Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

gerdusha
16. nov 2009

no tak to je pekne v keli...

vdaka za upozornenie, aj mna to asi bude cakat...

mimina321
autor
16. nov 2009

gerdush pre istotu vypýtaj doporučenie aj od obvodáka 😵 už ma nerváky prešli
inak injekcie sú teda ozaj štiplavé,sama by som sa určite nepichla ešte že mi to má kto pichnúť

gerdusha
18. nov 2009

tak co, nejake dalsie pacientky/klientky?

gerdusha
20. nov 2009

nic? 🙂

majab
20. nov 2009

My sme boli v tomto centre dnes a tiež môžem len a len chváliť. 🙂

henika40
20. nov 2009

My sa tam chystame koncom mesiaca a sme radi, ze sme to nasli. Uvidime, co pre nas mozu urobit. Dotial pocity dobre.

maja2
20. nov 2009

Ahojte. Ja rozmyslam dlhsie, ze tam pojdeme. Dnes som to navrhla priatelovi, a ten ma prekvapil reakciou, ze tam pojdeme, ale az po Vianociach, ze si nechce nechat pokazit Vianoce. Ked som nechapala, tak mi povedal, ze sa nepotrebuje pred Vianocami dozvediet, ze je neplodny.

Takze nechame to na januar, ale objednam nas hned, ako to bude mozne.

Inak dovtedy by som chcela este raz skusit nieco a neviem co. Aby sme tam ani nemuseli ist. Bol by to sice zazrak, lebo uz sa snazime 2 roky, ale nadej zomiera posledna. A tak asi idem pozriet nejaky "zarucene dobry" ovulacny test. Ak viete poradit, tak radte.

Som rada, ze mate take pozitivne dobre informacie ohladom Piestan.

mimina321
autor
21. nov 2009

ahoj kočky 🙂
ja idem v pondelok na sono som zvedavá..... 😕 injekcie som dobrala,tak som v napätí 😅 napíšem ako to dopadlo

gerdusha
22. nov 2009

ahoj mimina, tak drzim palce!
ja tam tiez idem buduci tyzden, tiez som zvedava, co porobili moje cysty...grr..mam aj strach, priznam sa

gerdusha
23. nov 2009

tak mimina, akoooo? som zvedava!

mimina321
autor
24. nov 2009

gerdush super mám cez 7mm a to som ešte len 12dc,dostala som ešte 3inj,vo štvrtok ideme na sono a potom sa uvidí kedy iui
gerdush budem moc držať palce aby sa odplavili samé 😵
stráááášne by som si želala aby nám to vyšlo,bolo by to na vianoce- a to by boli moje najšťasnejšie vianoce

callex
26. nov 2009

ahojte kocky.
mimina ten fostimon ta stipal? mna vobec nie..kebyze si mam vybrat tak radsej aj tri fostimony do zadku ako jeden decapeptyl do brucha. 😝
ste ma vyplasili s tym doporucenim z Car ze neakceptuju.v pondelok ideme na geneticke testy a z piestan mam doporucenie.myslite ze budem mat s tym problem?

gerdusha
28. nov 2009

callex, moja kamaratka isla do TN s doporucenim z PN a nemala ziaden problem. a nespominala tu aj nejaka baba, ze boli v NR s doporucenim z PN a nemali ziaden problem?..nechce sa mi teraz listovat...

mimina321
autor
29. nov 2009

calex na genetike to akceptovali,problém bol u endokr. 😝 ale doložila som aj od obvodného a už to zobrali 😵 len ma nahnevalo ako ťa pinkajú a naháňajú za blbosti 😠

gerdusha
30. nov 2009

callexka, tak ako ste pochodili?

kacarina
1. dec 2009

ahojte babule, ja chodim do Gynfivu, ale PN mam urcite blizsie, teraz som po 3. KETe - negat., takze 1.IVF sme zakoncili zatial bez uspechu a rozhodli sme sa, ze pre porovnanie absolvujeme vstupnu konzultaciu aj v PN, som zvedava, aky dalsi postup by teraz navrhoval doktor tam ... takze buduci tyzden mame konzuitaciu aj v GF aj v Piestanoch 😅 ... som velmi zvedava na to porovnanie a podla toho sa rozhodneme, ci pokracujeme v GF alebo prejdeme do Piestan ... zatial ma odradza to, ze v PN nemaju tie zmluvy s poistovnami zatial, boh vie kedy ich podpisu .. nemate uz nejake info ohladne toho?

callex
1. dec 2009

Ahojte..z gentiky som bola trosku sklamana...myslela som ze to bude prebiehat trosku inac, ze budu patrat hlbsiu rodinnu anamnezu ako je len stav mojich rodicov.
zobrali nam kvr a v polovicke januara si mam zavolat ci uz su vysledky.viem ze mi zobrala na zrazanlivost krvi a aj nejaky chromozom ktory sa tyka ochorenia sluchu lebo nepocujem na prave ucho.a ked som sa spytala ci sa teda bude dat zistit ci to moje dieta zdedi po mne pani doktorka mi povedala ze je 70sposobov ako sa da prist k poskodeniu sluchu. ☹ no takze ked sa to raz podari tak budem trpnut ci babetko bude alebo nebude pocut.

andzi
1. dec 2009

callex, no tak to je teda fakt bohovský záver. 😒

mimina321
autor
1. dec 2009

tak kočky prosííím v piatok držte palce ideme na iui,ak to nedopadne,tak mi navrhli ivf ☹
callex no priznám aj ja som od toho čakala viac 😅 my budeme mať výsledky pred vianocami-to bude darček 😝

gerdusha
2. dec 2009

mimina, jasne ze budeme drzat palce!
takze vam budu robit iui aj ked este nemate vysledky z genetiky?

irsina83
2. dec 2009

miminka aj ja ti strasne drzim palce, moc moc moc. zasluzis si to 😉

mimina321
autor
2. dec 2009

budú robiť iui aj bez genetiky,ale ivf by bez genetiky nešlo....
a ja vám moooooc dakujem za držanie palcov 🤐 😵

callex
3. dec 2009

mimina321 drzime palce a cakame potom netprezlivo na vysledky.

gerdusha
4. dec 2009

mimus, myslim na teba!

mimina321
autor
4. dec 2009

tak kočky mám za tým......priznávam bola som vyklepaná ako ratlík 😅 😅 😅 😅 ale je to v pohode,je to len chvílu nepríjemné a potom som cítila taký tlak a ako ked začína ms,manžel bol celí čas so mnou 🙂
teraz sa vyvalujem-radili mi aby som dnes nič ťažké nerobila a oddychovala
snád z toho bude barborka alebo barborák 😀 😀 😀

gerdusha
4. dec 2009

no drzim palce, prisaaaamfakt

mimina321
autor
4. dec 2009

dakujem 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵

gerdusha
6. dec 2009

nejake dalsie babule, ktore maju skusenosti s piestanskym CARom?

gerdusha
7. dec 2009

posuvam dopredu, lebo vidim, ze su pokusy o utvorenie novej diskusie s tym istym nazvom...babam sa nechce listovat...a ked tu nikto neprispieva, tak sa posuvame nizsie a nizsie...

mimina, ako?

konfi
8. dec 2009

díky za túto stránku ale nebol to pokus o vytvorenie novej témy len skoro hodinu som tu listovala a nič s týmto názvom som nemohla nájsť a mimina držím Ti všetky palce a daj vedieť určite budete mať darček pod stromček 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre