Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

mimina321
autor
25. apr 2010

ahoj kočky 🙂
tak u nás to tento raz nevyšlo ☹ ☹ ☹ skúsime ešte raz a potom si potrebuejm oddýchnuť,nejako ma to vyčerpáva.......
dybuš mám z teba radosť 😵

dyba
25. apr 2010

mimi ☹ ☹ ☹
ja som sa tak už tešila.
určite máš za sebou veľa vyšetrení. máš urobenú aj imunitu a celiakiu?
nám keď sa potom 5 rokov nedarilo a nevyšlo ani IVF, tak sme v januári boli v Prahe a beriem prednison.
no a čo bolo zaujímavé, požiadala som o vyšetrenie na celiakiu a tvorím aj protilátky na glutén.celiakia býva tiež príčinou neúspechov. preto držím bezlepkovú.
nemala som ale žiadne príznaky. my sme už fakt nevedeli, kam z konope.
možno mi to pomohlo, možno nie, ale snažím sa tomu veriť.
držte sa

gerdusha
25. apr 2010

ahojte,

mimina, skoda, hmm, ale hlavu hore..vcera som citala na jednom fore taku zlatu vetu/radu: babatka pridu iba do veseleho bruska...tak sa snazim na to mysliet a co najviac sa usmievat a pozitivne mysliet...cez vikend to ide, horsie to bude zajtra v praci...

dybus, zostanes na rizikovom alebo nie?

mimina321
autor
25. apr 2010

kočky dakujem ste zlaté 🤐 😵
dybuš imunitu a celiaktiu sme nevyšetrovali.....ja som otehotnela totiž aj prirodzene a na prvý šup...ani sa mi vtedy nesnívalo o tomto kolotoči 😔
dneska som už začala špiniť,takže budem musieť zavolať ako dalej....
snád nabudúce

callex
26. apr 2010

mimina to je mi luto ze to nevyslo.a zelam vela sil do dalsieho kola. chapem tvoje pocit o tom vycerpani. ja som z toho tiez unavena..najme z tych hormonov ktore mi pridavaju na vahe ☹ keby mi to brucho rastlo lebo je v nom drobec tak mito tak nevadi. ja cakam ci pride mrska alebo nie.mala by byt tento tyzden. dnes rano ma uz bolelo brusko predmenstruacne. ☹

micka1980
27. apr 2010

Ahojte babuľe dlhšie som tu nebola a čo čítam....mimina je mi to strašne ľúto ☹ držím palce na ďalšie kroky ....
Callex drž sa žiadna menštruácia ale tehulkovanie 🙂
Ja idem v piatok do PN na kontrolu na 14 DC bez clostylu bež žiadnych hormónov len tak si ma chce doky skontrolovať, či mi rastú folíky i bez hormónov a čakáme na výsledky genetiky .....

Babuľky držte sa ....

callex
28. apr 2010

ahojte babulky. tak dnes je 28dc..a mrska zatial nikde.odkazujem jej nech ani nechodi. 🙂 mam nutkanie si urobit tehu test,..ale vzdy ked som uz uz bola rozhodnuta ze si ho idem kupit tak som dostala mrchu.tak teraz bojujem.

dyba
28. apr 2010

ahojte kočky.
gerdush, ano zostávam doma.vylihujem v posteli čo najviac.
callex, ja som robila test až keď mrcha meškala 2 dni. ale aj teraz už výsledok bude. viem, čo prežívaš. prežívame to asi všetky.
stres, čakanie, napätie, ach jaj.
a potom radosť z // .no ale ja sa teším stále len potichunku. 🙂

baby2
28. apr 2010

jej callex, ja mam dnes 29dc,ale narozdiel od teba som uz stihla urobit koooooopec testov, skoda euracov 😀 mrsku,ne mrchu, oddialujem 1 tabletkou ustrogestanu na predlzenie ultra kratkej lutealnej fazy.... ozaj dievcata ak ste volaktora brali progesteron , kolko vam zvykla meskat MRCHA...

mimina321
autor
28. apr 2010

callex držím palce 😵
micka tak aby genetika dopadla dobre 😉
dybuš oddychuj,nech drobček rýchlo rastie 🙂

callex
29. apr 2010

ahojte. vecer ma zacalo opet boliet brucho tak predmenstruacne a ja som sa v noci ani nevyspala co som sa stale bala ze ju dostanem. rano len co som dala nohy z postele kuk do nohaviciek ci nie su spinave. 😀 a neboli. no a teraz pokazde ked idem na wcko tak cakam...sledujem. priznam sa este mi takto nesibalo..a to uz teda mam co to za sebou.

inak neviete nahodou ked dostanem mrchu mam prestat brat duphaston? ako si mi to vypadlo z hlavy.

micka1980
29. apr 2010

mimina ďakujem .....
callex nepreháňaj to 🙂 ......

tak babule vonku pekne a ja idem laskonky piecť 🙂

gerdusha
29. apr 2010

ahojte babule,

ocuvajte, co myslite, co "so mnou bude"? 🙂)...vcera som bola 10 DC a mala som folikul cca 13 mm...podla mojho obvodneho gynekologa, ktoremu verim iba nos medzi ocami /hanba mi...mu.../...zajtra idem znova na folikulometriu, predpokladajme, ze bude 17 mm a budem 12 DC,...vyzera to tak, ze by mal prasknut cez vikend....ale co fculeeeky? v sobotu je sviatok, nepredpokladam, ze doky v PN bude pracovat...o nedeli ani nehovorim...zajtra mam volat do PN...stalo sa to ale niektorej vam uz niekedy? ze ste cakali na iui, ale ovula vam vysla takto blbo?

gerdusha
29. apr 2010

callex, ano, ak by prisla mrcha, duphaston vysadit, netreba telo zbytocne v tejto faze uz ladovat progesteronom

radka30
29. apr 2010

Ahojte dievcata, ak by vam nevadilo, pridam sa do vasho fora. Som milo prekvapena, ze je car aj v PN, kedze to mame zhruba 50 km od bydliska, co je super a aj casovo nie tak narocne.

My sme po prvom neuspesnom IUI v Heliose, MT (stoji tam az 100e) a musim povedat, ze su tam mili ludia, ale financne narocni. U nas je problem aj u mm - zly spg a ja mam zvyseny prolaktin a este k tomu beriem euthyrox 25 na sz, ale doky tvrdi, ze mozme otehotniet aj prirodzene, sice s nizsou pravdepodobnostou, ale mozme.
V maji sa chystame na druhe IUI, potom by sme chceli vyskusat este 2x IUI a ked nic, tak IVF. Myslíte, ze sa mam vykaslat na IUI a necakat (aj kvoli veku) a ist hned na IVF?

drzim Vam cakatelkam palce, aby ste tie dve potvorky na teste uz konecne nasli 🙂

baby2: mne meskala 5 dni

camelco
29. apr 2010

Ahojte baby, tak ja som dnes absolvovala 1krát IUI, neviem ešte ako to všetko dopadne ale dúfam, že dobre, viem aj to aká je pravdepodobnosť, ale verím .... 🙂 KEdže sa nám s manželom nedarí už 2 rok tak sme sa rozhodli to riešiť cez CAR. Navševujeme PN, je tam milý personál a doktor nám všetko pekne vysvetlil. Držte nam palčeky.

gerdusha
30. apr 2010

vitajte novacky 🙂

no tak moj folikul vraj nerastie...povedal mi moj obvodak...stale rovnako velky...alebo ako sa vyjadril meral dva folikuly naraz...mno...tak nejak...no comment... 😒

dyba
30. apr 2010

ahojte kočky.
My sme po kontrole, srdiečko bije ako zvon. 🙂 Už len veriť a dúfať, že to tentokrát dopadne dobre.

babule, chytajte, posielam tehu vírusíky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gerdush, volala si do caru? Ako budete pokračovať?
callex, ako keby si popisovala mňa. robila som to isté. Budeš testovať?
všetkým držím palce

mimina321
autor
30. apr 2010

dybuš moooc gratulujem 🤐 😵
vírusíky chytám o 106 😀
gerdush to je akési pomiešané 😕 máš asi obvodáka ako ja moju 😅
ahoj nové bambulky 😵 😵 😵 verím,že sa vám dude v Piešťanoch páčiť,a prajem skoré otehulenie 😵 🤐
ja dnes začínam novú stimulku 🙂

mimina321
autor
30. apr 2010

dybuš máš aj tt v pase 🙂 už aby nám to svietilo všetkým 😉

mimina321
autor
30. apr 2010

radka a kolko máš rokov?

mimina321
autor
30. apr 2010

callex normálne som z teba v napätí,ocikaj to už
píšem ako talian,ale dočítavam za ,,jazdy,,

baby2
30. apr 2010

jaj dybus, jak ja som sa uz vedla teba videla, ale ta MRCHA dosla ☹ .....aspon mam odpoved pre dievcata,kt.sa pytaju po kolkych dnoch dojde mrcha ked ste uzivali USTROS....odpoved po 32 😵 !!!! cyklus bez -24......

mimina321
autor
1. máj 2010

baby tak som držala palce,škoda,že vám to nevyšlo......
mrcha mi pri užívaní utroša príde zhruba 12dní po ovu-bez utroša to bolo 8-9 dní po ovu

micka1980
2. máj 2010

Vítam Vás nové babulky v diskusií..... držím palce v PN
Gerdush hej mne sa to stalo vyšlo nám to na nedeľu a to ešte veľkonočnú doky sa prispôsobil a vyriešili sme to v nedeľu...
Viem o tom, že mal byť v PN i v sobotu robili odber folíkov pre IVF....

Ja som bola na kontrole na 14 DC bez tabletiek, bez ničoho čo príroda zariadila narástol mi folík 18mm doky prekvapil a spravili 4 IUI pichli pregnyl a stredu kontrola som zvedavá či sa folík umúdri a konečne praskne, pretože to bola z mojej strany už posledná IUI už len IVF a to predpokladám, že ak k tomu príde tak to budem riešiť cez BA, pretože PN nemajú zatiaľ zmluvu so všeobecnou poistovnou ☹

držte sa ....

bambi9
2. máj 2010

ahojte, chystame sa do PN na spermiogram... mozte mi kocky napisat ako to prebieha? ci je odber tam, alebo ho mame doniest, + ako je to s nadobkou atd. ?? 😕

callex
2. máj 2010

ahojte babule.
mimina si podarena. ocikam to ale az zajtra rano ak sa nezmeni situacia.manzel ma drzal na uzde co sa tyka testu a ked som sa rozhodla ze uz ho kupim v piatok tak lekarne boli zavrete a nikam inam sa mi uz nechcelo ist. tak mozno dnes kupim po ceste od rodicov.

bambi9..odber urobia tam..treba mat 3dnovu sex.abstinenciu.vysledky budete mat tak do 20minut...lekar si vas potom zavoal a vysvetli vam vysledky a navrhne dalsi postup.

bambi9
2. máj 2010

dakujem callex... to znamena ze ked tam prideme tak sa ohlasime, daju nam nadobku a drahy pojde niekde do spec. miestnosti?, 😕
mozno sa pytam blbo, ale chcem ho na to pripravit, doteraz sme boli len na takom spermiograme kde sme doniesli vzorku z domu 😅

callex
3. máj 2010

ahojte babule.
bambi9...ano tak nejako to funguje..draheho odvedu do miestnosti a tam mu daju tu nadobku. pytala som sa manzela ake to tam je? 🙂 obycajna miestnost a par casopisikov..vraj biednych. 🙂

babule hodte kuk do mojho albumu zeby?

bebotka
3. máj 2010

ahojte, boli sme v Pieštanoch a chystáme sa na prvé IUI, ale my to vychádza nejak na víkend, ako sa to rieši nemali ste taký problém niektorá?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre