Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

dyba
16. mar 2010

No držím palce.
Ja som nejaká nervná. v robote neviem vydržať. prídem domov a spím. nič nerobím. 😝
idem pozrieť nejaký horor na DVD , nech sa preberiem 😎
pekný večer

mimina321
autor
16. mar 2010

ahoj kočky
tak som dnes prerušila stimuláciu,ovulujem na strane bez vajcovodu ☹
gedush držím palce 😵

dyba
17. mar 2010

Dobré ráno.
mimi, no to je škoda. Skúsite bud. mesiac ďalšiu stimulku?
Mám otázočku. keď sa stimuluje clostilom 3 až 7 deň, kedy môže byť ovulka? Nemáte skúsenosť?
Na kontrolu som sa objednala 10 DC. Nebude neskoro? Nemôžu folíky prasknúť skôr?

gerdusha
17. mar 2010

ahojte babule,

fiha, mimina, aj to sa da?...to nase telo je vam veda, vam poviem...

dybush, ked som ja brala clostyl, ovulaciu som mala 14 dc..a brala som to tak ako ty 3-7...takze myslim, ze kontrola 10 dc je uplne v pohode

maahuliena
17. mar 2010

cafte kočky 😉 dnes som bola na kontrole 🙂 😉 ovulacia potvrdená.. sliznica dobehla..a teraz len čakať... 😔 😵

dyba..., stačí, ked pôjdeš na kontrolu 10DC.. ešte by nemali prasknuť... všetko zaleží aj od tvojho cyklu ked si nestimulovala... ak si ovulovala tak na 13-16DC určite folik/foliky neprasknu.. držím palce 😉

mimi.. to m je luto, že ti stopli stimulku... ja to znam.. mne stopli 2x IVF cyklus.. bud. stimulka bude uspešná a v tom správnom vaječníku 😉 🙂 🙂

gerdush..a kedy testuješ? 😕 😕 držím palce...

gerdusha
17. mar 2010

maahuliena, aj ja tebe drzim palce...

neviem, kedy budem testovat...dnes som si kupila testy..a velmi velmi veeelmi ma svrbia testy...

maahuliena
17. mar 2010

gerdus.. a teraz si kolky DPO?.. treba až tak na 14DPO.., aby si nebola zbytočne sklamaná.., ale veriť treba 😉 😵 a berieš aj nejaký progesteron?.. zmeraj rano BT, ked bude hore.. tak skus test 😉

gerdusha
17. mar 2010

dnes som 12 DPO...ja viem, ze este skoro...doteraz som ohladom testovania bola ok...ale isla som okolo lekarne...🙂..no nekup to...ved akoze len "pre istotu"...

beriem duphaston...vidis, s tou BT by som to mohla rano skusit...

mam trochu hlien...neviem, co to ma znamenat, nemate/nemas skusenosti s hlienom v tomto obdobi?

dyba
17. mar 2010

Čaute.
Dík za odpoveď. takže 10 deň je ok. Dúfam, že budú folíky.

gerdush, ak je hlien čistý / bez krvičky/ tak je to ok. mala som ho tiež. lenže mne sa potom zafarbil a bol koniec. 😔
ale čo som čítala na fóre, koľké baby špinili a tehu bolo potom aj tak ok.
gerdush, do piatku vydržať!

maahuliena, ty si už po IUI, či na ňu čakáš ?

O štvrtej som prišla z roboty, doteraz som si pobuvala. Som ešte dobre prispatá tak sa idem prebrať 😀

dyba
17. mar 2010

ozaj gerdush, minulý cyklus sme mali na deň rovnako. ja už mám MS dávno za sebou a ty nič 🙂
Niečo mi hovorí, že budeš tehu.... 🙂 🙂 🙂

maahuliena
17. mar 2010

gerdusch... ja by som už testovala... 13DPO už by mal ukazať //.. skus rano tu bazalku.. ja ju tiež merám..
a ak je hlien.. to je len dobre... tehotné mavaju veľa hlienu (nie je to pravidlo) ale zväčša je to tak 😵 😵

dyba... ano, pred týždnom som bola na IUI(12DC), ale je mi to na dve veci, kedže som ovulovala neskôr.. 😒 viem to presne, lebo si meriam BT, a aj hlien bol na 15DC 🙂 😉 takže dnes som len 4DPO.. 🙂 ale tak doma sme sa ešte posnažili 😉 🙂 a teraz čakame... veríme... 😵

dyba
17. mar 2010

A prečo ti spravil IUI tak skoro? Či aby nebolo neskoro? 😀

gerdusha
17. mar 2010

dybush, sice sme boli rovnaky den...ale obavam sa, ze menzes mi trochu posuva aj ten duphaston, co beriem..

maahuliena
17. mar 2010

dyba.. neviem.. mysleli sme, že praskne skôr... podla pregnylu...ale dohodli sme sa dnes.. že ak nebudem tehu.. tak dalšie IUI bude neskor.. a namiesto prvej kontroly na 10DC bude na 13DC 😉

gerdus.. tebe kazali ten duphaston brat až dovtedy, kým nepôjdeš na krv? lebo standardne sa duphaston berie 2x1 po dobu 10dní... 😕

dyba
17. mar 2010

ááále neposúvaaaa 😵 😵 😵

gerdusha
17. mar 2010

maahus, dnes som pisala dokymu do piestan...odpisal mi, ze by doporucoval s duphastonom pokracovat...na krv by som isla az niekedy buduci tyzden...ja mavam veeelmi nepravidelne a rozne dlhe cykly...

fakt to ten duphaston neposuva?

maahuliena
17. mar 2010

dyba.. duphaston posuva ms.. 😒 pokým ho bude brať.. ms nepríde... teda nemal by prist...
😔

gerdusha
17. mar 2010

no a sme doma...preto sa este z nepridenej ms privelmi nevytesujem...v podstate nemohla prist, lebo beriem duphaston... 😒

maahuliena
17. mar 2010

gerdusch.. pokial povedal doky, že brat.. tak ber... to je iné.. v tvojom prípade chce podporiť žlté teliesko.. a tým aby bolo aj prosperujuce tehu 😉 😵 a nebolo by lepšie ist na krvičku na 14DPO??? 😕 aby si si moc nenaburala hormony... 😒 a vie aku máš dlhu LF? ak bude po LF" čiže bude "meškať".. tak sprav rano test 😉

gerdusha
17. mar 2010

hmm..asi si ho rano spravim...pocita sa aj den iui za prvy den?

maahuliena
17. mar 2010

nie..ten den sa neráta 😉

gerdusha
17. mar 2010

tak som nevydrzala a urobila som si test hned teraz...negativny...

dyba
17. mar 2010

gerdush, test sa robí z ranného moču / ešte je skoro

gerdusha
17. mar 2010

ja mam taky 24 hodinovy extracitlivy...

maahuliena
17. mar 2010

gesrdus.. treba robiť ráno! v nizkom sšadiu tehu.. ti to nemusí ukázať..a už vôbec nie večer... ráno je najvyššia koncentrácia HCG.. skus teda test ráno na 14DPO 🙂

gerdusha
19. mar 2010

no konecne to spustili....

ahojte... dnes rano som test nerobila...mozno zajtra...u vas co nove?

maahuliena
19. mar 2010

gerdus... sprav ráno.. ved to už budeš kolko.. 14-15dpo?? to už musí ukázať 😉 😵

gerdusha
19. mar 2010

15 dpo...rano odchadzame na vikend k nasim...bojim sa, ze ak bude negativny, tak budem mat cely vikend v keli...

uvidim, ktorou nohou rano vstanem 🙂

maahuliena
19. mar 2010

..strach je silný.. jasné gerdusch.. ale tak.. vysledok neovplyvníš strachom.. verim, že ti to dobre dopadne... a najdeš // na testíku 😵 😵

ja som dnes len 6dpo.. tak ja musím ešte čakať na vysledok 😉

mimina321
autor
19. mar 2010

ahoj kočky 🙂
gerdush držím palce 😵
nejako som sa sem nemohla dopracovať a potom zase nešiel koník

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre