Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

gerdusha
20. mar 2010

caute babule,
dnes rano bol testik tak negativny ako len negativny moze byt... 😒

dyba
20. mar 2010

Ahoj gerdush. Do pr...le. To ma fakt mrzí. Možnosť, že si tehu je už asi mizerná 😔 😔 😔 . Síce niektoré kočky písali, že testík bol negatívny a krv potom potvrdila tehu / moja kolegyňa to tak mala / . Neviem, či je ešte dobré dúfať, alebo sa s tým začať vyrovnávať... Ale kým ešte nie je výsledok z krvi, nemožno urobiť definitívny záver.
😔 😔 😔

maahuliena
20. mar 2010

gerdus... juuuj.. to mi je luto... 😔 😔 ale ako píše dyba.. definitivnu bodku spravi vyšetrenie z krvi...

micka1980
21. mar 2010

Gerdush to mi je ľúto..... ja začínam v stredu s Clostylom ....

gerdusha
21. mar 2010

ahojte baby...nuz...tento mesiac to nevyslo...davam si 3 mesiace pauzu...idem chudnut 🙂

micka1980
21. mar 2010

gerdush to myslíš vážne ? .... nepohúkaš si tak celý metabolizmus a hormóny ? ......

mimina321
autor
21. mar 2010

gerdush tááák som držala palce.....
no ja som sa tiež začala zdravšie stravovať,nedržím dietu,ale jem pravidelnejšie a viac zeleniny a snažím sa obmedziť sladké 😅

maahuliena
23. mar 2010

gerdus... viem, že je to ťažké..., ale moj nazor je taký (aj ked viem, že teraz je to ťažké na psychiku).. nedávať si pauzu... teraz je telo najviac naštartované... a tak je väčšia šanca na uspech...
.. mne ak nevýjde tento cyklus.. hned ideme na další... vlastne, na čo čakať.. nečakali sme už dosť?... 😉 😔

gerdusha
24. mar 2010

ahojte baby,

vobec z toho nie som psychicky nejako mimo...proste to beriem uplne v pohode...chudnutie mi schvalil aj doky, pytala som sa ho na to...uplne so mnou suhlasil...ja mam telo hormonalne nastartovane uz rok a pol...

teraz mam iny ciel...pripravit telo na tehotenstvo po inej stranke...aby nas potom aj s babom unieslo 🙂

vam drzim palce!

maahuliena
24. mar 2010

gerdus tak sa drz... 🙂 😉

micka1980
24. mar 2010

dnes som začala deň s Clostyl a v pondelok ideme na kontrolu 10DC 🙂 ....

maahuliena
25. mar 2010

micka tak držím siiilno palce, nech už je vidieť krásny folik 😉 alebo aj 2 či 3 😎 😵 daj vedieť ako si dopadla 😉

gerdusha
26. mar 2010

maahuliena, diky za palce...

tak baby ako pokracujete? co nase "matadorky" mimina a dyba? baby, akoooo?

dyba
26. mar 2010

Ahojte babule.
No ja mám za sebou dnes IUI 🙂 🙂 🙂

Všetko bolo ukážkové. v utorok kontrola folíka, mal 20mm, peknučký, urastený... ale sliznica nič moc 5,5mm .
Tak som nasadila zinok, vit. E, čaj, chilli, víno 😵 , no proste všetko, čo som našla na koníku ,uff.
No a dnes sliznička skoro 9 mm. takže bolo IUI. prebehlo to v pohode, nič ma nebolelo ani nebolí.

lenže, keď som prišla domov, mala som na intímke menší ružový fľak. Tak som si ju vymenila a teraz som bola na WC a bol tam väčšší ružový hlien , až mierne krvavý. mali ste to niektorá po IUI?

Mám zajtra zavolať do centra? Nič ma nebolí, cítim sa ok.
Jeminko.

.

gerdusha
26. mar 2010

fiha, dybus...veci nabrali rychly a velmi dobry spad...s tym hlienom ja osobne nemam skusenost...nehladala si v IUI diskusii?..skus sa opytat aj tam..v kazdom pripade drzim palce!

dyba
26. mar 2010

gerdush, dík.

prebehlo to všetko tak rýchlo, ani som si to neuvedomila. no teda , všetko som mala také v celku ideálne, a teraz tá krv. to čo má byť. taká som na to svoje telo nasratá, až mi ide do plaču. Ale idem to predýchať a opýtať sa báb do témy IUI 😔 .

No ale určite sa na to IUI nejdem nejako upínať. Bojovať ale budem. 😠

Gerdush, a tebe už mrcha dorazila?

gerdusha
26. mar 2010

jo jo, ja uz 5. den mrchujem...ale ako som pisala...davam si pohov...chudnem...a zatial velmi poctivo...dnes som sa musela smiat, pretoze jedna kolegyna z nicoho nic povedala, ze mala "viziu", ze do juna budem tehotna 😀 ...no ak ano, budem rozmyslat nad tym, ci to babatko po nej pripadne aj nepomenujem 🙂

gerdusha
26. mar 2010

a ked tak nad tym este rozmyslam, dybus, tak mne obcas moj gyndos povedal, ze aj po prehliadke moze byt ruzovkasty vytok...bud je to z toho, ako boli v nas tie paky...alebo to moze byt aj z toho roztoku...aj ten bol taky ruzovkasty

dyba
26. mar 2010

No veď som si aj myslela, či to nebude aj tým mechanickým zákrokom. predsa len sa mohla trochu poškrabkať nejaká cievka a ten roztok bol fakt ružový. 😎
gerdush, do júna už musíme byť tehu 🙂

baby2
26. mar 2010

dybus myslim ze je to tym mechanickym ukonom,cievka verzus tkanivo,ja si pamatam ze po zakroku 1.IUI som uvidela svoji cievku a jasne som videla cerveny koniec cievky,myslim ze to nebolo sfarbenie ruzovym spermiovym roztokom ale mozno i trochov krvi pri priechode krckom........urcite sa nestresuj a len krasne 10 dni cakaj,ak uzivas ako ja Progesteron tak sa menzes odiali mechanicky nim.....drzim ti palceky.....ja som po 2.IUI a DNES uz meska ale to ten USTROS.....

dyba
28. mar 2010

Ahojte.
baby2 dík za odpoveď. Aj kočky v témem IUI písali, že je to ok. Ja som si to aj myslela, len som sa chcela uistiť 😵
Inak cítim sa veľmi dobre, až moc.
Ani ma nebolí podbruško, čo mňa bolí asi stále. Čiže fajnovo.

Včera som len oddychovala pred telkou. Až som sa skoro unudila.
Dnes vytiahnem mm na prechádzku, vonku je pekne.

baby2, maahuliena,kedy testujete?
micka, v pondelok nech máš pekný folík
gerdush, s tým chudnutím robíš dobre. Ja som schudla 4 kg a cítim sa oveľa lepšie.

Prajem peknú nedeľu 🙂

maahuliena
28. mar 2010

babule cafte.. vy ste absolvovali IUI aj v nedelu? 😕 😕 😕 takze sa nemusím bat... ak by sme šli na druhé kolo a vyšlo by to nejak na víkend.. že nebude? 😉

dyba.. tiež si myslím, že je to, že v poriadku...mierne špinenie..alebo vytok.. po zakroku je ok 😉

micka1980
28. mar 2010

ahojte babuľky ...
maahuliena ďakujem ozvem sa ako som dopadla.....
dyba hádam bude cítim, že sa mi niečo ozýva v pravej časti krásny folik .....

Zajtra držte palce .......

Gerdush ja ani nedržím dietu a 3kg mám dolu, cítim sa lepšie držím palce všetkým chudnúcim nastávajúcim tehulkám 🙂

Pekný štart do krátkeho pracovného týždňa 🙂

mimina321
autor
29. mar 2010

ahoj kočky 🙂
nakúkam čo máme nové
kočky pred iui moooc držím palce,už by sme konečne mohli mať tehulku 😵

baby2
29. mar 2010

mimina pravda je to, vyhlasujem sutaz o prvu tehosku 😉 ....presnejsie asi 1.IUI tehosku nech mame motivaciu ... 😎

dyba
29. mar 2010

ja, ja, ja sa hlásim 😵 😵 😵

baby2
29. mar 2010

tohto mesiaca prepustam svoje miesto dalsej sutaziacej,testla som 28.DC a bol ten najnegativnejsi vysledok aky moze byt......budem nahradnik,keby mrcha nedorazila a nejak sa to vycarovalo... takze dybus ..drzim ti palce 😵

dyba
29. mar 2010

Ahojte.
baby2, do čerta, to nevyšlo ani druhé IUI? Tá pravdepodobnosť je asi fakt malá.
no posnažím sa, aby ste boli motivované 🙂
kruci

micka1980
29. mar 2010

Ahojte,

Dnes mám kontrolu na 10 DC po vybratí polovičnej dávky Clostylu mi narástli dva krásne foliky s rozmerami 14 a 16 mm.
V piatok si idem dať pichnúť Pregnyl zvýšenú dávku a baby držte palce v nedeľu ráno idem na IUI s tým, že z PN odchádzam ako tehuľka 🙂 ..........

maahuliena
30. mar 2010

cafte kočky...

micka... no super 😵 😵 tak verím, že fakt odídeš ako tehulka 😵 😵 😀

Ja mám trošku problém... dnes som 16-17DPO...(ovulaciu potvrdenu sonom).. ale už 3den špiním... nemám ani krče v podbrušku..,len take tlaky ako na ms... aj kríže ma bolia... dnes idem na konzultáciu, že čo dalej... kedže dnes ráno bol test negatívny...a ms nikde... mali ste to niektorá niekedy? 😕 bo ja nie...a sliznicu mám vysoku.. takže mrcha by mala byť riadna nie len špinenie...a aj to minimálne skoro žiadne... 😒 😒

tak všetkým pekný den 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre