Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

micka1980
15. máj 2010

ybyta - to mi hovor po prebudení je to najhoršie ten plyn mala som tiež tieto pocity a to trikrát ako som ti písala... ja mám ľavý vajcovod už fuč zobrali mi ho pretože sa mi tam tiež tvorila žltá tekutina bez identifikácie a všetko som to mala ževraj nejaké zlepené zgrcnuté fujjjjj - nejaký zápal a šla som v pravý čas čo ma poslal Dr. Vodička mohlo mi to prejsť na druhú zdravú stranu .
Ale to že tekutina vyplavuje embria som nepočula až od teba teraz čo čítam zasa som múdrejšia 🙂
A ty si teraz tehotná ?
Budem na teba myslieť aby všetko OK dopadlo

lenkace
15. máj 2010

ybyta-ďakujem, ale mne sa ukáže len iskar a to je v Bratislave nie? neviem prečo sa nemôžem dostať na tie Piešťany

gerdusha
16. máj 2010

zelam prijemne i ked uprsane rano babule!

dlhsie som tu nebola, vela pracovnych i osobnych povinnosti.

calex, mrzi ma, ze to nevyslo, sklamanie vzdy strasne boli...ale co nas nezabije, musi nas posilnit...a stale plati mudra veta, ktoru tu kdesi ktosi na inom fore napisal: babatka chcu ist iba do veseleho bruska! takze hore hlavu, nadej nam musi dodat aj ta 62-rocna "babka", co porodila nedavno dvojcata kdesi v tramtarii...

ja som sa znova dala na chudnutie, mam uz dole cca 9-10 kg, cakam na mrchu a idem stimulovat na 2. iui...v lete by som isla bud na laparku alebo ivf, ale kedze sa budeme stahovat, asi by to nebolo to najrozumnejsie riesenie...takze asi na jesen...ale to len pre pripad, ze teraz to 2. iui nahodou nevyjde.

hlavu hore, babule!

ybyta
16. máj 2010

micka prave ako som pisala mam 3 laparky za sebou 2 operacie prefuky rengen maternice kupele 1 ivf neuspešne 2ivf uspešne dvojičky sa chytily ale potom odišli hned zachvilu ako mi potvrdili s krvi hcg tehotenstvo aj testy ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 jasom mala stale zapalove zrasty vo vajcovodoch ačim viac ich prerušovali tym viac rastli sv....ne no a Vodička vravel otom vyplavovani embria už aj uchyteneho 😠 😠 že musim znovu po15 rokoch znova na laparku aasi pojdu ta het oba vajco vody 😝 😔

ybyta
16. máj 2010

ak je nejaky zapal v tele, vajcovodoch telo nedovoli tehot aak dovoli su problemy hlavne ak je ta tekutina vo vajcovodoch asi ti to nepovedali spitaj sa Vodičku 😉

ybyta
16. máj 2010

Lenkace daj Dr. alexander centrum Piešťany musi tito ukazať 🙂

gerdusha
16. máj 2010

ybyta, ako pridu na zapal vo vajcovodoch?

ybyta
16. máj 2010

pri laparoskopii bud sutam len zrasty a vyoperuju ich jak mne ale ked su zapalove čoaj zrasty sa tvoria zo zapalov čo ani žena nemusi vedieť aciťiť jak aj ja ked su prechodene tak môže satam tvoriť ta tekutina ja som chodila od 4 rokov plavať na evu aj v zime mokre plavky atoje vysledok ☹ teraz v maji 18 rokov budeme zobraty ani sa mi nechce veriť tolko sa snažime a snažili sme sa aj pred svadbou 😎 ☹

lenkace
16. máj 2010

ybyta-tak už teraz mi to ukázalo, ale nepíšu tam koľko sa platí v plnej pálke bez poisťovne, lebo zmluvu majú uzavretú ozaj len s Union, ale snažia sa o uzavretie aj s inými, ja kebyže to viem skôr tak si zmením poisťovnu, to by sa oplatilo, no čo už, možno budeme mať šťastie v tej Bratislave, aj tak ďakujem za info...

ybyta
17. máj 2010

nie tam je komplet cennik pre samoplatcov 😉 som pisala že v Martine nas to vyšlo s poisťovnou všeobecnou tolko ako teraz nas to vynde uplne bez poisťovne vyšlo nas tov Martine vyšše 30.000 sk,. 😉

ybyta
17. máj 2010

aj s naftou ako prevozenou s Piešťan

kacarina
17. máj 2010

ybyta, tam je naozaj komplet cennik? lebo napr. mojom centre v BA je tiez takyto nejaky cennik jednotlivych vykonov, kt., sme si platili, lebo to su vykony neplatene poistovnou, ale poistovne okrem toho este plati okolo tisicky za jedno IVF ... a take nieco tam nikde nevidim ... asi sa na to priamo spytam doktora, chystam sa niekedy na pokec k nemu zase, aspon zistim z prvej ruky, ako vyzeraju tie ich rokovania so vseobecnou zdravotnou 😕

kacarina
17. máj 2010

babule prosim vas a na akom telefonnom cisle sa objednavate na konzultacie? ja volam na tu pevnu linku, co maju na Internete, uz asi 1,5 hod. mi to tam nikto nezdviha 😕 😠

camelco
17. máj 2010

ahoj kacarina, ja som im na prvu konzultaciu napisala mail, skus to takto, na druhy den mi prisiel mail od CAR PN

kacarina
17. máj 2010

camelco, vdaka, uz som aj ja uvazovala, ze mail napisem a az teraz mi dr. vodicka zdvihol pevnu linku, asi mali zakroky medzitym ... som myslela, ze to tam sestricky zdvihaju telefony 😀

mimina321
autor
17. máj 2010

ahoj kočky 🤐

mimina321
autor
17. máj 2010

ybyta tak vidím,že sme zvolili správne 🙂 aj tak by som nešla inam ako do pn.......aj ked budeme samoplatci 🤐

ybyta
17. máj 2010

helou zas tu nikto neni?, 😠 😠 ja sa tak tešim ked vidim že pišete jak male decko 🙂 🙂 ano ked vam nabehne Car PN dajte si cennik aceli komplet sa vam v plnej krase ukaže 😉 lebo aj malokto ma Union furt blbnu tie poisťovne tak s nimi neexperimentujem apreto som to zrovnavala s MARTINOM čO SME BOLI CEZ všeob, mimi aty čo jedeš podnikať,? ja mam strach už sa bliži štvrtok za tim primarom ideme natu Myjavu čo povie bojim bojim 😎

ybyta
17. máj 2010

jem tu pukance čakam na vas a nič idem teda buvať papa 😔

lenkace
17. máj 2010

ybyta-to vážne?to ako je možné, ved nám ked to poisťovna preplatí, tak nás to vyjde počítam na 30000-40000sk, tak tomu fakt už nerozumiem, čo v PN majú také ceny aj bez poisťovne ako v GIN-FIV s poisťovnou?dobre som to pochopila?

kacarina
18. máj 2010

lenkace, mam podobne vypocty ako ty, tiez sa divim ako puk 🙂 ved zistime, ja mam termin na konzultaciu buduci tyzden, potom napisem 😉

ybyta
18. máj 2010

ahojte zaleži čo vam robia vMARTINE nap. stoji dosť predlžena kultivacia okolo 5000 vkorunach dalej nejaky ževraj špeci ..........spermiogram 2000 za injekcie sa platilo 7000 mi sme doplacali vyšše 4000 dalej ked robia pri ETto že miesto iba vyliatia spermie na vajko urobia to že vpichuju spermie DO VAJKA JE VYššIA šANCA to stalo do 5000 každy odber krvi každa injekcia čo neviem kolko! tak to je sila aže preplatene poisťovnou ato ešte ta nafta ked sleduju ako rastu Vajka každy den s Piešťan do Martina tak je to aj vyšše 30.000 hadam by som vas neťahala za nos 😉 preto mam nervy kolko sa čaka anaťahuje kym schvali poisťovňa žiadosť apritom si poratajte čo som popisala neviem ako to je vBLAVE tam som nebola vtich Centrach 😉

ybyta
18. máj 2010

aešte v PN V centre sme za spermiogram platili tušim leeeeeeeeeeeeeeeeen 14.eur už len to je o dosť menej ako tam 2000. jaky špecialny? ktovie.......... boli sme spokojny ale chytiš klučku a cvakaš poistena nepoistena

ybyta
18. máj 2010

tym som nechcela povedať že to moc vynde v PN ale to že načo sa trepať doMARTINA ZA TIE ISTE PENIAZE 😉

kacarina
18. máj 2010

yby, ved ja viem, ze nas netahas za nos 😀 😉 len sa cudujem, keby to fakt zhruba tolko vyslo aj mne (kazda mame ine vykony, ja viem), tak by sme mozno aj isli do t ych Piestan aj ako samoplatcovia ... preto chcem s dr. na konzultacii normalne prebehnut vykony, co sa mne zvycajne robia pri IVF a konkretne sumy si doplnit a utvrdit si priblizne konecnu sumu a na zaklade toho by sme sa potom s manzelom rozhodli ....

len tak pre zaujimavost: ja v Gynfive v BA platim: jednotny poplatok za vysetrenia pri IVF, lieky+injekcie, ICSI (vpichovanie spermie do vajicka, cena podla poctu vajicok), PK (predlzena kulitvacia), mrazenie, KET, dochadzanie do BA 70km tam / 70km naspät ... ani neviem v tejto rychlosti, ci je to vsetko 😅

ybyta
18. máj 2010

akolko to asi vynde toto čosi pisala,? ano su rôzne ukony ale ten špeci spermiogram je volade obyč. aže 2000 ačlovek da dvôveruje muž je OK 😉 super aspoň on

camelco
18. máj 2010

ahojte baby
.... vidim, ze aj vy si porovnavate cenniky jednotlivych CAR. Ja som si precitala tie co su v okoli najblizsie a vysli mi PN aj ked maju zmluvu iba s Unionom, no co uz 🙂 ........

kacarina
18. máj 2010

yby, no ked to zratam aj s benzinom, minimalne 1.000 € to je urcite (väcsinou aj viac, aj do 1.300 sa to moze natiahnut)
+ poistovna priplaca dalsich cca. 1.000 € ... hmmm, zaujimaveee, no sama som velmi zvedava na konzultaciu s dr. 🙂

camelco
18. máj 2010

kacarina .... ides do tych PN? ídes asi s takym pocitom ako sme my isli prvykrat,
ale ty si uz absolvovala konzultaciu v BA? chodila si do ischaru?
nebojaj dr. vodicka je strasne "zlaty" 🙂

callex
18. máj 2010

ahojte babule..
ybyta..Myjava ma velmi dobre referencie..primar vraj pomohol mnohym zenam ktore nemohli otehotniet.
dyba..ja som tiez bola na HSK na Myjave potom co mi v blave dovrzali laparku 🙂 ..predpokladam ze centra nemaju Myjavu velmi v oblube ked tam vyvracaju ich diagnozy. 😎
tie klucne kosti bolia z toho plynu pri laparke....a takisto ten chlad v ktorom tam lezime tiez urobi svoje. navyse sme naklonene trochu hlavou dolu.takze kolotoc ako sa patri a gratis. 🙂

inak babeny neuverite myslela som ze uz mam po vsetkom kedze som zacala krvacat.vcera som mala ist na krv k mojmu obvodakovi ale kedze som dostala menzes nesla som.medzitym mi odpisal Vodicka ze Pregnyl skresluje tak tyzden vysledky testu a nie tak dlho ako to bolo u mna.potom to vyzeralo ze nepochopil presne co som mu pisala tak som mu vcera zavolala a vysvetlila o co ide.zrejme som potratila embryo mi povedal.a ze na tu krv teda nemusim ale ze nech si urobim doma test. tak som si ho dnes urobila a do kelu bol pozitivny.tak som isla hned k obvodakovi na krv.sestricka ma hned schladila ze krv beru len v pondelky ale ze doktor ma pozrie. a ten ma nepozrel ale povedal jej nech mi zoberie krv na HCG.tak ked mi ju mal brat pred 3tyzdnami tak nic a teraz ked ma mohol asi radsej pozriet tak mi zase da zobrat krv. ja uz neviem co si mysliet. okolo jednej mam volat za vysledky. ale ze ak to bol potrat tak este moze doznievat HCG vo mne.
takze neviem ci nemam mimomaternicove..a uz som zacala brat clostyl na dalsiu stimulku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre