Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

ybyta
19. okt 2010

Hilfeeeeeeeeeeeeeee baby potrebujem Calexik vedieť čisa robi histologia aj pri laparke ale určite ano dakujem

callex
20. okt 2010

@ybyta histologia sa robi ak ti nieco z bruska odobrali.nejaky polyp alebo nieco.preco to potrebujes vediet?

mimina321
autor
21. okt 2010

ahoj 🙂
takže v Piešťanoch už niesú ☹ 😢 tolko som sa chystala pozieť ich 😔 ale chytila som chrípčinu a volajako sa z toho nemôžem vymotať....nadchu ešte stále mám 😒
tak pozerám,že už máte aj povyberané nové centrá....bambulky moc držím pace,budem rada ked mi napíšete ako sa mate 🤐 😵

callex
21. okt 2010

@mimina321 no pekne sa liec, ta chripana je teraz vsade naokolo.na nadchu skus physiomer spray. mne velmi pomohol ..poradili mi ho tu kocky na MK.

zuzullik3
21. okt 2010

ahojte ja som tu tiež nová a tiež som chodila k dokt. Vodičkovi, ktorý bol úplne skvelý a možno by sme niečo aj začali riešiť ale samozrejme od 14. júna čakáme na výsledky z genetu z Nitry, takže som sa k nemu ani nedostala a už ani nedostanem už tam volám každý týždeň a každý týždeň to urgujú už mi to lezie na nervy... Ale pán doktor Vodička ma poslal aj endokrinologičke a tá mi zisila nefunkčnú štítnu žľazu tiež som pobrala veľa hormónov a pribrala, a môj gynekológ mi stále hovoril že to je len s toho že som pribrala, že nemôžem otehotnieť kvôli tomu ale na štítnej mi povedala že môže byť príčina tá štítna žľaza. Som po dvoch potratoch posledný som mala pred dvomi rokmi a odvtedy nič. Vajíčiek mám dosť ale vôbec mi nerastú, takže niekedy a to väčšinou neprichádza ani k ovulke... Vodička mi niečo hovoril aj o polycistických vaječníkoch, nepočuli ste o tom niekto??? 😕 ? dosť ma to naľakalo a neviem o tom veľa či sa to dá aj nejako inak liečiť alebo čo??? 😒

majda27
21. okt 2010

@zuzullik3 aj my cakame na vysledky z genetiky z Nitry my sme boli 30 augusta. A presli sme do martina, povodne sme sa mali prihlasit na dalsiu konzultaciu ked budeme mat vsetky vysledky vratane tej genetiky, ale nakolko sa tiez nevieme k nim dopratrat, tak som pisala dr. a ten mi odpisal, aby som sa objednala na dalsiu konzultaciu aj bez genetiky, ze aj tak by nemal byt v nej problem ten problem je niekde inde a to my vieme. Genetika mala byt len ako poistka ci to nie je zapricinene aj niecim inym. Takze na dalsiu konzultaciu ideme 3.11. My chodime do Heliosu a su tam tiez super ludia nieco podobne ako Vodicka, ale nanho zatial nikto nema co sa tyka toho pristupu k pacientom.

zuzullik3
21. okt 2010

no tak to by som ti aj odporučila nečakať na výsledky lebo sa ich nedočkáš a tiež banujem že som neišla k nemu bez tých výsledkov, mala som to len 11 kilometrov do Piešťan a teraz neviem čo budeme robiť, skúsim dať ešte dokopy trochu tú štítnu v novembri idem na kontrolu tak uvidíme potom ja by som ešte vyskúšala to nové centrum na Antolskej v BA ale uvidíme, ja už ani neviem či mám niekedy nervy lebo už ich asi strácam nemám ani silu ale nekonečne túžim ...

callex
21. okt 2010

@zuzullik3 stitna zlaza a takisto PCO - polycysticke vajecniky sa daju liecit.takze ked ti lekari nastavia dobru liecbu a uz nie je nikde inde problem tak by nemal byt problem.respektive najdolezitejsia je stitna zlaza, tak ked sa polepsi tak sup do centra a tam uz ti pri stimulacii daju take hormony aby si s PCO poradili.

katy33
21. okt 2010

@zuzullik3 presne tak ako vravi callexík....na štitnu naordinuju lieky a pototm šup sa na to 😉 Inym kočkam sa podarilo otehotniet - štitna a pco zvladneme lavou-zadnou 😎 A veru nečakaj, vyber centrum a objednaj sa - tiež to trva, aj kym objednaju, aby sa ten kolotoč mohol rozbehnut 😉

zuzullik3
22. okt 2010

Ďakujem Vám dievčatá za rady ale neviem sa rozhodnút kam do toho centra ale najbližšie to mám do BA išla by som do toho nového, ale musím to ešte prebrať s mužíkom. Keď som videla to sono a moje vajíčkovody so spústou vajíčok a potom ten názov polycistické vaječníky tak mi nebolo všetko jedno... vždy som chodila na sledovanie či rastú samozrejme s clostylom a ked to vyzeralo nádejne tak išiel pregnyl ale aj tak s toho nič nebolo. Ešte počkám do novembra na výsledky so štítnej či sa niečo zlepšilo a skúsim ešte navštíviť môjho gynek. 😔 😔 😔

callex
22. okt 2010

@zuzullik3 gynekolog ti s PCO nepomoze..myslim ze spravne hornony ti namiesaju v centre. na tvojom mieste by som sa objednala..aj tak ti nedaju termin skor ako v novembri a dovtedy budes mat aj vysledky zo stitnej a ked nie nevadi prinesies nabuduce. prve konzultacie su zdarma, takze mozes ist do viacerych centier a rozhodnut sa podla dojmu, pristupu,informacii a podobne.ku koncu roka sa to v centrach dost zhustuje takze ak budes otalat moze sa stat ze termion dostanes na januar.

zuzullik3
22. okt 2010

dakujem callex zavolám tam v pondelok asi najskôr do centra v BA ale chcela by som ist na tú antolskú ale neviem tam nikde zohnať kontakt ešte nemajú stránku alebo čo.

callex
23. okt 2010

@zuzullik3 no aj ja som snazila zohnat ake take info o nich ale bez uspechu. asi treba zalozit novu temu a hadam sa dakto chyti.

mimina321
autor
26. okt 2010

bambulky nenechal vám niektorej Vodička kontakt.....ak áno poprosím vás ip 😵 🤐

callex
26. okt 2010

@mimina321 ja nemam...ale myslim ze ybytka by mohla mat.

zuzancek22
26. okt 2010

@mimina321 ano mne nechal ,lebo ak teraz IUI nevyšlo tak ideme za ním do olomouca, doma ti ho pozriem a napíšem

mimina321
autor
26. okt 2010

moc dakujem 🤐

mimina321
autor
26. okt 2010

@zuzancek22 držím palce aby vyšlo 😵

zuzancek22
26. okt 2010
callex
27. okt 2010

@ybyta ako sa mas?kedy zacinas stimulovat?

katy33
27. okt 2010

@callex Ahojček moja, ako sa mi máš, čo mate nové - ako pokračujete 😉

callex
27. okt 2010

ahooj. nove nemam asi nic, okrem predsienovej zostavy na chodbu 🙂 .po dvoch rokoch som sa dockala.
v utorok idem na krv na stitnu zlazu a zaroven by som chcela este v novembri zacat stimulovat na soft.
ty ako?

ybyta
27. okt 2010

ahojte žabky 🙂 no mam toho moc asom unavena preto som tu dlho nebola mne sa to už blíži 7.12. idem pre recepty do BRNA ALE KVOLI SVIATKOM NEVIEM čI MA ZAčNU STIMULOVAť V DECEMBRI ALEBO JANUARI tešššimmmmmm aj moc obávvvvvam chápte 4 IVF AJE TO MOC FINANčNE NAROčNE BOJIM ABY KEBY NEVYšLO čO DUFAM SA NESTANE boli korunky na v poradí 5 IVF čO DUFAM NEBUDE TREBA KED TAK NA SURODENCA 😉 CALEXIčEK AKO žABKA ?ja už tie strašne návali nemam uuuuffffffffffffffffffff ale menzes ffffffurt nič nie že bymi chybal ale hormony mitro napravi aj chute chi chi hadam 😝 😀 😀 😀

ybyta
27. okt 2010

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na tu histologiu som sa pítala pre kamošku 😉 Calexíček dakujem moc za radu

katy33
27. okt 2010

@callex No zajtra mam posledny dufik a v piatok ideme po 1x do MT, sa neviem dočkat 😝 Cez vikend by mi mal prist ms a ja chcem dr. v MT uprosit, aby sme začali hned stimulovat na IUI ☹ Dufam, že nebude chciet robit nejake dalšie testy a museli by sme čakat na vysledky, toho sa dost obavam 😒 Callexik a ako prebieha ,,soft,,? 😕 Držkam palce, aby sa v tom novembri začalo 😉

callex
28. okt 2010

@ybyta a ako sa ma maminka? je to lepsie? so stimulkou to vidim asi az na januar lebo tusim od 20ho nerobia sa mi nieco mari.a bude novy rok nova nadej a novy zaciatok s mimi v brusku. a nedavala si si pichnut vyvolavacku na menzes? ved uz meska pekne dlho.. 😠
@katy33 myslim ze pri IUI nebudu potreba dalsie testy.soft je ako klasicke IVF len su mensie davky hormonov...a to su bud v tabletkach a sem tam sa dopichavaju male davky v injekcii. potom je mensi pocet folikulov ale zase je moznost ze su vecsinou aj kvalitne.

ybyta
28. okt 2010

no ano je lepšie stale k nej chodím a meram tlak no nedala lebo stale omielaju že sato same spravi jen aby jen aby 😝

majda27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miami2010
1. nov 2010

prosim poslite mi niekto email na Dr. Vodicku, kedze som bola na tej operacii, nestihla som ist za nim a vypytat si novy kontakt, prosiiiiim napiste. Inak Polyp je vonku, uspesne odstraneny ale vraj so snazenim a vsetkym musime teraz pockat do januara, aby sa maernica zregenerovala

ybyta
2. nov 2010

MIAMI AJOJ 🙂 FERTICENT OLOMOUM centrum asistovanej reprodukcie čislo mi nedal skratka pozri tam čislo na nete zavolaj a pitaj si VODIčKU PA 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre