Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

mimina321
autor
13. júl 2010

ozaj nechcete niektorá pregnyl?zostali mi 2 ampule

callex
13. júl 2010

mimina321..len ten pregnyl pekne odloz..urcite sa niektorej nas zide.najblizsie asi ybyte.
dakujem za palceky zidu sa.

manzelik
13. júl 2010

Ahoj callex, a nechces ist za Vodickom, co ti na tie vysledky povie? Dali ti aspon nejaky progesteon na udrzanie?
Ja som objednana k nemu na pondelok, pojdem konzultovat co dalej, opytam sa aj na tu laparoskopiu a tak...
Chcela som ist dnes, ale mali uz plne. Zajtra odchazame do nedele do hor , tak dufam ze tam nebude tak strasne teplo.

callex
13. júl 2010

@manzelik ja som myslela ze je este na dovolenke.2 dni po IUI som zacala brat duphaston avsak ten mi dosiel ale povedal ze mozem si dat utrogestan.tak beriem ten.avsak ani to nemas zaruku.brala som utros aj po IVF a nepomohlo.takze len dufat a cakat ze zubrienka je tam kde ma byt a bude rast.
vo stvrtok idem na krv a vraj ma aj lekar pozrie.tak som zvedava.

baby2
14. júl 2010

25 DC, po vypiti hektolitroch vody ze testnem bo ma nejako prsia bolia, skor zo srandy.....som v soku, jediny cyklus bez liekou , stimulacie a IUI po polroku_! v car mali dofcu tak sme ani nezacali tento cyklus .....AAAAAAAAA PANIKAAAAAAA

dyba
14. júl 2010

ahojte kočky
tak v tomto teple sa mi ani hýbať nechce, len polihujem a oddychujem
nevoľnosti už ustúpili, takže mimi ešte vydrž, ono to prejde. cítim sa celkom fajn, až som prekvapená 🙂

tak baby2, to je sila 🙂 🙂 🙂 príroda sa umúdrila . na 25 DC krásne čiaročky .
callex zajtra myslíme na teba. Aj ja idem na kontrolu. pred každou kontrolou mi dobre lepí 😅

všetky kočky pozdravujem

callex
14. júl 2010

baby2...to je parada.krasna ciarocka.drzim palce aby tam ostala aj nadalej.

ja uz ked ich vidim tak mam len vecsi strach aby tam ostali aj nadalej.najradsej by som sa testovala kazde rano.zajtra vsak budem mudrejsia.

dyba..neboj vsetko bude ok.

baby2
14. júl 2010

callex a co tvoje ciarocky? uzivas nejaky progestern na podporu maternice a FAZULKY? drzim tvojim kolajnickam palce

mimina321
autor
15. júl 2010

ahoj 🙂
@baby2 mooooc gratulujem 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
@dyba no aj ja mám pred každou kontrolu bobky 😅 strašný stres 😝 ako závidím tehulkám čo nemajú moje skúsenosti a možu si to naplno užívať
včera som bola v car pozrieť zlaté sestričky a zlatého pána doktora,podebatovali a urobili sono z čoho bol manžel úpne unesený/u obvodáka so mnou do ordinácie nemôže/dali nám aj novú fotku,manželík sa celí deň potom usmieval ako slniečko 😀 😀 a stále chodí očumovať tú fotku 😀 vycapil ju na chladničku 😀
@callex naozaj úprimne by som ti želala aby na teba vykukli poriadne kolajnice 😵

mimina321
autor
15. júl 2010

tu je tá fotka,len som to blbo odfotila

dyba
15. júl 2010

Ahojte
kontrola dopadla ok 🙂 . AFP v poriadku
keď mi sestrička merala tlak, srdce mi skoro vyskočilo,tak mi bilo. myslela som, že budem mať z toho vysoký tlak. tlak bol v poho 110/60. tlak s bitím srdca asi teda nesúvisí

mimi aj si sa v care vopred ohlásila? tiež by som sa išla ukázať ako sa gulatím 🙂 a poprosiť o fotku.
mimi fotka super. Ako sa inak cítiš?
callex, baby2 nech len čiaročky silnejú 😵



mimina321
autor
15. júl 2010

dybuš zatelefonovala som tam a dohodli sme sa 🙂 strašne rada som ich videla 🙂
gratulka k výsledkom moja 😵 🤐 😵 a cítim sa už lepšie

callex
15. júl 2010

ahojte babule..tesim sa ze vas tu vidim dnes v hojnom pocte.a ze nase krasne tehulky sa tesia dobremu priebehu.
ja som bola na krvicku a na sono. cysta je nastastie prec...velky vydych. teraz neviem ci maternica alebo sliznica asi ta mi vraj rastie takze prostredie vyzera ze sa pripravuje na tehu. bublinka sama vidiet nebola.povedal mi ze si mam utros davat radsej 3x2 tabletky.davala som len 2x1..tak to je poriadne zvysenie.krv som si musela zaviezt do labaku ak chcem mat dnes vysledky.tak dufam po obede budu a bude to oooobrovske cislo.
mimina krasna fotka...len pozor aby na nu nesvietilo velmi slnko lebo vybledne.

slniecko01
15. júl 2010

Callex bola si na ivf, alebo na iui ? Alebo sa to podarilo len tak náhodou ? 🙂 Takže budem držať palčeky aj s Nelkou nech sa to podarí a nech je tak také dvojičkovské číslo 😀

callex
15. júl 2010

@slniecko01 ...jeeej ahoj slniecko.ako sa mate? my sme skusali 3x IUI...prve skoncilo biochemickym tehu, druhe bolo neuspesne a tretie uvidime.vysledky dnes nedodali..hlavne ze sme sa tam v tom teple trepali tak zajtra rano volam.

callex
16. júl 2010

ahojte..HCG kleslo z 32,3 na 11,6.takze uz len cakat kedy pride mrcha mrchava.co mam vtomto teple obrovsku radost.

baby2
16. júl 2010

calex ,hm 😨 , daju sa potom vysvetlit tie tvoje baby testy pozitivne? uzivas pregnyl ?

callex
16. júl 2010

baby2...myslim ze daju nakolko prvy bol negativny a ked som sa testla o tri dni neskor tak bol pozitivny.pichala som pregnyl..ale ten sa do tyzdna z tela vytrati...takze to nemohlo byt z neho.

kocky neviete mozem vysadit utros?aj ked som este nedostala menzes?

gerdusha
16. júl 2010

ahojte baby,

callex, aj utrogestan moze sposobit pozitivny test. teraz, ked ti hcg ukazalo to, co ukazalo uz netreba brat utros...vysad ho...je to uplne zbytocne

callex
16. júl 2010

@gerdusha utros beriem aj tak iba chvilu...pozitivny test som mala este pred jeho uzivanim.prednim som brala duphaston.a ten viem ze mam vysadzat ked dostanem menzes.vysadim ho ked to uz raz kleslo nie je nadej ze to stupne aj keby som si davala neviem kolko utrosov. vsak?
vysadim asi vsetko co momentalne beriem..mam plne zuby tabletiek..a dam si pauzicku.objednam sa na detoxikacnu masaz a hotovo.

baby2
17. júl 2010

@callex to ma mrzi, mne ustros predlzoval vzdy cyklus , mrcha dosla po niekolkych dnoch od vysadenia ...... ale neviem o tom ze by posahaval baby testy, nemas nejaky problem ked je babo v rannom stadiu, ine vysetrenia nic neukazali? moja mama strasne davno potracala v cca 40 DC, teplotu mala hore , cyklus meskal, priznaky tehu..testy ftedy este neboli 😀 ............ drzim palce nech sa bludny kruh odcaruje

gerdusha
17. júl 2010

baby2, srdecna gratulacia 🙂

dyba
17. júl 2010

ahojte kočky
baby2 už máš napísané tt, takže tehu sa potvrdilo. gratulujem. krása 🙂
ahoj gerdush,dávno si tu nebola, oddychujete? 🙂
callex to je škoda, že hcg kleslo. asi je niekde problém, keď hcg najskôr je a potom klesá. len keby človek vedel kde 😠

callex
19. júl 2010

ahojte..
baby2..gratulujem k 5tt.
no ved to..kde tak moze byt problem? protilatky voci embryu mam ok...sliznica reaguje vzdy dobre, moja genetika je ok..teda okrem heretozygota ale to ma vraj dnes pomaly kazdy. manzelovi tam vybehla nejaka variacia chromozomu. na to sa 3lekari vyjadrili ze ok a 4nas vyplasil ze s takou vadou mozme skusat kolko chceme a mozno sa raz podari.odporucal nam genetiku spermii.tak uvazujem objednat sa na konzultaciu do ISCARE nakolko len tam to robia.
pisala som Vodickovi co sa stalo a jemne mu nadhodila ten vysledok genetiky ze co on na to...tak som zvedava co mi napise.
inak v sobotu som mala take divne bolesti v lavom podbrusku snazila som sa ich ignorovat ale ked po 7hod neprechadzali isla sm s malou dusickou na pohotovost.a tam bola velmi mila doktorka ktora mi hovorila ze je dobre ze som prisla vraj riesia kadejake hluposti a pripadne mimomaternicove tehu nie je ziadna sranda.inak ma prekvapilo ze tam videla male folikuly..kde sa tam vzali? pred menzes?
no ale problem vyrieseny.vcera som dostala mrchu.

dyba
19. júl 2010

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=72851

callex tento článok poznáš? aké vitamíny papáš?

callex
19. júl 2010

@dyba nepoznam ten clanok. vdaka zan. z vitaminov papam E-200mg a baby plan vitaminy.
ja mam MTHFR C6775...a to mi ziadny lekar nevedel povedat ze mam brat taky nejaky pripravok? vsetci mi hovorili ze to je bezna mutacia. ach ja...co sa nevzdelavaju spolu s dobou? clovek aby si pomohol ako vie. mne to niekedy pride ze mi dokopy vieme ovela viac ako nejaky odbornici.
idem hned do lekarne a kupujem femibion 800 ved vitaminiky uskodit nemozu.
dybus este raz vdaka

callex
19. júl 2010

inak doky mi odpisal..ze som ho teda nepotesila. a povedal ze ta genetika je v poriadku v tej problem nevidi ale ze to este prekonzultuje s Barosovou.ze si mam uzit dovolenku a pekne oddychovat.takisto nevidi vyznam robit laparku a brat mi vajickovod.

dyba
19. júl 2010

ja mám tiež niekedy pocit, že si treba trochu aj sám pomôcť, aj keď je to smutné, že ti ten prípravok nikto nespomenul.
ono niekedy možno stačí maličkosť a pomôže to.
ja som brala femibion 800 mesiac pred plánovaným IUI do 12tt a teraz beriem femibion 400.
ten článok mám tiež z koníka.
inak ten femibion je dosť drahý, ale čo už. femibion 800 stojí na jeden mesiac asi 13 eur, to sa ešte dá, ale keď som si prvý krát kúpila femibion 400 , až sa mi oči prevrátili. Krabička na mesiac stojí asi 21 eur. sú aj lacnejšie výživové doplnky, ale mne sa tento páči.

dyba
19. júl 2010

ale ten baby plan potom asi už neber, aby si nebola predávkovaná. ten femibion je vlastne kompletný výživový doplnok.

callex
19. júl 2010

@dyba jasne ze baby plan vysadim. noo 21euri je dost..este zesi ma pripravila na cenu. aj ty mas MTHFR?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre