Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

camelco
18. máj 2010

ahoj callex
och ...
ten tvoj obvodak to je asi dobry kus vola 😠

kacarina
18. máj 2010

camelco, ja chodim uz 3 roky do gynfiv v BA, v Piestanoch u dr. Vodicku sme boli v decembri na uvodnej konzultacii a vysetreniach, aby sme si to tam zmapovali, je super, venoval sa nam dlho a vsetko nam vysvetlil ... rada by som tam prestupila, uvidime po tejto majovej konzultacii, potom vam napisem, ako sme sa rozhodli ...

kacarina
18. máj 2010

no callex, mas to vesele teda, ozaj ta mohol okrem krvi aj pozriet, ved je podla mna dolezite vidiet, ci sa vovnutri nieco deje ... divny postup obvodaka aj podla mna 😒

camelco
18. máj 2010

drzim palce 😉
nam sa tiez pacilo ako nam to vsetko vysvetlil, najviac som sa zabavala, ked mojmu mm vysvetloval MS cyklus 😀
som rada ze som sa nenechala zlakat na BA, ze ma ten moj pocit (6.zmysel) nesklamal, no uvidime, ako sa vyvinie situacia

ybyta
18. máj 2010

bambulky ako ste sa pekne rozpiskali tak toma byť Calex ťažko povedať asi to čo Vodička povedal allllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeee nadej umira posledna silno držim palce aj na nohach keby bolo zachytene! huncut malí apostup fakt zvlaštny taky pribrzdeny postup 😠 moja mňa život naučil nedať sa je to tvoje zdravie su plateny s našich peňazi ja už sa nedam odpinkať! 😠 😠 😠 😠 😉 už som stara nato aby som sa zmierila aj stym ked neni sa ochotny vysvetlovať§! aked nepanimaju 😉 spitam sa aj 2 krat aj 3 ajust

dyba
18. máj 2010

ahojte kočky.
callex, no to je sila, ten tvoj obvoďák. To čo je aký postup 😠
už si volala? sme zvedavé.

kacarina
18. máj 2010

ybyta, spravny postoj, do nich !!! 😀 😀

ybyta
18. máj 2010

helou bambulky podať hlasenie 😀 Calex moja no kde si dievča? 😉 sme take zvedave čoje stebou čakame čoti povedali? kacarina tak veru ved ked človek sa nehá tak su taky žeti nič nepovedia atvaria sa jak puk 😠 preto ani gyndoša nemam vPiešťanoch ale v čachticiach mam ich tu plne zuby 😠 len ma tu richtovali!anajlepšie ked som chodila jednej atami asi 7 krat povedala že som tehotna ahned som od radosti na druhy deň aj dostala no nepacli by ste ju zniečim 😀 😠 😠

ybyta
18. máj 2010

zajtra mi držte palčoky okolo 10.00ideme na tu Myjavu som zvedava čo dohodneme dam vedieť 😉

lenkace
18. máj 2010

kacarina a akého máš doktora alebo doktorku v tom GIN-FIV, my sme dostali dr. Stenovú, ale tá je taká milá,pekná, boli sme s nou strašne spokojní, raz sme tam išli v den kedy ona nerobí a bola tam taká silná mrochta, že jej tak musím povedať, bola úplne neochotná niečo vysvetliť, tak som si hovorila, že kebyže ju dostaneme tak odtiaľ asi odídeme, ale našťastie máme Stenovú

kacarina
19. máj 2010

ja chodim do GF dr. Drabekovi, nemame s nim ziadny problem, aj laparku mi on robil, ked treba, povypytujeme sa a on po vysvetluje ... ale Piestany mame ovela blizsie a je to tam take prijemnejsie uz len kvoli tomu, ze este nemaju tolko klientov, takze maju na ludi viac casu, v BA je uz bohuzial riadny natresk obcas, taka pasova robota trochu ....

callex
19. máj 2010

babule vcera vysledky neboli...bola som si dnes po ne...HCG 5,7...po obede idem k obvodakovi s tym vysledkom.hadam ma uz pozrie.
ja som tiez chodila k Stenovej,...mala dni ked bola OK..mala dni ked nepovedala ani slovo..alebo bola taka nemastna neslana..tych bolo viac.

ybyta
19. máj 2010

no podavam hlasenie v Pondelok nastupujem do nemocnice av Utorok ma operuju! toje rychlosť 😝 rychlo porobyť krv ,interne atd... mooooooooooooooooooooooc prijemny ten primar Gajdošik že treba oba vajcovody odstraniť apotom mam vysoku šancu 🙂 čomam robyť nemam na vyber ked chcem bejbi 😎 no calex aaaaako si pochodila?

camelco
19. máj 2010

ybyta ... tak to je ozaj rychlost ... tak nech to co najlepsie dopadne 🙂

camelco
19. máj 2010

callex ... ako si pochodila u obvodaka

mimina321
autor
19. máj 2010

ahoj kočky vy ste toho popísali 😅
ybyta držím palce v utork na teba myslím 😵
calex som zvedavá čo povie.....
u nás bude teraz 2mesačný oddych 🙂

ybyta
19. máj 2010

dakujem pekne za palčoky ,ani sa nestačim stoho spamätať, len sa nestihne krv na pohl. choroby a aids ale ved primar to musi vedieť to trva tyždeň dufam ma vezme v pondelok nastupujem ešte mu radšej zavolam zajtra mimi aky oddych aj si mala niečo?ja neviem IVI alebo IVF?CALEX VšAK Už PREZRAD čO TI POVEDALI? 😉 camelko aty ako?načo sa chystaš?

lenkace
19. máj 2010

kacarina a kde bývaš?no ja vás objaviť skôr, tak si vydupem u dr. tie Piešťany, nebaví ma hnať sa zakaždým do tej Blavy a ked prídu kontroly to sa ešte len nachodíme, fúúúj

jaako
19. máj 2010

Baby čítam, čo ste kto ste,.. ale,..no neviem či vám všetkým ide o to isté 🙄

bo jak vidím na 90 per. ste hluché 😢

a na 95 asi slepé 😖

a nehovorím o tých čo nečítajú toto fórum ☹

a tie čo nerozumejú je mi ľúto 😒

kacarina
20. máj 2010

jaako, teraz nerozumiem asi ja 😕 .... o com? vysvetli prosim ...

micka1980
20. máj 2010

ahojte babule ....včera sme testovali a neúspešne ☹ ☹ ☹
ale čo už ideme ďalej silne rozmýšľam či máme ísť na IVF do Gynfiv alebo Piešťany......niečo mi hovorí, že Piešťany sú správna voľba 🙂

Mimina prosím ťa čo ti povedal Vodička, koľko Vás to výde samofinancovaním ? mne dnes napísal do mailu, že 2000 € ......
Prečo si si dala 2 mesačnú pauzu alebo to máš nariadené ?

callex
20. máj 2010

ahojte..
ybyta teda to je rychlost..sa mas..budes to mat z krku. tu krv na pohlavne choroby a AIDS..ti nerobili v centre.to sa robi zvycajne ako prve. v ramci predoperacneho to po mne este nik nechcel..ak si dobre pametam.
miminia..oddych je tiez spravna volba..pekne nazberaj cerstvu energiu.
micka1980...este nehadz flintu do zita.mas uz menzes?
jaako..neviem ci ty nie si trochu vedla..nechcela si napisat do inej temy nahodou?

no a ku mne tolko..ze doktor sa uz tvaril ze ma ani nevysetri ale potom len predsa,..ale len som vyhupla na kozu..ziadne sono. a povedal ze tam nie su ziadne znamky tehotnosti.co je teda dobre..lebo po mimomaternicovom netuzim.hovorim mu ze k nemu chodim ako na klavir.vraj lepsie aj 3x za den ako raz a neskoro.reci ma pekne len tie skutky niekedy tomu odporuju.
ked som cakala u sestricky tak vysla od neho pacientka s tehotenskou knizkou.sestricka sa pyta je to teda potvrdene? ona ze hej. ja jej hovorim no jedna z tych stastnych. a kocka na mna no neplanovali sme ale o to viac sa tesime.pozriem na kartu ..23rokov.no kde je spravodlivost.skoro som sa tam rozplakala.uz mi z toho asi zacina svitorit.

mimina321
autor
20. máj 2010

ahoj 🙂
ybyta mala som iui,ale neuspešné 😒 teraz oddych kvôli vaječníkom
micka od 1200e záleží na tom čo budeš chcieť,ale rozprávala som sa s kamoškou bola v gf a cez poisťovňu doplácali 1500e 😕 bola som v šoku 😲
callex neboj moja raz sa zadarí aj nám 😉

mimina321
autor
20. máj 2010

micka inak rátam okolo tých 2000e

mimina321
autor
20. máj 2010

jaako nerob si z nás ťažkú hlavu v pohode peržijeme aj s tými handicapmi čo si vymenovala 😵 🤐

micka1980
20. máj 2010

ahojte ....

mimina ja tiež rátam cca 2000 € napísal mi to doky pri tých lepších preparátoch je to cca 2000 - 2100€ a pri tých lacnejších 1500€.

Callex - viem si predstaviť ako si reagovala na tú tehotnú 23 ročnú, mojej kámoške sa dnes na MY narodil krásny synček Matúško 🙂 teším sa spolu s ňou len aby som už ja rozosielala krásne smsky s fotkou babenka 🙂 nie nehádžem flintu, ale dva tehot. testy neúspešné a menzes ešte neni i keď ma bolí už všetko ☹

ybyta
20. máj 2010

ahojte babulky! ja som vybehana 😝 😝 no calexka mne spravili testy na poh. choroby a aids pred ivf no a teraz pred tu operaciu sa samozrejme nemožu stihnuť to trva aj vyšše tyždňa to som ani ja nevedela tie palky 😝 dosť čo už bez poisťovne bymato aj tolko vyšlo aj vMartine cez nu to bolo tych vyšše 30.000 calex je to škarede ale ja som zavidela babam čosi tlačili kočik čo mali brucho čo sa v čakerňach hladkuju po velkych tehotnych bruchach skratka všetko toje podla mňa ok 😉 😉 pochopili ste tu ... jako?ja nie 😠 😠

kacarina
20. máj 2010

no ja som veru tiez teraz taka rozhadzana, ze si casto porevem, lebo vsade tehule, kociky, deticky atd atd ... klasika, za tie pocity sa nemozeme hanbit, proste to nejako musime ventilovat, aby nam z toho nezadrbkalo za chvilu 😅 ... ja sa po takomto obdobi zvycajne zas nejako vzchopim (ani netusim ako) a vsetko to tak nejak dokazem brat "sportovejsie" ... no snad sa raz v tejto discipline aj k vysledku dopracujeme, verime!! 😉

gerdusha
21. máj 2010

ahojte babule,

neviete nejake najnovsie informacie ohladom tej vseobecnej zdravotnej v PN?...nejaky termin, kedy by mozno...

inak ja tiez mozno budem zvazovat cez leto laparku na myjave. je to moje rodne mesto a velmi ma tesi, ze tam maju take dobre meno...k primarovi gasparikovi sa dostanete automaticky alebo si to musite nejako zaobstarat?

kacarina
21. máj 2010

gerdush, zatial nic nove, ja idem v pondelok na konzultaciu a vyzistim priamo od doktora, potom dam vediet, ak aje perspektiva ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre