Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

gerdusha
3. mar 2010

dnes som citala, ze sanca je velmi velmi velmi mala...aj doky sa so mnou rozpraval v takom duchu ze "co dalej"...musela som vypichat 16 injekcii...cize to islo do penazenky...mam pocit, ze to iui podstupujem len kvoli tomu, ze ma to uz stalo tolko penazi...

a tento pristup je asi najhorsi aky moze byt...ze neverim....

mimina321
autor
3. mar 2010

gerdush ja som bola tiež velmi skeptická pretože som tiež toho spotrebovala skoro ako ty 😒 a tie šance no neverila som vôbec
a pozri zadarilo sa a keby sa to vajko chytilo tam kde má tak som teraz mohla byť šťasná tehulka

gerdusha
3. mar 2010

mimus, ty si take moje svetielko na nebi 🙂

micka1980
3. mar 2010

gerdush ja verím tomu, že onedlho nám tu napíšeš, že si tehulka 🙂

dyba
3. mar 2010

Ahojte. až teraz som sa dostala na net
Gerdush, musíš veriť. ja tomu strašne verím. po 5 rokoch snaženia mi nič iné nezostáva 😉

gerdusha
4. mar 2010

dobre raaaaano,

vcera som/sme sa takto rozhodli...ak sa iui nepodari, davam si par mesiacov pohov a musim schudnut...takze tak nejak...

mimina321
autor
4. mar 2010

gerdush poviem ti aj ja sa snažím trochu tú váhu znížiť,včera som jedla skoro samé ovocie a nalievam sa vodou 😝 tak je to nasledovne pijem a cikám,zakial som doma tak sa dá,ale neviem v práci... 😖
inak zatial nevidím nijaké výsledky-budem musieť aj cvičiť,čo ma nebavííí,som lenivá ako voš 😎 😀 😀 😀 😀

gerdusha
4. mar 2010

mimus, ja som drzala 90-dnovu dietu a schudla som za 3 mesiace 27 kg a citila som sa bozsky...no a potom prisli duphaston a spol...a rozozrala som sa a som tam, kde som bola...

asi si dam po pripadnom neuspechu vazne pauzu...myslim, ze by to mohlo narobit viac osohu ako skody...len asi ked zase zhodim tolko kg naraz nebude dobre...pretoze rychlo som stratila, velmi rychlo nabrala, teraz by som zase asi relativne rychlo zhodila...a to pre telo je riadny sok...uvidim...asi hodim rec s dokym...

mimina321
autor
4. mar 2010

gerdush za 3 mesiace 27kg??????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
no to by s som volako vydržala

mimina321
autor
4. mar 2010

si teda macherka 😕
ja mám tiež nádváhu a poriadnu toto by sa mi zišlo-manžel mi sem tam povie,že hrošík ale je to skôr na hrošiska 😎

gerdusha
4. mar 2010

a najlepsie na tom bolo to, ze som sa aj pocas chudnutia vazne dobre citila..vobec som nemala pocit, ze sa nejako obmedzujem, nutim...niektory tyzden som schudla neskutocne vela, az sa clovek obcas zlakol...
dohodli sme sa aj s mm, ze hned po ukazani pripadnych negativnych vysledkov iui, ideme spolocne na to znova.

mimina321
autor
4. mar 2010

gerdush normálne si ma navnadila idem ju pohladaťlebo mám normálne zbierku diét aj túto by som tam mala mať
čo ti poviem teoretik zo mňa je 😀 horšie je to s tým praktizovaním
dnes upratujem ako drak,akurát som hovorila čím viac to upratujem tým je tu väčší binec 😝 ešte chcem možno budúci týždeň okná

gerdusha
4. mar 2010

mna svihne, vyzera to tak, ze na mna lezie nadcha...porazi ma, ak mi po tych vsetkych injekciach zajtra povedia, ze e eee..ste chora, nic sa nerobi...

mimus, pocuvaj, niekde som citala, ze obcas to iui moze byt bolestive, ze to zalezi od toho, aky je krcok..vies o tom nieco?

co ak mi dnes pichnuty pregnyl nestihne zabrat?

ja tiez tento tyzden upratujem viac ako inokedy...mam prazdniny...a predavame byt...tak tu mame kazdy druhy den kupca...tak reku nech to tu trochu vyzera...

dyba
4. mar 2010

čafte. máme tému diéta? pridávam sa. ono zhodiť nejaké to kilečko by som chcela aj. nejakú silnú nadváhu nemám, ale ke´d som mala o takých 6 kg menej , som sa cítila oveľa lepšie. už sa mi podarilo zhodiť skoro 3 kg od prvej návštevy v care PN. tak sa teším. ešte by to chcelo aspoň 4 kg.
gerdush klobúk dolu. že 27 kg dole. teda silná vôľa
jeminko, ja tak neznášam cvičiť. ale každý deň spravým so slzami 🙂 aspoň pár drepov a brušákov. fuj

gerdusha
4. mar 2010

ahoj dybus... 🙂

mne mm naordinoval kazdodennu hodinovu prechadzku...keby ste ma videli, ako sa mne straaaasne ale straaaasne nechce!...ja pridem asi 3 hodiny skor domov ako on z prace..a potom sa premoct ist von, najma, ked bolo vonku este tak velmi hnusne, vsade sa topil sneh a tma...grr...

nikdy mi nechcel zozrat ziadnu z mojich vyhovoriek...ach, chlap jeden tvrdohlavy! 🙂

dyba
4. mar 2010

no a zajtra idem na tie mojžíšovej cviky. sestrička bude zo mňa zhrozená, keď ma zbadá. antišportovkyňu. 😎

dyba
4. mar 2010

jéjko. aj môj mm mi ordinuje každý deň prechádzky. ešte že ich máme 😅

dyba
4. mar 2010

no nakuknem sem zase večer. musím ísť za povinnosťami.
a ,,pome,, cvičiť !!!

gerdusha
4. mar 2010

hapciiiiii...ja dnes nemozem...ja som dnes chora 🙂

mimina321
autor
4. mar 2010

gerdush neviem o tom krčku,nerob si z toho hlavu 😵
inak len čo som doupratovala dohrmelo mi krsniatko a už som tam kde predtým 😅 ale dneska už na to hážem bobek 😅 stolík som utrela a ostatné počká....

gerdusha
4. mar 2010

zacinam sa bat 😒

mimina321
autor
4. mar 2010

gerdush nestresuj sa,bude to dobré 😵 uvidíš že mi zajtra napíšeš,že si sa zbytočne plašila 😵
o kolkej ideš?

gerdusha
4. mar 2010

mimus, este jedna taka...no...prakticka...ked lezis na tej koze, mozes mat aj suknu? 😉

mimina321
autor
4. mar 2010

jasné šak sukňu vyhrnieš,dostali sme jednorazové plášte,ja som sa musela vyzliecť do pol pása ale sukňu vyhrnieš aspoň si to myslím

gerdusha
4. mar 2010

do pol pasa od zeme? 🙂) alebo od vrchu?

mimina321
autor
4. mar 2010

gerdush od pol pása dole 😀 😀 😀 ty máš fakt nervy na dranc,a fakt sa nemáš čoho báť

gerdusha
4. mar 2010

ojoooj..mimus moja, ty nevies aky boj ja zvadzam s kazdym doktorom...

ja prekonavam svoje olympijske limity kazdou injekciou atd...

nemam dobre skusenosti s lekarmi, ale snazim sa...vazne sa snazim... 🙂

mimina321
autor
5. mar 2010

kočky ahoj
dnes myslime na gerdush má velký deň 😉

sammira
5. mar 2010

ahoj mimina,presne tak 🙂 rano ked prisiel mm z nocnej tak som mu to referovala,ze jedna holka ide na to 🙂 tak drzime palce...tfuj,tfuj,tfuj nech sa to podari..ja som bola vcera zase na hormonalnom profile a cakame,stale cakame.do pn pojdeme az v aprili s vysledkami.

mimina321
autor
5. mar 2010

sammira držím jej palce ako besná 😀 gerdush z toho mala velký stres
aj nám to vychádza tak koncom marca začiatkom apríla -možno sa stretneme 😵 aj tebe moja nech horm.výde dobre 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre