Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

leamax
2. mar 2010

no to by aj mna zaujimalo. no verim, ze budem spokojna.
mne povedali, ze za vstupne vysetrenia a konzultaciu budem platit 15€. len som sa este nedopatrala, ci maju zmluvy aj s poistovnami, alebo nie.

henika40
2. mar 2010

zial este nemaju.. vyhliadky su, ale nemaju ich podlozene terminmi, je to vraj komplikovane..

leamax
2. mar 2010

a kolko sa tam tak bezne plati za vysetrenie? za folikulosku trebars?

henika40
2. mar 2010

nist, iba za IVI, injekcie.. za lieky platis plnu sumu v lekarni, ako samoplatca, asi tak..

henika40
2. mar 2010

teda aj IVF, ked si to s mm zaplatite ako samoplatci..

leamax
2. mar 2010

aha, takze za vysetrenia sa neplati? len za lieky a za umele. tak to neni take hrozne 🙂
na jednej strane je to asi aj lepsie, ze nemaju zmluvy este - nie su limitovani a mozu ti urobit akekolvek vysetrenie...

sammira
2. mar 2010

ahojte babule,dnes sme boli s mm na genetike v nitre.vysledky do 6-7tyzdnov.som zvedava.. mimina velka vdaka.trafili sme tam na prvy krat drzala som sa presne podla tvojho opisu 🙂 gerdush budem na teba v piatok veeelmi mysliet a drzat palce...

henika40
2. mar 2010

na vysetrenia ako krvne, geneticke, kultivacie.. z centra dostanes iba ziadanku, s ktorou mas obiehat lekarov - obvodaka, gyndosa.. aby ti ich urobili, neviem, ako ktori lekari.. ale niektorym sa veru moc nechce.. vadi im, ze centrum nie je zazmluvnene a nemaju na koho preuctovat naklady, ale hovorim, mozno ti tvoji nebudu mat s tym ziaden problem..
folikulometria je dobra, vela sa o sebe dozvies.. a sance su zvysene, ale sme aj taki, co to nezaberie a musime ist na IVF, je to nakladne a ked ma par narok na 3 IVF hradene poistovnou.. preco to nevyuzit..

leamax
2. mar 2010

jasne, skusit treba vsetko.
no som zvedava, co nam tam povedia. uz nech je 15.3. 😉

henika40
2. mar 2010

budes spokojna, uvidis 🙂

leamax
2. mar 2010

dufam, ze nam uz pomozu k mimku. potom vam napisem svoje dojmy 😉

mimina321
autor
2. mar 2010

gerdush v piatok na teba myslím a držím palce 🤐 😵
sammira nieje zač 😉
lea,ja som mala utz aj cez ms,mala som z toho divný pocit ale potrebovali mi pozrieť cystu-nedalo sa nič robiť

mimina321
autor
2. mar 2010

lea určite budeš 😵

mimina321
autor
2. mar 2010

spokojná
to som zabudla dopísať 😅

gerdusha
2. mar 2010

😉 dakujem...asi sa ta, mimus, budem viackrat pytat, ci to naozaj naozaj nebolelo

leamax
2. mar 2010

mimi, to fakt? to teda nemuselo byt zrovna prijemne, ze 😖 ako - keby som bola uz v ten den nejaky 4-5DC, tak by mi to uz ani nevadilo, to uz vlastne len spinim 😉 no ved ak by na tom taaaaaaaaaak strasne trvali, tak zavriem oci a ukazem sa im 😉 😀

mimina321
autor
2. mar 2010

gerdush ubezpečujem ťa že nie,bolo mi to len nepríjemné 😉 neboj moja aj ja som mala bobky 😅 a poriadne dovolili tam so mnou ísť aj mm tak som bola rada bolo to v pohode,neboj
potom som mala taký pocit ako pred ms

mimina321
autor
2. mar 2010

lea no bola som červená ako paprika 😀 😀 😀ale inak úpne klasický utz,len sonda ostala ako z hororu 😀 😀 😀

leamax
2. mar 2010

😀 😀 😀 no ved ked si koledovali o taku hororovu sondu, tak nech ju maju, nie 😀 😀 😀 ved oni tam aj tak davaju kondom, takze ju potom vyzliekli a bolo po horore 😀

mimina321
autor
2. mar 2010

lea presne ako hovoríš 😉

leamax
2. mar 2010

ale aj tak to musel byt blby pocit, ze?aaaaaaaale, ved oni toho uz videliiiiiiii. nejaka mrcha ich vobec nerozhadze 😉

mimina321
autor
2. mar 2010

ale ako hovorím u mňa boli zvedavý či praskla cysta inak by som nemohla stimulovať,teba to možno minie 😉

mimina321
autor
2. mar 2010

no to áno,blbé mi to teda bolo
vieš pri ms sú všeliaký potápači 😀 😀 😀

leamax
2. mar 2010

a aspon zistili, ze praskla dufam 😉
kolko tam uz chodis?

mimina321
autor
2. mar 2010

chvalabohu vyplavila sa
ja od oktobra

leamax
2. mar 2010

tak to je dobre 🙂
idem kukat ordinaciu a potom zalahnem
dobru nocku

gerdusha
3. mar 2010

dobry den...ako sa mame? co mame nove?

mimina321
autor
3. mar 2010

cavte bambule 🙂
dneska nakúkam a nikde nič 😕
gerdush čo je nové?

gerdusha
3. mar 2010

no ja nemam nic...zajtra picham pregnyl a zostavam mi uz len verit...

v zazrak?

mimina321
autor
3. mar 2010

gerdush držím palce 🤐
normálne budem celá nervozna zakial neocikáš 😕 taká budem zvedavka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre