb 2010

ahoj babeny,no tak vcera sne boli s mm na konzultacke v car pn.asi nemusim rozpisovat,ze maxi. spokojnost 🙂 horsie je to aku nam stanovili diagnozu.a dufam,ze sa nam casom ivf podari...babule ktora ste bola v nitre na genetike?prosim napiste kde sa to priblizne nachadza a ako to prebiehalo,atd.musim sa tam objednat,tak zatial..a prajem vam vsetkym pekny dnik 🙂

mimina321
autor
17. feb 2010

sammira ja som bola 🙄 trvá to velmi dlho 🙄 a museli sme ísť znova,lebo sa nám to nedalo vyhodnotiť/podla mňa sa krv stratila/
je to v nemocnici na konci nit.pri pivovare
musíš sa tam objednať a daj pozor na presnosť dr.je na to velmi háklivá

mimina321
autor
17. feb 2010

a k piebehu-opýta sa ťa aké máte v rodine dedičné ochorenia,anomálie a tak-zoberú ti trochu krvy a je po vyšetrení
to isté u partnera

sammira
17. feb 2010

dakujem ti mimina,volala som tam a objednala nas na 2.3 na 8:OO.fuha ta nemocnica je na konci nitry pri pivovare??haha ja som v nitre este nebola a tak budem mat exkurziu.a mozes mi prosim ta este napisat na akom poschodi?a vysledky ti prisli domov,alebo do centra?

drobeca
17. feb 2010

nie, nie je na konci NR, je to blízo križovatky ako je starý Prior - či Tesco

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre