Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

sammira
5. mar 2010

vdaka si zlata a veru mohli by sme sa stretnut aspon by sme si dali v cukroske kavicku aj nieco dobre 😝 no a gersush sa necudujem.beriem to podla seba,ze kolko na to cakas a zrazu sa to odohrava.a ten gulas myslienok,ze ci si vsetko dobre urobila a ci sa to podari a musi sa to podarit a panika,hahaha no toto som ja 🙂 najskor obrovska hrdinka a potom...ja verim v car pn aj lekar ma presvedcil aj ta ich embriologicka ta je na 110% robia vsetko co sa da.gerdusch je v dobrych rukach a dufam,ze aj ty hore sa tak isto snazia!!!! 🙂

micka1980
5. mar 2010

Kočky vyzerá to tak, že sa v PN koncom marca začiatkom apríla stretneme všetky spolu 🙂 ...jéjjj super a teším sa ako budeme spolu všetky tehulit🙂....gersush držíme ti palčeky všekto dopadne OK a nemusíš sa ničoho báť 🙂ja by som mala ísť na iui začiatkom apríla a už sa veľmi tešímeeee 🙂 🙂 🙂

mimina321
autor
5. mar 2010

gerdush kde si moja už som zvedavá 😕
kočky ja som volala s dr.v utorok idem do car,možno budem stimulovať na iui 😵 táááák sa teším 🙂 🙂 🙂

dyba
5. mar 2010

čaute.
teda gerdusha mala ale riadne bobky. nejako sa neozýva, chúďa.
mimi, ty už ideš teraz v utorok na stimulku? Asi?
to by bolo fajn. ja si tiež počkám na mrchu a začínam. doma na stole mám clostyl a hypnotizujem ho už teraz, nech vyrobí pekné vajká. sa tiež teším. 🙂

gerdusha
5. mar 2010

no ahojte babule!

ste zlate, ze ste na mna tak mysleli...az teraz sme sa dotrepali busom z PN...

mno...tak...prezila som...ale ehm...prirodzenou cestou je to ovela prijemnejsie 😀
v kazdom pripade sa to naozaj dalo prezit, doky bol velmi prijemny, dokonca som sa aj rehotala pri tom...rozpravali sme sa o tom, aky je fostimon hnusny...a on ze asi si to bude musiet aj on raz nechat pichnut, aby vedel, aky v skutocnosti je...

mno..tak uvidime ako zahniezdime...

lezie na mna nadcha...hapciiii....mab pldyy dos...

vy ako, moje?

mimina321
autor
5. mar 2010

dybuš no asi by sme mohli,ja mám gonal od kamošky je to jednoduchšia aplikácia
no dnes možno zajtra dostanem ms,tak by to vyšlo 😵

mimina321
autor
5. mar 2010

gerdush tak si v pohode prežila 😵 🤐 tak teraz ležkaj a oddychuj 🙂
a chrípčinu vyžeň 😉

maahuliena
5. mar 2010

cavte..
gerdusha.. tak držím palce... nech je IUI uspešné 😉

ja dufam, že kontrola v pondelok bude ok.. to budem len nejaký 10DC 😕 ale je to nejak skoro, nie? 😅 tak snad nejaký 14-16DC bude iui ... sa tešiim potichučky... 🙂 😵

mimina321
autor
5. mar 2010

maahuliena podla toho ako rastú folíky
micka to by bolo super

maahuliena
5. mar 2010

.. mimi ved mne je to jasné.., ale že by kludne stačilo na 12DC... sama som zvedavá...
aj ste niektorá dopichavali na IUI? teda že clostil+ niečo? 😕

mimina321
autor
5. mar 2010

ja som mala inj.merional a fostimon

gerdusha
6. mar 2010

maahuliena, mne vcera doky navrhol, ze ak iui nevyjde, tak budem stimulovat clostyl a par merionalov...ale to len kvoli tomu, ze ja vela spotrebujem 😀
inak pekny vikend vsetkym

mimina321
autor
6. mar 2010

ahoj gerdush tak ako sa máš?
už v pohode?

gerdusha
6. mar 2010

aaaale kde...kycham a duni mi v hlave...

gerdusha
6. mar 2010

hups..ahoj mimi, zabudla som pozdravit... 😉

mimina321
autor
6. mar 2010

gerdush zalahni a oddychuj nech sa tej potvori chrípčinovej zbavíš čo narýchlejšie 😵 ešte kým sa drbec zavrtá 😵

mimina321
autor
6. mar 2010

drobec 😅 som chcela napísať 😉

gerdusha
6. mar 2010

ale ked mne sa nechce lezat..🙂..ocuvaj, mimi, ty si po iui hned brala nejaky progersteron? alebo az o niekolko dni?

mimina321
autor
6. mar 2010

no utroš hned po iui 2x1

gerdusha
6. mar 2010

ja mam ist buduci tyzden na odber krvi, aby mi stanovili hladinu progesteronu a az po odbere zacat s duphastonom

dyba
6. mar 2010

Ahojte.
mimi, ten drbec, som sa pobavila 😀

inak ako čítam, tak sú tie stimulky tuším u každej iné. gerdush, tebe budú robiť aj progesterón. zaujímavé. aj povedal doky , že prečo?
mimi, aj tebe robili progesterón?

A keď sa berie clostil, tak sa potom pichá pregnyl na prasknutie folíkov? Či nie? oni prasknú pri clostile samé?
Začínam mať v tom chaos. ale toto sú asi otázky pre dokyho.

gerdush, do postele!! 😎

ozaj. baby2 sa nehlási. 😨

micka1980
6. mar 2010

dyba..
clostil je na podporu folikov a pregnyl sa pichá aby folíky praskli .....

gerdusha
6. mar 2010

jeeej..dalsia starost z krku...prave sme predali byt...huraaa

dybus, ten progesteron mi budu testovat pre to, aby zistili, ci mi bude po pripadnom druhou iui alebo ivf treba brat duphaston alebo utrogestan...doky nevie, aku mam hladinu progesteronu po ovulacii...pretoze mne ked robili HP, tak mi ho robili 2 DC

po clostyle netreba nutne pichat pregnyl...ale takto mas aspon istotu, ze foliky prasknu...mne moj obvodak uplne dovrtal moje folikuly...ja som brala clostyl...14 dc som ich mala krasnych 18 mm a on mi od 15 dc kazal brat duphaston...a tym zabranil prasknutiu...ba naopak tie folikuly mi nepraskli a vznikli z nich cysty...spravny lekar by mi mal pichnut pregnyl...alebo aspon den dva pockat, nech prasknu same... u mojho obvodaka je hranicny den 14..bud praskne alebo "tento mesiac z toho opat nic nebude"...neuvedomuje si,ze niektore baby mozu mat ovulaciu aj 23 dc...ako ja teraz...alebo aj mimus...a mnohe dalsie baby...

dyba
7. mar 2010

Ahojte.
gerdush, a kde budete bývať?
aha, ano. ten pregesteren nerobil ani mne , lebo už 2x nebola ovulka.
ale ten tvoj obvoďák je fakt nejaký divný. To bude haluz, keď prídeš čoskoro za ním a povieš mu, že si tehu z tých folíkov, ktoré on minule odpísal 😀

dyba
7. mar 2010

to čo som napísala?
teraz sa baví mimina.
má to byť progesteron 😀

gerdusha
7. mar 2010

dobre raaaano,

na to sa tesim aj ja, ked ukazem svojmu obvodakovi, ze aj 23 dc moze byt ovulacia...

budeme sa stahovat z bytu do domceka..ale az cez prazdniny...len sme potrebovali uz teraz predat byt, aby sme mali peniazky...s tou podmienkou, ze do 1.9. tu budeme este byvat.

mimina321
autor
7. mar 2010

ahoj kočandy 🙂
gerdush to nemyslíš vážne s tým tvojim obvodným 😲 😲 😲
inak gratulujem k predaju 😵

gerdusha
7. mar 2010

no myslim to smrtelne vazne...a takto to islo cca 6 mesiacov...az som sa raz poriadne zacitala do vsetkych clankov najma tu na streche a zistila som, co ten duphaston vlastne moze urobit...

tak som popisala maily cca 15 roznym gynekologom po celom ceskoslovensku, adresy som si nasla na nete..presne som im popisala moj problem...a vsetci mi potvrdili, ze moj gynekolog ma "nestandardny pristup"...celkom sa mi pacila ich kolegialita, ked to takto zaobalili..a nenapisali, ze je to uplne zle... 🙂

ked som mu potom povedala, ze co som zistila, povedal mi, ze je to hlupost...tak som odisla do PN...ale nie uplne..on ako zakladny obvodny gynekolog nie je zly...hold..nespecializuje sa na vsetko...to sa neda...

gerdusha
7. mar 2010

dnes sa vam moc nechce...

baby2
7. mar 2010

cavte kocky, volaktora sa pytala na progesteron teda DUPROS,ja som to mala na predlzenie lutealnej fazy,aby sa oplodnene vajicko malo cast uhniezdit.......resp ovulka byva 18dc a mrcha 24dc.....

ps a nastivila ma mrcha ta vas zdravime obe a dufame ze 2.iui vyjde volakedy okolo 18.3....je este niekto s iui na tento termin?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre