Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

mimina321
autor
12. apr 2010

no to by si tam musela zajsť
v každom centre na nej majú,,svoje,,detičky
aj ked v pn sú to zatial fotky z utz

gerdusha
12. apr 2010

apaloma, zavolaj si priamo do caru, vypytaj si dokyho a opytaj sa JEHO na ich uspesnost...

vypisujes tu rozculene odkazy s milionpatsto vykricnikmi, ziadna z odpovedi, ktore vyjadruju opacny nazor ako je ten tvoj ti nie je vhod...stale chces citat len to, co chces ty....tak to ukonci a pytaj sa tych najkompetentnejsich a budes mat ten najerudovanejsi podklad pre tvoj "vyskum"

nevlacime sa nikam o com nic nevieme, keby si si trochu dala namahu a pouzila internet na nieco ine ako forum, zistila by si, ze lekar, ktory pracuje v PN dosahoval uz skor vynikajuce vysledky na predchadzajucich posobiskach a viem, ze v PN na neho /prave na neho/ velmi dlho cakali. su male centrum a mozno aj prave preto sa stava velmi oblubenym...predpokladam, ze to bude okrem ineho aj tym, ze v inych centrach bolo vela lekarov, ktori sa pri pacientkach striedali, nebolo a nie je mozne, aby vznikol medzi nimi isty vztah, ktory je tak dolezity.

pozri sa, my ta absolutne neprehovarame, aby si sla do PN...len si, prosim, nechaj tie hlupe reci...

cize uzavriem to takto: lekar, ktory v PN pracuje ma za sebou vynikajuce vysledky a referencie a u vacsiny z nas, ak nie u vsetkych, co sem pravidelne prispievame, ma u nas maximalnu doveru...ak ta ani toto nepresvedci, tak hladaj dalej...nikto ta nedrzi...

apoloma
12. apr 2010

aha ty si myslela klasicku nastenku s fotkamy? ja ze na nete... taketo nastenky mali aj v MT a v BA a je to fakt pekna vizitka konkretneho caru 🙂 hlavne ked su na foto hned trojicky 😉 😉

apoloma
12. apr 2010

gerdusha vies co ma mozes? pytala som sa myslim na beznu vec kedze nikoho osobne nepoznam kto tam chodi a uvidela som tuto temu tak ma to prinutilo opytat sa no ale vidim ze sa tu najdu aj osoby ktore to nechapu ale s takymi sa ja nebuddem zahadzovat.

gerdusha
12. apr 2010

no schvalne...co ta mozem?

mimina321
autor
12. apr 2010

presne a taký výsledok želám každej z nás a z celého srdca
ahoj gerdush dnes som po iui 😉

gerdusha
12. apr 2010

nazdar mimina...no tak drzim palce, moja! uprimne

apoloma
12. apr 2010

bozat.........

monkula
12. apr 2010

sorry, že vám sem leziem, ale apoloma, ty si "ťažký ikváč" čo? 😝
Držím vám všetkým palce...

mimina321
autor
12. apr 2010

gerdush dakujem 🤐 🤐 🤐 vieš,určite ich budem potrebovať 😵
apoloma 😲
nehnevaj sa,ale s tými výkričníkmi to naozaj vyzerá útočne-čo som ti aj napísla

konfi
12. apr 2010

mimina držím Ti všetky palce a päste,ktoré doma máme teraz to už určite víde ja to viem,lebo Ty si to zaslúžiš 🙂 🙂 🙂

mimina321
autor
12. apr 2010

konfi mooooc dakujem 🤐 🤐 🤐

apoloma
12. apr 2010

ok koncim nebudem sa hadat a sorry ze som sa vas pytala........pa 😵

dyba
12. apr 2010

Ahojte babulky moje.
tak čo hovoríte? 😀 😀 😀

gerdusha
12. apr 2010

dyba!!! dybaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! jezisi dybaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

moc moc moc moooooooc drzim palce!!!!!!!!

ZAVOLAJTE APOLOMU...ZAVOLAJTE JU! tu ma dokaz!! jeeeeeezis, dyba!!!! tak moc ti to zelam!!

mimina321
autor
12. apr 2010

ahoj dybus 🙂
ja z teba odpadnem 😕 mooooooooc gratulujem posielam 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
normálne si ma rozplakala od radosti 😀 😵

mimina321
autor
12. apr 2010

jeminko ja mám takú radosť 😀 😀 😀

baby2
12. apr 2010

dybaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to je perfektna sprava, vauuuuuuuuuuuuuuuuuu gratulujem....................................................................................................si nas setkych dostala..... 🙂

baby2
12. apr 2010

...si bohyna....

dyba
12. apr 2010

babule moje, ja som sa triasla, keď mm robil test. Najprv tam nič nebolo, až po chvíli. hneď sme to fotili. teraz je tá čiarka ešte
silnejšia 🙂
ďakujem vám všetkým a po kontrole vám rozpošlem tehu vírusíky

ja sa stále cítim tak mrchovsky, prsia bolia ako fras, aj kríže

dyba
12. apr 2010

inak tú predchádzajúcu diskusiu som čítala. pekne ste to vyjadrili 🙂
chcela som sa aj vyjadriť ako v Iscare do nás ani pes nekopol, ale napísali ste to aj za mňa.

mimi, držím bojovníkom palce.

a papám femibion 800

mimina321
autor
12. apr 2010

dybuš ešte silnejšia wau ty tehulka naša 🤐
inak to bude podstromčekové bábo 😵 dostanete vianočný darček a myslím že najkrajší aký sa dá 🤐 🤐 🤐 🤐

dyba
12. apr 2010

jo jo. ak to dobre dopadne, tak to bude vianočný darček.
musím veriť, že to dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

mimina321
autor
12. apr 2010

dybuš a kedy si dáš do pasu tt
jasné že to dobre dopadne 😵

dyba
12. apr 2010

po kontrole v care

mimina321
autor
12. apr 2010

už sa teším
kedy sa tam chystáš?

dyba
12. apr 2010

no doky povedal, že ma čaká tehotnú 😀 okolo sedemnásteho. to je v sobotu.
ešte zavolám a dohodneme sa 🙂

mimina321
autor
12. apr 2010

dybuš tak aby bola bublinka 😉

maahuliena
13. apr 2010

dyba... gratulujem 🙂 😵 si jasná tehulka 😀 😵 držím palce, nech kontola dopadne ok 😉 😵

micka1980
13. apr 2010

jéjjjj dyba veľmi veľmi gratuľujem ...... 🙂 skvelá správa 🙂 jupííííí babuľky a už nám to začína 🙂 🙂
mimina držím palce aby sme sa začali pomaly rozrastať 🙂
jééééj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre